Láska zo švagrom. Čo na to okolie?

vikiju
28. mar 2008

Prosiiim pomozte,som vydata mam maleho synceka a so svojim svagrom prezivam velku lasku.Som donho uplne zamilovana viem ze on domna tiez no bojim sa co nato okolie.O nasom vstahu takmer nik netusi ,stretavame sa tajne.So svojim terajsim manzelom nezijem a chcem sa cim skor rozviest.No ako to zoberu druhy to ma strasne trapi kedze som s takpovediac nabozenskej rodiny.A moja sestra co asi ona nato povie.Poradte mi ja uz nemozem ani spavat

mataharyy
28. mar 2008

je to tvůj život a ne život tvé rodiny 😉 Své štěstí/neštěstí si musíš ohlídat sama 😨 Držím palce

bluff
28. mar 2008

prepac ale keby tak mali vsetci tvoj problem... ovela horsie veci sa deju vo svete 😖

leto79
28. mar 2008

vikiju,
choď za hlasom svojho srdca, ak cítiš, že je to láska tvojho života, tak sa jej nevzdávaj. Nenechaj si ujsť svoje šťastie strachom, čo na to povedia druhí. A koniec koncov, najprv to bude šok, možno hnev a odsudzovanie, ale nakoniec si na to zvyknú a budú to akceptovať. Nebudeš prvá ani posledná a ako povedala bluff, dejú sa aj horšie veci. Držím ti palce, lensmelo do toho, za lásku sa oplatí bojovať. A ešte niečo: JE LEPŠIE ĽUTOVAŤ NIEČO ČO UROBIŠ AKO TO ČO NEUROBIŠ...

janka08
28. mar 2008

a to je sestrin manzel 😕 😕 😕

julia225
28. mar 2008

ak je nezadany tak by som do toho isto isla... "ostane v rodine" 😀 super si to vymyslela...
ak je zadany a slobodny bez decka, tiez by som skusila, ale ak je zenaty a s babom....to by som neriskovala, nakoniec by ste sa aj tak rozisli, lebo by daktoreho z vas zlomili ribuzni...a este jedna vec... nerozvadzaj sa v stave zalubenosti...ten trva dva mesiace...ten osial.... hej? uzi si a zi pekne dalej....moj nazor....

eva4444
28. mar 2008

no ja by som si to zvazila. niekedy je lepsie pockat, ci ide fakt o velku lasku alebo len o momentalnu zallubenost.
a co asi sestra povie sa ani len netrufam odhadnut, ale rada asi nebude. kazdopadne 'druhi' to urcite nevezmu pozitivne, to ti je urcite jasne. a co svagor a tvoj syncek?

melory
28. mar 2008

ked ho milujes...nieje co riesit, nebudes zit so sestrou ani s mamou...ale s nim...tak hor sa do toho.

sylviiik
28. mar 2008

Uff, to není záviděníhodná situace... Držím pěsti, aby jste to vyřešili co nejméně bolestně pro všechny zúčastněné...

abetka
28. mar 2008

dobre si to rozmysli, aby si neublizila sebe a ani druhym. Vela stastia

elise
28. mar 2008

vikiju ip 😉

buba23
28. mar 2008

akoye mzsli na svojho syna...kedze nezijes s muzom..chlapec nema muzsky vzor a detstve sa to dost podpise na povahe a pod...takze cim skor to vyries 🙂 lubis ho a syn bude mat otca...co prosim ta okrem toho este dolezitejsie???

vikiju
autor
28. mar 2008

Dakujem vam vsetkym ani si neviete predstavit kolko ste mi dodaly odvahy,je to brat sestrinho muza a nedokazem si lepsieho otca pre svojho maleho predstavit.Ma ho strasne rad a venuje mu vela casu kedze som skoro na vsetko sama.Ja sa len bojim opovrhnutia rodiny pretoze aj oni su pre mna velmi dolezity

renca3
28. mar 2008

brat sestrinho muza? to vlastne nie je priamo svagor. co by mal mat kto proti tomu, ked vam ten vztah vyhovuje a mate sa radi. nevidim problem, pokial je slobodny. to budu mat vlasne dve sestry dvoch bratov. 🙂

dobromila
28. mar 2008

odkedy su bratia sestrinych muzov nasimi svagrami????????????????

monkula
28. mar 2008

Tak to je potom sestrin švagor, nie Tvoj...

Bluff... 😀 😀 😀

jabber
28. mar 2008

vikiju - a on je na tom jak, je ženatý? Má děti? Jestli ne, tak bych to neřešila a šla do toho 😉

pacna
29. mar 2008

ked to nie je tvoj svagor a ty nežiješ s mužom tak čo riešiš.
akurat že by mal on zaväzky a to potom boliiii ☹

eva4444
29. mar 2008

no mne z toho vychadza ze mate so setrou podobny vkus 😉

liana
29. mar 2008

švagor to teda určite nie je. a prečo by to malo tvojej sestre vadiť? a akým systémom náboženstvo zakazuje lásku medzi bratom manžela tvojej sestry a tebou? iba v tom prípade, že je ten brat ženatý a ty si iba takto zliezla z božej cesty. iba vtedy by tvoja nábožná sestra a rodina mohli mať niečo proti tomu. v podstate nechápem aký problém by si rada riešila.

andrea.m
29. mar 2008

ak je to brat sestrinho manžela tak tebe to neni žiadný príbuzný a vôbec to nerieš,samozrejme pokiaľ je slobodný a bezdetný. v opačnom prípade už určité veci riešiť treba.

aj moja mamka sa vydala sa brata manžela svojej sestry a obe s tými bratmi žiju cez 30 rokov.my sme doma 4 deti, tamtí maju 5 a obe už maju aj vnúčata,neni to nič zlé. a nezakazuje to žiadné náboženstvo pkiaľ viem

sue
29. mar 2008

...u nás sú priamo dvaja bratia zosobášení s dvomi sestrami a nič sa nedeje 🙂 však toto nie je pokrvné príbuzenstvo... jedine ak je sestrin švagor ženatý, vtedy treba toho riešiť viac...

iza
29. mar 2008

no mě teda to přijde dost hrozný....vždyť se jedná o manžela její sestry ne? tzn..vlastně sestře přebrala chlapa..to by neprošlo ani v nenáboženský rodině ne?
jinak moje bprababička měla sestru a obě si vzyly bratry..geneticky ok..to bych sem vůbec netahala..
a milá vikiju já tě teda asi nepodpořím..ano může se stát, že se do sebe lidé zamilují, ale tohle pro vás mělo být passé..prostě to je/byl a bude sestry manžel..nevím jestlinějaký chlap stojí za to, aby si eventuelně přišla o celou rodinu

sue
29. mar 2008

Iza, je to BRAT sestrinho muža, nie sestrin muž 😉

iza
29. mar 2008

jo takhle!!! aha..tak to je potom ok ne ? 😉 🙂 omlouvám se špatně jsem to pochopila..

iza
29. mar 2008

teda špatně jsem si to přečetla..nebo ještě líp..nepřečetla 😎

julia225
29. mar 2008

vikiju ako pokracujete???

vikiju
autor
29. mar 2008

Bola to chyba napisat ze je to svagor ale mi v rodine to mame tak uz nejak zauzivane ze sme vsetci vela (nestasna) rodina.Nebudem snim par dni ale rozhodly sme sa ist pravdou von no nazaciatok aspon to skusit u priatelou ake preto budu mat pochopenie a pripravit sa aj takto nato ze to povieme rodine.Cakaju ma sice rusne casi ale uz sa nebojim naozaj tu ide o moj zivot.

julia225
29. mar 2008

preco o zivot 😲

liana
29. mar 2008

musíš to asi objasniť vikiju, lebo tvoj problém asi nechápeme tak celkom. Prečo by to tvoja rodina nepochopila? on je ženatý, alebo bol s niekým vo vzťahu z tvojej rodiny?

julia225
29. mar 2008

ja tiez moc nechapem...
hmm. 😕