Má rád rovnako deti z prvého manželstva aj ďalšie?

kavka
15. dec 2007

čaute zakladám novú tému, váš partner má deti z predchádz. manželstva ? s vami čaká bábo.alebo ho už máte ?
má rád všetky rovnako ? robí rozdiely ? prichytili ste sa pri tom že žiarlite ?
alebo porovnávate ? dúfam že sa nájde niekto na popísanie ?
podotýkam že deti z prvého manželstva už pomaly končia stredné školy.
dakujem

janka08
15. dec 2007

Nerobi ziadne rozdiely maleho velmi miluje 😉

dzidzuska
15. dec 2007

moj ma 4 rocnu dcerku a viem ze ich ma oboch rad ale strasne mi vadilo ked mi rozpraval "..a my sme to takto..., a nina takto..."porovnaval.nas maly ma mesiac aj pol a o tyzden ma prist jeho dcerka k nam skor sa obavam ci nebude ziarlit ona ☹

vavka33
15. dec 2007

Moj nerobi rozdiely.Miluje moju dceru z 1.manzelstva tak ako aj nasu spolocnu dcerku. 😉

ajduska
15. dec 2007

aj môj manžel má deti z prvého manželstva, teraz sú už dospelé, ale keď sa nám narodila prvá dcérka, tak tiež akurát končili strednú školu...myslím, že ich má rovnako rád, ako naše spoločné deti, len ako sám vraví, k prvým deťom nemá vytvorený až taký blízky vzťah, lebo si ich v podstate ani neužil, kým boli malé, robil vtedy v zahraničí a nemohol sa im tak venovať, ako našim deťom...a pravdupovediac, bol vtedy ešte mladý a mal aj iné záujmy, ako bola rodina...našťastie sa to (asi) vekom zmenilo a teraz si tieto naše deti viac vychutnáva... 😀

briluxina
15. dec 2007

Moj má dve deti z prvého manželstva, nikdy nerobil rozdiely a ja som nikdy nezažiarlila na jeho deti a dokonca mi nevadí keď ku mne prídu, aspoň vidia bračeka. 🙂

kavka
autor
16. dec 2007

no ale ja žiarlim a trápim sa pre to. a porovnávam

ajduska
16. dec 2007

kavka, je to blbé, ale vedela si predsa, že má deti a že to sa nedá len tak zahodiť za hlavu, mala si rátať s tým, že jeho deti budú neoddeliteľnou súčasťou vášho života...ale nechcem moralizovať, skôr sa ťa spýtam, ako ty vychádzaš s tými deťmi? možno v tom bude problém...
ja osobne vychádzam s manželovými prvými deťmi fantasticky, mám ich rada a vôbec mi nevadia, dokonca napríklad o darčeky pre nich sa vždy musím postarať ja, lebo keby som to nechala na muža, tak nedostanú nič 😀 , on jednoducho také niečo ako dátumy sviatkov nedrží v hlave a tak je to na mne...ale mne to absolútne nevadí, len mi je niekedy ľúto, že nemáme viac peňazí, lebo by som im rada dopriala aj viac, keď už boli ukrátené o otca... možno som divná, ale ozaj ich mám veľmi rada (a myslím, že aj oni mňa)a aj oni majú radi naše deti a nikdy, naozaj nikdy som na ne nežiarlila, lebo som ich od začiatku brala ako súčasť života jeho a keďže som si ho vzala, tak tým pádom aj môjho 🙂 😉

jacka
16. dec 2007

No vidite a moj nechcel so mnou dieta a ked som otehotnela náhodou tak ma posielal na UPT.A preto jeho prvé decko neznášam a neviem či k nej budem tak taký dobry vztah.Lenže po porode sa zmenil a malého by nedal za nič na svete.Stále sa v nom vidí.Ale ja som svoj vztah k nej nezmenila.dako sa mi to neda.

petruci6
16. dec 2007

jacka to som nepochopila,on ma prve dieta dcerku s inou,kt neznasas,alebo je to tvoje dieta? 😕

jacka
16. dec 2007

No prvé má z inou.Prvou ženou 😉 Ako by som mohla neznášat moje vlastne 😉

petruci6
16. dec 2007

ved to som sa divila 😕
ja som deti svojho draheho este nikdy nevidela a myslim,ze ani neuvidim,vdaka ich matke,pokusame sa o vlastne,ale nedari sa nam a vopred sa obavam,ze tie dve bude potom viac rozmaznavat,lebo nemaju stale otca pri sebe

jacka
16. dec 2007

No mojka tak to ti nezávidím.Ale nádej umiera posledná a stále si treba verit že všetko dobre dopadne a podarí sa.Neboj sa 😉
A ja keby som jeho dita nevidela tak by som bola štastná.Bere si ju raz do mesiaca.

petruci6
16. dec 2007

jacka a manzel vie,ze ju neznasas?

jacka
16. dec 2007

ano.aj mi to vyčíta.vraj som dobra macocha.ako z rozprávky

petruci6
16. dec 2007

no mne vadi,ked o nich rozprava,ake su dokonale,mile,krasne,atd...dokonca som s nim musela ist vyberat pre ne darceky na vianoce v ten isty den ako som dostala mrchu,co som mala nenormalne nervy,ze to zasa nevyslo 😠

jacka
16. dec 2007

no to ja pravidelne kupujem dareky s ním.A je mi uplne jedno čo to bude,hlavne nech je to v košíku.Tu sa nedá povedat že by mi záležalo na darčekoch.Ale aj ja mám pocit že tu prvú uprednostnuje viac.kupi jej všetko čo si povie.on má totižto už 6rokov,a pokakáva sa pocikáva sa a ked chcel kupit darček tak som navrhla plienky.že je to vraj krute.no a čo.

petruci6
16. dec 2007

no aj ten moj ich dobre rozmaznava,maju vsetko od vymyslu sveta a ked som mu povedala,aby sa zacal krotit,leb v ich puberte mozme ist pod most byvat,tak sa na mna pozrel,ze ani nasmu nebude nic chybat,ale moje dieta nepotrebujeme uňznackove veci a 1000 hraciek! 😠

jacka
16. dec 2007

a ako často sa s nimi stretáva

petruci6
16. dec 2007

kazde 2 tyzdne 😒

jacka
16. dec 2007

no moje nervy.a stretáva sa aj z byvalou

petruci6
16. dec 2007

jasne,ide ma porazit vtedy,ale co mam robit?to co som si vybrala to aj mam,neostava mi nic len zmierit sa s tym a dufat,ze raz budeme mat vlastne

jacka
16. dec 2007

držím palce.musim bežat k drobcovi dako sa budí.
nádej umiera posledná.ešte sa ozvi si moja krvná skupina.ale máš prvadu to čo sme si vybrali...len som nevedela že to bude také zlé

petruci6
16. dec 2007

ja viem,ani ja som to netusila,co uz......
jasne ozvem sa,pozdrav malinkeho,aj ja tuzim po chlapcovi 🙂

kavka
autor
17. dec 2007

ano vedela som , ale aj teraz ich kúpil darčeky ktoré soja nie 1 tisícku
a pritom výž. platí dosť ! prečo im to nekúpi mama ?
všetko len on

petruci6
17. dec 2007

kavka ja si myslim,ze ti nasi chlapi si kupuju svoje vlastne svedomie tymi darcekmi,ze opustili svoje deti a pritom ani nevedeia ako zle im robia,nebudu si nic v zivote vazit 😒

silwietta
17. dec 2007

baby aj moj manzelik ma dve deti z prveho manzelstva, a su u nas dost casto... mam ich rada a aj oni mna, ale niekedy mam na ne nervy ale si myslim ze v ramci normy nakolko vsetky deti obcas nastvu.... s drahym sme mali vela debat ... obavy mame aj my ze ako to bude, ale nakolko sa decka uz same vyytuju kedy budeme mat babetko a komu povieme ako prvemu ked budem tehotna a uz sa krpci dohodli ze najlepsie bude ked budeme mat dvojicky lebo sa nevedia dohodnut ci chcu aby sme mali chlapceka alebo dievcatko... tak si myslim, ze by sme nemali tolko spekulovat... predpokladam, ze to nebude vzdy lahke, ale verim, ze bude dobre...

petruci6
17. dec 2007

silwi to je zlate,u vas je to jednoduchsie 🙂

jacka
17. dec 2007

petrusi ani nevieš ako ti držím palce aby ste mali bábätko.hádam sa na neho viac upne.

silwietta
17. dec 2007

no exica robila znacne problemy... a stale sa este snazi, obcas ma to dost zoberie, a som z toho dost smutna, a mozno obcas mam kvoli tomu nervy na deti... ale musim si ja povedat ze oni za to nemozu...

a co sa tyka pristupu mojho manzela k detom, tak zo zaciatku ked chodili k nam by im dovolil aj nugetou steny natierat, lebo mu bolo luto ze nemoze byt s nimi ale postupom casu som mu vysvetlila, ze to nie je pre ne dobre, ze musia mat normalny vychovu... a teraz su u nas ovela castejsie, takze uz sa nerobia take vykyvy a pre nich je to lepsie ked maju normalny rezim.... ale chcelo to strasne vela rozhovorov...

silwietta
17. dec 2007

baby drzim nam vsetkym palce aby sa nam pekne tie vztahy upravili a aby sme neboli smutne my, ani nase polovicky a ani detvaky... a nikto sa uz nemusel trapit 😵