Mám sa stať milenkou?

lana26
9. okt 2007

Dufam, ze moju otazku ani temu nikto neodsúdi, aj ked ste tu pravdepodobne vsetky stastne vydate. Moj problem spociva v tom, ze sa pomaly ale iste dostavam do situácie, ktorú by som na inej babe este prednedávnom odsúdila!
zoznámila som sa chalanom (muzom), tak starým ako ja na jednej firemnej akcii. Od prvej chvíle nam bolo spolu perfektne, smiali sme sa spolu, kecali asi o vsetkom skratka parada! k nicomu medzi nami nedoslo, len sme si vymenili císla a hned ako sme sa odlúcili uz sme si aj zacali pisat. Stretli sme sa od vtedy uz asi 3x ale len na neutrálnej pode, kratka sme sa chceli blizi spoznat. trva to uz asi 2 mesiace. Pri nasom poslednom stretnutí som sa vsak dozvedela pre mna smutnú správu! Je zenatý necelý pol rok! Asi viete aky to bol pre mna sok!! Otazka co mam robit asi nie je na mieste, ale ak sa najde slecna s podobným problem prosim ozvite sa! Som do neho sialene zamilovana a on mi tiez vyznava lasku a dava najavo svoje city. Prosim neodsudzujte ma...prosim len o radu ako dalej, dakujem

certica
10. okt 2007

lana, samozrejme, ze sa to stava

sisi7
10. okt 2007

lana, prečo to muži robia? O tom sa možno porozprávame o dvadsať rokov.Teraz si len neskúsené teliatko, ktorému imponuje, keď sa naň "namotá" ženatý muž.Veď kopa mužov si s tým zvašuje sebavedomie, to ťa nenapadlo? Muž má v určitom veku postavenie v práci, dom, chatu, peniaze, tak prečo nie ešte milenku? Má pocit,že je žiadaný a úžasný. Keď ťa tak miluje a nemôže bez teba žiť, prečo neukončí vzťah v ktorom žije? Jednoducho preto, lebo mu to vyhovuje. A ešte niečo milé dámy, nie som zatrpknutá stará manželka, ktorej muž zakáša, ale NIKDY sa do podobnej situácie nemôžem dostať, pretože nechcem. Ak ma muž priťahujen a stojí o mňa a je náhodou "trochu" ženatý, dovidenia, vyrieš si vzťah v manželstve, ak nie si v ňom šťastný a ak sa rozvedieš a bude nám to súdené, tak sa dáme dokopy. Koľko tých mužov by cúvlo a koľko by sa rozviedlo? Pretože ak suka nedá, pwes ide preč. Sorry za ostré slová, ale dva mesiace sledujem, ako sa mi pred očami ničí kolegyňa, ktorej muž má tiež druhú. A ja to naopak lane želám, aby si to vyskúšala aj z druhej strany, ale až po rokoch s tromi deťmi a hypotékou na krku. A teraz ma môžete ukameňovať.

nguyen
10. okt 2007

ja len nechapem jednu vec, preco ste si niektore take iste ze vam nikdy, ved mate rodinu, mate muza ktoreho isto milujete, viete aka silna je laska, ok vynechajme na chvilu lanin pripad a hovorme vseobecne, ved manzelstva sa casto uzatvaraju v 20-25 roku zivota, a je normalne ze dvaja ludia co sa vezmu teraz nezastanu a neprestanu sa vyvijat, ak rastu rovnakym smerom je to super ak nie skor ci neskor potrebuju pri sebe nikeho podobneho lebo partner je uz z nejakeho dovodu trosku inde a vtedy sa to podla mna casto stava, jednoducho hladame "spriaznenu dusu" alebo mozno ide cisto o sex a zrazu, co sa nestane zamiluju sa, dovodov je milion ale presne ako hovori certica na to asi neexistuje univerzalna odpoved a mozme o tom filozofovat do sudneho dna. A tiez ako niekto spomenul kazdy pripad je iny, su bolestivejsie rozchody, menej bolestive ale nedovolila by som si odsudit ani milenky, lebo keby muzi nechceli nerobili by to, ani muzov lebo keby naozaj boli stastni tiez by to nerobili a ani manzelky, je to jednoducho tak, ale co je najdolezitejsie naozaj sa to moze stat kazdemu, uplne kazdemu

lana26
autor
10. okt 2007

sisi - ty si asi nikdy nebola zamilovana. Vtedy nedavas podmienky urob toto a potom mozeme byt spolu! Vtedy snivas a lietas v oblakoch. Mozno som teliatko ako pises, ale s citmi! O tom imponovaní radsej pomlčim,ale mas pravdu: asi kazdá žena sa chce pačit na tom nie je nic zlé alebo ano? Tak to bolo vymyslené! Ja nemam potrebu motat hlavu zenatým! Skus precitat moje príspevky. To co mi zelas tiez hovori len o tvojej zatrpknutosti, pretože ma nepoznás. Ale chapem to. Tvojej kolegyne je mi luto, aj ja mam neco podobne priamo v rodine a tiez je mi z toho smutno. Uz som sa tu jednej rozcúlenej dámy pýtala ci ked sa zamiluje sa najprv dotycného pýta ci je zadaný a zenaty? Pytam sa to ja teba.. 😉

lana26
autor
10. okt 2007

aj ja mozno raz budem podvádzaná manželka alebo budem podvádzat...neviem co ma caka co sa stane, ale stale tvrdim jedno ak to niekto v manželstve urobi tak mu asi nieco chyba nieco proste NEFUNGUJE ☹

matenka
10. okt 2007

tak sa zobuď lana a prestaň byť egoista,
troška si si nevšimla, že to nie je len o vás dvoch,
ste v tom traja, tak sa nehraj na veľkú lásku,
ani trochu s tebou nesúhlasím, ja by som nemohla milovať
chlapa, ktorý po roku manželstva mi rozpráva sladké rečičky,
je mi z toho na ,.....

lana26
autor
10. okt 2007

matenka 🙂 oki ja to berem, ale myslim ze to by si mal uvedomit chlap, ze doma ho caka zena s vecerou 😉

matenka
10. okt 2007

hej, v tomto s tebou súhlasím,
ale ty veríš takému chlapovi?

megustas
10. okt 2007

tvoja otazka znela:byt ta druha?....kazda jedna kocka ti povedala....nie!!!...aj tak nechapem co tu chces riesit na jednej strane vravis ze nie si do neho zalubena,nebol sex tak preco to neukoncis?a na druhej strane zrazu pada otazka ci mas ostat s nim!!!pisala si ze na teba letia zenati,nebude to tak ze ty ich vyhladavas?nebudem ta sudit...je mi jedno kto co robi pokial sa to mna netyka, no najhorsie na tom je tvoj egoismus ze tebe je jedno ako sa citi ta prva!zena,jeho manzelka 😠

certica
10. okt 2007

ja tak celkom nesuhlasim s tym, ze zasadne musi byt v manzelstve nieco nefungujuce, aby sa taketo nieco stalo. nic nie je uplne dokonale, vztahy nevynimajuc. takze, dovodov moze byt xy a koniec koncov kto chce, vzdy si nejaky najde 😉

lana26
autor
10. okt 2007

Ten chlap mi nehovori, ze bude so mnou, ze sa kvoli mne rozvedie atd, tak nemam mu co verit. Neslubujeme si lasku ani nic podobne, proste sa stretavame lebo nam je spolu dobre 😅

matenka
10. okt 2007

fúúúúúúúúúúú, tak to je dosť brutálne smutný dôvod lana,
máš 13 rokov?

nguyen
10. okt 2007

baby nebude to tym ze z biologickeho hladiska je samec naprogramovany aby oplodnil conajviac samic a iba my sme si vymysleli monogamiu cim sme si na seba usili budu? 😀 😀 😀

to iba tak na odlahcenie, jasne ze to nie je dovod na neveru 😉

certica
10. okt 2007

matenka, ja sa obavam, ze je to casto skor bezna realita (ten dovod)

matenka
10. okt 2007

ja ťa nechcem súdiť, len som prekvapená,
on jedná hrozne so svojou manželkou, a ani k tebe nie je fér,
a je mi divné, že to nejako neriešiš. 😒
to poznáš, na dvoch stoličkách sa nedá sedieť,
a mne je fajn s mnohými ľuďmi, ale nikdy by som svojmu manželovi
takýmto spôsobom neublížila, lebo ho ľúbim,
a o tom to všetko je,
ak ty chceš, aby ťa niekto ľúbil, tak hľadaj inde, tento toho schopný nie je

certica
10. okt 2007

matenka, lenze oni dvaja to v podstate riesit nechcu. prakticky si na uvod (po mesiaci, dvoch..) odkryli karty, povedali na rovinu (teda hlavne on), co asi ocakavaju, resp. nemaju v umysle menit a je na nich (v tomto pripade sa ma skor lana rozhodnut), ci to "berie" za tychto okolnosti a je ochotna nechat to plynut alebo vycuva. teda aspon ja to vidim takto

lana26
autor
10. okt 2007

megustas: ja nehovorim, ze som neni zamilovana! Ja hovorim, ze som...uplne v tom lietam 😎o sex tu nejde ale to tu nebudem rozoberat, ok? 😉
certica: mas pravdu ale podla mna to viac plati o chlapoch. Ja nepochybujem o tom, ze oni si najdu vzdy dovod, co je smutne...ale co snimi ked ako som spominala v istom veku si potrebuju neco dakazat alebo proste im to tlaci na mozog
matenka: a aky dovod by ta uspokojil? Dobrý sex? ten nebol tak neviem posúdiť
mne staci byt s clovekom ktorý ma pre mna cenu, s ktorým proste to o niecom je. Nikdy si nestretla nikoho kto ti proste sadol, s ktorým ti bolo dobre? s ktorým si dokazala kecat hodiny atd...nebudem sa rozpisovat o vzajomných sympatiach medzi zenou a muzom ved to je vsetkým jasne. JA som nevedela ze je zenaty, to opakuje uz asi stý raz. A nema 13, ale 23 😉
Este ma tu niekto obvinil, ze ja vyhladavam zenatých. to sa ako robi???

sisi7
10. okt 2007

lana, áno, pýtam sa to. A pýtala som sa to vždy, keď som to nevedela, pretože, keď to je niekto z okruhu tvojich známych, tak to vieš. Pýtala som sa to ľudí v jeho okolí, alebo našich spoločných známych. A možno budeš prekvapená, ale zamilovaná som pekelne teraz. Robím hlúposť zas hlúposťou, pretelefonovala som asi polovicu výplaty (ale mojej), môj priateľ asi celú (ale svoju, pretože je sám a nikoho o tie peniaze neoberá), spala som za posledné dve noci asi päť hodín dohromady, ale s vedomím že nikomu muža neberiem. A ešte jedna vec, lana nedokážeš si predstaviť, pod akým psychickým tlakom je moja kolegyňa:muž, ktorého miluje si našiel inú (aj on je veľmi príťažlivý), ona nevie, či a ako to povedať deťom, kde budú bývať a ako bude ďalej žiť. Vie, že nebude vládať sama splácať hypotéku, tak pôjde asi s deťmi do menšieho bytu a obracať každú korunu. A to sa v práci musí tváriť ako profesionál a usmievať sa, pretože, keby stratila aj tú prácu, tak je totálne v kely. Toto je pohľad z tej druhej strany, lana.

lana26
autor
10. okt 2007

certica dakujem ja uz stracam rec ale zhrnula si to na jednotku 😉

certica
10. okt 2007

no a lana je zrejme naklonena tomu, nezaoberat sa prilis buducnostou, ale si vychutnavat chvile pritomnosti... otazka, za aku cenu to vsetko bude, ci bude neskor lutovat alebo sa dokaze povzniest nad seba a vsetko, co tento "vztah" prinesie. a ci je to egoisticke? asi ano...
ja vsak nesudim, nie som tu na to. je to na kazdom jednom z nas, ako sa zachova a ktoru alternativu prijme a zrealizuje

karaa
10. okt 2007

zdravim ta lana aj vsetky ostatne. Dost sa bavim na to, ako su mudre a davaju rady zeny, ktore sa v danej situacii nikdy neocitli, takze ani netusia ako sa citi zena ktora sa zamiluje a az neskor zisti, ze do zenateho. To ako keby som ja isla radit ako sa vysporiadat s pocitmi po potrate hoci som nikde nebola ani len tehotna 😀 😀 😀
Takze ak nemam o pocitoch ludi, ktori sa nachadzaju v danej situacii ani sajnu, nebudem ich riesit a poucovat 😉
A teraz tebe Lana, chapem, ako sa asi citis, tiez som bola pol roka vo vztahu tou druhou. A tiez som od zaciatku vedela, ze rozvod nehrozi ani nahodou. A vyriesil to len cas. Proste som si po tom pol roku uvedomila, ze on nepotrebuje mna pre moju osobu ale potrebuje popri manzelke este niekoho druheho a ked na danom mieste nebudem ja, bude tam hociktora ina. A tiez neslo o vztah kvoli sexu. Proste potreboval cloveka s ktorym by mu bolo iba dobre. Krasne a nekonecne rozhovory, uzasne vylety, vecere a tak... proste taky utek z reality, kde nemoze byt len to krasne a dobre, lebo v realite su aj problemy a nedorozumenia... Proste su take typy chlapov /a podla mna nie len chlapov/, ktori aby zvladali realitu vo vlastnej rodine, potrebuju mat aj taky akysi "druhy zivot" - druhy vztah, ktory im pomaha tak, ze aj ten realny zvladaju potom bez problemov. Takze som presvedcena, ze nie len vtedy chlap hlada inde, ked doma nieco nefunguje. Je to proste o sile osobnosti cloveka a tym padom o sposobe, ktory pouzije ako prostriedok na vyrovnanie sa s realitou zivota.

lana26
autor
10. okt 2007

Sisi to je smutné s tou kelegynou,a le ver mi takto daleko by som to nedovolila,a by to zašlo, ale tam bol určite aj iny problem ako milenka. Nie?
Matenka: riesim, mozno povrchne na zaciatok touto temou ale riesim 😉
nguyen: teoriu rozosievania semena som uz pocula 😀

certica
10. okt 2007

k tomu dovodu - dovodom este: samozrejme, ze zena ako to vseobecne tvor citlivejsi, vacsinou tie dovody v takychto pripadoch aj naozaj ma a je za tym urcite nieco hlbsie, mozno vnutornejsie

certica
10. okt 2007

karaa, myslim, ze si to teraz dost dobre vystihla 😉 (16:57)

lana26
autor
10. okt 2007

karaa: dakujem, to sa mi dobre citalo 😉 snad si to citali aj tie ostatné
Kocky odchádzam. Spravajte sa slusne nech nam nezavru temu a zajtra kecame dalej, snad v lepsej nalade bez predsudkov, papa a pekný den

maruschka
10. okt 2007

lana,lana.Ty si žena a mala by si byť v týchto veciach rozumnejšia,keď chlapi sú už takí blbí.Tak čo chceš od nás počuť,že áno,je to romantické,brať inej manželke manžela?Že to to krásne kaziť im budúcnosť?Že je to férové pobabrať a totálne doraziť život jednej férovej žene,ktorú ty nepoznáš a vôbec ťa to netrápi?Že možno je ona tehotná alebo to plánuje a ty si veselo užívaš s jej mužom?Tak čo chceš od nás manželiek,snúbeníc,životných partneriek počuť?Ak to praskne a príde sa na to,tak ty s tým budeš žiť celý život,že na teba budú ukazovať prstom a nazývať ťa rozbíjačka rodín..Mne sa to stalo v blízkej rodine a ver tomu,že tá rodina je z toho na nervy a u nás v dedine sa to rieši tak,že jednoducho sa ide a tej dotyčnej sa jednoducho "dá pár faciek" a do konca života má poriadnu hambu.A tak isto aj chlap.Chceš mať takýto znak na čele a žiť spokojne s pocitom,že ten chlap je obyčajný ............??Asi musí byť fakt neskutočne romantický,krásny a očarujúci,ale charakter to asi nebude,že?!Ale keď ti taký človek stačí na pobavenie,tak veselo do toho 😉Vidím,že máš vysoké morálne hodnoty a ten chlap tiež.
A ak ti vadí,čo ti tu píšeme,tak pohoda,sme iba "obyčajné manželky" a tie správny názor na vec asi nemajú,že?Len si neželaj,aby ti to raz urobil tvoj manžel,nemyslím si,že to budeš brať tak športovo,ako sa k tomu staviaš teraz.Či áno??

julova
10. okt 2007

hmmm...trosku mentorsky ladena rozlucka od 23 rocnej dievciny, ktora ani celkom nevie, co chce 😅 ..alebo ja mozno neviem citat 🙄 ..ale "ano mami", budeme sa spravat slusne 😀

lienocka235
10. okt 2007

LAna,
1. je evidentne ze z jeho strany ide o volny vztah.. tak si daj pozor s tou zamilovanostou..aby si nebola aj ty ta ktorej nakoniec ublizi..
2. ujasni si co ocakavas od toho vztahu.. ci si ochotna zniest aj to ze ako si teraz fantasticky a super rozumie s tebou si mozno o pol roka bude rozumiet s inou...
3. preco si to myslim.. nuz ak si chlap po takom kratkom case v manzelstve uz hlada vedlejsak.. /aj v duchovnej rovine/ tak v tom bude pokracovat.. aj dalej..
4. rozhodni sa ci ti to vyhovuje byt tou druhou.. a stracat cas s chlapom ktory za to nestoji..ale este raz ide o to co od neho ocakavas..
Necuduj sa ze tu dost mamiciek reaguje ostrejsie.. ale toto je forum snaziliek a mamiciek a vecsina z nas zije v partnerskom zvazku a mne by sa tiez nepacilo keby sa mi muz vlacil s nejakou prepac kolegynkou s roboty..

a k tomu co sme zazili a nezazili ja som zazila navrhy kolegu ktory bol zenaty mal zenu a dieta ale pre mna je manzelstvo nedotknutelne.. uznavam ze v nom mozu byt problemy ale vtedy nech si najprv uprace rozvedie sa a potom si hlada novu.. mozno som staromodna.. uznavam ze sa da bezhlavo zamilovat aj do tej najnevhodnejsej osoby ale clovek by mal mat hranice odtial potial.. a tiez sa snazim dodrziavat nerob inym to co nechces aby oni robili tebe.. ale uz dost mudrovania..
je to na tebe..

katy1979
10. okt 2007

karaa máš pravdu ja v takomto niečom žijem už dosť dlhý čas a zo začiatku som mu síce verila že to ich manželstvo nedopadne dobre, ale už tomu snu prestávam veriť. Jednoducho niektorým chlapom vyhovuje mať dve. Jednu zákonitú a tú druhú s ktorou mu je krásne.

maruschka
10. okt 2007

lana,ohľadom tvojej rozlúčky.Už niekoľko krát si spomenula,že nechceš,aby sme sa tu hádali,aby admin neuzamkol tému.Máme sa teda správať slušne.Vieš mne sa zdá jedna vec,že ty to tu na nás iba skúšaš a v skutočnosti sa niekde za sklom vychechtávaš na našich "ostrých" príspevkoch.Lebo keby si bola úprimná a normálne prakticky a racionálne zmýšľajúca žena,tak tu na 100 stranách nerozoberáme takýto ....... problém.Sa mi zdá a vidí,že je tu umelo vytvorené dusno,z ktorého ty máš ohromný pôžitok.Takže lana pa,správaj sa slušne a zajtra "kecáme" ďalej a snáď bez predsudkov.... 😉