Kto platí test otcovstva?

maggie59
16. dec 2011

Mna práve zaujíma presne tento prípad, ked obaja tvrdia ze dieta neje jeho, avsak dna preukazu ze je otcom, kto vtedy platí.

___________________________

Prislo mi predvolanie na sud ohladne zapretia otcovtva, a žiadaju odo mna vyjadrenie
exmanzel popiera otcovstvo, je zapísaný v RL, žiada dna testy a aby sud vyniesol rozsudok, ze nie je otcom dietata. Ja si nie som ista či je môj syn jeho preto ma zaujíma:
1. ak sa ja vyjadrím, tiež, že to dieťa nieje jeho a v DNA vyjde, že je tak kto potom plati testy

martinkatinka
16. dec 2011

@maggie59 - vieš ale žiadať spatne výživné od niekoho, kto nie je otec dieťata je asi blbosť, pretože zbytočne zaplatíš súdne trovy a testy.. a výživné nebudeš mať

maggie59
autor
17. dec 2011

@sisaha tak si potom precitaj ze co ste tu rozoberali namiesto toho co bolo temou tejto diskusie!

sisaha
17. dec 2011

@maggie59 ja si myslim, ze vsetko so vsetkym suviselo.. Neriesili sme tu, co bude dnes na obed..

irriss
17. dec 2011

@maggie59
Nesmis se na nas zlobit, nechala jsi nas tu samotne..rozvijeli jsme svou fantazii ale zaroven i mozne priklady, pouzitim vlastni zkusenosti...
Kdyz se Ti nas postoj nelibi, mela by ses zamyslet nad tim
"PROC"
- protoze jsi nam dala jen cast informaci
- protoze Te trapi skutecnost, mozna Te pronasleduji "vycitky"...a prala by sis reseni..

Poradim Ti (i kdyz nerada radim)...pokud chces uprimnou a jasnou radu ohledne toho, co Te trapi, mela bys napsat VSE - vcetne toho, jak to citis, co Te boli..a bez obav, ze budes vystavena "posuzovani"
Kdykoliv sem nekdo prijde uprimne a je soucasti Diskuse, je rad a nestezuje si....
Zvaz to, pokud nam vysvetlis a priblizis situaci, nikdo tu nebude zaplnovat radky zbytecnyma dohadama.. 😉 a Ty dojdes k realnemu "vysledku" ci moznosti jak situaci resit...
Nekdy pravda boli, ale je porad lepsi nez couvani a polovicni pravda.. 😉
Hodne stesti 🙂