• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel a odmietanie sexu

10. februára 2016 
autor
mixka - to je ono. ze my to mame uplne otocene. ja som ta, co chce, on je ten, co odmieta... preto mi to prichodi take trosku NA HLAVU PADNUTE.... :confounded:
25. nov 2006 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellen, mne nedakuj, ja dnes naozaj davam strelene rady :grinning: aj ajke som radila v inej teme :grinning:
25. nov 2006 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som u nas ta, co chce stale a on je ten, co je unaveny a boli ho hlava... :unamused: asi som mala byt chlap a on baba... :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2006 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
ved prave, ze my sme este cerstvi...
mixka- u nas je to prave naopak. ja som ta, co chce, on je ten, co odmieta....ja-muz, on-zena... neviem, preco to tak je... tak mi napiste, ako vas muz presvedci :grinning:
25. nov 2006 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka, ved ty si dobry radca... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
25. nov 2006 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas bol sexu chtivy vzdy on... :grinning: ja mam tiez sex rada, ale nemam kedy vyvyjat aktivitu :grinning:
autor
aj strelne rady mozu pomoct :slight_smile:
jeeeej mixka, to by som chcela zazit... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. nov 2006 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved je klasika, ze zena nechce, ked ju boli hlava. mna ked boli hlava, tak mi na to najlepsie pomoze sex... som preto chora? alebo ako to mam brat, ako sa mam brat sama?
25. nov 2006 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellen, to je fakt, niekedy je haluz to najlepsie riesenie. ale napadlo ma teraz seriozne vazne, nemoze mat nejaky zdravotny problem a hanbi sa ti to povedat ??? myslim s fesakom...
25. nov 2006 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, keby to nebol manzel, tak ti ho na mesiac zicnem :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2006 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajka- ze, aj ja by som brala, keby ma v noci zobudi, alebo ma zobudi snahou... to by boli asi vianoce... ale asi vianoce dalekej buducnosti :slight_smile:
25. nov 2006 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka, kam ty chodis na tie napady... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ale, nie, ja len, ze ma to ani nenapadlo... ja sa skor uberam tym perverznejsim smerom... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. nov 2006 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj manzel sniva o tom, ze ho ja zobudim svojou snahou, len je blbe, ze ja spim viac, ako on :grinning: ale asi si dam raz budik :grinning:
25. nov 2006 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teraz neviem. kontrola prebehla :grinning: neviem, ci mas nieco konkretne na mysli... pravdupovediac, neviem, ako to bude s detmi, lebo ma bolest, ked sme bez prezervativu... takze ten je vzdy po ruke... ale inak... fakt neviem.
mixka, poooooooooooozic mi ho.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
mixka - to ma nenapadlo...asi bude dnes vecer debata...
25. nov 2006 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellen, narom dierky a ani si nevsimne :grinning:

ajka, eeeeeeeeeeeee, zabudni :wink: :grinning:
25. nov 2006 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mixka, si ty kamaratka? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2006 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellen, hlavne netlac na pilu, ako sa hovori. a vyckaj na vhodnu chvilu, radsej neskor a v pohode a klude, ako za kazdu cenu dnes a hned. ved ti nikam neujde...
25. nov 2006 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidis... to ma vobec nenapadlo. ale vratme sa k povodnemu... co moze mat za zdravotny problem? keby aj, k doktorovi ho nedostanem ani parom volov...
este ma napadli puta, ale neviem, ci na to tvoj manzel ellen je... :unamused: :unamused: :unamused:
ajka som a vies preco ??? volam sa andrea a od narodenia mi nikto nepovie inak, ako ajka. rodina, kamarati, proste vsetci :wink:
25. nov 2006 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka, to ako si myslis, ze hned po svadbe sa mu vyskytli zdravotne problemy? :unamused: :unamused: :unamused:
25. nov 2006 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellen, je snad dospely, nie. nerozhoduj zanho...
25. nov 2006 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
myslim, ze to chcem vyriesit radsi skor, ako ked na to uz "pozabudne" a bude si mysliet, ze je to vsetko o.k. a ja "zas" o tom zacnem... inak vztahovo sme uplne v pohode, niekedy si myslim, ze si takeho dobreho chlapa ani nezasluzim...ale asi by mi bolo prilis dobre
mixka, skoda, ze aj manzelov nemame podobnych ako mena... :grinning: :grinning: :grinning:
neviem, ako sa vola tvoj, ale moj je marian a blizenec :wink:
25. nov 2006 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj je marian... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som v nemom uzase... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2006 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom zelam vela stastia, ale ja som nazoru, ze na vhodnu debatu musi byt vhodny cas... a zatial sa mi to vzdy osvedcilo.
25. nov 2006 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok