Mám sa stať milenkou?

lana26
9. okt 2007

Dufam, ze moju otazku ani temu nikto neodsúdi, aj ked ste tu pravdepodobne vsetky stastne vydate. Moj problem spociva v tom, ze sa pomaly ale iste dostavam do situácie, ktorú by som na inej babe este prednedávnom odsúdila!
zoznámila som sa chalanom (muzom), tak starým ako ja na jednej firemnej akcii. Od prvej chvíle nam bolo spolu perfektne, smiali sme sa spolu, kecali asi o vsetkom skratka parada! k nicomu medzi nami nedoslo, len sme si vymenili císla a hned ako sme sa odlúcili uz sme si aj zacali pisat. Stretli sme sa od vtedy uz asi 3x ale len na neutrálnej pode, kratka sme sa chceli blizi spoznat. trva to uz asi 2 mesiace. Pri nasom poslednom stretnutí som sa vsak dozvedela pre mna smutnú správu! Je zenatý necelý pol rok! Asi viete aky to bol pre mna sok!! Otazka co mam robit asi nie je na mieste, ale ak sa najde slecna s podobným problem prosim ozvite sa! Som do neho sialene zamilovana a on mi tiez vyznava lasku a dava najavo svoje city. Prosim neodsudzujte ma...prosim len o radu ako dalej, dakujem

roasha
9. okt 2007

mlady muz asi tiez nema vsetkych 5 po kope,ale nepredpokladam,ze je z usporiadanej rodiny.lana k tebe len tolko,nerataj,ze budes pre neho posledna,a jeho zenu lutujem,ze si vzala takeho chrapuna. 😖

nguyen
9. okt 2007

preboha ved ju neurazajte baby, ona ma problem a mala odvahu s nim vyrukovat a co vy viete kolko bab na jednej aj na druhej strane to cita a snazi sa utvorit si nejaky nazorci moeno najst pomoc, jednoducho sa jej stalo nieco co sa moze kazdej z nas a nehovorte ze vam nie, uplne kazdy sa moze dostat do podobnej situacie, resp. kazdy sa moze dostat do kazdej situacie, zivot sa neda naplanovat a potom ked budete ziadat o radu vam niekto povie ze ste krava, tak to je ta spominana empatia...

betka1
9. okt 2007

roasha, spravne pouzivanie tejto stranky sa Ti zda byt prednejsie nez slusne chovanie sa jedna k druhej?

certica
9. okt 2007

suhlasim s nguyen

andreafa
9. okt 2007

nguyen, betka1 - suuuhlas veliky 🙂

roasha
9. okt 2007

nguyen,lana pisala o svojom"probleme"na nespravnu stranku.vacsina ju tu nepochvali,ja som svoj nazor napisala,a viac ho pitvat nebudem,taketo"daaamy" za to nestoja.

certica
9. okt 2007

a hlavne niekedy nechapem, kde beriete to pravo sudit inych, navyse uplne cudzich ludi. ci aj to je len vec nazoru? mozno 😒

bihan
9. okt 2007

Ty kokso, niektoré "dokonalé" mamičky mi už fakt poriadne pijú krv... Roasha, užívaj si svoju dokonalú rodinku, dokonalého manžela, ktorá ťa určite NIKDY nepodvedie a teš sa, že nikdy nebudeš musieť riešiť podobné problémy.. ale fakt nikdy, lebo tebe sa to určite stať nemôže a keby aj, tak to predsa nebudeš riešiť na stránke o deťoch, nie?

julova
9. okt 2007

nechapem tie uvodzovky, roasha...ved nevedela ze je zenaty 😔 ...a popravde, kto nezazil nie celkom pochopi..ja lane rozumiem 😔 , ale popravde tiez radim najviac asi to, ze - ruky prec od neho...aj ked to bude chciet velku davku sebazarenia a bolesti....a o to horsie to je ked si s nim, lana, v dennom kontakte v praci...ak teda si...ak to bola len akcia, kde sa "objavil", tak ho skus nevyhladavat....a jedna kocka to tu uz napisala...ak je Vam "sudene" byt spolu, cas ukaze a budete....vela stastia prajem..

andreafa
9. okt 2007

roasha, "daaama"?? 😕 a co ten dotycny, ktory pol roka po svadbe je neverny? ved to je o dvoch, kazdy jeden vztah-nevztah je o DVOCH. prepac, aj ja som sa zaplietla s "hnupom" zenatym a necitim ani mornalnu ani nijaku ujmu a nemyslim si preto, ze som ku.... ktora rozbila manzelstvo. pretoze po mne pride Janka, Katka, Miska, Zuzka... a predo mnou boli Mirka, Betka, Julka.... atd atd... nesud prosim. laska je slepa, a ja som si prezila svoje peklo a doteraz platim dan za to, ze som sa v nespravny cas stretla s nespravnym clovekom a zalubila sa.jedine co nelutujem je moja nadherna dcera.

nguyen
9. okt 2007

suhlasim ze mas pravo na svoj nazor a vsetky baby tiez a respektujem kazdy jeden nazor lebo aj ja sa stale ucim ale ten nazor sa da povedat aj slusnejsie, co sme prave vysli z jaskyne ci co?
toto je diskusia tak diskutujeme, to si musime hned nadavat a ironizovat? pozri ani ja sa mozno nezhodnem s niektorymi babami ale nebudem im predsa nadavat ved to nie je na nic ani mne ani tej ktorej sa to tyka, tak si myslim ze by sa diskusia mala vratit spat k nej 😉

andreafa
9. okt 2007

bihan 😀

nenka83
9. okt 2007

podla mna si loana precita rady, no ten blb jej bude motat hlavu nadelej a na vsetky rady typu "vykasli sa na nho! ihned zabudne.ved vieme ake sme ked sa zalubime nie? slepe a hlupe.prepac loana no tak to je...
lutujem jeho zenu, ku ktorej sa kazdu noc vracia, ktora mu pere, vari, zehli,a urcite aj miluje!!!!! no lutujem aj teba pretoze nemozes za to ze si sa zalubila.tak vela sil!
a tomu dotycnemu by som dala riadne po vajciskach!

nenka83
9. okt 2007

ze loana? sorry lana 😅

nguyen
9. okt 2007

bihan zasa do cierneho, 100 bodov "comme d'hab" 😀

julova
9. okt 2007

no ono na to "vykasli sa na neho" bude chciet dost vela vnutornej sily...ale ide to, aj ked je clovek zalubeny....

roasha
9. okt 2007

bihan,ked budes mat jedneho partnera tolko rokov ako ja,a bude to tak dokonale,mozes si gratulovat. 🙂 🙂 🙂

fabiana
9. okt 2007

Láske sa rozkázať nedá... Nie som za takéto vzťahy mimo manželstva, ale kto môže dopredu povedať, že sa mu to nikdy nestane??? Myslím, že nikto...

roasha
9. okt 2007

a setri sa,caka ta porod,nech ti prebehne lahko. 😵 😵

certica
9. okt 2007

...a tiez je rozdiel chciet a naozaj chciet 😉

na zaver filozoficka otazka: existuje dokonalost? 😕 😀

andreafa
9. okt 2007

roasha, ja ti uprimne zavidim partnera, s ktorym je ti fajn a klape vam to. to je urcite tuzba kazdej jednej z nas, len nie kazdy ma to stastie.. ale aj tak nemas pravo sudit. nikdy nevies, co sa stane zajtra 😉

julova
9. okt 2007

certica - u nas obcas ano...taka jesitnojednostranna 😔 😀 😀 😀

andreafa
9. okt 2007

certi, dokonalost existuje... u jednej z nas, na tejto diskusii urcite 😵

certica
9. okt 2007

tak na to by sa patrilo aj pripit, skoda ze som tehu 😀

julova
9. okt 2007

nasimuluj Vineou 😀

andreafa
9. okt 2007

tak ja si pripijem aj za teba a za tvoje mimco 😀

fabiana
9. okt 2007

Baby, ja nechápem, čo to tu stvárate... namiesto toho, aby ste Lane poradili vyriešiť situáciu alebo dodali trošku síl, odvahy, tak namiesto toho sa tu navzájom osočujete, urážate a hádate... Myslím, že na toto tu modrý koník nevznikol... 😖

andreafa
9. okt 2007

fabiana, myslim, ze len jedna tu osocuje, kuk na vyssie napisane odkazy 😉

bihan
9. okt 2007

Roasha, všah hovorím, užívaj si to... ale vlastne ani nemusíš, ty vieš, že budeš šťastná do smrti 😉 aspoň by si mohla prezradiť tajomnstvo.. na čom šlapeš?

No a čo sa týka Lany, obávam sa, že je tu každá rada márna, pretože každá z nás bude hovoriť, aby sa na neho vykašlala.. je to "logické" a určite aj pre ňu najrozumnejšie riešenie, ale ako písala Neka, keď sme zamilované, sme často slepé a hlúpe...

fabiana
9. okt 2007

Oki, ja sa nehádam... 😉 🙂
Bihan, veľký súhlas s tvojím názorom, príspevkom.