Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mám strach z reakcie rodičov

Rodina
dominikatomas
14. jan 2020

Mam neustaly strach z reakcie rodicov, ze chcem ist k priatelovi , do nich domov. Chodime spolu treti mesiac a neviem ci je vhodne uz ist alebo este pockat. Kedze oni sa tvaria akoby osm ziadny vztah nemala.. Ked nespominam jeho a mna tak su ok a ako spomeniem , ze niekam idem tak je besnsenie. Nechcu ab so s nim bola aby som niekdde chodila. Uz mam z toho strasne nervy a chcm z domu ist pce azacat zit.. lebo toto ma uz nebavi.Neviem ake uz mam zaujat stanovisko, podotykam s rodicmi sa neda na temy vztahy vobec bavit.

veronikaszabova
14. jan 2020

@dominikatomas kolko mas rokov?

veronikaszabova
14. jan 2020

@dominikatomas uz pozeram, ze 26 a on 33...
No neviem, po 3m by som sa k nemu este nestahovala. Skorej by som riesila nejaky podnajom pre seba.

dominikatomas
autor
14. jan 2020

@veronikaszabova nehovorim nastahovat.... ale myslim, ist na navstveu, prespat na jeden den a tak..

bluka2
14. jan 2020

Bývaš s rodičmi?

veronikaszabova
14. jan 2020

@dominikatomas jaaaaj... 🤣 a preco mas strach? Ved bez na navstevu, pripadne tam prespi. Posli mame smsku, aby sa nestrachovala. A hotovo.
Ved mas 26! 🙈🤷‍♀️

dominikatomas
autor
14. jan 2020

@veronikaszabova ano je to az na plac..ale nie vsetci rodicia su rovnako chapavi........ vzdy ma kontorluju.. uz mi idu bez urazky krkom...mam strach, lebo viem jak budu zase bojovat, ze je ste czdudi, starsi atd,,

modrykoniicek
14. jan 2020

😂😂😂😂 vážne toto riešia 26 ročné ženy?
Mám o 13 rokov staršieho chlapa a teda s rodičmi nebývam ani si nepýtam povolenie.
Mama je mama tá sa bude báť vždy...ale žeby som si povolenie mala pýtať na niečo...

dominikatomas
autor
14. jan 2020

@modrykoniicek vazne toto riesia rrodicia 26 cnej osoby.. vazn

dominikatomas
autor
14. jan 2020

@modrykoniicek a kede este som s nimi v jednom dome, tak tlak je hrozny.. keby som nebola snimi tiez to tk neriesim aby ma to velmi trapilo

modrykoniicek
14. jan 2020

@dominikatomas Tak môj ma 36.Vždy mu mamka zavolá ale je to také milé.Má s rodičmi pekný vzťah...ale žeby sme si na niečo pýtali povolenie...Asi je čas odsťahovať sa.

veronikaszabova
14. jan 2020

@dominikatomas a preco sa teda neodstahujes?

dominikatomas
autor
14. jan 2020

@modrykoniicek oni nechapu, co citim ja, vzdy ked idem von prekazka a nenavistne pohlady, ze daj si od neho pokoj.... cele je to zle.. uz nmam na to nervy

amelia000
14. jan 2020

@dominikatomas najdi si pracu a odstahuj sa a budes mat klud a pokoj.

danielinaa
14. jan 2020

@dominikatomas chod aspon do garsonky, sama. Neutiahla by si? Lebo takto ti zivot pretecie pomedzi prsty a budes nestastna. Aby ti v 26 rodicia dirigovali zivot, ved to nie je zivot, to je stres. :(

moonlight1210
14. jan 2020

@dominikatomas uz ti to napisali: miesto navstev u neho a hadok s rodicmi, ries svoje osamostatnenie.
prenajom, alebo vlastny byt. hoci aj jednoizbak. a potom budes volna robit si, co chces.

dominikatomas
autor
14. jan 2020

@danielinaa presne tak je to stres....

martinals
14. jan 2020

Ahoj, podľa mňa je ok v tvojom veku ísť na návštevu k priateľovi, občas prespať,si dospelá. Ako bolo vyššie písané choď, napíš sms a hotovo.Iné by bolo, že rodičom priateľ nesedí napr. pije, berie drogy... a majú o teba strach.

dominikatomas
autor
14. jan 2020

@amelia000 pracu si hladam stale... snazm sa ako s alen da.. zatial neuspesne.. a uz ma tlaci cas aj všek.. chcem zit nie prezivat

veronikaszabova
14. jan 2020

@dominikatomas aha. Ty nepracujes?
Tak byt nepripada do uvahy

dominikatomas
autor
14. jan 2020

@martinals nepije ani neberie drogy, normalne robi a ma to v hlave poriadku

danielinaa
14. jan 2020

@dominikatomas ano, riesia to, lebo niektori rodicia su psychopati. :( Beru deti ako svoj majetok.

modrykoniicek
14. jan 2020

@dominikatomas Ja ti rozumiem 🙂 ...možno sa im tvoj priateľ nepozdáva.Možno majú pravdu...ale nemajú právo ti diktovať kde môžeš a kde nemôžeš ísť.
Zas na druhej strane...Môj dom, moje pravidlá.

Naozaj hľadaj si niečo vlastné.Kľudne aj izbu na ubytovni.

dominikatomas
autor
14. jan 2020

@veronikaszabova nie zatail bohuzial nepracujem,ale ja doslova musim vypadnut od nich, zle sa to pise ja cita ale je to tak

amelia000
14. jan 2020

@dominikatomas tak sa treba snazit viac, prace je kopec.

dominikatomas
autor
14. jan 2020

@modrykoniicek ale im nemusi sediet ..ved oni snim nebudu.....

dominikatomas
autor
14. jan 2020

@danielinaa hej idu na mna psychicky, ked oznamim ,ze idem phucia na mna a ked pridem nebavia sa so mnpou hlavne mama.

danielinaa
14. jan 2020

@dominikatomas neviem kde byvas, ale skus okresne mesto, hoci aj predavacku, tie vacsinou hladaju stale a budes dochadzat. Mne by nevadila ani hodina cesty busom, ak by som mala zit v takom pekle.

tncka
14. jan 2020

@dominikatomas ries to ako vypadnut,nie ako o nom nechcu pocut. Ale to sa zas neda,lebo nepracujes. Takze energiu minaj na hladanie prace a byvania nie na hadanie s rodicmi. Kym byvas u nich,zrejme maju pocit ze ti mozu riadit zivot aj ked si uz dospela.

martinals
14. jan 2020

Tak potom to nie je normálne veď si dospelá,pomôže len osamostatnenie, pretože sa asi zblázniš. Si mladá a neustály boj z rodičmi je na palicu, život ti uteká medzi prsty.

0silvia0
14. jan 2020

@dominikatomas ako dlho si doma a nepracujes?
Ak si doma roky, rodicov to asi frustruje a maju pocit, ze ti maju riadit zivot, lebo podla nich to asi nevies. Naozaj hladat pracu a nasledne ries osamostatnenie

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre