Láska zo švagrom. Čo na to okolie?

vikiju
28. mar 2008

Prosiiim pomozte,som vydata mam maleho synceka a so svojim svagrom prezivam velku lasku.Som donho uplne zamilovana viem ze on domna tiez no bojim sa co nato okolie.O nasom vstahu takmer nik netusi ,stretavame sa tajne.So svojim terajsim manzelom nezijem a chcem sa cim skor rozviest.No ako to zoberu druhy to ma strasne trapi kedze som s takpovediac nabozenskej rodiny.A moja sestra co asi ona nato povie.Poradte mi ja uz nemozem ani spavat

mataharyy
29. mar 2008

No já si myslím, že rodina to nepochopí ne kvůli tomu že je to švagr, nešvagr ale proto že se bude rozvádět a oni to svedou na to že je to kvůli němu, že?? 😒

biba12
6. apr 2008

Podla man ziadny problem nemate. Nie je to sestrin manzel... Tak aky je v tom problem... Ak je slobodny, prip. nezije so zenou, rozvadza sa, nemate problem. Neviem preco by to okolie nepochopilo.

karolinkafe
9. apr 2008

Nechapem, preco by to tvoja rodina nemohla pochopit, kedze to ani vlastne nie je tvoj svagor ale svagor tvojej sestry. A kazdy si predsa moze za partnera vybrat koho chce nie?

mata2
9. apr 2008

Ani ja v tom ziadny problem nevidim.Ked sa zenil brat mojej kamaratky,tak kamoska tam spoznala nevestinho brata,o par mesiacov zacali spolu chodit a chodia spolu doteraz.A ani ich rodiny,a ani ich okolie s tym nema problem. 😵

skuli
10. apr 2008

To je to pěkně zamotané 😝 Proč nenapíše jestli je svobodný?Asi nebude a v tom je ten háček.

jabber
10. apr 2008

skuli - spíš hák 😉

verunnecka
25. apr 2008

ahojky,já mám taky pěknýho švagra(bratr mého přítele) který mi už sám řekl že mě miluje a stále se mě ptá jestli má u mě šanci kdybych se rozešla s přítelem.já mu ale hned řekla že nikdy neopustím to co mám doma.a navíc my máme v rodině dlouholetou tradici-co je v domě není pro mě!takže bych do toho ani nešla.já mám jiný případ ty ho miluješ takže je to oboustrané.

julca80
25. apr 2008

tak sa mi zda, ze vikiju nenapisala uplnu pravdu o tom, o co jej islo, alebo len chcela zalozit temu, aby sme mali o com pisat. Tiez mi je zahadne, ze ked mala s tym taky veeeelikansky problem, tak sa velmi nezaujimala o tieto prispevky od inych ludi, ked tak potrebovala poradit.
.......ked som si docitala o co tu ide, ako si mi zostal usmev na tvari.... 😉
.....je to dake zvlastne...aj je to jej "svagor"... aj to nie je jej "svagor"....reakcie na otazky babeniek nereaguje... 😖
Jedno co mi z toho vyplyva je, ze niekto sa chcel pobavit na radach, resp. uvahach druhych. Neviem?! 😒
Ale co uz, snaha tu bola. 😉 vikiju asi uz vsetko vyriesila. 🙂

bibianna
27. apr 2008

urobila si chybu, keď si napísala švagor, všetkých si tým zmiatla.

bachcha
22. máj 2008

Nevím, nevím, ale jestli julca80 nemá náhodou pravdu... 😒

amj
23. máj 2008

ahoj holky. tak jsem dočetla na konec... a julca na to asi kápla - zdar detektivko 😎 😀

skuli
24. máj 2008

😝

jana87
16. jún 2008

cooo?

katja78
20. jún 2008

ja si myslím, že vikiju len hrýzlo svedomie, lebo svojou zamilovanosťou (ak to láska vôbec bola) riešila rozvod, ktorý je zrejme tŕňom v oku pre jej rodinu. toť môj názor, ale môžem sa mýliť.

jastericka
21. jún 2008

...hm, zaujímavé...

čakám na ďalšie info...ako z filmu....ale tiež by som šla do toho a čo ma po ostatných, je to môj život 😉

mirrinka
22. jún 2008

vikiju,tak to objasni - ja tiež nechápem v čom je ten háčik a čoho sa obávaš,ak to nie je sestrin manžel...

bubba
22. jún 2008

vikju a uz ti tu niekto pomohol???????????zvlastne ze hladas pomoc niekde kde ju nedostanes v tomto si musi poradit sama...dufam,ze nebude ublizene nevinnym a budu potrestani vinni 😉 😉 takze

mirka414
22. jún 2008

ja som raz povedala jednemu chlapcovi,ze sa mi paci a on mne opovedal mne sa zasa paci tvoja sestra a potom sa dali dokopy a dnes je to uz par rockou moj svagor a obcas sa na tom schuti zasmejeme.to bol len take pubertalne vyzanie dnes uz skor sa priznam,ze keby sme boli manzelia tak som vdova,lebo by som ho asi uskrtila,totalne si nerozumieme,ale s mojou segrou sa hodia perfektne sebe a maju nadherne deti...

pitrska
16. júl 2008

Hmmm ja nechapu stejne jako vy 😀
Bratr sestrinyho manzela a ty se snim schovavas????nechapu 😒 to snad neni tak hrozny ne?? 🙂

digysa
21. júl 2008

Podla mna o nic nejde...uz len preto, ze brat sestrinho manzela NEMOZE byt tvoj SVAGOR. On je iba SESTRIN SVAGOR. Tebe je akurat tak milenec.... 😀 😎 😉

digysa
27. dec 2008

Pozeram, ze tato tema sa moze kludne zatvorit...asi si vikju uvedomila, ze nie je svagor ako svagor..... 😀

kyri
27. dec 2008

mně teda nepřijde, že by julca na cokoli kápla... 😒

a je celkem jedno, jak jsou vztahy v rodině pojmenovávány, ale jak jsou prožívány 😉
(takže ač nešvagr, klidně tak může být rodinou chápán.)

nevim, proč jste tak ironický, pokud je to pravda, že s tím má zakladatelka problém, tak je snad normální jí poradit, ne se do ní navážet, a pokud máte pocit, že je to vymyšlenina, tak sem nepište vůbec, ne?

vikiju - já bych se nebála s tím jít ven, pokud jste zabouchlý a chcete to oba, tak o co jde? 😉
je možný, že to někdo z rodiny nezkousne, ale tak co - jsou to dospělý lidi, ne, tak se s tím nějak popasujou...

kocurik16
2. jan 2009

ja mám tiež švagra,zlatého dobre spolu vychádzame,ale niečo takéto by ma ani nenapadlo.

ked sa zamyslím neviem si ani predstaviť ako by som sa cítila,keby manžel mal pomer s mojou sestrou tak by som mu niečo také nemohla vyviesť ani keby sme boli rozvedený nie takto.

myslím,že najlepšie a najférovejšie voči všetkým by bolo priznať ako sa veci majú čo má prísť aj tak príde to je jedno teraz,alebo pozdejšie 😔 podľa mňa je lepšie ísť s kožou na trh a priznať pravdu ako ked nato niekto príde. Myslím,že tak to bude horšie.

alica147
2. jan 2009

kocurik to si nie celkom dobre pochopila ,to nemá pomer so sestriným mužom ale s jeho bratom 😉

geminis
2. jan 2009

Tak já se zde taky dobře bavím...
Silně věřící rodina a kde je desatero.
Stále jen čekám, zda se dovíme, jestli je ten bratr manžela její sestry svobodný a bez dětí nebo ne!
V tom bude totiž ten hák, jak už zde padlo, jinak by to mohlo být jí i celé rodině ukradené.
Pokud by toto vzplanutí nebylo důvodem rozvodu a nebourala by se tím další rodina.
Takových cirátů pro nic.

kocurik16
2. jan 2009

ja to chápem.to bol len príklad ako by som sa asi cítila ja keby moja sestra spala s mojim mužom.

ani to by ma neorekvapilo keby mal aj on rodinu.čo už záleží na pár ľudoch navyše?

geminis
3. jan 2009

kocurik16,
to je tady pořád dokola. Ona nemá nic s manželem své sestry, ale s jeho bratrem!!
pořádně si to přečtěte! ten příklad je úplně mimo mísu.

kocurik16
3. jan 2009

však to je to isté.Tá sestra bola iba ako príklad tak poriadne čítať by mal niekto inýtam som písala aj to,že ani vo sne si neviem predstaviť spraviť také svinstvo a chrápať s vlastným švagrom.
A keby to bol manžel jej setri tak to by bolo zle,alebo by zato dostala medailu?

podľa mňa je to jedno lebo ja mám na panie čo sú za jedného vydaté a s druhým spávajú iba jedno meno. Akurát že vždy trpia deti,ale to do postele necítiť.

tana012
3. jan 2009

kocurik,preco by bolo zle,ak by tvoja sestra spala s bratom tvojho manzela??????????????????

mikalove
3. jan 2009

začala som si to tu čítať ale je to také domotané ,že fakt neviem kto s kým.. 😅