Mám 23 rokov, 10 mesačné bábo a hľadám muža

7. nov 2019

Ahojte, ešte nikdy som tu nič take nepísala, ale jednoducho už neviem kde hľadať. Síce tu nechodí veľa mužov, ale za pokus to stojí.

Mám 23 rokov, 10-mesačného syna (s mojim ex nie sme v kontakte), jednoducho kašle na nás (dlhy príbeh). Ide o to, že som už dosť dlho sama a chcela by som zas cítiť lásku, nehu a mat pocit, že niekomu na mne záleží.
Preto hľadám muža, s ktorým by sme si rozumeli, spolu vychovávali môjho (nášho) syna. Čiže musí túžiť po dieťati, v budúcnosti sa nebránim ani nášmu spoločnému. Na výzore nezáleží, ja sama nie som nejaká top modelka, ale zas snažím sa o seba starať. Tak nech aj môj “budúci” sa o seba stará, nech je úprimný, milý, pozorný. Nič viac nechcem. Veková hranica je od 25 do max 35 rokov. Som zo severu, čiže by mal bývať tiež niekde tu blízko.

Ak si sa tu našiel, okomentuj mi to a ja sa ti ozvem. 🙂

srandujete
9. nov 2019

@miadi tak presne o to ide, že dvom sa to ťahá oveľa ľahšie ako samému. . Ja som sa ešte neprestahoval, dokonca som sa s ňou ešte ani nestretol, že vôbec existuje som sa dozvedel trochu predčasne pri inom inzeráte, ale odvtedy ju mám uloženú v hlave a keď príde vhodný čas a bude ešte voľná, určite o ňu zabojujem 🙂 viem, ono to znie šialene, a možno to aj šialené je, ale pred mesiacom by som si nič také nepripúšťal ani ja. . 🙂

srandujete
9. nov 2019

Ak by sa Ti náhodou nejaký mladý muž ozval a všetko by Vám klaplo, daj pls vedieť, nech sa tešíme s Vami. . 🙂 Ď.

autor
9. nov 2019

@miadi ďakujem, idem skúsiť aj tam 🙂 niee konkrétneho už nájdem aj ja 😂
@srandujete viesco asi vymreli, inak si to neviem vysvetlit...nemyslím si o sebe, že by som bola nejaká zlá (myslím v správaní), možno teraz ide len o výzor a o to, akú má kto postavu 🤷‍♀️ Neviem ako to teraz už chodí 😀
A určite sa ozvem, ak mi to s niekym vyjde, držte palce...nie že by som zúfalo niekoho chcela, ale láska vždy poteší, nech sa zjaví kedykoľvek 🥰

miadi
9. nov 2019

Inak to stym ze nie si top modelka potom inde nepiš to neni treba ani to s tym ze on sa musi o seba starat. To su take samozrejme veci. Skor piš nieco o svojich zalubach atd. ( Lebo toho chlapa uvidis na foto aj naživo potom si urobis nazor. A Mozno budes musiet stretnut 10kym najdes takeho co sa ti bude pacit. A potom tie spolocne zaujmy a ako sa k sebe hodite. ) nikdy neslo len o vyzor a postavu ( Mozno niektorym bezduchym bohacom ) ale celkovo aky je clovek. Ako sa stebou ten muz citi či sa smeješ na jeho vtipoch ci sa ti zda zaujimavy ( aj ich ego sa musi potešit nie len oko) ak vies dobre varit niekomu dost staci aj to ze laska ide cez žaludok😂hlavne ak si mila a neoduješ sa pre somarinky.. ked si vyrovnana a vesela osobnost -tak nemas problem ani ked si neviem akej postavy.

autor
9. nov 2019

@miadi máš pravdu 🙂 ide o viac ako len o výzor, len v dnešnej dobe ide málokomu o iné ako je výzor...😏
Jasne, variť viem, malému musím variť stále niečo, vlastne kvôli nemu som sa naučila aj variť, rada upratujem, peciem, smejem sa, takisto sa rada prechádzam, hlavne na slniečku, ale nevadí mi ani sneh 🙂

srandujete
9. nov 2019

ak si taká, ako píšeš, dlho sama neostanes 🙂 normálne ma mrzí, že nie som v tej vekovej tolerancii 🙂

autor
9. nov 2019

@srandujete ďakujem, si veľmi milý a dúfam si aj ty nájdeš nejaké super dievča 🙂

frankiiee
20. nov 2019

Rad by som sa o Tebe dozvedel niečo viac.

mato665
20. nov 2019

@h2 nechaj sa prekvapiť, ty už na niečo prídeš ako si "vylepšiť" život 🙂

23121974
20. nov 2019

Máš 10 mesačné dieťa a už zháňaš chlapa na nete? Ty si teda riadna zúfalka 🙈

autor
21. nov 2019

@23121974 keď myslíš 😀 som sama od začiatku tehotenstva, čiže už skoro 2roky, malému chcem nájsť otca, dobrého otca, nech si naňho zvyká už od mala...ale to e len môj názor 😀 mysli si, čo chceš 😉

1gabriela13
21. nov 2019

@23121974 prečo treba odsudzovať? Každý sme iní, nie je ani prvá ani posledná co si chce nájsť priateľa pre seba a vytvárať kompletnú rodinu, na tom nič nie je. Niekto rozmýšľa tak, niekto inak. Zúfalý bol ten tvoj komentár.

autor
21. nov 2019

@1gabriela13 ďakujem za podporu 🙂

23121974
21. nov 2019

A čo 2 roky je veľa? 🙈 Tam sa venuj dieťaťu a nie zháňaniu chlapa a keď už nejakého hneď nájdeš,nie je isté,že chlap príjme malého,alebo,že spolu ostanete.Aby si tu potom nezháňala ďalšieho otca pre 2 deti...

autor
21. nov 2019

@23121974 ty by si sa mala starať so seba v prvom rade, je každého vec kedy si chce niekoho nájsť, nezdá sa ti?? Keď ty chceš žiť ako mníška je tvoja vec, ale ja teda nie 😉 a absolútne má nezaujíma tvoj názor, rieši sa tu úplne niečo iné ak si si nevšimla 😉 tak si ten svoj názor nechaj pre seba 😉

miadi
21. nov 2019

Pozor na ten frankiiee profil mal tu vcera temu ze mà zenu dve deti a rozpada sa mu manzelstvo Lebo cosi vycital zene exa. Ked som sa opytala preco pise aj tebe temu zmazal. Bud opatrna. Vselijaki klamari su na nete/svete

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
21. nov 2019

@miadi ďakujem za upozornenie, dám si pozor 🙂
@ptmt1011 veď práve, asi teraz keď mám dieťa, tak nemôžem už nikdy nikoho mat, musím byt asi sama do konca života a sedieť len doma na zadku pri dieťati 🤦‍♀️ Nepochopím niektoré zmýšľania žien...

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
21. nov 2019

@ptmt1011 však nech si ostanú, ja ale nechcem ostať sama, vždy som chcela mat peknu, šťastnú rodinku a aj keď mi to nevyšlo s bývalým, tak možno s nejakým iným to vyjde 🙂 a určite si dám pozor na takých tých debilkov, čo si o sebe moc myslia

miadi
21. nov 2019

Vies co chces mas na to narok aj pravo blbe kecy druhych nepočuvaj naozaj nevedia ako by sa citili zachovali na tvojom mieste. Drzim palce v hladani a vela stastia v laske .

autor
21. nov 2019

@miadi ďakujem veľmi pekne 🙂

23121974
21. nov 2019

@ptmt1011 "Nie je blbá,že si nájde debila?" Tak asi je,keď jedného takého už mala a ostala sama tehotná...Možem si komentovať čo chcem...

autor
21. nov 2019

@23121974 ja ťa tu urazam?? Sa spamataj lebo keď začnem, tak budeš plakať do vankúša 😘🤭

miadi
21. nov 2019

@23121974 za to nie je blba a ani ex nemusi byt debil. Zalubila sa a nefungovalo to. Co mala ist na potrat? Ži a nechaj žit ak mas funkcny stastny vztah tak Bud len rada a na tych ktori to stastie nemali sa netreba pozerat z vrchu - aby nebola karma .,aby si aj ty raz nepadla. Lebo nikdy nevies co ti život prinesie. Odsudzovat je to najlahsie na svete.

autor
21. nov 2019

@miadi ďakujem, že aspoň ty a pár báb tu má chápu...nevyšlo to s mojim ex a ide sa ďalej...dieťatko je vytúžene, čiže potrat neprišiel do úvahy...aj keď som naňho sama, tak som rada, že ho mám ♥️

miadi
21. nov 2019

Neni za co. Odveci ze sa tu do teba tak pustili Ale tu su schopne zeny uplne kraviny riesit vsetko prekrutit aj z krasnych veci myslienok robit zle. . Nic si z toho nerob tie co pisu blbosti maju urcite vselico za ušami alebo Nie su spokojne so svojim životom a tu si liečia svoje komplexi jedovatymi slovami Lebo v realmom zivote su asi take malicke uzavrete ani nepipnu.

adkoalauri
21. nov 2019

@23121974 uz si doma komentoval a aj si sa dostal do hovna...ale to nie je podstatne..podstatne je to,ze si sa z toho nepoucil...

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
23121974
30. dec 2019

Už len kvôli nejakej soplani budem plakať do vankúša...sa vyhrážaj niekomu inému,ty primitívka