Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

mimma
11. apr 2007

Certica, veď práve, ale u nás je to už taký "zamrznutý" problém, že ho už ani neriešime, len tak z času na čas ma napadne, že ako to asi tak skončí. Lebo máme momentálne celkom pekné obdobie a tá chuť furt nikde, možno to skúsim, možno sa mi to zapáči....neviem. A ja určite žiadneho milenca nemám, to by si môj muž mohol aj myslieť, pri tej našej úžasnej frekvencii, ja sa k mužovi rada pritúlim, dám pusu, ale akonáhle na ňom vidím, že má chuť, tak mňa prejde. som asi nejaká mešuge, ale inak fungujem normálne. 🙂

ellen
autor
13. apr 2007

no baby cafte....
ujala sa... teda ta tema. a mam z toho lepsi pocit, ze nie som sama, ktora ma sex 1x za tyzden a je z toho happy.
citam vas priebezne, len v poslednej dobe nebol cas na pisanie.

u nas sa to teda ustalilo zhruba na 1x tyzdenne, ako som uz pisala. po dlhom trapeni som mu nakoniec vysvetlila, ze to nie je len to fyzicno, co ma pritahuje na nom. ze sex je pre mna spojenie dvoch dusi, preto mi to chyba. na cas bol uzasny. dokonca 2x do tyzdna. teraz je to polovicna davka... zasa... nestazujem sa. vsetko v pohode, este aj bejby cakame, tak si 3x klopem (klop,klop,klop), ze nech vsetko dobre dopadne.
mangel sa neuveritelne tesi, "telefonuje" mi do brucha, ci tam niekto je, pyta sa, co drobatko robi a pod. v tomto je uplne uzasny. a nezabudnem na tu reakciu, ked sa dozvedel, ze cakame...
a predsa ma vcera vecer rozladil, kedze po dlhsej pauze som sa k nemu "natulila" a vyzeralo to nadejne. proste "tradicny" priebeh, nakoniec sme sa nedohodli na polohe a skoncilo to tak, ze ked uz by z toho nieco "radostne" mohlo byt, tak povedal, ze staci, lebo ze sa bude musiet ist osprchovat... tak som sa ostala len divat,ticho som sa obliekla a isli sme spat. ani slzit sa mi nechcelo... mozno to bolo robotou, bol nejaky rozladeny, ale on je taky moj tajtrlik, ze mi povie len to,co chce... a rano nas oboch uvita pohladenim... no nemiluj ho potom...
baby,
jedina rada je asi, ze ked je to prilis dlho, nieco tam nie je v poriadku. ak to je aspon raz za tyzden (neviem si predstavit, ze by som to mala raz za mesiac), tak si bud na to zvyknete, alebo to proste dlho nevydrzite...
sama som temu zakladala, viem, o com je rec.kto nezazil,nepochopi, alebo pochopi len velmi tazko (vdaka za vsetky rady, hoci selen som este neskusala). vzdy je to len o zene a muzovi...
kuriatka,
moj si asi myslel,ze ked pride babo, ze sa moje chute zmenia.mal vsak smolu, lebo som este furt aktivnejsia ako on, co znamena, ze nase drobatko asi na mna vela vplyvu nema 🙂)) ale dolezite je, ze sa z neho tesi. ostatne veci hadzam za hlavu.

a este jedna rada na zaver:
dala som na radu jednej kamosky, ktora mi povedala,ze kazda zena ma pravo na pravidelny "prijem lasky" ako ktokolvek druhy. takze som mu navrhla, ze ked na to nema chut cez tyzden, tak sa dohodneme na jednom alebo dvoch dnoch v tyzdni, kedy to bude mat za povinnost. sice sa na tom naramne bavil a aj napriek tomu, ze sme sa na takomto "postupe" nedohodli, akosi mu asi svitlo, ze ma aj nejake povinnosti, nielen zabezpecovat rodinu, hladkat moje brusko a pozerat futbal/hokej do pol jedenastej vecer...
takze sa trochu unormalnil...az na ten vcerajsok. ale nie je kazdy den nedela... vyskusame v nedelu 😀

roberta
24. apr 2007

Ahoj,ellen...som vydatá 15 rokov,mám dve deti,už veľké..a viem,ako to bolí,keď ťa manžel odmieta...vždy ,keď mne sex chutil,on odmietal..a teraz,čím som staršia,tým viac mám sex rada..a jeho,akoby to obťažovalo..je tiež baran...a diskusia s ním na túto tému je veľmi ťažká...keď chcem,aby mi to vysvetlil,povie,že sa toho nedočkám...nevedela som,koľko je žien s rovnakým problémom...želám ti,aby sa vám narodilo zdravé bábätko...a aaby si bola šťastná mama,ale aj šťastná žena...leno žena predsa nie je len matka..ale aj milenka.. 😵

ellen
autor
24. apr 2007

ahoj roberta,
ani ja sama som netusila, ze je to vlastne PROBLEM s velkymi pismenami, ked som zakladala tuto temu a ze niekto ma obdobny alebo dokonca presne taky isty problem ako ja.
preto sa aj teraz trochu divim, ze sme uz na 15. strane, pricom rozoberame stale tu istu vec a nemozeme jej proste prist na koren...
a tak isto som sa od manzela nedozvedela, preco mu to staci raz za tyzden, hoci vie, ze mne nie...
momentalne som v "stave" a v inom stave, takze som dost unavena a uvedomujem si, ze teraz vlastne berie ohlad on na mna, pretoze som nakoniec rada, ze to nie je castejsie ako raz za tyzden... no a tiez prichadzam na to,ze ho asi ako buduca mamina asi viac drazdim, pretoze sa viac "prejavuje" tymto smerom...podaj by to chcelo vydrzat aj po porode. ale to sa este uvidi, takze si zatial uzivam situaciu taka, aka je...

helka
12. máj 2007

Ahojte,
teraz som natrafila na tuto temu a tak sa pridavam aj ja. Sme manzelia skoro dva roky, predtym sme spolu rok chodili. Pred svadbou mal mnohonasobne vacsi apetit on, kludne by sa miloval 2-3x za den, hoci aj hned po sebe. Ale mne vacsinou raz stacilo... Potom som otehotnela a v tehotenstve som nemala absolutne ziadnu chut, ale tak raz za tyzden-dva sme sa milovali. A teraz, dcerka uz mala rok, sa milujeme tak raz za dva-tri tyzdne... niekedy aj mesiac nic. Mne by to vyhovovalo tak raz za tyzden, ale nerobi mi problem, ani ked to je menej casto. Co ma vsak desi je, ako sa zmenil jeho apetit... z 2-3krat denne na 1 za 2-3 tyzdne :( Neviem, ci ho uz nepritahujem, alebo co. Ked sa o tom bavime, tak vravi, ze je vsetko v poriadku, akurat, ze ma uz mensiu chut.

ralanka
13. máj 2007

Ahojte baby
teraz si prezerám stránky už som tu dlho nebola a tiež sa čudujem že s týmto problémom je nás toľko.ja som vydatá už 6 rokov a predtým sme chodili spolu 1 a1/2 roka tiež sa to rapídne zmenilo asi 3 roky po svadbe.Keď sme sa o tom rozprávali tak povedal, že je ustatý s práce ale už skoro 2 roky robím tam kde aj môj manžel, je to pravda je to ťažká fizická práca ale robím ju aj ja a chuť ma vôbec neprešla čo s tým robiť?

vavka33
13. máj 2007

Relanka,tazka fyzicka praca ho musi dost vycerpavat.skus ho pekne uvolnovat dakym kupelom,masazou,len takym hrajkanim,navod prijemne prostredie so svieckou,vinkom,dakou vonou v arom .lampe.mozno to zaberie,aj ked nie hned,ale postupne sa aj on uvolni a mozno.... 😉

milhaus
19. máj 2007

mi sme pred svadbou boli spolu skoro dva roky
tiež sme mavali sex častejšie, kazdy druhy den asi
a teraz tak raz alebo 2 x za tyzden, ale nam to tak vyhovuje
chodime spavat so sliepkami lebo sme obaja ustaty
on je zvarač a 12 hodin denne pracuje, doma je len nedele
ja som zasa nevyspata od dcery
ked chce fyzicka slabost ho neodradi, ale už nema taku chut a volakde som aj čitala že sa to stava partnerom ktory su spolu už dlho

evaje
15. jún 2007

Ahojte holky, už je to dlouho, co tu nikdo nebyl, ale snad se tu někdy zastavíte a třeba poradíte. I já patřím mezi vás. S manželem jsme 3 roky a manželé 1,5 roku. Do té doby než jsem otěhotněla jsme se milovali skoro nonstop i 2x denně jsme skončili v betličce. Apetitu nad hlavu a oba spokojení. Snad bychřekla, že ho měl i víc než já. Těhotenství bylo rizikové a tak jsme měli zákaz. Ale od té doby, jako by si ten zákaz v hlavě nezrušil.Milujeme se tak 1x za 2 měsíce. To příjde sám a natěšený, ale nikdy se se mnou nepomiluje kvůli mě. A to, že už se stavím i na hlavu. Sváděla jsem ho, vařila romantické večeře, žadonila jsem , pátrala proč, přemlouvala, plakala, pokoušela se s tím smířit, dokonce jsem ho dostala i kléčiteli,všechno je marné. Jako dub. Miluji ho i on mě. MOC pracuje. Moje touha po něm je od prvního poznání stále stejná. Mohla bych s ním v posteli ležet klidně 2x denně. Ach jo! Já sex prostě potřebuju, jak ho o tom přesvědčit. Vibrátor už má několikrát nové baterky a na milence nejsem stavěná. Na víc jsem zamilovaná do něj!

ralanka
15. jún 2007

Ahoj Evaje ja si myslím že sú ty chlapi už pohodlný a podľa mňa keby videli že má o ich ženu záujem aj niekto iný tak by sa trochu rozhýbali my sme spolu 8 rokov z toho sme manželia bude v lete 6 rokov a je to už ako keby stereotip pritom sme mladí ja mám 27 a muž bude mať 31 rokov. Treba mu asi dávať najavo že javí o teba záujem aj niekto iný aby začal trošku žiarliť inak som skúšala aj ja všetko možné prajem veľa zdaru nech sa to zlepší pá pá 😉

evaje
15. jún 2007

Můj muž je opravdu Hodně zaměstnaný. Je o 6 let mladší než já a mě táhne na 33 let. Je fakt, že člověk časem upadá do stereotipu, ale to nemá se sexem a s lidskýma potřebama nic společného. Vždyť milování je něco tak krásného. Proč si všední dny nezpestřit vzájemným porozuměním a laskavostmi. Fakt mě to leze na mozek. Moc si nedokážu představit budoucnost. Bojím se, že by to tak mělo být stále. Kdybych měla vyjádřit své pocity, tak řeknu, že trpím. Ale jen v téhle otázce, protože jinak jsem šťastná, že jsem s ním. Pravda je, že si už pomaličku začínám říkat, proč bych měla trpět? Ale nevím kudy z toho ven.

ralanka
15. jún 2007

Evaje aj môj muž ťažko pracuje a bola to výhovorka že je unavený pretože už 2 rok robím v tej istej firme ako on takže viem čo je to drina. Ja robim železné skelety rôznych stien a stľpov ktoré sa ručne viažu a moj muž to potom betónuje a vznikne panel stena napr. takže robím mužskú robotu a je to na fizičku riadny zaberák nedokáže to robiť hocikto a chuť mám stále tak to nie je v ťažkej práci lebo viem o tom svoje tak tiež neviem ako ďalej

evaje
15. jún 2007

Ralanka chápu, že z těžké práce člověk dojde domů, buchne do postele a neví o světě. Ale 1,5 roku se to nedá. Podniká v pohostinství, odchází ráno v 6 a vrací se nejdřív po 18hod.Některé dny i pozdě v noci a někdy až ráno. Volno má jen v pondělí. Je vyzáblý a vystresovaný. Ale v zimní měsíce měl volno, skoro 2 měsíce a i tak nic. Tehdy unavený nebyl. Nejvíc mě štve, že s tím nechce nic dělat. Už se o tom nechce ani bavit. Znáš to, zeptáš se proč a on vystartuje a je konec debaty. Na víc mám hrozný strach, že to může být známka nějaké choroby. A nejhorší je, že ten problém nemůžu rozlousknout. A utéct před tím problémem nechci.

tofik
18. jún 2007

Tiež si myslím, že to nie je otázka prepracovanosti. Sme manželia sedem rokov a predtým sme boli spolu tiež niaky ten rôčik. Manžel mi vždy hovorí, že vidím problém tam kde nie je. Prd nie je. Ja by som chcela večer on samozrejme ráno, najlepšie keď nestíham do práce. Alebo keď chystám večeru pre návštevu a samozrejme neviem čo skôr. Tak vždy riešim čomu dám prednosť, lebo ak nie manželovi ,tak potom môžem naňho hádzdať už len erotické pohľady. A najhoršie obdobie bolo, keď sme sa skoro rok márne snažilkovali. Manžel mál v posledných týždňoch výraz uštvaného krtka. Ak by sa nehanbil asi by zavolal suseda.
Ale až teraz som si uvedomila, že ja som vždy chcela viac ako on, iba tým, že sme si boli vzácnejší tak sa to akosy vyrovnávalo. Ibaže neviem ako to bude ďalej.

evaje
19. jún 2007

tofík,Já si myslím, že stres a únava může mít vliv, ale ne zásadní. Může snížit chuť, ale aby úplně vymizela, to je blbost.My se dřív shodli. Čas a místo, to nám bylo jedno.Chutě přicházeli různě.A když přišly na jednoho, tak se ten druhý většinou přidal. Ale teď? Chuť mám jen já a on se nikdy nepřidá. tak si pomáhám jak můžu 😢

ellen
autor
19. jún 2007

cafte,
ja uz to ani nepitvam... len ked to tak citam, rozmyslam, ze by nam fakt pomohol nazor chlapa. skoda, ze sem ziaden nenapise... zas na druhej strane, moj asi ani netusi, ze som zalozila tuto temu v krajnom zufalstve svojej bolesti, ktora napokon nejak presla (za co dakujem Tomu hore, lebo inak spolu uz asi nie sme).
paradoxom tohto vsetkeho je, ze vlastne nam je s tymi nasimi chlapmi dobre, ze su na nas uzasne mili, tulivi, nezni, starostlivi, a pritom im nedokazeme vysvetlit, ze sex pre nas nie je LEN fyzicka potreba, ze je to nieco, co nam dava dusevne povzbudenie, ze citime ich lasku aj "inak", ze z tej nasej lasky mame obaja radost... (a ani oni nam nedokazu vysvetlit, preco proste brzdia, preco maju mensiu chut, preco sa im nechce alebo preco su unaveni...pretoze ja ked som unavena, relaxujem - sexom, ked ma boli hlava, relaxujem - sexom... proste vyplavujem zo seba to unavene a negativne tym, ze spravim "radost" nielen jemu, ale i sebe).
ale toto asi nechcu, alebo ani nevedia pochopit... a mozme im to mat za zle, ked su uzasni manzelia a otcovia??? asi nie... ved preto ich MILUJEME!!!

lauri
19. jún 2007

ahojte, ja tiez patrim k vam...
ellen, krasne si to napisala.. ale, samozrejme, riesenie stale nepozname.
ja musim povedat za seba, ze sa to trochu zlepsilo 😉 nijak radikalne, ani nie hned, ale skusila som jednoducho bez emocii opisat moju situaciu, moje pocity, a cely ten "problem". nasledne to nemalo vobec ziadny efekt. ved by to aj bolo divne, keby sa chlap nechal takto "tlacit" 😝
ale ked pochopil, ze to myslim naozaj vazne a ze to je vec, na ktorej mi velmi zalezi a ktora ma robi vyrovnanejsou, stastnejsou a zamilovanejsou, tak mu to casom akosi "zaplo" a snazi sa dopriat nam castejsie prilezitost "aby sa nieco mohlo vyvinut" 😅 neviem, ci to dokazem vysvetlit, ale ako keby sa dopredu pocas dna trochu "dusevne pripravil" na to, ze uvidime, mozno sa dnes bude nieco diat. ak nie, nic sa nedeje, ale ak ano, bolo by to fajn. a zrazu to funguje lepsie ako predtym 😎 a hlavne -ja uz nemam strach k "tej" teme nieco povedat, predtym mal (vraj)okamzite pocit, ze nanho tlacim, som strasne nespokojna a ze neexistuje riesenie 😲
a nezaskodi obcas chlapovi pripomenut, ze sa nam nas milostny zivot strasne paci, ze v kvalite nie je ziadny problem 😀

evaje
19. jún 2007

Ellen, jak píšeš, plně souhlasím.
Je mi s ním dobře, je úžasný manžel a super táta, . To já jsem ta špatná. Já narušuji klid rodiny. Svojí nervozitou a svým chtíčem. Někdy jsem smířená se situací, ale jsou dny, kdy je mě ouvej. A ty byly zrovna teď. Tak jsem se tu u vás vypsala a zase bude líp. než to na mě zase příjde 😉
Díky vám a držím palečky, ať na ty vaše "kance" to léto pěkně působí 😅

ellen
autor
20. jún 2007

😀 😀 😀 si ma pobavila Evaje 😉 dik. teda..."kanci"...
ja viem, evaje, ja to mam tak isto. vcera som tiez mala krizu a pomozem si? nepomozem... cakame babo, tak si myslim, ze je to preto... a ked uz bude na svete, zas mam nejaku vyhovorku pre neho 🙂 sak ho lubim, musim mu nejaku najst. tiez si pripadam zla, chtiva, sebecka, no a aj tak sa nic nezmeni, aj ked sa to dozvie... proste je to tak, ako to je. pomaly uplynie mesiac, co sme sa nemojkali a ja to uz asi ani nevnimam... iba niekedy.. napr. vcera.
asi preto som zalozila temu, aby sme sa mali kam vratit a komu sa vyzalovat, ked "to" na nas pride..
maju aj chlapi takuto temu??? 😉 😎

smutko
27. jún 2007

ahojte, tak aj ja sa po dlhsej dobe hlasim... stav viac menej rovnyky... bolo aj lepsie, aj horsie... no a ked bolo dobre, tak sa nam podarilo zamiesit na druhe babatko, comu sa obaja tesime 😉 a zasa mam vyhovorku, preco je milovania pomenej 😉 ale lubime sa a to je stale to najdolezitejsie 🙂

evaje - nezavidim Ti situaciu, ale chapem Ta, ze si nervozna a frustrovana... aj ja taka byvam, ked uz je pre mna ten nedostatok neunosny a nastastie prid obdobia, ked je zasa chvilu dobre... ie ked ja by som sa milovala stale, akosi som sa zmierila s tym, ze sa milujeme 1-2 krat domesiaca, niekedy 1krat za dva mesiace... u nas to suvisi dost so stresom v robote a aj ked ma manzel kamaratov, co stres odburavaju sexom, on je pravy opak... sex z ked je pohoda.. takze sa snazim byt tolerantna a vydrzat 😎

lauri - super, ze sa situacia vylepsila, len tak dalej 😎

ellen - a dobre je ze mame tuto temu, aspon sa vyburime v pismenkach a sme potom trpezlivejsie 😉

certica
28. jún 2007

jej smutko, tak gratulujem k babatku 🙂

certica
28. jún 2007

asi som mala napisat k tehu 😉

ellen
autor
2. júl 2007

smutko - jaj, gratulujem!!! sak sme si to "urobili", tak to takto mame... s tymi chlapmi a "zamiesenim"... a detaily nedas? v kolkom si, ako sa citis a tak 😉
priznam sa, ja som si sprvu myslela, ze on to "narocky" zamiesil, ze bude mat odo mna pokoj, ale ked vidim, ako pozera na sono a nase babo sa tam mrvi o 106 a ako to vsetko vysvetluje, ked pustime to DVD zazracne, ako ma hladka po brusine, co mi rastie (a ja s nim a som z toho niekedy dost "navetvy") a on ma stale lubi a ked mi naposledy povedal, ze by ma nikomu nedal... (co nepovedal, ani ked sme spolu chodili!!!), tak mi je proste super a ja viem,ze to babo chceme obaja a ze jediny problem, ktory momentalne mame, je dohodnut sa na mene a proste viem, ze sex pre neho neznamena to, co pre mna...ze sme v tomto proste ini, ale ked to spolu dokazeme vydrzat, tak je to vsetko nadhera.... az mam pocit, ze snivam... no a niekedy sa prekona a mame "to" aj 2x za tyzden (a potom az za mesiac 😀 😉 ) a ja si tak sama pre seba myslim, ze to takto asi ma byt, lebo by mi bolo prilis dobre. takze dakujem, ze to tak je... aspon zatial... 😎

smutko
4. júl 2007

ellen, krasne si to napisala... dolezite je, ze sa mate radi a tak to ma byt 😉 ja som v 12TT 😉 takze nejake tie tri mesiace po Tebe 😵 a tiez som rada, ze som rada a ze sa mame radi 😎

lianna
5. júl 2007

aj ja mam podobny

lianna
5. júl 2007

Aj ja mam podobny problem, trva uz dost dlho, manzel nema chut na sex a staci mu to 1x do mesiaca aj to z mojej iniciativy, stale sa vyhovara ze je unaveny, ze mu nie je dobre a pod.ked niekde vypadneme mimo domu kde nema ziadnu pracu vtedy je to ine. Uz som sa s tym pomaly zmierila i ked z casu na cas ma to dost trapi. Minule ma vsak zarazilo, ked som zistila ze si chatuje a vo velkom flirtuje, to ma dost nastvalo, pretoze tvari sa unavene a pri chate mu unava nevadi. Neviem co si mam o tom mysliet.

ellen
autor
8. júl 2007

lianna, ja mam tiež mužika manika do PC.myslím, že so sexíkom to ale nemá nič spoločné. chatovať, chatuje, ale zas o čom? o programoch, o PC a podobne. je to jeho sposob relaxu.
ak by vsak chatoval s nejakymi babenkami, alebo mal nejake sexualne narážky a obdobne, to už by som sa pytala, či v tom nie je dačo iné... ale inak mu nemám dôvod neveriť.. sme síce mangelia len od oktobra, ale v tomto si ho poznám.
sama vieš, aky je, čo ma rad, aky vzťah mate, preto by bolo na mieste vystihnuť vhodnu chvilenku a jemne mu povedať, čo si myslíš. u mňa to tak funguje (aspoň zatiaľ a aspoň niekedy 😀 ), zaklad je netlačiť na neho, lebo potom "uteká"... a tým predsa nič nevyriešime...

janullka
8. júl 2007

no porazima
tolko som tu mala toho rozpisane a oni ma zrusili tak uz len skratene
ellen a smutko blahozelam k tehu
my sme manzelia skoro 3 roky poznali sme sa 5 rokov takze spolu 8 rokov
po svadbe sme hned byvali sami tak sme krstili kazdy roh v novom tak by sa to malo 😎
po roku som planovane otehotnela a v 3 mesiaci nas sexualny zivot skoncil ☹
manzel odmietal sex ...bolo mu to neprijemne to som brala
ale ako sa maly narodil vsetku lasku prenasa na neho a ja z nej nic hadam ani nemam tesimsa ze maleho miluje nadovsetko ale ja tiez potrebujem
sex sme zacali mat asi az po 3 mesiacoch od porodu
potomsa mi zacali zenske problemi takze dalsi skoro pol rok bol nulvy
uz sa to polesilo zatim mi nic nieje a sexovat sme zase zacali 😝 ale je tu dalsi problem moj drahy je na mna rychly bol aj predtym a na neznosti neni poradte co s tym robit mam 😅

lianna
9. júl 2007

ellen dakujem za nazor.
Co sa tyka toho chatu tak tiez to zacinalo, len tak o PC a tiez som bola presvedcena, ze s babenkami si nepise, ale minule som sa nahodou presvedcila o opaku a bola som z toho zarazena.Ked som mu to vytkla tak vraj je to len tak so srandy a o nic nejde, prekvapilo ma to pretoze ak je taky unaveny a pracovne vytazeny tak preco ma cas na taketo formy flirtu.Tazko je s nim komunikovat o tom pretoze ked zacnem on ma pocit, ze ho z niecoho upodozrievam a je potom nervozny, lebo on problem nikde nevidi.

janullka
10. júl 2007

lianna
to tu uz ja ani neriesim
spociatku som tiez manzela nechala tak ked chodil na PC no nahodne som raz prisla a tiez nacapala ako si pise s kockami ... taky bordel som porobila 😎 a on v klude ze to nic nie je ze si len normalne pise ...som trochu ziarliva ale ktora mazelka by nebola no nie 😅 velmi sme sa hadali lebo pre ten bordel mi nechcel ani ukazat na truc co si pisu a to ako keby do mna pychlo este viac utvrdil moje podozrenie...no po dakom case mi ukazal a pisali si ozaj normalne veci ....zo zaciatku ked sme mali PC bol viac nastekleny a viac vyvadzal to sa mi sam priznal ale viem ze mi nezahyba
prichody domov z roboty ma presne 😉 ani dovolenky nebere naviac na paske vsetko vidno 😉 to som si s pociatku odsledovavala ale teraz uz nechavam tomu volny priebeh .... muz povedal mozno aj pravdivu vetu SME DOSPELI MAME RODINU A VIEME CO BY SME MALI A NEMALI ROBIT
samozrejme ze ma to zgrie stale ale ja si tiez posedim pri PC a neotravuje ma p[ri nom takze to uz beriem ako normalnu vec asi som sa len potrbovala vyburit zo zaciatku aby som tej problematike pochopila asi tolko
mozno by som ti poradila ked bude on chciet tak povedz ty ze si unavena ono sa to mozno aj vyplati