Mám 22 rokov a chcem sa rozviesť

kvitok14
21. apr 2016

Ahojte baby .. chcela by som sa s niekím poradiť .. a zaroveň virozprávať :( ... takže .. mám 22 rokou a som zobratá už 2 rok teraz v auguste to bude druhý rok ... ale z manželom sme normálne 4 roky ... máme spolu 3 ročnú dcérku ... no a stala sa taká vec že pred pár mesiacmi nás nechal .. odišiel .. to bolo najhoršie obdobie v mojom živote tak isto aj malinkej .. nechcela mi tížden jesť .. spať ... strhávala sa mi zo sna . hladala ho všade .. a ten pocit keť sa muíš pozerať na dieťa ako sa trápi a chýba jej otec :( :( .... líhať si do postele .. stím že už snami nieje :( ... a pred tím sme sa všeci tulili k sebe :( .... strašné obdobie :( .... a potom po tom čase sa vrátil a teraz býva snami .. ale nikdy snami nieje ... chodí preč :( :( ... druhú ženu nemá vôbec :( ... ale behá z kamarátom ...... niesme spolu ešte ako manželia :( .... a toto mi chýba .....nemôžem sa k nemu pritúliť nemôžem ho pobozkať nemôžem nič :( :( .... a ešte k tomu mi včera zahlásil že sa chce zase odcťahovať nechce sa rozprávať o našom naželstve :( :( .... povie k tomu iba tolko že ma má ešte rád ale že to už nieje ako pred tím :( :( ..... moje dieťa .. má už 3 roky a nechce rozprávať a preto lebo vidí čo sa robí medzy niami dvoma .. pred tím sme boli velmi šťasní .. ale neviem čo sa sňím stalo a keť som sa ho opýtala či ho to omrzelo povedal mi na to že nie ... poradte mi čo mám robiť velmi ho milujem a chcem byt sňím viem že asi si poviete vikašli sa na neho príde niečo iné a a lepšie .. ale ja chcem len jeho aj keť je taký aký je ... baby stze moja jediná nádej poradte ako si ho mám zýskať naspeť :( :( .. skúšala som už všetko

kllamarka
27. apr 2016

Pre priemerne gramaticky vzdelaneho cloveka, je toto utrpenie citat... Moja dcera prvacka by pri tom krutila ocami... "keť" odisiel, tak odisiel. Nechce sa mu, nebavite ho..pristup dovi dopo. Co riesis. Je uz taky. Vadny... Cele mi to pride take tinedzerske. Dozrej hlavne ty a staraj sa hlavne o seba a dieta. Nie o neho.

lussy211
27. apr 2016

@kvitok14 čo zmenil orietnáciu?je dosť takých prípadov a mať rád na rodinu a manželstvo nestačí.Jeho jednanie nie je jednanie dospelého, zrelého muža.Príde mi to manipulatívne...keď mu vyhouje odíde si a príde kedy chce a ty mu to toleruješ ( chápem, miluješ ho ), ale toto z Teba urobí trosku ..radšej odísť v 22 ako premárniť život s takýmto človekom.

kopirkala
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miluna777
1. máj 2016

Si pekná mladá baba, máš dieťa. Teda vlastne dve deti, jedno naozajstné a druhé akosi veľké... Naozaj chceš trpieť v takomto vzťahu? Tvoje dieťa potrebuje šťastnú mamičku...

gabriellka
1. máj 2016

No ako to u vas vyzera?

janepit
5. máj 2016

Zlatíčko, neklam sama seba. Nie je to dobré. Keď dáva prednosť kamarátovi z detstva pred krásnou ženou a nádhernou dcérkou , to rozhodne nie je OK. Tvoj príbeh mi pripomína film Skrotená hora, kde sa z manžela nakoniec vykľul gay.... Preber s ním túto tému- zrejme mu to nebude príjemné ale podľa mňa všetko nasvedčuje tomu, že miluje svojho kamaráta z detstva. Spýtaj sa ho na to, ale opatrne, muži si len neradi priznávajú , že sú na chlapov.... Snaž sa ho pochopiť a keď prizná farbu tak sa rozhodni. Vieš, ty ako žena nemôžeš konkurovať chlapovi. Možno keby mal milenku, tak ti poviem, skús zabojovať, ale proti inému chlapovi , to nemá zmysel.
Si ešte mladá a podľa fotiek aj veľmi pekná, nestojí ti za to zničiť si život s mužom ktorý NEMÁ VYJASNENÉ KTO VLASTNE JE.
Hlavne si vyrieš otázku bývania a zabezpečenia seba a dcérky- aby ste mali z čoho žiť a strechu nad hlavou. Neživ sa nádejami, že sa to nejako opraví. Svoj život si musíš riadiť ty sama, tak aby si bola šťastná. Hoci si teraz myslíš že šťastná budeš iba s ním, verím, že si časom nájdeš k sebe muža, ktorý ťa bude milovať a bude mať rád aj tvoju dcérku.
Hlavu hore, mysli na dieťa. Si silnejšia ako si myslíš. Dokážeš to! Držím ti palce.

rainyafternoon
5. máj 2016

@janepit
Zato, ze mlady chlap sa neciti na to sediet doma a starat sa o rodinu, napriek tomu, ze ano zalozil si ju, no holt v 22 rokoch je to este stale chlapec, ktoremu zodpovednost nic nehovori a zrejme ma pocit, ze si v zivote ani moc neuzil, a da prednost chodeniu von s kamaratom, ako sediet doma na prdeli a pozerat ako sa dcerka hra, tak to z neho nerobi gaya!!!
Toto je typicke pre MK - ak chlap ma problem, ze nechce sex, ak chlap ma problem, ze nemoze vyvrcholit, ak chlap ma problem, ze dava prednost kamaratom pred rodinou (a schvalne pisem 'ak chlap ma problem' lebo tu to je vzdy chlap, kto ma problem...), pomaly akykolvek problem chlap ma, tak tu kazdy z neho hned robi gaya. Ak by sem napisal muz, ze ma mladu zenu, 'podarila' sa im rodina, a zena ma teraz 22 a o dieta zaujem nejavi a stale by len chodila von s kamaratkou...kolke z vas pridu s teoriou, ze je lesba len preto, ze dava prednost kamoske pred rodinou? Velmi prizemne uvazovanie. Problem zakladatelky je niekde uplne inde ako v tom, ze jej muz je asi gay.
Urcite ste necitali vsetky prispevky, a teda zakladatelka sa uz vyjadrila, ze problem ma meno Miska, nie Misko... takze ano, konkuruje jej ina zena, nie iny muz...a co? je to teraz o to lepsie, ze aspon to nie je chlap?

timikaj1
5. máj 2016

Chalan má 25rokov, len pre úplnosť🙂

rainyafternoon
5. máj 2016

@timikaj1 sorry 25, nemyslim si, ze to nieco zasadne meni, ale ano 25, otcom sa stal ked mal 22...kazdopadne potencial vybusnej reakcie

tiumen
10. máj 2016

@kvitok14 ty si zo Žiaru že ? Dnes som vás videla v meste a nemala som zrovna pocit že máte nejaký problém 😉

xsmajlox
20. máj 2016

Ziaden rozvod, nech sa stara o rodinu. Ziaden sex s nim - pokial si to nezasluzi. Ziadne jedlo...pranie nic. Slusne sa s nim rozpravaj a dodrzuj co je napisane vyssie. A nejako sa skuste spolu rozpravat a travit spolu viac casu.

petkavka
20. máj 2016

@dominika6 @slniecko154 ....baby to je od vas velmi nepekne ze namiesto toho aby ste poradili, tak sa tu pustate do gramatiky. Ako @kvitok14 toho ma dost aj bez toho. Popravde to skor ide proti Vam, lebo kazdy normalny clovek si pomysli ze asi nemate vela inteligencie, ked mate potrebu tu poukazovat na to, ze ako Vam ide gramatika a niekomu ako nejde. Kazdy mame v niecom nadanie a v niecom nie. Ale uz dcerku ucim, ze svoju inteligenciu nema pouzivat na chvastanie ale pomahanie druhym ked treba. Dakujem za pochopenie.

dominika6
20. máj 2016

@petkavka
ked nevieš čítať tak nepíš...kde kritizujem jej gramatiku? skopíruj mi moje slová....to že som napísala ako prvá pravdu že ju podvádza,na to prišla na druhý deň aj sama...🙂
že som jej to napísala jej rečou? a?
jej to nevadí a tebe áno? 🙂

orchidea123
21. máj 2016

Najviac mi je luto tvojej malej dcerky ale on sa tak rozhodol.NASILU ho pri sebe drzat nemozes. Musis byt silna mala ta potrebuje ...Tvoj muz je este nevyzrety nevie co chce ja by som si vymenila zamok na dverach zbalila mu veci a nech uz KONECNE POROZMYSLA ci chce rodinu alebo nie ...Ked uvidi ze si silna samostatna zena zmeni nazor...uplne ho vypusti z hlavy ...drzim palce...