Manžel a jeho vozový park

martinkatn111
31. júl 2014

Caute maminy,

som tu nova ale sledujem a beriem rady z tohto fora uz dlhsie.Paci sa mi ,ze tu mame takuto komunitu 🙂 No prejdem k veci...S manzelom sme uz 13rokov spolu z toho 7manzelia a mame dve deti vo veku 8r a 11r. Manzel je vystudovany a naozaj mudry clovek, zaujimaju ho zvlastne veci od pravekych civizacii az po najlepsiu vedu a techniku a mna tiez..Studovali sme obaja techniku. Avsak v poslednej dobe, stale pozera len a len vozidla. Pred 3r sme postavili dom a odvtedy si setri na auta. Samozrejme mne kupil auto a svoje tiez ma. Lenze on chce este jedno alebo dve, vraj o tom snival cely zivot a ze nestudoval a nesnazil sa tolko aby som to len tak zatrhla..Chce samozrejme sportiaky a uz aj vymysla s pristreskom na to...Co s nim mam robit ? nechcem aby minal na toto peniaze a uz duplom nie aby sa v tom rychlo vozil... :(

slniecko2
3. aug 2014

jaj, koľko závisti milé dámy... Niekto má a niekto nie. Hold, kto má v hlave, má v peňaženke. Treba si uvedomiť, že v DE je iný štandard. Aj keby som závidela, by som sa hanbila to dať najavo. Ale však sme na internete. Ach jaj.

me_to_you
3. aug 2014

Sny su na to aby sa plnili
Ty mas strach o manzela,chapem
Ale chces aby tento strach obmedzoval teba a aj jeho?
Aby ti raz vycital ze kvoli tebe sa vzdal toho a toho???
Nie je predsa pekne mat sny? A pomaly si ich plnit..setri si na to...zasluzi si
Rychlo a zbesilo a nerozvazne moze jazdit aj na rodinnom aute

Moj manzel ma zalubu v jednej znacke aut,kocha sa dizajnom a novymi serepetickami, ccao pol roka menime auto a uz teraz vie co chce a porovnava a nastavuje na nas budget 🙂 no nech sa tesi...len mi je luto to co je vidno aj tu..zavist a neprajnost

ladywitch26
3. aug 2014

@marhulka13 nase prve auto bolo skoda 100, v kanarikovo zltej farbe. skoro ma slahlo, ked to muz domov dotrepal 😀 ALE...rano po nocnej v decembri, ked klesla teplota vonku pod minus 20, tak vsetky tie audiny, bmw a neviem ake autiaky nenastartovali a mojmu muzovi chytilo na prve otocenie klucom. a kedze mal vzadu aj tazne, tak pekne tie audinky poodtahoval a rozbiehal. 😀

natuska87
4. aug 2014

@slniecko2 Nemam pocit, ze by tu niekto zavidel...vacsina z nas reaguje na "vyfabulovany" prispevok, ze? Ak bol iba zlahka pravdivy, potom neplati Tvoje.."kde je rozum...etc".... s troskou nadhladu sme reagovali na "otazku" asi tak 14 rocnej dievciny...pisomny prejav tomu nasvedcuje...

mircalla
4. aug 2014

@slniecko2 ale nebud naivna, kazdy, kto ma trochu v hlave (ked uz sa tym ohanas) rozlisi fake prispevok od realneho. nemam co zavidiet, sami mame dost, ale nie som blba, aby som uverila kazdej kravine na tomto fore

slniecko2
4. aug 2014

@natuska87
@mircalla mne sa zdá divné na skoro každý príspevok reagovať, že je to fake. Veď je to úplne jedno, či je to pravé alebo nie. A možno je, niektoré paničky takéto veci riešia, lebo väčšie problémy nemajú. ALE AK potrebujete trochu adrenalínu, prečo nie, a btw: nečítala som všetky príspevky, ale niektoré boli také závistlivé, možno vaše nie. Na strane druhej je verejné tajomstvo že slovač je závistlivá-žiaľ, či už to balia ľudia do priamej závisti alebo pohoršovania sa. 🙄

amanda0405
4. aug 2014
Používateľ amanda0405 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od amanda0405.

@slniecko2
bez urážky, ale si trochu mimo a pletieš si závisť s ironizovaním...ja si myslím že dať manželov vozový park medzi fórum rodinné problémy je minimálne hlúpe ...a ešte tým duplom o sebe písať, že som študovaná a manžel ja "naozaj múdry"...áno máš pravdu sú tu rôzne témy a každý má nárok riešiť si tu svoje problémy...ale zamienať si problémy s chválením sa čo ja všetko mám /dokonca mi kúpil kabelku z DE!/ je podľa môjho úsudku trápne a takáto "dáma" si zaslúži, čo jej tu niektorá z nás napísala...ja by som mohla začať tu teraz vypisovať aký mám ja vozový park, aký mám dom, kde všade som bola....ale nemám potrebu sa ukazovať a predvádzať...a paničkám čo potrebujú trochu adrenalínu by som odporúčala fórum O tom sa ťažko rozpráva alebo skupinu Mamičky anjelikov, možno by sklopili uši a zamysleli sa trochu nad sebou a tým "ich problémom"..

natuska87
4. aug 2014

@slniecko2 Ano, musim suhlasit, ze zavist je nasou narodnou crtou...lenze po precitani prispevkou onej "panej", ktora povazuje za zavazny problem nakup cohokolvek a sprostredkovava nam hoto takouto formou...neverila by som jej ani dnesny datum...obavam sa, ze keby tomu tak bolo, nie je absolutne zvedava na nazor ktorejkolvek z nas....preto sme viacmenej nabehli na srandu a dopracovali sa k nasim spomienkam na nas "stary vozovy park....asi tak......mne je jedno, nech si kazdy kupi, co uzna za vhodne....

natuska87
4. aug 2014

@amanda0405 urcite....hlavne ta pasaz, kde deticky milujuceho ocka zobudia aj uprostred noci a ide sa nakupovat!!! Medzitym sa ale ! skontroluje poriadok v postielkach....neviem, aj bohata " mama" by mala deti nechat spat a nie ich utvrdzovat v predstave, ze staci "dupnut nôzkou" a vsetci sa po...cikame....potom, je to mama , ktora by si zasluzila nakopat do členku....

sashabb
4. aug 2014

@slniecko2 "niektoré paničky takéto veci riešia, lebo väčšie problémy nemajú"
-------------
ver, že ak sa nájde taká panička tak takéto veci nerieši, pretože je zvyknutá na dané veci a su pre ňu samozrejmosťou.
Toto bolo fakt o tom, že buď je to vymyslené, alebo sa chce pochváliť, alebo by chcela taky život mať. 😎

natuska87
4. aug 2014

@sashabb A pri tej jej jesitnosti, by sa iste branila....ale šumienka pochopila, ze sme ju prekukli, tak sa na nas a nase nazory jednoducho vybodla...iste to skusi v inej teme....V tej vyfabulovanej story o jej "uchvatnom" zivote je tolko smiesnych trhlin, ze o rozume /natoz vzdelani/ nemôze byt rec.....ale my sme si zobrali z tej temy to, co nas oslovilo....skôr ma zaraza, ze ak tu naozaj niekto poprosi o pomoc, napr. pri praci s PC, je kazdej tretej na smiech...ovladanie PC pritom nevypoveda o inteligencii cloveka....

mircalla
4. aug 2014

@slniecko2 Kazdy fake nie je, ale rozoznam, co pise 14-rocna....ide aj o styl pisania

slniecko2
4. aug 2014

Okej, mne je to úprimne jedno. Ja poznám rodiny, kde riešia, či skúsiť rozhovoriť manželovi novú motorku,a by sa nezabil takže som si vedela predstaviť aj takýto "problém". (v rodine dotyčných sa jeden tak dokaličil) Takže preto si myslím, že téma nemusí byť vymyslená. K tomu vyjadrovaniu sa-ja sa občas písomne vyjadrujem veľmi zle, hlavne keď píšem rýchlo a nechce sa mi prepisovať (prstoklad neovládam) a to mám VŠ (týmsa samo, že nechválim). Vyjadrovanie zakladateľky mi prišlo úplne normálne v rámci webu. Ale sorry že sa do vás navážam, vám predsa ide len o dobro druhých. 😀