Mám sa stať milenkou?

lana26
9. okt 2007

Dufam, ze moju otazku ani temu nikto neodsúdi, aj ked ste tu pravdepodobne vsetky stastne vydate. Moj problem spociva v tom, ze sa pomaly ale iste dostavam do situácie, ktorú by som na inej babe este prednedávnom odsúdila!
zoznámila som sa chalanom (muzom), tak starým ako ja na jednej firemnej akcii. Od prvej chvíle nam bolo spolu perfektne, smiali sme sa spolu, kecali asi o vsetkom skratka parada! k nicomu medzi nami nedoslo, len sme si vymenili císla a hned ako sme sa odlúcili uz sme si aj zacali pisat. Stretli sme sa od vtedy uz asi 3x ale len na neutrálnej pode, kratka sme sa chceli blizi spoznat. trva to uz asi 2 mesiace. Pri nasom poslednom stretnutí som sa vsak dozvedela pre mna smutnú správu! Je zenatý necelý pol rok! Asi viete aky to bol pre mna sok!! Otazka co mam robit asi nie je na mieste, ale ak sa najde slecna s podobným problem prosim ozvite sa! Som do neho sialene zamilovana a on mi tiez vyznava lasku a dava najavo svoje city. Prosim neodsudzujte ma...prosim len o radu ako dalej, dakujem

julova
11. okt 2007

lana - tak o to "jednoduchsie" 😉...nechcem sa hrat na "staru" a mudru, ale v kazdom pripade mam za to, ako som uz pisala, ze je nedozrety aj ked asi dost ocarujuci, ked mu neodolala ani 28-rocna (uz) zena a dokonca isla do manzelstva...Ty si baba s intelektom, tak si nekaz mladost niecim, co nemas za potreby 🙂...

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lana26
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julova
11. okt 2007

lana..nuz, chlap nie je chlapec 🙂...mam o 9 viac ako Ty, resp. ten Tvoj "chlap" 😉....teda nechcem nikoho podcenovat a uz vobec nie 23-rocnych muzov...ale aj mna by celkom zaujimal nestranny nazor nejakeho 23-rocneho muza na Tvoju-Vasu situaciu 🙂...

katka432
11. okt 2007

lana no ja viem ze je to tazke,ale on sa bude pokusat to zakazdu cenu udryat s tebou,a varim tomu ze aj s tou druhou .a bude schopny aj toho,za ked mu ona na daco dojde,uprosi ju k tomu aby ho neopustila,a bude to tahat s obidvoma.t tomu verim na 100% lebo taky clovek bude stale daco hladat,a nikdy nebude stastny..to zasa len moja skusenost..

katka432
11. okt 2007

lana,a ty si sa s tou zenou rozpravala???ako mozes verit tomu co ti hovori...ja viem ze ho lubis,lebo aj on ti tvrdi ze ta lubi a namotava ta,ale tiez nevies ako sa sprava k tej druhej,bo si nimi neni mozno sa k nej sprava uplne rovnako ako k tebe a nahovorit ti moze hocico a ty mu to pekne hlces

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maruschka
12. okt 2007

julova,chcel sem napísať môj manžel,tiež chodí na koníka ale do inej témy,takže pozná celý lanin problém.Ja mám 28 a on 24 😵 .A nevieme pochopiť,ako môže niekto hádzať rozvod a manželské nedorozumenia na vekový rozdiel.Nepoviem,že o 20 rokov vekový rozdiel alebo o viac,lebo to už je generačný a tak by sme to vedeli pochopiť.Ale je úplne jasné,že ten chlap lanu iba oblbuje a keďže sa ona dá,tak mu to parádne vychádza.Môj manžel aj keď sme sa brali naozaj skoro a čakali sme bábätko,tak rodinu krásne zabezpečil,hneď po svadbe našiel bývanie-krásny 3 izbový byt,našiel si super prácu a najhlavnejšie je,že nás všetky 3 baby veľmi ľúbi 😵 😵 a viem,že by sa za inou neobzrel..To je všetko o charaktere,láske,duši a o zodpovednosti. 🙂
Dneska hádam napíše svoj názor,ale ho budem cenzurovať,lebo on je strašne naštvaný na toho chlapa,takže text v plnom znení nehrozí. 😀 😀 😀

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lana26
autor
12. okt 2007

Ahojte! 😉
maruschka: asi sme sa trosinku nepochopili, ja si nemylsim, ze u nich je problem vekový rozdiel, len som spomenula, ze je staršia. Pravdupovediac, nic o nej neviem ani ako vyzera, len to, ze pracuje v Čechách. O ich manželstve tiež nic neviem, on mi nic nepovie a ked sa opytam, ze ako sa mohlo stat, že ženatý chlap (novomanžel) sa namota (hovorim to doslovne, lebo sa chova ako zamilovaný puberták - posiela mi ruže do práce,dokonca po našom posledno rozhovore ostal v Ba a furt mi vola ako som sa rozhodla)na inú ženu, tak mi odpoveie, že sam tomu nerozumie a neni na to normalne vysvetlenie. Je pravda, že ja sa na to po našich rozhovoroch (myslim forum) začínam pomaly, ale iste, pozerat trošku s chladnou hlavou. Ano stale sa mi rozbúcha srdce ked mi zavola a napiše, a to nehovorím o tom, kde ho vidim,a le uvedomujem si, že to takto nejde dalej. Prosim necenzuruj nazor tvojho manžela, fakt by ma zaujimalo ako to vidi chlap! Prosííím!
sindus, ja len dufam, že ma s nou neporovnávaš 😅 aj ked by som sa nečudovala....

maruschka
12. okt 2007

lana,ale aspoň začínaš meniť názor na váš vzťah.Ja viem,že tá zaľúbenosť tam ešte bude,lebo city nie sú nejaká vec,ktorú iba odložíš a hotovo,ale čas naozaj všetko vylieči.Takže nenechaj sa do toho stiahnúť znova,on bude dorážať stále.Keby som ti mohla napísať všetko to,čo sa stalo u nás v rodine,mne blízkej-skoro takáto istá situácia,tak by si zaplakala tak,ako sme plakali my všetci a to do slova a do písmena ☹ .A možno by sa ti ten rozchod niesol ľahšie a ani by si sa za ním viac neobzrela.Vieš chlapi keď vzplanú nejakou strašne romantickou láskou k milenke/samozrejme už nie k svojej žene/,tak to je ten istý problém,že otravujú donekonečna,kupujú sa darčeky,píšu sa romantické odkazy/ktoré svojej manželke naposledy napísal pred 100 rokmi/ a robia zo seba doslova trápneho debila,len aby si ho tá druhá všimla.Ale keď dostanú všetko to,čo chceli,tak sa ide ďalej a tá druhá sa zrazu dostane na úroveň manželky a tak už nie je atraktívna.

maruschka
12. okt 2007

a ešte,ak ti niekto radí,že počkaj pokiaľ sa rozvedie,tak radšej nečakaj.Lebo sa ti môže stať,že ak ho časom chytí clivota za jeho manželkou,tak ty budeš tá vinná,ktorá ho odlákala a rozbila mu manželstvo.Chlapi majú čudné zmýšľanie a pohľad na vec a často hádžu vinu na toho,kto vinný vôbec nie je alebo má len malý podiel na tom,čo oni v živote spackali.
A ja už by som "použitý a poškodený tovar" nechcela..A myslím,že ty máš tiež väčšie nároky na životného partnera,nie?

roasha
12. okt 2007

ahoj zeny,asi som tu "najstarsia mladomanzelka" 🙂,som vydata viac ako 11r,a pred tym sme 2r spolu chodili.za tie roky nam to stale klape,a nemuseli sme riesit neveru.obaja mame povolanie,kde prichadzame do kontaktu s ludmi."clovek si dovoli len to,co mu je dovolene."-kazdy ma urcite hranice,za ktore si druheho nepusti,alebo mu tie hranice chybaju.manzel dochadza do prace viac ako 80km,aj ked by mohol chodit na tyzdnovky,dal prednost rodine,a tak sme spolu denne/nastastie nam to nechyba financne/.niektore moje byvale kolegyne mali tiez mladsich manzelov,a tiez im to klapalo,takze v tom to nieje,to su len vyhovorky.lana,nazor sme si vymenili,tak rozmyslaj hlavou,nenechaj sa balamutit.

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julova
12. okt 2007

marush - cest vynimkam 🙂...to je super, ze je tak zodpovedny...ja vychadzam konkretne zo svojho okolia a zvacsa mi v takom veku pridu mladi muzi-chlapci bud nedostatocne zodpovedni, alebo este nepripraveni na manzelstvo a rodinu...apropo aj ja mam o dva roky mladsieho manzela 😀...ale jasne, ze sa to neda zaskatulkovat na "otazku veku"..je to o konkretnych ludoch, charakteroch, situaciach...a tesim sa na nazor Tvojho manzela...ak by bol moooc nastvany, posli mi to v povodnom zneni do IP 😀 😀 😉

maruschka
12. okt 2007

julova no akože ty si ho nepočula ešte naštvaného 😀 😀 😀 Ale nie,v otázkach a témach týkajúcich sa rodiny je veľmi zásadový a neoblomný.Ale som rada.Viem,že pre neho sme všetkým a keď vidí,že je niekde takýto problém,tak má rozumný názor na vec.Síce s patričnými komentármi,ale čo už... 😅 Dúfam,že ho stihne napísať,lebo dneska ráno som prišla na to,že počítač je zapnutý od večera a je tam rozpísaný príspevok do chlapskej témy,ktorý začal písať o 22,00.Takže je to trocha slimačie tempo. 😎

julova
12. okt 2007

marushka..pocula som seba nastvanu 😀 😀 😉..a to Ti poviem, ze moj manzel by mal niekedy dostat Nobelovku za odvahu a trpezlivost, lebo ja by som so sebou nevydrzala 😀 😀 😉...tak som zvedava 😉 ...ved aj cez vikend moze dopisat..."posvietim" si na to 🙂

maruschka
12. okt 2007

Zajtra sme v škole,ale po večeroch by to sem mohol hodiť,nemusí sedieť iba v chlapskej téme,no nie? 😀

karaa
12. okt 2007

Len mi tak napadlo, ci tato tema nebola zalozena preto, ze si tu niekto inspirovany slecnou Luciou Kollarovou nahodou nezbiera material na svoju dalsiu realizaciu 😉
http://www.martinus.sk/?uItem=26719
A aj preto zakladatelovi tak zalezi na tom, aby tema nebola uzamknuta 😉

Vsak aj spisovatel pod pseudonymom Valentin Sladky napisal poslednu cast knizky "Zehlickou zehlene, strojnikom strojene" tak, ze zverejnil niekolko odpovedi na inzerat ktory dal predtym na internet, kde atraktivna mlada baba hlada muza na sex.

roasha
12. okt 2007

😀 😀 😀,tak to by bola pekna sranda,ale mozne to je.

karaa
12. okt 2007

V recenzii k tejto knizke bolo napisane: "Doporucujem vsetkym, nielen bratislavskym zenam pozriet sa, ci prave tej jej "slusak" nie je medzi odpovedajucimi. Vsetky odpovede /je ich viac ako patsto/ najdete na stranke www.delozdielne.sk."

V kazdom pripade je mi jedno, preco tema bola zalozena, ja mam svoj nazor na danu vec uz "vdakabohu" jasny a aj som ho napisala. Toto len tak na odlahcenie vsetkych ironickych i tych dobre mienenych rad a nazorov 😉

certica
12. okt 2007

karaa, samozrejme nieco podobne napadlo aj mna a moze aj nemusi byt, ale... nie je to jedno, aky bol zamer?? bud ma to zaujima, resp. mam alebo chcem k tomu nieco povedat a vyjadrit sa alebo temu jednoducho odignorujem a neprispievam.
to je vsak len moj nazor aj na vela inych este daleko zvlastnejsich tem, ktore sa tu v poslednom case kopia. nevidim dovod sa dodatocne rozculovat a rozhorcovat, ked vyplava napovrch nieco necakane alebo nemoralne. nikto nikoho nenuti citat a prispievat. a ked clovek "naleti", tak sa nad to povznesiem, ked uz by sa mal niekto hanbit, tak potom autor, ktory nejaku pochybnu temu s nie najcistejsim zamerom zalozi, nie ja 😉

ramzesa
12. okt 2007

juuj...mna napadla taka hlupost 😕 ...a co ak nemozu mat dietatko,tak to chcu cez teba? No ja si naozaj neviem predstavit, preco by novomanzel po polroku manzelstva zene zahybal 😕 😕 😕 .No ja mam teda napady 🙄 .Ale nejde mi to do hlavy 😕 . Alebo sa zenil kvoly peniazom, dobremu postu v zamestnani... 😕

certica
12. okt 2007

😀 nic nie je nemozne...

ramzesa
12. okt 2007

no urcite od takeho chlapa co najdalej 😠

certica
12. okt 2007

ten moj prispevok patril tam vyssie, nie ramzese

roasha
12. okt 2007

napisala som par stran dozadu,ze by sa tamo tema nala zavriet.najdite mi este nejaku temu,kde sme do seba zbytocne"skakali". 😨 mozno tu islo naozaj len o to,aby sa tu urobili dva tabory,a niekto sa dobre pobavil... 😵 takze este raz...nedame to zavriet?... 😉

karaa
12. okt 2007

uplne suhlasim certica, vsak som napisala, ze mi je to jedno, preco bola zalozena...ale ma celkom zaujala a tiez mi napadla suvislost so slovenskou literarnou tvorbou, tak preco temu trosku nerozsirit aj o tento pohlad "na vec" 😉 no nie? 🙂

certica
12. okt 2007

roasha, ale zas je to len o nas, ci do seba zacneme zbytocne skakat alebo nie, jedna a ta ista vec sa da totiz vyjadrit roznym stylom a na roznej urovni. v najhorsom pripade aspon zo seba clovek vyda prebytocny adrenalin 😀

roasha
12. okt 2007

😀 😀 😀 ,mas pravdu ja mam hypertenziu,aspon som pustila ventil 😀 😀 😀 ale na druhej strane,vy ste sa rozculili,ked som dala oslovenie"uvodzovky",/ziadne slovo,vy ste mali"vulgarnu fantaziu"/,ale napriklad paroubka urazilo,ked sa o jeho druhej pisalo ako o"milenke",az museli zasiahnut jazykovedci 😀 😀 😀 ,a vyviest ho z omylu,ze to nie je slovo hanlive. 😀 😀 😀 😀