Ľúbim bývalého

kvietocka33
2. jan 2014

Baby som 5rokov vydata a mame 4rocneho syna.no moje manzelstvo je jedna velka katastrofa.po roku sme si prestali rozumiet.teraz su to len hadky a hadky.pred manzelstvom som mala 3 rocny vztah.manzel mi tak poblaznil hlavu ze som len tak nechala byvaleho.no on je taky dobracisko ze aj po tom vsetkom co som mu spravila sa mi stale zdravil a sem tam sme si aj napisali.no pri poslednom stretnuti to skoncilo v posteli.potom neskor sme sa znova stretli a zase v posteli.pochopila som ze ho stale lubim a ze mi chyba.mam strasne rada aj jeho rodinu.co sa o manzelovej rodine neda povedat.tam je sama pretvarka.vobec sa nezaujimaju ani o vnuka.s manzelom cim dalej tym viac rozpravame o rozvode.poradte mi co dalej.nemoze to byt zo strany byvaleho neaka pomsta?

swojska
2. jan 2014

pomsta????to robia snad len zenske 😉 ..,preco si nezasexovat s byvalkou.. 🙂 ak ti to s manzelom neklape neni ocom,ale nerob si iluzie ze byvaly sa ktebe vrati do vztahu potom co si ho opustila a mas rodinu s inym...proste ste milenci a co bude dalej neries.
ja si myslim ze zena miluje toho skym spi.manzel? sused?byvaly?
neviem, ale ak si opustila byvaleho a dokazala si bez neho tak dlho byt, je to laska???
alebo ti to s muzom neklape, tak pouzijes zadne vrata u niekoho u koho mas istotu?
ja mam muza a milujem ho..ale lubim aj svojich byvalych svojim sposobom..v srdci laska ostava ak bola ozajstna...a co keby som sa na opustenom ostrove stretla s byvalym? a bola tam tri mesiace. co sa stane, vyspime sa spolu..to je asi jasne, takze som znova zamilovana, opojena chemiou...

adeala
2. jan 2014

@kvietocka33 ehm, takže ty podvádzaš svojho MANŽELA, s ktorým máš malé dieťa, s bývalým partnerom, ktorého si opustila kvôli svojmu terajšiemu manželovi? A čo ťa najviac trápi je, či to nie je zo strany bývalého pomsta? Wow..

enigma415
2. jan 2014

@kvietocka33
Dost chulostiva tema... Mala by si si manzelstvo udrzat a kapitola byvali uzavriet! Matka by nemala pozerat na seba a to boz uz ak ma dieta! Myslis ze syn bude stastny ak ho odtrhnes od rodiny? Dieta potrebuje oboch rodicou... Ak niesu vztahy v rodine 100% co v kazdej niesu vzdy sa snazia ludia vychadzat... Ja by s synovi nedokazala vziat otca a zalozit si stastie na nestasti inych! Bola som muzovi neverna mohol nas okaslat ale nwurobil to uz len kvoli malemu. A mne ta nevera otvorila oci a uvedomila som si co mam doma a ze ich velmi MILUJEM!!!!!

kvietocka33
autor
2. jan 2014

@swojska
@adeala
@enigma415 snazila som sa s manzelom navstivit aj manzelsku poradnu.no moj manzel o tom neskor nechcel ani pocut.viete ja za 4roky manzelstva (prvy rok nepocitam) som od mojho muza nepocula pekne slovo.aby mi povedal ze ma lubi ze dobre vyzeram atd.my uz doma ani nevieme spolu komunikovat.malemu sa vobec nevenuje.je to tazke.ale na byvaleho stale castejsie myslim.myslim nato ake by to bolo ak by sme boli spolu.mozno som sebec mozno si poviete ze nie spm normalna ale ...

zuzanockamt
2. jan 2014

@kvietocka33 a byvaly co na to? ... bol by naklonenny znova sa k tebe vratit a prijat aj tvoje dieta, ktore mas s inym? ... ak ano, tak nevahaj a chod do toho

elina25
2. jan 2014

Ja som dala tému že bývala otravuje môjho manžela a už ma na liečenie posielali niektoré super ženy 😀 a ako čítam mám doma fakt super muža!!! Ale k tebe,neviem ako to všetko vnútorne cítiš ale si myslím že možno je to en taký ošial a aby si potom neľutovala 😒 Nieje všetko zlato čo sa bliščí 😉

adeala
2. jan 2014

@kvietocka33 v prvom rade si vyrieš vzťah s manželom, tzn. minimálne mu povedz o tom, že si ho podviedla.. 2 krát

kvietocka33
autor
2. jan 2014

@elina25 doma?doma mam hotove peklo.nadavky urazky na dennom poriadku.aj pri malom.moj manzel si servitku pred usta nedava.a ja nechcem aby moje dieta vyrastalo v takej rodine.ak uz by doslo aj na rozvod a keby ze ani byvali nebol s mami tak radsej sama ako s manzelom

elina25
2. jan 2014

@kvietocka33 potom nieje o čom,pobaliť sa a ísť preč ☹

charluc
2. jan 2014

@kvietocka33 nechcem odsudzovat, ani nic podobne,ale ak si myslis,ze ti bude lepsie aj synovi bez manzela a dokazes sa aj postarat o vas dvoch tak nenechavaj si skakat po hlave a nadavat si !!!a ci to uz bude s byvalym ci len ti a syn,len nech je vam lepsie 🙂 drzim palce a daj vediet ,pa

juliana77
3. jan 2014

@kvietocka33 Nebyť bývalého možno svoje manželstvo neriešiš, lebo čo si si vybrala to máš. Ale kedže je tu bývalý zvažuješ, či predsa len ten výber neprehodnotiť a nevoliť radšej bývalého.

Ak chceš tvojmu rozhodnutie ponechať určitú úroveň a gracioznosť, vyrieš si svoje vlastné šťastie svoju spokojnosť a ako píšeš život tvojho dieťaťa, kedže nechceš aby počúvalo nadávky a urážky od manžela a nechaj veciam voľný priebeh a uvidíš ako sa dotyčný páni zachovajú. Možno ako rozvedená alebo samostatne žijúca nebudeš pre bývalého taká zaujímava a možno aj terajší manžel pochopí, že i napriek tomu, že si mu dala prednosť pred trojročným vzťahom s iným mužom, ešte nie je až taký víťaz, ktorý ťa môže pokladať za kus nábytku v domácnosti.

maria1989
3. jan 2014

presne ako vraví @juliana77, ak nie si spokojná s terajším mužom, vyrieš si to bez "barličiek" bývalého... lebo sa môže stať presne to, že ani s bývalým to nebude klapať, a čo chceš lietať od jedného k druhému? musí to byť ťažké, verím, že sa rozhodneš tak, aby to pre syna a teba bolo to naj 😉

panidia
3. jan 2014

@kvietocka33 Kvietočka,a myslíš že tvoj manžel to nevycítil že ho podvádzaš a preto sa takto k tebe správa?Aj ked jeho správanie neschvalujem,odkedy je takýto?

bbarboraa
3. jan 2014

@adeala preco si zvyraznila slovo manzel? ved je jedno ci sa podvadza partner, druh alebo MANZEL... ked je niekto MANZEL este neznamena ze je dobry MANZEL iba pretoze ze si ho dotycna vzalaa....
@kvietocka33 a ty odid od muza, zi sama a uvids ci byvaly je naozaj to co chces... a co ti vyhovuje... a ak hej ptm sa to doriesi... alebo si s nim len uzivaj a mas pokoj.... prestan sa hadat ... maj uspriadane manzelstvo a vzruso v posteli.. a je to... funguje to tak... robia to takto muzi uz veky a nie je ich malo.... 😎

hoblinka13
3. jan 2014

Najskor si vyries manzelstvo.sama vidis,ze je nanic,tak sa rozved,ale necakaj,ze sa ti ex hodi okolo krku.rozved sa koli zlemu manzelstvu a nie koli byvalemu

stary_ujco
3. jan 2014

Takze si najprv podviedla byvaleho a teraz aj sucasneho (zhodou okolnosti s byvalym).
Mozes za seba zodpovedne vyhlasit, ze to bolo posledny krat, co si si nechala pomotat hlavu a skoncila v posteli?
Lebo
- som len tak nechala byvaleho
- pri poslednom stretnuti (s byvalym) to skoncilo v posteli

mi teda pripada ako hodne ujete. Zvlast ked mas dieta.
O tom, ze je tvoj sucasny chlap chmulo sa rozpisovat nebudem, to je jasne okamzite.

adulla2
3. jan 2014

Nič v zlom, každý si je strojcom svojho šťastia...ale nechápem niektorých, keď nie som spokojná najprv si vyriešim jeden vzťah až potom riešim druhý...

zuziq333
3. jan 2014

Myslim si, ze kazdy z nas ma v dnesnej dobe nejake problemy vo vztahu no nie kazda zena to uvedie 🙂 Je dobre sa o tom s niekym porozpravat a hlavne to nedusit v sebe...ale myslim si, ako tu pisali aj ostatne maminy, treba si vyriesit s manzelom vsetky problemy co mate a nezatahovat dotoho byvaleho. A ked sa pri nom necitis milovana a je na teba zly a nema mienku sa zmenit, myslim si, ze to ani nema vyznam dalej posuvat. Niektore maminy tu pisali, ze ostat kvoli detom! Je to totalna somarina ostat rodinou kvoli detom. Deti su stvorenia uzasne a velmi vnimave a mozno skor ich zruinuje to, ked sa partneri spravaju k sebe zle a denno denne to maju na ociach, ako to, ze sa od seba oddelia a budu zit kazdy sam 🙂

briketa
3. jan 2014

@kvietocka33 ha, to si najprv musis vyjasnit, ci s Tebou byvaly spava preto, ze Ta ma rad, alebo preto, ze by bol hlupy Ta nevyuzit na chvilu potesenia...
Az potom riesit co a ako. Ked Ta ma sam z vlastneho podnetu este rad a chce dat sam za vsetkym zlym ciaru a chce Ta taku ako si, s nie jeho dietatom, tak chod naspat. Nakolko Tvoje manzelstvo je podla Teba nefunkcne.

Len si daj pozor, aby si nakoniec neostala uplne sama s dietatom.
Lebo Tvoj byvaly ak by si Ta aj zobral, jeho prva myslienka bude, ci ho zrovna tak nebudes podvadzat s niekym inym, ako podvadzas svojho terajsieho muza.

kvietocka33
autor
3. jan 2014

@panidia pochybujem aby o tom nieco vedel.on je takyto uz 4roky.prvy rok manzelstva este bolo vsetko ako tak v poriadku.az potom to vsetko zacalo.nadavky urazky ziadne mile slovo.

alka77
3. jan 2014

Keď tak čítam Tvoje riadky, mne to pripadá skôr smutné. Kvietočka, viem Ťa pochopiť a asi aj viem, ako sa cítiš v takom manželstve. Hotová katastrofa: žiadne milé slovo, žiadne vyjadrenie lásky a citov, len ponižovanie, žiadna pomoc pri výchove dieťaťa, pravdepodobne sa cítiš, ako slúžka. Všetko, čo urobíš počas dňa nikto nevie oceniť, nikto ťa za nič nepochváli a Ty si stále len v jednom kole. Asi máš pocit, že si 5 koleso na voze ☹. Miluješ svoje dieťa, dala by si mu všetko na svete a napriek tomu nie si ŠŤASTNÁ ☹. Áno, je pravda, že si sa zrejme nechala manželom "namotať" a škoda, že ste sa aj zobrali. Myslím si však, že keď sa u Vás doma bežne rozpráva o rozvode, asi to bude najlepšie riešenie. Pozri, je tu ešte jedna nádej - manželská poradňa. Ale ak ani to nezaberie, budem úprimná asi nezaberie, ja by som také manželstvo ukončila. Ale nie kvôli bývalému, len kvôli sebe a malému. Osamostatniť sa, prípadne vrátiť sa na čas k rodičom, aj to je cesta. Ale možno to bude aj ťažká cesta, máte spolu dieťa. Manžel je otec a Ty si matka. Teraz sa o synčeka nezaujíma, ale po rozvode - rozchode, čo ak sa práve potom začne zaujímať??? Čo ak Ti bude chcieť dieťa "zobrať"? Napr. si požiada o striedavú starostlivosť? A malý bude týždeň u Teba a týždeň u otca. Vieš, pokiaľ sú zlé vzťahy medzi rodičmi, je striedavka hotová pohroma a na všetko by doplatilo len DIEŤA. Kvietočka, sama sa rozhodni, čo je najlepšie a najšťastnejšie riešenie, ale hlavne sa rozhodni tak, aby netrpelo DIEŤA!

nasta55
3. jan 2014

@kvietocka33 no hroza jak sa spravas najprv podvadzas priatela so sucasnym manzelom a teraz sucasneho manzela s s byvalym priatelom. Chapem ze to musi byt hrozne v takom manzelstve, ale ako mozes mat s byvalym priatelom pekny vztah ked si ho podviedla a teraz podvadzas muza tak to je potom len ten typ chlapa co si necha skakat po hlave.. a o tebe sa radsej nevyjadrujem.

kvietocka33
autor
3. jan 2014

@alka77 presne tak sa citim ako sluzka.snazim sa aby bolo doma vsetko ok.aby bolo upratane, navarene ale manzel ma estw nikdy za nic nepochvalil.ja neviem ci to berie za samozrejmost ale niekedy by mi to tak padlo pocut mile slovo.a o manzelskej poradni pocut nechce ☹ a ja ju uz tiez neriesim.

alka77
3. jan 2014

Zažila som niečo podobné a preto viem, o čom hovorím! A presne viem, ako sa cítite. Už je len na Vás, ktorým smerom sa vyberiete. Jedno je však isté, život nie je ľahký, musíme čeliť prekážkam, ktoré nám každodenne prináša. Prečítala som si všetky tieto komentáre a miestami som sklamaná z reakcií. Že ste bola neverná, nie je namieste, ale ja som pochopila, že ste zrejme tak reagovala a stretla sa s bývalým aj preto, lebo hľadáte to, čo doma nemáte - lásku, nehu a pekné slovo. Ale musím súhlasiť s kočkami, ktoré tvrdia, že robiť si ilúzie o "šťastnom živote s bývalým" sa časom iste rozplynú. Poradila by som Vám len jedno, v prvom rade sa sústreďte na dieťa, tešte sa s neho, s každej minútky, ktorú máte. A ak Vám život prinesie "nového muža", ktorý si Vás bude vážiť a Vášho syna milovať ako vlastného, ten bude pre Vás PRAVÝ!!! 🙂

lulu_lu
3. jan 2014

ci s byvalym ci bez neho, ale ak mas muza ktory ta ponizuje a nadava ti, tak odist od neho......

kvietocka33
autor
5. jan 2014

Planujem sa zase stretnut s byvalim a chcem sa s nim porozpravat co a ako dalej.velmi ho luuubim mozno to znie divne

alka77
6. jan 2014

Znie to asi divne, ja by som dvakrát do tej istej vody nestúpala.....

janinna11
6. jan 2014

Mala by si byt stastna, ze mas zazemie, zdrave dieta a nesu*kat s inym... Naco ste sa vlastne s ex stretli, a potom druhykrat?! Nechcem ta sudit, pouvazuj nad sebou, nad tym, co v zivote mas, a ak naozaj lubis ex, tak si pohovor s manzelom. Ale mysli aj na dieta, vsetko to bude prezivat s tebou, neradim ti ani ostat vo vztahu kvoli synovi, ale ani s nim kocovat k milencovi, ak ma vobec zaujem. On moze spavat s kym chce, mozno nie si jedina, zrejme je slobodny, to nepises. Daj si cas, to je najlepsi liek... vela stastia.

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adri266
6. jan 2014

@kvietocka33 ak nechce manzel do poradne, chod aj sama, lebo isto iste potrebujes pomoc v tejto situacii. A rada by som pocula pohlad Tvojho manzela na vase manzelstvo. Pretoze vacsina podvadzajucich nadava na svojich partnerov,z e su taki a taki v snahe pred sebou ospravedlnit ich spravanie...lebo ak je vase manzelstvo naozaj take zle, myslis, ze ho vyriesis neverou? Myslis, ze Tvoj byvaly Ta miluje za to, ze si sa s nim vyspala 2x, aj ked si vydata za ineho? Je toto prava laska? A Ty si po sexe prisla na to,z e ho znovu milujes??? Dievca, utekaj na tu poradnu 😔