Mal by byť partner našim dôverníkom vo všetkom?

bejbinka
28. feb 2014

Kedysi som v TV videla rozhovor s Evitou, ktora povedala jednu vetu o tom, comu sa vyvarovat vo vzťahu muza a zeny, nad ktorou sa v poslednej dobe zamyslam...nebudem citovat, skor volne parafrazovat: Ked budete chlapovi hovorit, ze vyzerate zle, zacne si to o Vas skor ci neskor mysliet aj on sam. Suhlasite s tym, ze polovicke netreba hovorit o svojich komplexoch a zlyhaniach? Myslite si, ze nas po case vidia manzelia/priatelia nasimi ocami - teda so vsetkymi nedostatkami, na ktore ich v slabej chvilke same upozornime? Momentalne som sa s mm dostala do bodu, kedy zacinam mat pocit, ze je to pravda. Aky je Vas nazor?

katkalubkova
1. mar 2014

@liz_lemon tak to si vystihla uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuplne , ze GUT 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tina1988
1. mar 2014

Tak,ako vidime same seba, tak nas zacnu vidiet aj ludia okolo nas. Ak neustale upozornujeme na svoje nedostatky, ludia si budu vsimat uz len nedostatky a ostatnym vlastnostiam uz nebudu venovat pozornost ... takze niekedy je menej viac 🙂 A partner ... ten ma miluje taku aka som 🙂 ale dovera vo vztahu je velmi dolezita. Pre mna je moj muzicek niekto,komu verim a viem, ze mu mozem povedat cokolvek. Ale kazdy z nas ma veci v zivote, ktore si necha pre seba 🙂

juliana77
1. mar 2014

@bejbinka každý by si mal ponechať trinástu komnatu

bejbinka
autor
1. mar 2014

@0silvia0 este je to len rok a pol co som na materskej...na druhom babatku uz s mm pracujeme nejaky ten mesiac, tak ak sa zadari a budem doma 5-6 rokov, ktovie ake temy tu na MK budem zakladat?! 😀 Ja uz by som teraz obcas najradsej zutekala naspat do roboty, hoci predtym som sa nevedela dockat, kedy z nej vypadnem na matersku...holt, clovek chce stale to, co nema 😅

bubelko
1. mar 2014

@zuzkat1 ja neviem, kolko toho poviem kamoskam a kolko muzovi. ale viem, ze su temy, ktore preberam len s kamoskymi a su temy, ktore zas preberam len s muzom. to nie je o tom, zeby sa sem tam niekto nepostazoval, ale rozhodne nepodsuvam mojmu muzovi to, ako sa niekedy vnimam. nevidim v tom zmysel. 😉

bubelko
1. mar 2014

@zuzkat1 plus aby som to este doplnila - moj muz je mojim kamaratom, vie ma rozosmiat aj utesit v spravnej chvili, co to sme preskakali, aby som vedela, co od neho mozem a ma ocakavat. aj ked ma stale dokaze prekvapit - a to sa mi paci. ale nie je mojim dovernikom a po pravde, on o to ani nestoji. ako sam hovori, nemusim mu vsetko vesat na nos - a ja sa toho drzim, nevesiam 😉

lyzzy
1. mar 2014

ja sa velmi rada zdoverim mojmu drahemu zo vsetkym....a viete preco?
Pretoze muzi maju v niektorych veciach fantasticky nadhlad,odstup a zmysel pre humor.
Maju iny pohlad na svet,na nas,na nase telo...proste na vsetko.Takze ja nemam problem rano vstat a povedat ze sa citim pritazliva asi ako stojan na bycikel a ze najradsej by som chodila kanalmi.
Moj drahy je pre mna zaroven aj mojim jedinym a najlepsim muzskym kamaratom.
A ked si raz pre svojho muza taj nakrajsia,najvzrusujucejsia zena pod slnkom tak ho nepresvedcis o opaku.

zuzkat1
1. mar 2014

@bubelko kazda/kazdy je iny ... Mne moj muz je dovernikom,a zatial mam pocit ze je to aj naopak... Mne je naopak proti srsti predstava ze by som mu nemohla povedat uplne vsetko co mam na srdci.

bubelko
1. mar 2014

@zuzkat1 to nie je o tom - nemoct, ale o tom, ze to nie je potrebne. to je dost podstatny rozdiel 😉 ja tiez mozem muzovi povedat vsetko, len to nerobim 😉
a hej, kazdy je iny 😉 neexistuje univerzalny napad. mne sa skratka ten moj za tych X-rokov, co sme spolu osvedcil 😉

zuzkat1
1. mar 2014

@bubelko my sme spolu zatial 8 a tiez to funguje... 🙂

bubelko
1. mar 2014

@zuzkat1 tak nech vam to takto klape aj dalej 😉