Mám sa stať milenkou?

lana26
9. okt 2007

Dufam, ze moju otazku ani temu nikto neodsúdi, aj ked ste tu pravdepodobne vsetky stastne vydate. Moj problem spociva v tom, ze sa pomaly ale iste dostavam do situácie, ktorú by som na inej babe este prednedávnom odsúdila!
zoznámila som sa chalanom (muzom), tak starým ako ja na jednej firemnej akcii. Od prvej chvíle nam bolo spolu perfektne, smiali sme sa spolu, kecali asi o vsetkom skratka parada! k nicomu medzi nami nedoslo, len sme si vymenili císla a hned ako sme sa odlúcili uz sme si aj zacali pisat. Stretli sme sa od vtedy uz asi 3x ale len na neutrálnej pode, kratka sme sa chceli blizi spoznat. trva to uz asi 2 mesiace. Pri nasom poslednom stretnutí som sa vsak dozvedela pre mna smutnú správu! Je zenatý necelý pol rok! Asi viete aky to bol pre mna sok!! Otazka co mam robit asi nie je na mieste, ale ak sa najde slecna s podobným problem prosim ozvite sa! Som do neho sialene zamilovana a on mi tiez vyznava lasku a dava najavo svoje city. Prosim neodsudzujte ma...prosim len o radu ako dalej, dakujem

ajka23
10. okt 2007

ta druha, bola som aj ja, bola som velmi mlada, teraz sa na to pozeram inak... 😉 tiez to zacal on, mna by to ani nenapadlo, na zaciatku mi povedal, ze nemam od neho nic ocakavat, ale postupom casu som na nom spozorovala, ze nieco zacina citit a ani mne nebol lahostajny... ale nasla som v sebe tu silu a ukoncila to, nezabudol mi potom vytknut, ze keby som chela, tak sa rozvedie, no cisty alibista...
myslela som, ze sa budeme moct potom stretavat ako priatelia, zajst si na kavu, pokecat si, ale neslo to, vystartoval po mne, potom mi este vysplechol do tvare, ze co si myslim, ze ci mi je moj priatel verny, no proste, ako male decko, ktoremu vezmu hracku, kopal a hryzol... 😔
takze ukonci to, kym to este nie je bolestive... 😉
drzim palce... 😉

betka1
10. okt 2007

len aby sa v tomto pribehu nespoznala aj podvadzana manzelka

julova
10. okt 2007

tak veru 😉 🙂

julova
10. okt 2007

je to (zatial) dost vseobecny "pribeH", ale popravde, tiez mi napadla moznost, ze "ta" manzelka moze chodit na konika a dokonca mohla prispiet aj do tejto temy bez najmensieho podozrenia, ze by mohlo ist o nu...

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajka23
10. okt 2007

co sa tyka mna, tak to nehrozi, ale nikdy nehovor nikdy, ze?
ja som bola vzdy na starsich partnerov, takze aj tento bol podstatne starsi. v kazdom pripade, aj ked to moze zniet divne, tak viem pochopit myslenie "tej druhej".
a nie som na to hrda, ze som bola ta druha, s odstupom casu, ak by sa to dalo vziat spat, tak to urobim... ale na to asi treba urcitym sposobom dospiet...

lana26
autor
10. okt 2007

Mirka: z mesta, ktoré asi cakas, ze napisem: Ba 😉
julova: mas pravdu s tym vetrom, ale určite mi nelichotí, ze po mne idú zenatí! Necakala som, ze ma tu niektorá z vas pochváli, kedze ste asi poväčšine stastne vydate, ale tiez sa nechem prezentovat ako mlada hlupa pipka, ktorá si flirtuje so zenacmi ☹ , som normalna baba, ktorá (poviem to mozno namyslene) ma u mužov úspech,ale nie som ziadna k...! samozrejme, viem sa vcitit do pocotu podvádzanej zeny a musi to byt hrozne.Ta poznámka, ze sa tu moze spoznat podvadzana zena (trosku silne,a le co uz ked to tak vnímate) je trosku blba...

lana26
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maruschka
10. okt 2007

lana,ak si rozumná,tak z tohto nenormálneho vzťahu cúvneš.Je nenormálny,lebo žiadny normálny manžel alebo manželka by toto neurobili.To či je sex alebo nie je vo vašom vzťahu je absolútne nepodstatné,je to podvádzanie manželky,tak či tak.A si predstav,že by sa mu zapáčila ešte nejaká tretia žena a bude chodiť aj s tebou,aj s tou druhou a ešte bude žiť aj so svojou manželkou,je to normálne??Tak jemu je pri tebe dobre?A pri svojej žene nie?Tak načo si ju bral?Vieš nehľadaj odpoveď na to,prečo to muži alebo ženy robia,snaž sa tomu predchádzať,veď manželstvo je aj v dnešných časoch niečo posvätné,niečo krásne,spečatenie vzťahu na celý život..A prečo chceš byť piatym kolesom u voza,budeš sa prizerať na to,ako sa tešia zo svojho bábätka,keď sa im narodí,ako ho spolu vychovávajú,ako spolu "pekne" žijú?A ty by si mohla žiť s tým pocitom,že jeho žena je totálna chudera,ktorú ten "pán" klame a keď sa nudí,tak ide za tebou?Ty nechceš svoju rodinku,normálnu rodinku?Zamysli sa a uvidíš,že aj keď ho ako ľúbiš,normálna láska to nie je a ty si predsa len zaslúžiš viac ako len čakať na tú odrobinku,ktorú ti niekto pohodí raz za týždeň... 😉

julova
10. okt 2007

lana - ja Ta nemam ani za pipku ani za k...ja Ti rozumiem...zazila som zaujem zenatych a jednemu som dlho nevedela sama odolat, hoci sme tiez spolu nespavali, tak ako aj v Tvojom pripade.....ale bola som sialene zamilovana a z jeho reakcii, reci, konania som proste vedela, ze aj on...ale zamilovanie nie je laska...s bolestou, ale skoncila som to...a to radim aj Tebe...

a poznamka nebola utocne myslena na Teba, ze by sa ta manzelka spoznala...je to len holy fakt - internet na nas ciha vsade a sama z niektorych situacii urcite vies, aky je svet maly...

elenita
10. okt 2007

Ahoj lana.
Ja sama som teraz vydata dva tyzdne a ked si predstavim, ze by ma manzel podvadzal....strach a hnus, a predovsetkym nevyslovitelna, hlboka bolest... ☹
Podla mna dotycny vobec nemusi mat v manzelstve problemy...ide o to, vediet sa ovladat. Ved tym, ze sa muz ozeni, vsetky krasne zeny zostanu na svete nadalej. A ide len o to, vediet si uvedomit, co doma mam, a odolat.......
Aj ja mam krasneho, mileho manzela. Napriek tomu vnimam, ze na svete su aj ini muzi, co by o mna mali zaujem...mozno....ale jednoducho nepodlahnem, lebo viem odolat...a vazim si svojho manzela aj svoju rodinu.

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
asmk
10. okt 2007

ahoj Lana uz ked si prezradila odkial si prezradis aj v akej spolocnosti pracujes? 😀 😀 😀

lana26
autor
10. okt 2007

asmk: si vtipná 😀
kocky, to ze sa zamilujte neplánujete a väcsinou sa to stane absolutne necakane. Ako mne teraz. Odsúdit niekoho je velmi jednoduché, horsie je poradit. Ja sa za svoje city nehanbím. Nikomu neber manžela a ami nerozbíjam vztah, proste sa to stalo, ze som stretla pána právého nepravého. Babule nikdy nehovorte to sa mi nemoze stat, lebo clovek nikdy nevie. Aj ja som si hovorila, ze zenaty su tabu atd. a aj sú!!! este raz opakujem, to ze je zenaty mi povedal len nedávno...uz zamilovanej ☹

asmk
10. okt 2007

nie som vtipna len som cca 1/2 roka vydata 😖 takze sa skusam vzit do situacie keby som sa dozvedela ze moj manzel ma podvadza, respektive sa stretava s dakou inou, kedze hovoris ze ste spolu nic nemali.....a to 26 v tvojom nicku je vek?(to len ci mozem byt kludna...clovej nikdy nevie...to vies svet je maly...) 😎

lana26
autor
10. okt 2007

asmk: nie je to vek, a ako vidim si z Ba...on nie

elenita
10. okt 2007

lana, viem, ze si to takto nikdy neplanovala a zrejme na tom nesie vacsi podiel viny on, kedze Ti nepovedal, ze je zenaty....a aj zacal prvy krok...
A Ty teraz ocakavas od toho vztahu co? Resp. buducnost radsej neriesis, lebo ocakavas, ze pride sklamanie? Ak sa na to takto mozem spytat...

elenita
10. okt 2007

Co sa tyka toho veku.........povedala by som, ze je to menej ako 26.......ale to je len moj sukromny odhad 😒

lana26
autor
10. okt 2007

hej je to menej...kedze je odo mna starsí len o par mesiacov ani vo sne ma nenapdlo, ze uz bude zenatý 😅
elenita: ja fakt neviem co od toho ocakávam po tak krátkom case. Nerozmýslam nad tým, je mi (bolo)s ním super a neriesila som co bude...ty by si to riesila po 2 mesiacoch a navyse ked vies teda zistís ze je zenac???

elenita
10. okt 2007

no, my sme sa s mojim manzelom dohodli po mesiaci, ze sa vezmeme 😅 .
A mozno to je ten problem...ze ste obaja mladi....a hlavne on.....si zrejme neuvedomil celu tarchu a zodpovednost manzelstva 🙄

lana26
autor
10. okt 2007

meiac ste sa poznali???

elenita
10. okt 2007

lana, presne tak.......hoci, mozno to bolo skor zo zartu.....(?)ktovie.........iste je, ze po dva a pol roku sme sa vzali. Ale vazne sme to mysleli od prveho dna...
Moja jednoznacna rada: viem, ze si zamilovana a ze je to tazke, ale ruky prec od neho......s nim Ta ziadna buducnost urcite necaka...a keby aj, len komplikovana a plna bolesti 🙄

cat
10. okt 2007

lana takze nebudes nic riesit a chces byt s nim nadalej,ano? Jasne ti povedal ze rozvadzat sa nebude.

Dufaj ze jeho manzelka na teba nepride, nepredstavuj si kazdu podvadzanu zenu ako uplakanu chuderu, poniektore su pekne pomstychtive a akcne, moze ti spravit skandal v praci, hanbu v celej rodine...sa ti divim lebo si mlada a urcite aj pekna, mozes si najst hocikoho a nie si komplikovat zivot zenacom s ktorym ta necaka buducnost.

A este nieco, vedela si kto chodi na tuto stranku, manzelky a cerstve matky. Co si tak cakala ze ti napisu?

nguyen
10. okt 2007

elenita, lana mne sa stalo nieco podobne, tiez sme si asi po troch tyzdnoch - mesiaci uvedomili ze to jeden bez druheho nema vyznam,teda ja som si bola uplne na cistom a on teda tvrdil to iste a ja mu verim, proste ze my sa urcite vezmeme, a sme spolu vyse 2 rokov, z toho rok spolu zijeme a bolo to strasne tazke a zlozite najma pre mna, nechala som robotu, rodinu, odisla do inej krajiny, jeho zivot sa totalne zmenil, prisposobil mojmu atd proste same starosti, ale zvladame to lebo sa lubime a mame ciel a to je stravit zvysok zivota spolu, ale ked nevies co a ako a nevies co dalej, myslis len na to co dnes, ja neviem ci toto je vazne laska.
preto sa mozno moja nazor lisil od inych v tom ze som presvedcena ze ozajstna laska fakt hory prenasa ale ked on sa nechce rozviest a ty to ani nechces, a nevies co od toho vlastne cakas tak asi od toho nedostanes nic, akurat budete asi vsetci traja trpiet. Je mi jasne ze ak mu das kosom, tak ten ich vztah asi aj tak nezachranis lebo on si pravdepodobne aj tak najde niekoho s kym mu bude dobre asi ako s tebou, ale ide o teba, ci sa chces este viac zmilovavat do niekoho kto s tebou nechce prezit svoj zivot a ty mozno tiez nie. Ja viem ze sme rozni a kopa ludi ma podobne vztahy ja len za seba mozem povedat ze v zivote nezvyknem plytvat energiou na veci o ktorych som si nie celkom ista ze ich chcem, a ako povedala bihan, tu je kazda rada zbytocna aj tak si isto urobis po svojom, no hadam ti tieto diskusie aspon trochu pomozu

lana26
autor
10. okt 2007

cat: mne je jedno co urobí ona. Ved ju ani nepoznám, nech si to riesi s ním. Stale mi ale nedochádza, preco mam mat pocit viny? Pretoze si rozumiem so zenatým mužom? Pretože sa sním mam o com porozprávat, zasmiat? Preco ja mam citit vinu ked ju necíti on?
nguyen: tak to ta obdivujem , ze si pre lasku dokazala tak vela! ALe neviem naozaj ci sa da hovorit po tak krátkom case o láske,asi nie! Najhorsie je, ze keby som povedala, ze sme kamarati tak nikto nic neriesi, ale poviem ze som zamilovana do zenateho, uz je ohen na streche!Viem, ze chlapi rozmylsaju viac...ako rozumom,ale asi mu fakt neco chyba v manželstve ked stale vyhladava mna...

nguyen
10. okt 2007

neviem lana, ani ja neviem co to je. Poprve, zadefinujme si lasku...kolko ludi tolko definicii, ako som hovorila kazdy je iny, kazdy preziva veci inak ja som len vedela jedu vec a to ze uz nechcem byt bez neho, vtedy, teraz a dufam ze aj v buducnosti, co ale neznamena ze sa to este moze vseliako skoncit ale k teme, vobec si nemyslim ze mas mat pocit viny, ani sa bat pomenovat veci ako ich citis, ked ho lubis tak ho lubis, na tom nie je nic zle, laska ako taka nie je zla, len mi asi teraz unikla podstata tak to zhrniem, on je v manzelstve ako sam hovori spokojny, nema problem, menit to nebude, ty ho sice ako tvrdis lubis ale nechces od neho nic, on ta napriek tomu vyhladava a ty si vlastne rada lebo s nim rada travis cas a rozumies si s nim, oprav ma ak sa mylim ved ale ty teda podla tohto mas po com tuzis, chces jeho pritomnost mas ju nechces aby sa rozviedol nerozvedie sa,tak nechapem
ako neber ma v zlom, mna len tato tema fakt zaujala a snazim sa ta pochopit

lana26
autor
10. okt 2007

ngyuen - tak ako si napisala 😉 len s tým, ze ja neviem ci je spokojný v manželstve...o tom sme nehovorili. Len mi povedal, ze je zenatý. O jeho zene viem len to, ze je od neho staršia ani neviem o kolko. Nemozem z neho tahat info, ked citim, ze nechce o tom hovorit...ja to proste berem tak, ze je mi s nim dobre. viem, ze to nema buducnost, ale to mi je jedno. Mam za sebou blbe obdobie a zrazu sa objavi niekto, kto ma dokaze rozosmiat atd. uz sa opakujem...posielam IP 😉

certica
10. okt 2007

ja mam pocit, ze lana chce len pocut, resp. nechat si odobrit od inych, ze ten pocit viny naozaj mat nemusi (aj v pripade, ze by sa rozhodla zostat a rozvijat vztah, flirt alebo ako to uz nazveme dalej)... zvlast, ked tu vinu nepocituje zenaty muz so zavazkami?
ja ked mam niekedy take svoje chvilky, tiez v duchu rozmyslam, preco su veci tak a tak, preco sa muzi (zeny) chovaju a konaju tak a nie inak atd. clovek tu odpoved vzdy nenajde, lebo mozno ani neexistuje a potom si poviem,ze treba brat veci ako su a nie sa nad nimi stale dokola zamyslat. a potom ma to po case zase chyti a znova sa zamyslam.... 😀

lana26
autor
10. okt 2007

Kocky ja som len hladala niekoho kto zazil alebo zaziva nieco podobne. Lebo to co sa stalo mne sa proste stáva...inak neviem s kym by tí muži tie ženy podvádzali 😅 a tu je žien a dievčat dosť...aj starších a a skúsnejších odo mna

chrobaak
10. okt 2007

preco by si sa mala citit vinna? ja si myslim, ze odpoved najdes sama v sebe... ked o to skutocne budes uprimne stat.
ale, pravdu povediac, ja som nepochopila, co vlastne riesis. 😕
chcela si radu - ako dalej. baby ti napisali svoje nazory a pohlady na vec. mne sa zda, ze vnimas len to, ak ti niekto nieco ostrejsie napisal. nevnimas rady, ako sa hlbsie zamysliet nad vecou.
a teraz si zacala diskusiu obracat do roviny, co muzom chyba, ked si zacnu s inou... akoby si hladala ospravedlnenie a odovodnenie, preco by si mohla s pokojnym svedomim pokracovat v takomto vztahu...
jedna vec je, ze si nevedela, ze je zenaty. ale teraz uz vies. 😖 a to meni celu vec. ak v tom budes pokracovat, pre mna je to rozbijanie vztahu, bodka.
a netvrdim, ze mne sa nemoze stat, ze budem podvedena a ani to, ze sa zamilujem do zenaca alebo ze ako vydata by som sa zamilovala do ineho. to sa stat moze, samozrejme. a za to sa hanbit naozaj nemusis, je to ludske. dolezite je, ako sa k celej zalezitosti postavis.
keby sa to stalo mne /na jeho mieste/, poriadne by som si to prebrala v hlave. snazila by som sa zistit, preco sa to stalo, ci je v mojom manzelstve nejaky zavazny problem alebo je to len pobluznenie... ak je problem, snazila by som sa to vyriesit. pretoze pri probleme si zbalit saky-paky a odist je velmi jednoduche... lenze v manzelstve slubujete jeden druhemu byt spolu v dobrom i zlom...
samozrejme, su veci, ktore sa riesit nedaju. alebo daju, ale jeden z partnerov to odmieta. potom sa neda pre zachranu vztahu urobit nic. ale a priori zutekat pri prvej kolizii je zbabele a nezrele.

😔