Mám 19 rokov, som v 4. mesiaci a neviem ako ďalej

kejsinka
11. máj 2016

ahojte chcem sa s vami podeliť o moje trápenie a zároven sa spýtať o váš názor ... som vo 4 mesiaci tehotenstva mam 19 rokov viem že je to málo len že na bábätko sa veľmi teším aj moji blízky a som pripravená mu dať vššetko čo potrebuje ...len že problem je inde .. bývam u priateľa 3 mesiace a keď mu poviem nech ma odvezie k rodičom len tak na navštevu začne sa somnou hadať a hovorí že mi tam zakáže chodiť ..ja už neviem čo ďalej :( možno to vyzera že to pisalo decko ktore musi byť stale pri rodičoch ale...nechcem prisť o rodičoch kvôli nemu :/

timea7
14. máj 2016

@yoda_ nikto tu nikoho nesúdi, ani neuráža, nedá sa predsa porovnávať jedna dvadsaťročná tehotná s druhou, každá má iné zázemie, iné zmýšľanie, iného partnera. Ale tvrdiť, že v dvadsiatich je každá žena po všetkých stránkach pripravená mať dieťa a postarať sa oň, je veľmi naivné. Nikto tu nikomu predsa neurčuje v koľkých rokoch má mať dieťa, je to individuálne, koniec koncov tu v tejto téme o to vôbec nejde, táto žena - autorka témy si určila mať dieťa ako životnú prioritu, za každú cenu a bez ohľadu na vážne problémy s partnerom 😒 😒 😒 😒 😒

timea7
14. máj 2016

@katka1981 vie, s kým to čaká, iba odignorovala to, že to asi nebude najlepší partner na celý život, ak ju každý druhý mesiac nechá a potom sa kajúcne k nej vracia, ani otec pre ich dieťa a napriek tomu sa snažila silou mocou otehotnieť. 😒

katka1981
14. máj 2016

@timea7, no takych je vela, vacsinou maju kacacie pysky. Nevravim, ze tato je rovnaka. Skoda reci zabijat s takou cas....

verculiatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz