Mám pocit, že partner ma už nemiluje

jelinka8
12. dec 2017

Nikdy som na fore nediskutovala, ale uz naozaj neviem co mam robit. Mam pocit ze moj manzel ma uz nemiluje. Sme spolu skoro 10 rokov z toho 5 rokov manzelia.
Manzel prestal o mna javit zaujem ak sme na verejnosti vyhyba sa mi pripadne ide meter predomnou alebo zamnou. V sukromi ma stale narazky na moju vahu ze by som mala schudnut... ( mam 170cm a 68kg) spoznali sme sa ked som mala 15-16 rokov snazila som sa mu vysvetlit ze moja vaha uz nikdy nebude taka nizka. Nikdy ma neobjima, neda mi len tak pusu alebo mi nepovie ze mi nieco svedci ak sa chcem s nim bozkavat tak sa odtahuje. Vzdy ked sa chcem s nim porozpravat tak ma vobec nepocuva. Alebo ked vidi ze ma nieco trapi alebo placem tak sa na mna ani nepozrie bud pozera telku alebo sa hra s mobilom.( ked sme sa spoznali nikdy nedovolil aby som plakala bud ma objal alebo mi utieral slzy takze viem ze dokaze utesit. Som silna zena a neplacem vobec casto a pre hluposti) Ked pridem z prace domov tak sa poriadne ani nerozpravame lebo hraje hry bud na pc alebo na mobile. Som z toho smutna. Zijeme u jeho rodicov bez akejkolvek nadeje ze sa odstahujeme pretoze je prilis naviazany na mamu. Ked bolo treba tak sa ma pred nimi nikdy nezastal. Par krat sa stalo ze ma jeho otec chytil za zadok a ked som to chcela riesit tak povedal aby som to sla povedat jeho mame. Z toho som bola uplne v soku. Jeho otec je este stara skola kde zena v domacnosti nema absolutne ziadne slovo a musi robit tak ako chlap rozkaze. Vela krat som mu povedala co ma trapi ze si ma nezastane neprejavuje mi lasku. Uviedla som priklad ze by mi raz za cas stacilo ak mi povie napriklad ze som pekna na to mi odpovedal: povedal som ti to raz ked sa nieco zmeni dam ti vediet. Uz som odisla na niekolko dni byvat k rodicom. Nikdy pred tym som to neurobila. Cakala som tyzden ze sa spameta a pride za mnou ale neprisiel neurobil nic preto aby som prisla spät. Vynadal mi ze riesim iba hluposti... a nerozprava sa somnou je na mna velmi nahnevany . Ked sa cokolvek stane vzdy vsetko zvali na mna. Snazila som sa mu byt vzdy oporou starat sa o neho.. ked som odchadzala tak sa spytal ze ci si myslim ze ma nelubi povedala som ze presne to si myslim povedal mi,ze keby ma nelubil nezobral by ma do kina. Podotykam.do kina ideme raz za 3 mesiace inak nikam nechodime ziadne prechadzky ziadne spolocne aktivity. Minuly rok som mu chcela dat na Vianoce vikendovy pobyt s tym ze si uzijeme trosku sukromia pretoze jeho rodicia su na dochodku a su stale doma cize tam nie je ziadna sanca mat nejake sukromie kedze mame iba spalnu vsetko ostatne je spolocne. Zatrhol mi to s tym ze jemu sa nikam nechce ist a ze mame sukromie v izbe ze si mozeme zatvorit dvere a nikto tam nie je 😢 prislo mi to velmi luto. Trpim tam uz 5 rokov ale bola nadej ze sa odstahujeme a budeme spolu sami ale len ma natahuje on odtial odist nechce. Vsetko sa vo mne zlomilo minuly tyzden ked sme boli v aquaparku. Absolutne sa ku mne ani nepriznaval. Videla som vela parov niektori mali 15 iny zasa 50 ale bud si dali pusu alebo boli pri sebe.... len my ako cudzinci. Ked sme prisli do saun tak tam bola slecna asi v mojom veku (25) ktora robila procedury. Nevedel od nej odtrhnut oci. Ja mu to nevycitam mala krasnu postavu ale pre mna to bolo strasne ponizujuce. Ak by som tu mala napisat uplne vsetko bola by z toho kniha. Preto vas aspon takto prosim o nazor ci to naozaj iba ja tak prehanam ako on tvrdi alebo na nom naozaj nieco nie je v poriadku.

alaguema
15. dec 2017

@bodka70 veď ja som nepísala, že musí byť človek v tom veku ubitý. Napísala som, že ten úvodný príspevok znie, ako keby to písala staršia žena. A to, či žena ostane s mužom, ktorý ju nemiluje asi primárne od veku nezávisí, ale čiastočne áno. Žiaľ, staršie ženy, ktoré majú s tým mužom deti, už ťažšie hľadajú východisko z takého vzťahu, majú menej energie na rozchod, prípadne strach, že už nenájdu iného partnera, alebo nemajú kam ísť, nemajú prostriedky...býva to proste komplikovanejšie a môj prvý dojem bol, že sa jedná o takýto prípad. Preto som napísala, že v tomto veku a za daných okolností by som neváhala ani minútu.

katus226
18. dec 2017

ak je to tak, ako pises, rozved sa s tym pakom co najskor, toto nie je zivot. z vlastnej skusenosti - kedze neboli deti, rozvod bol rychlovka. napisala som dve strany navrhu na rozvod, sud stanovil termin o mesiac (asi videli, ze nie je co riesit, ziadne deti ani spolocny majetok) a samotne konanie trvalo 20 minut. potom uz len jedna strana textu o tom, ze sme sa majetkovo vysporiadali a zalezitost bola vybavena... najlepsie, co som mohla urobit. ak sa bojis reakcie alebo odhovarania, citoveho vydierania, tak nic nespominaj, jednoducho odid k rodicom. papiere mu pridu postou, ty budes vtedy inde.

tinka0000
19. dec 2017

Tak ako.si dopadla??pohlo sa to niekde a.nejako??

januarova
19. dec 2017

@jelinka8, nema milenku?

montemotherone
19. dec 2017

@jelinka8 nuž, keď to takto cítiš, je jedno, či preháňaš, alebo nie. Mal by s tým niečo urobiť. Na svoju výšku nemáš tak hroznú hmotnosť. Ako vyzeráš, či sa o seba staráš... To už je druhá vec. Rovnako ako príťažlivosť. Ja osobne, by som sa v takejto pozícii cítila ponižujúco a pred slečnou by som mu rovno povedala, nech svoju pubertálnu nadržanosť trochu krotí aspoň pred svojou ženou. A odišla by som. Odtiaľ, aj z domu. Na furt. Kým sa nepriplazí aj s návrhom, že ideme riešiť samostatné bývanie. Dievča, život je krátky. Nestrácajte čas s človekom, ktorý za to nestojí. Ty si žena, ľudská bytosť, ktorá túži po prachsprostej láske, ako každá normálna žena. A on je tr.ko, malé decko ktoré sa ešte nepustilo maminej sukne... Hrá hry?! Či sa hrá s mobilom?! To je chlap?!... A svokor. Keby ma chytil za zadok, svokor nesvokor, dostal by facku a celá podarená rodinka by hneď vedela kde je sever... Ste spolu LEN 5 rokov... Nepokaz si ďalších 30.... 🙄

januelik
19. dec 2017

Na vsetky otazky ktore vo svojom vnutry mas uz odpovedt ty sama vies...To ze pises na MK je len tvoje ocakavanie ze ti snad da niekto malicku nadej ze sa to urovna, ale sama vies ze uz nie.Tak mi povedz na co este cakas???Si mlada baba a zivot pred sebou tak preco stracas cas cakanim na blbca ktory ma oci vsade len nie na tebe???? Deti nemas a urcite ich chces tak sa premoz a utekaj tak daleko ako len vies a na tom konci ta pocka ta prava laska🙂Vela stastia a sil

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz