Mám ostať vo vzťahu, keď v nej nie je túžba a sex?

nestastnica55
12. okt 2013

Ahojte,napisem Vam svoje trapenie a rada spoznam Vas nazor.
Mam 35 rokov a partner 49.Zoznamili sme sa pred 10rokmi.Ja som bola vasniva,dibvoka,spolocenska.Ked sme sa zoznamili bolo to super,po par mesiacoch sme zacali spolu zit.Sex sme mali kazdy den,nebol uplne ako by som ho chcela,ale partner sa snazil.......Prve 2roky presli rychlo a potom to zacalo....rok co rok sa nasa frekvencia medzi sexom zvecsovala...a o kvalite sa tiez velmi nedalo hovorit....Snazila som sa vymyslat nove podnety,sexy hracky,sexy pradlo,ale ten pocit ponizenia,ked napriet tomu nebolo nic neprajem nikomu..........po 3rokoch snazenia som uplne rezignovala....medzi tym som otehotnela,stratila som chut takze uz ma to vobec netrapilo....rezignovala som tak,ze nas sex vyzera tak,ze mu tzv podrzim za 4minuty je po a ja mam pokoj.....Mne trva trochu viac pokial sa urobim,takze ked som unavena a vecsinou znechutena tak to uz ani nevyzadujem,naco si polovicka uplne zvykla takze ked sa urobi aj velakrat zabudne,ze Haloooo,trebalo by polovicku trochu uspokojit.......100krat som mu vysvetlila,ako to mam rada ako dostiahnem vrchol cim skor,ale on ako by nato vzdy zabudol.....Dievcence ja sa citim ako chudera obcas....Viem,ze ma ma rad,je uzastny otec,nepije,nefajci,prachy nemina,len ja si vobec nepripadam ako zena ☹ V kine sme neboli nikdy,na prechadzku ma nezavola,o darceku ani nevravim.Viem,ze nemame vela penazi,ale nie je vsetko len o prachoch....Viem,ze sa mu pacim,ale to je vsetko..Viac krat som mu navrhla rozchod,aj som sa o nejaky aj snazila-Naposledy,odosiel vo februari na moj podnet k mame,aby som popremyslala co dalej...Vratil sa 10dnoch s tym,ze sa bude snazit,ale v podstate ani nechapal o co mi ide.... ☹ pre nho neni dovod,ze ma odmieta,dovod na rozchod....mam 35 rokov a pripadam si ako stara zena...........Nemame priatelov spolocnych,pretoze kazdy pokus zlyhal,pretoze on nema rad navstevy...Vyrastal v rodine,kde sa na navstevy nechodilo....Navrhovala som poradnu,ale nejako sme este nikde nedosli....Pred 9rokmi sme sa zasnubili a tam to skoncilo...Viem,ze sme museli medzi tym riesit vzdy nejake problemy,ale on sa ani nesnazi,aby sme sa dokopali k svadbe...Frajerku urcite nema,ma fixnu pracovnu dobu a do pol hodiny po praci je kazdy den doma...V praci ma minimalny stress,takze nechut k sexu neni podlozena stresom....Ako po sebe citam,tak som toho kopu posplietala,ale tak som Vam tu chcela v skratke popisat co ma trapi...Myslite,ze sa to moze zmenit?Ja uz nemam sil,niekde ho posuvat dalej....naznacovanie nepomahalo,ani nepomoze....Dakujem Vam za precitanie.pardon za pripadne pravopisne chyby

sandynkaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adri266
13. okt 2013

@nestastnica55 problem by mohol byt
A, fyzicky, pomohla by navsteva u obvodneho lekara, u sexuologa,
B, psychicky, uz ho nepritahujes, jeho libido nie je take, ako pred 10 rokmi,
C, alebo nie ste sexualne kompatibilni...tu by pomohla navsteva u psychologa ci poradne. Lebo podla vsetkeho, Ty si pre to spravila maximum, a on nic.
Kedy bol naposledy na preventivke? Nema nejake zdravotne problemy, o ktorych Ti nehovori? Jemu fakt neprekaza, ak Ty si po sexe nespokojna??? Povedala si mu to tak na rovinu ako nam? Lebo naznacovat u chlapoch nestaci. TAm musis ist jasne rovno na vec. Co Ti chyba, preco, akoby to malo byt...