Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

vavka33
7. apr 2007

paska,co sa rehnas,vyjadri sa 😉

certica
7. apr 2007

burina, u mna sa chut na sex v tehotentstve este zvysila (paradoxne hned v zaciatkoch tehu, kedy to udajne byva skor naopak) a zostalo to tak dodnes 😀
kedysi mi stacilo, ako vavka spmenula tych idealnych 3-4x tyzd., teraz... 😅

burina111
7. apr 2007

tak to si fakt certica 😉

paska
7. apr 2007

vavka šak ty vieš.. 😀 ja nemôžem hádzať žiadne cifry 😉

danciacik
7. apr 2007

Len stručné vyjadrenie k téme: mne to odmietanie u manžela ani z mojej strany faaaaaaakt nehrozí. 😀 😀

burina111
7. apr 2007

danciacik, to ste zrejme jeden zo šťatstných párov, podľa toho, čo sa tu popísalo... 😒

danciacik
7. apr 2007

Našťastie v tomto si rozumieme - to ho fakt musím pochváliť.
Nečítala som celú tému ty máš nejaký problém? 😕
A vždy je najlepšie uzmierenie po nejakej riadnej hádke. 😀

certica
7. apr 2007

ono zivot je dlhy, stat sa moze este vselico aj v terajsom partnerstve... takze, ak to nie je optimalne, nie je nikde napisane, ze nebude aj lepsie, preto treba verit a na druhej strane ani tzv. ideal nemusi fungovat večne.
nastastie nic idealne neexistuje a pre kazdeho je dobre a to spravne nieco ine.
dufam, ze to nevyznieva moc filozoficky a odveci 😀

danciacik
7. apr 2007

No na filozoficke fakulte by si bola jednička 😀 . Ale v podstate s tebou súhlasím. Ja si to teraz užívam a možno o rok bude hrešiť.

burina111
7. apr 2007

nepovedala by som, teraz čakáme mimi, tak nechceme ublížiť malému, sme opatrnejší, len ma táto téma zaujala a trošku som sa vcítila do toho, čo baby spomínali, niečo podobné som zažila, viem to pochopiť aj to ako sa hrozne cítia, lebo s tým nemôžu nič robiť, je to ako keď je človek zatvorený v klietke. a je fajn, že človek vie, že nemá sám taký problém. no a tak ma v tejto súvislosti napadlo aj čo je vlastne také optimum normálne a aj počas tehotenstva, čo si baby o tom myslia, ale ako je to u nich. to je všetko, proste vydarené aj keď smutná téma... ☹

danciacik
7. apr 2007

Burina jasné v tehotenstve treba dávať pozor no my sme to neobmedzovali ani vtedy.

burina111
7. apr 2007

nehovorím, že to obmedzujeme, iba dávame vačší pozor. neobmedzili ste to ani posledné mesiace?niekde som čítala, že to môže vyvolať kontrakcie, možno je to blbosť, rada si nechám poradiť, je to naše prvé dieťa

certica
7. apr 2007

viem si predstavit, ze je to narocne a frustrujuce byt odmietana (-y). ja keby som nemam nejaku tu svoju davku, mam dost nervy a som neprijemna alebo ako muz hovori - nastartovana

danciacik
7. apr 2007

burina, veru, neobmedzili a dokonca som ešte prenášala.

certica
7. apr 2007

my sme sa tiez vobec neobmedzovali, ale zavisi vela od toho, ako prebieha tehotenstvo, ci nie si rizikova, nie su komplikacie a problemy. v opacnom pripade si myslim, ze netreba nic menit, nanajvys tak polohy 😀
ja som tehu brala dost s nadhladom a mozno aj trochu lahkovazne, takze nechcem radit

kamilecka
7. apr 2007

Burina, my odkedy vieme ze som tehu tak sme sa nemilovali.Proste manzel nechce,ma pocit ze moze ublizit malickemu a aj mi povedal ze by mal pocit ze sa miluje s malickym. Ja ho nutit do toho nebudem a ani nechcem. Ked sme to vydrzali do teraz tak uz tych paru tyzdnov,alebo lepsie povedane dni uz niejako vydrzime. A manzel ma urcite niejake ine metody ako si ulavit 😀 😀 😀

lauri
7. apr 2007

baby, chodte si vychvalovat vas intimny zivot niekam inam...je nam jasne, ze nie vsetci chlapi su ako ti vasi, tak nam to nevyhadzujte takto na oci 😒 😠

melory
7. apr 2007

🙂 😵 😵 😵

kamilecka
7. apr 2007

😀

danciacik
7. apr 2007

Tak na odčinenie: mala som priateľa s ktorým sme si absolútne nevyhovovali. Už len keď ma pobozkal tak som mala pocit, že bozkávam extrarýchlootáčkový mixér. Takže sme sa pre istotu ani ďalej nedopracovali.

kamilecka
7. apr 2007

Myslim ze uz ked mame manzelov tak sme s nimi spokojne nech uz su akykolvek,kazdy ma svoje plusy a minusy.

valerie1
8. apr 2007

Ahoj lauri. Toho sexuológa som mu navrhla ale on o tom nechce ani počuť, vraví že ten problém je v jeho hlave a že to samo prejde. Ide len o to že mňa jeho odmietanie už deprimuje na toľko že nemám chuť skoro ani žiť. Nechcem iného chlapa ale chcem taký intímny život aký som s ním kedysi mala.

lauri
9. apr 2007

valerie, tak aspon je vam obom jasne, ze ma/mate nejaky problem. ak o tom ale nebude s tebou chciet hovorit, tak to z neho asi nedostanes...a problemy samy od seba nemiznu 😠
mozno to blbost, ale skus si napisat, co sa za poslednu dobu zmenilo, praca, choroby, vas vztah..a hladat pricinu niekde tam. mozno ma nejaky zdravotny problem, ktory pred tebou skryva. alebo to moze byt depresia. pol roka je uz extrem, si si ista, ze si to nerobi ani sam? ak nechces, neodpovedaj.

adetka
9. apr 2007

ja mam opacny problem... po porode akosi nemam chut sa milovat... uz pocas tehotenstva sme sa nemohli milovat... mali sme to zakazane kvoli riziku potratu (mam uz za sebou dva spontanne)... a manzel s tym problem nemal... prisposobil sa... od narodenia dcerky vsak presli uz 4 mesiace... a my stale nic... kvoli mne... neviem ci je to strach... mozno som sa teraz stala viac matkou... a zabudla byt milenkou... objimame sa... bozkavame... obchytkavame... ale milovaniu sa branim... ☹ a manzel z toho byva niekedy velmi nervozny... a nestatsny... ☹

vavka33
9. apr 2007

Adetka,ja som prezivala to iste po narodeni prvej dcery a nas vztah sa casom skoncil.
teraz mam chut stale,ziadny strach-takze ti treba prezit este jeden porod 😀 😀

vavka33
9. apr 2007

lauri a preco by si to nemohol robit aj sam?aspon vie,ze s tym nema problem.

valerie1
9. apr 2007

Či si to robí sám...nemám ani poňatia, ale to by musel robiť jedine keď nie som doma. A čo sa zmenilo? Dávnejšie sme sa dostali do nejakých finančných problémov a vtedy sa to začalo. Ale ja mám pocit že všetko sa zlepšuje, len jeho chuť na sex nie. Dokonca ani keď ma požiadal o ruku ma nepomiloval...a to už je viac ako pol roka.

vavka33
9. apr 2007

Nemusi to robit,ked nie si doma-alebo s nim chodis do sprchy,na wcko...?Opytaj sa ho a uvidis,ak ta lubi,nema dovod ti to nepovedat.inak mi to pripada tak,ze uz o teba nema zaujem,lebo tak isto som sa ja spravala k byvalemu

valerie1
9. apr 2007

To isté si myslím aj ja ale keď sa ho na to spýtam, vždy mi povie že keď sa dá všetko tak ako má byť, všetko bude ako predtým. A keby nemal záujem, neopustil by ma po tak dlhom čase nesexovania so mnou?

vavka33
9. apr 2007

hm,to nemozes povedat s istotou,my sme tak zili 5rokov az nakoniec som odisla 😉