Máme dieťa, poznáme sa dlho ale priateľ svadbu nechce

nina123
15. jún 2007

takze s mojim priatelom sa pozname uz vyse 15 rokov atak oficialne sme spolu 4 roky za ten cas nam pribudlo jenda dcerka a coskoro aj dalsia lenze ja by som uz straasne chcela svadbu lenze on odmeita vrajzer na nho nemam dost casu a po svadbe to bude este horsie co z nim spravit?

bubca
15. jún 2007

nina:musím končiť,tak sa maj pekne a držím palce,skús sa veľmi netrápiť,už len kvôli tomu drobcovi,čo máš pod srdcom.

nina123
autor
17. jún 2007

ahotje som spet ech ajj moj priatel nechodi vonku za kamaratmi ale za byvalou spoluziackou 😠 😠 😠 😠 😠 😠

tinni
17. jún 2007

nina a to mu dovolis??? 😲

nina123
autor
17. jún 2007

tini ja som nato prisla az vcera ze chdoi za byvalou spoluziackou ☹ a nas tred mesta ju drzasl za zadok 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 tie cirkusy co som rboila vcera ech boze asi mi ostava len byvat z rodicmi

tinni
17. jún 2007

to mi je luto... ☹ a kolko ma priatel rokov, ze robi take hovadiny?

nina123
autor
17. jún 2007

tini on ma 27

tinni
17. jún 2007

no tak to uz by si mohl uvedomit, co je v zivote dolezite... ☹

nina123
autor
17. jún 2007

tini mohol mohol take mam nervy nanho 😠 😠 😠 sak len nech pride domov ta mu to zasa spocitam 😠 😢 😢 😢 ale ma to trapi 😢

verusky
17. jún 2007

nina, to je velmi zle, chcem sa len opytat, ci ho nezmenilo tvoje tehotenstvo? ze jsi treba jina lebo ze ho nepritahujes?

nina123
autor
17. jún 2007

verusky to bolo tak uz aj predtym ☹ len terza nanho dolahlo aj to ze nedavam pozor na nase male ja uz neviem 😢

verusky
17. jún 2007

a od kdy sa schaza so spoluziackou, povedal ti?

nina123
autor
17. jún 2007

to ma uz anii netrapilo stacilo mi ich vidiet raz a mam dost!!!

a dnes balim veci a idme s mojim rodicom

verusky
17. jún 2007

prosim te, nino, neslo by to NEJAK, aby nez odejdes k rodicum, jste si promluvili?
u nas je to podobne, jen nedoslo zatim k zadne "spoluzacce". ale vztah nic moc, kdyby probehla svatba, bylo by to urcite lepsi (taky jezdivam k rodicum...). napis, neslo by to?

nina123
autor
17. jún 2007

podla mna to uz inak nejde ☹ ech jaj taky koniec....

verusky
17. jún 2007

ja te chapu, ale prave, aby jste to nejak doresili. proc odchazis a jestli to chce praktikovat dal a co bude s detma. at ti povi on svoji verzi. doma pak muzes premyslet.

nina123
autor
17. jún 2007

ked o malu nezakopol poriadne doteraz neverim ze sa to zmeni

verusky
17. jún 2007

takze on moc nepomahal? a miluje ji? proc jste si teda poridili druhe? jaky jste ted meli sex?

nina123
autor
17. jún 2007

verusky neviem preco nas apadlo mat druhe ale teraz uz viem ze to bolo zbytocne..

verusky
17. jún 2007

tak nino, jedna rada. hlavne se nestresuj a co nejmene trap. pro jedno kviti slunce nesviti. my jsme se rozchazeli pred ctrnacti dny a ja si natruc dala inzerat na asistenta k porodu. brzy jsem mela nekolik odpovedi a to asi ctyri velice slibne. pak jsem to teda vymazala (na seznamce), protoze to meho pritele ranilo, ale pro ty, u kterych ten vztah nejde zachranit (nekdy mam podobne myslenky, jenze ja mam desne na prd tehotenstvi, je to ma nejhorsi zivotni doba. cloveku je spatne, jeste nespim s malou, tu ted trapi zuby a me z toho vseho hrabe. navic muj neni romantik, ma nekdy pitome narazky a ja bych ho nejradsi poslala k vode, na druhou stranu ho mam zas za neco jineho rada. o jeho pohodlnosti ani nemluvim, ale malou ma moc rad. sice taky nepomuze, ale aspon je doma. jen ja mu obcas z toho domova delam peklo, protoze si porad stezuju). takze neves hlavu, bud tam, kde je ti dobre a pokud k zivotu potrebujes lasku, urcite ji nekde najdes. i s dvema detma. ale to promluveni, za to ja se moc primlouvam...

verusky
17. jún 2007

jsi tam jeste?

nina123
autor
17. jún 2007

verusky ty to tiez nemas lahke 😔

verusky
17. jún 2007

jedes k tem rodicum? a promluvis si s nim?

hana033
18. jún 2007

Svatbou bude jeho majetok nielen jeho, ale už aj tvoj. Takže deti budú dediť, ale ty zatiaľ nie. Pri rozvode detto. Nie je to majetkového rázu to jeho rozhodnutie - svatbu nie? (len tak rozmýšľam)

nina123
autor
21. jún 2007

verusky ja uz som u rodicov a mam pocit ze je to takto lepsie

hana ja som myslela za svadba zmeni k lepsiemu nas vztah

hana033
21. jún 2007

ninka, verím, ja som len tak rozmýšľala, či toto nie je jeho dôvod rozmýšľania. Chlapi sú čudné tvory, jedného doma mám, viem o čom hovorím. Nepochopím jeho konanie a myslenie nikdy. Resp.pochopím, ale ja by som tak nerozmýšľala, nekonala. 😒 . Svatbou vzťah k lepšiemu- aký by bol na to dôvod? Jedna oslava, jeden papier, ktorý komplikuje majetkové pomery a neviem, ja by som na to nevsádzala. Ono ak ten vzťah nie je dobrý, či s papierom alebo bez neho sa môže zlepšiť, alebo zhoršiť. Ja som mala nádherný vzťah, prešiel do nočnej mory, vydržala som a dnes je pekný, som spokojná, skoro šťastná? Museli sme ale obaja prejsť sebaprehodnotením, chce to veľa tolerancie, kompromisov, lásky, lásky, lásky.
Držkám palčeky, nech to dobre dopadne

chella
26. jún 2007

nina123 ja som vydata kratko, ale nic to nevyriesilo, je to len papier. ak si rozumiete a mate si co povedat, kasli na svadbu. u nas je to naopak, sme zobrati, citim, ze sa mame radi, ale akosi si nemame co povedat, lebo mame kopec problemov a skor sa hadame ako diskutujeme. kazdy vidi chybu v tom druhom. takze si nezufaj, pokial nie je gambler, nerobi dlhy, nebije ta, sprava sa pekne k dietatu, nema tajnosti, dokaze vas uzivit, tak je to ok. ver, ze by to mohlo byt ovela horsie, prepac, ak som taka priama. kazdopadne drzim palce.

nikka.vo
11. júl 2007

Ahoj holčiny, tak my máme s přítelem skoro 2.měsíčního chlapečka, všechno klape, ale o svatbě ani slovo. Teda slovo padlo, že si mě vzít chce, ale neřekne kdy a já jsem taková, že mu nebudu říkat: Tak kdy si mě vezmeš!
K tomu bych se nesnížila, takže nezbývá, než čekat. Dominik má jméno po něm a mě mrzí, že i já se nejmenuju stejně, jakoby nejsme úplná rodina.

Nadhodila jsem mu ze srandy že by bylo dobrý datum 8.8.2008 že je to super dna zapamatování a prý HM!
A to bylo všechno. Samozřejmě, že by jsme to měli řešit už teď, protože svateb k tomhle datumu bude miliarda a aby nebylo pozdě.
Nechápu, když si mě vzít chce, na co čeká. Možná je jen pohodlnej a nechce se mu do toho zařizování - jako by to chlapy zařizovali, že? 😀

karla6
11. júl 2007

Pro chlapy je to pohodlné, dáváte jim vše, co potřebují bez toho, aby se museli vázat. Mohou kdykoli odejít bez toho, že by u vás neměli jistotu v době, kdy ji potřebují. Proč by se za takových podmínek měli ženit?

A nemůžu souhlasit, že svatební obřad je jen cár papíru. Je pravda, že pokud už před tím máte nějaké problémy a myslíte si, že je svatba vyřeší, tak to opravdu nevyřeší.
Ale svatební obřad je velmi silný rituál, který vás a vašeho partnera připoutá k sobě a udělá z vás opravdový pár. Lidi, kteří spolu žijí na psí knížku a namlouvají si, že tohle nepotřebují, tak tohle nikdy nepochopí. Nevěřím tomu, že by přišel muž požádat ženu o ruku a ona to odmítla jen proto, že na rodinu papír nepotřebuje, tam je většinou jiný důvod.

Holky, nedivím se, že si přejete, aby vás vaši partneři požádali o ruku se vším všudy. Je to nádhera, když vás takto někdo opravdu chce. Moc držím palce, ať se vám to podaří.

nikka.vo
11. júl 2007

Jinak Nino, je mi to líto 😔 😔 😔

verusky
11. júl 2007

karla6 - ona je jina situace, kdyz uz mate deti. nejak je ta romantika trochu slabsi a uz to neni ono. taky resite uplne jine starosti. pro me svatba neni nejdulezitejsi a taky vim, ze pokud mela probehnout, melo to byt pred detma, bylo by to stokrat hezci. takhle se do toho nehrnu.