Mám sa stať milenkou?

lana26
9. okt 2007

Dufam, ze moju otazku ani temu nikto neodsúdi, aj ked ste tu pravdepodobne vsetky stastne vydate. Moj problem spociva v tom, ze sa pomaly ale iste dostavam do situácie, ktorú by som na inej babe este prednedávnom odsúdila!
zoznámila som sa chalanom (muzom), tak starým ako ja na jednej firemnej akcii. Od prvej chvíle nam bolo spolu perfektne, smiali sme sa spolu, kecali asi o vsetkom skratka parada! k nicomu medzi nami nedoslo, len sme si vymenili císla a hned ako sme sa odlúcili uz sme si aj zacali pisat. Stretli sme sa od vtedy uz asi 3x ale len na neutrálnej pode, kratka sme sa chceli blizi spoznat. trva to uz asi 2 mesiace. Pri nasom poslednom stretnutí som sa vsak dozvedela pre mna smutnú správu! Je zenatý necelý pol rok! Asi viete aky to bol pre mna sok!! Otazka co mam robit asi nie je na mieste, ale ak sa najde slecna s podobným problem prosim ozvite sa! Som do neho sialene zamilovana a on mi tiez vyznava lasku a dava najavo svoje city. Prosim neodsudzujte ma...prosim len o radu ako dalej, dakujem

certica
12. okt 2007

no vidis, vitaj v klube - tiez mam miernu hypertenziu 😀
mimochodom ja sa sice zvyknem v beznom zivote dost rozculovat, ale taketo srandy ma (mozno paradoxne) akosi nedokazu vytocit, ja sa skor bavim, ked uz 😀

roasha
12. okt 2007

ok,tak davaj pozor na babiku.ja mam celkom slusnu hyp.

lana26
autor
12. okt 2007

Kocky, to co ste tu popisali za posledné hodiny - moc vtipné 😉
ano tema bola inspirovaná knihou spomínanej autorky,a el bohuzial príbeh tu opísaný bol pravdivý ☹, fakt mi nelso o nic iné ako si vypočut názory nezainteresovanej strany. Keby som chcela provokovat, booom.sk to istí. 😉
pekný víkend vsetkým...v pondelok si dufam pokecáme

aiculka
30. okt 2007

Ahojte. obnovujem tuto temu, lebo si myslim, ze je zbytocne zacinat na novo, ked sa tu podobný problem aky mam ja uz preberal. Jedine ze by som ja temu premenovala na :byt ta prvá? al to asi nejde. kocky poradte. Niektoré uz asi o mojom probleme poculi, ale momentálna situácia sa tak vyhrotila ze neviem ako dalej. Mam priatela, sme spolu..no pomaly rok. Pred troma tyzdnami som sa vsak dozvedela pre mna absolutne zdrvujucu správu! Jeho ex sa snazi a aj sa jej to dari vzbudit v nom dojem, ze ho potrebuje a ten moj "blbecek" jej na to neskutocným sposobom leti! Ju inak ako svinou ani nazvat neviem, pretoze to je baba, ktorá vie chlapov len vyuzivat! A toho mojho duplom. Kocky som zufala, rozpisem sa viac ak sa tu snad nejde nejaka s podobným problemom...

mouse
30. okt 2007

Aiculka, zazila som nieco podobne... Skus mu povedat o svojich pocitoch a postrehoch, aj to, ze Ti to vadi. U nas pomohol rozhovor a vsetko stopol

mouse
30. okt 2007

Teda nie je rozvedeny, bola to byvala priatelka

brunetkaa
30. okt 2007

neprecitala som sice celu temu, ale myslim, ze mam podobny problem.... som s priatelom pol roka, do vztahu som isla s tym, ze je slobodny... po styroch mesiacoch som vsak sama zistila ze ma dceru, musim k tomu ale dodat, ze este aj po tom co uz teda vedel ze som na to prisla sama, mi to sam nebol schopny povedat a vyslovit tu vetu " mam dceru". Vedela som len to, ze pred tym mal 10 rocny vztah, nic viac. To ze ma dceru som nejak rozdychala a zmierila sa s tym, a celkom som si s nou zacala aj rozumiet. Brala som to cele tak ze to nie je az taky problem, ze ma dceru, ked nebol zenaty. Mrzelo a trapilo ma len to ze ma klamal a nebol mi to schopny povedat. Lenze co cert nechcel tento vikend som sa dozvedela a samozrejme znova nie od neho, ze bol zenaty. Ide o to ze som sa ho sto krat na to pytala ci bol zenaty, vzdy mi tvrdil, ze nie. Ked som mu to povedala, co som sa dozvedela, nepovedal mi k tomu absolutne nic. Az ked som sa ho opytala ako na tom je, mi povedal ze je sedem mesiacov rozvedeny. Baby ale ja mu to neverim pokial mi neukaze papiere o rozvode. Ja uz mu teda vobec neverim. Co mam teraz robit. Som zufala.

aiculka
30. okt 2007

no brunetka chapem ako sa citis! ten moj je tiez rozvedený a ma syna. to som vedela od zaciatku...z vlastnej skusenosti ti vravim to je nie problem poklňial ta ma rad a chce byt s tebou..neries minulost ale pritomnost. Otazne vsak je ci ti bude klamat aj nadalej ako mne ten moj "anjelik" 😅

andrea.m
30. okt 2007

brunetka ved si sama napísala že mu už vôbec neveríš-myslíš že je dobre byť vo vzťahu kde nieje úprimnosť a dôvera? 😕

brunetkaa
30. okt 2007

aiculka, ved prave, nie je problem, ze ma dceru, a ze bol zenaty. Len ja mu neverim ani to ze je rozvedeny. A bojim sa ze ho budem vo vsetkom podozrievat, a uz mu nikdy nebudem verit. A ten tvoj je v kontakte s byvalou?

mixka
30. okt 2007

brunetkaa, neistota a nedovera nie je dobry zaklad pre vztah... ja osobne by som z takeho vztahu, kde nie je dovera a uprimnost vycuvala... 🤐

brunetkaa
30. okt 2007

mixka, ja viem ze vztah sa zaklada na vzajomnej dovere, lenze ja som strasny slaboch, nedokazem mu povedat, ze je koniec....

mixka
30. okt 2007

tak potom sa budes musiet trapit... co nemas svoju hrdost a rada sama seba 😕 ???

certica
30. okt 2007

brunetka, mne to len takto zosiroka narychlo letmym pohladom pripada, ze tvoj partner asi bude typ, ktory problemy nikdy nebude ochotny nie ze riesit alebo nejakym sposobom komunikovat, ale zrejme si ani nepripusti, ze by nejake z jeho strany existovali - jediny, kto bude mat problem, budes ty.
neviem, ale ako dlho sa poznate? a pokial niekto klame uz v zaciatkoch vztahu, sotva tomu bude inak v bud. 😉

brunetkaa
30. okt 2007

mam svoju hrdost, ale pred tym som mala vztah, ktory trval skoro sedem rokov, a rozchod bol strasny, a znova si prezit to iste, ja to nezvladnem

brunetkaa
30. okt 2007

certica, v tom mas uplnu pravdu, on je prave ten typ, ktoru problemy vobec nechce riesit, s nim je velmi tazka komunikacia. pozname sa pol roka, ja som si vedoma, ze ked ma klamal uz na zaciatku, lepsie to uz asi nebude, ale je to strasne tazke....

nguyen
30. okt 2007

neboj brunetkaa, zvladnes, clovek zvladne velmi vela ked chce 😉

certica
30. okt 2007

ale vzdy lepsie a lahsie taketo nieco ukoncit po par mesiacoch, ako rokoch a vsetko zle je na nieco dobre - mozno nestratis tolko casu a mozes ho "investovat" trebars do ineho lepsieho vztahu alebo do seba...

lenadka
30. okt 2007

suhlasim s certicou, rychlo hod flintu do zita, ak nie len sa viac zamotas a budes stale nestastnejsia 😒

brunetkaa
30. okt 2007

ja viem, ze cim skor tym lepsie, on mi sice povedal, ze uz mi nema v com klamat, ale pokial neuvidim ten papier, tak mu neuverim

mixka
30. okt 2007

brunetkaa... baby maju pravdu... predsa nie si nejaka chudera, co je odkazana na takehoto mam pocit, ze ete nezreleho chlapa... radsej to ukonci, kym je cas a trapenie ta prejde a das sancu novej laske, ktora urcite pride... 😉

brunetkaa
30. okt 2007

ved to, ze sa citim ako uplna chudera, musim v sebe najst silu a ukoncit so cim skor

mixka
30. okt 2007

brunet, tak tym skor to skonci... predsa to nemas zapotreby sa trapit a slapat si na ego... 😖

brunetkaa
30. okt 2007

uvidim, dnes sa pokusim s nim o tom hovorit lebo vcera nebolo kedy, tak potom dam vediet, zatial vam velmi pekne dakujem

mixka
30. okt 2007

pa pa, drzim palce a bud silna 🙂

bubatenko1
2. dec 2008

No brunetkaa, tiez sa pripajam k babam.Skonči ten vzťah lebo to nema buducnost.Ked ti doteraz klamal tak bude aj nadalej.Nikdy vo vasom vztahu nebude z jeho strany uprimnost.No a nikdy si nemozes byt ista pri nom ci hovori pravdu alebo ta zase klame.

blumchen
2. dec 2008

No.... brunetkaa sem naposledy prispela pred 14 mesiacmi .... 😅 😀

marianka79
30. aug 2009

dobrá téma ja som také niečo tiež prežila ale sme spolu stále a lúbime sa mal priatelku o ktorej som sa dozvedela neskor že je jeho priatelka no bola som až po uši zamilovaná a trpela som a trpela stále som bola Tá druhá ale už som prvá--trpezlivost ruže prináša

milka_1
9. nov 2011

to sa akoze pytas ci mas niekomu znicit manzelstvo? ci mas tej zene znicit sny? ci jej mas zobrat to najcennejsie co ma? tu si teda na zlej adrese!!! toto je stranka pre mamicky, rodiny, a nie pre zeny ako ty!! chod si vypisovat radsej na pokec! take zeny ako si ty by som poslala na teplejsie miesta!!