Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

abebo
26. okt 2007

lenadka,ty si asi tiez riadne vesela kopa,ze?a tie ,vitaminy,zabrali,ci nie?no ja si pametam nielen dlhe noci ale aj dni.pracovali sme vtedy spolu.tak aj cez pracovnu dobu sa diali veci,chi chi.dodnes sa cudujem,ze nam vtedy do kancla nik nevpalil.ach,to boli casy... 😎

certica
26. okt 2007

marushka, keby si moj chlap navliekol nejake erotishe pradlo a la muzske tangace, tak asi zdochnem od smiechu 😀 , ale aj to treba - myslim ten smiech 😉

certica
26. okt 2007

abebo, a ako dlho ste spolu, myslim celkovo ako partneri?

melory
26. okt 2007

ked ste uz pri vitaminoch - selen je na to ozaj o.k. vyskusane 😅

certica
26. okt 2007

tak, ked uz sme pri vitaminoch - zinok+selen, vit. E a nie len na potenciu 😎 . vraj 😉

abebo
26. okt 2007

lauri,tak to tazkaa otazka.u mna staci,ked ma zienka len pohladi a uz som nazhaveny.po osmich rokoch to teda este nieje snami teda tak zle.akurat nazhaveny som len ja.co sa tyka mna,vrusi ma aj ziadostivy pohlad,pohladenie,hryzkanie ucha.nepotrebujem striptiz ani sexi pradlo.to su snad len moje sny.poviem ti,keby sa zienka nahodila do sexi kosielky,ktoru mala len raz a to na svadobnej ceste,asi by som potreboval prvu pomoc.takze mne vela netreba.neviem tede posudit,co iny chlapi este potrebuju viac,aby bolo vzruso

melory
26. okt 2007

abebo mozno ona by potrebovala striptiz alebo nieco nove

certica
26. okt 2007

mel, nemyslim si
no krpec sa mi zobudil, tak neskor...

abebo
26. okt 2007

certica,sme manzelia 8 a pol roka a chodili sme spolu pol roka.a ked ti napisem,ze sme sa predtym poznali len 3 mesiace,asi neuveris.brat sme sa nemuseli.ale byvali sme spolu a zienka nechcela byt len tak na hromadce.boli sme spolu aj v praci,tak sme sa vzali.mal som 22 a ona tiez.nuz,sranda ozaj musi byt

lauri
26. okt 2007

abebo, no moc si mi nepomohol...takze uz asi chapes, ze zovseobecnovanie nepomaha...proste ked nie je chut, tak nie je chut..mne manzel vtedy ani nedovoli dotknut sa ho (vies kde..)

certica
26. okt 2007

uverim, my sme spolu "chodili" 2 mesiace, ked som si ho (mojho terajsieho manzela) nastahovala do bytu a tiez sme sa brali do roka, aj to koli roc.obdobiu, mohlo to byt aj skor 😉

abebo
26. okt 2007

lauri,mna sa tam zena ani nedotyka.keby tak vedela,ze som polku pracovnej doby kecal s niekym na nete o nasom sexualnom zivote,tak som asi po smrti 😝 od pondelka zase zarezavam,tak preco si nesprijemnit den,nie.a sef ma dnes volno,tak prazdniny 😎

abebo
26. okt 2007

melory,ak by zabral striptiz,tak si dam namontovat do spalne tu kovovu tyc a kazdy vecer by mala nove cislo.to si pis 😀

certica
26. okt 2007

tak,v tomto pripade vzdy lepsie sa "odventilovat" rozpravanim ako konanim.
mne tu nieco nesedi, neviem. ked hovoris, ze bola kedysi dracica a zrazu taka zmena, aj ked jasne, ze deti a rodina toho zmenia dost (mozu). apetit sa menit moze, ale ze by bez priciny a tak radikalne???

certica
26. okt 2007

a tvrdit, ze ona vlastne problem ziadny nema, len ty. neverim, ze to na tebe nevidi, ako sa tym trapis. zeny vacsinou maju vacsiu empatiu a chut veci riesit, takze neviem - bud ju uz ako partner/muz nepritahujes, ale v ostatnom je to super a je si tebou natolko ista, ze nevidi dovod tuto problematiku riesit alebo ..........

abebo
26. okt 2007

nebolo to zodna naden.trvalo to mozno pol roka.a ked porodila,tak koniec.vtedy mala este aj chtic,ale nedalo sa.mala kadejake zapaly,tak sme nesexovali skoro rok.ja som to chapal a aj toleroval.ale boli aspon rucne prace.teraz uz ani to nie.mozno tie zdravotne problemy sposobili to,co sposobili.ale myslim,ze kazda zena mala tam dole nejake zapaly a neostala potom frigidna,nie?

zuzka111111
26. okt 2007

jaj tema tema temicka 😉
abebo.. tiez sme sa poznali 2 mesiace a uz sme boli zasnubeny a hned nato svadba a babo a teraz druhe ....
ale.. na zaciatku som bola dracica jaaaa teda vzdy som taka bola aj ked som pri sexe nejaky uzasny pocit nezazila si nikdy ale vzrusovalo na to ..a moj manzel ten ma uz kazde rano budil ....niekedy osm bola uz nervozna z tohooo 😅 potom sa v tehotensve baaal akoze 😠 a po porode asi tak 3 krat a dost potom som sa aj snazila a ked sa snazil on tak som sa radsej otocila lebo som mu to chcela vratit a viete kde bol problem ze som mala nejake tie kilka navyse a som ho nperitahovala tak ked som trodku schudla sa vesal ale aj ma hned oplodnil 😅 takze som si to ani neuzila a uz mam plus 6 ci 7 kg tak uz zasa sex nepozna a JA ked si predstavim aky je povrchny tak nemam chut ziadnuuu 😠

abebo
26. okt 2007

alebo urcite neni.vtom som si na 100 percent isty.ved ona je cely den s detmi doma,u mamy alebo u kamosky,kym som v praci.a natolko ju poznam.ja viem,ze zdanie niekedy klame,ale toto isto nie.ja som jej uz povedal zo zartu,ze pojdem do susedov.mame taku celkom fesnu mladu susedu.ona,ze nech kludne idem,ale ze kufre si najdem pred dverami.ale to sme debatili viac menej zo zartu 😅

januarova
26. okt 2007

abebo, nekoji este tvoja manzelka? kojenie utlmuje chut na sex. viem to z vlasnej skusenosti. ako som kojit prestala tak intenzivne, t.j. cca do 8 mesiacov po porode, tak sa chut vratila. dovtedy tiez nic nepomahalo zo strany manzela. ale my sme si to zase otvorene povedali.

abebo
26. okt 2007

zuzka,ja stale vravim,ze zena ma mat cici aj rici.a boli ste pritom dvaja,ked si ostala vtom.kazda zena po porode priberie.mne bola ta moja este pritazlivejsia.ked je medzi dvomi ludmi laska,kila nemozu byt prekazkou.ja svoju manzelku lubim a viem,ze aj ona mna.lenze je tam to ,lenze,

abebo
26. okt 2007

ona kojila rok a pol.uz pol roka nekoji a nic.ale diky za napad.baby,super som si pokecal.nakolko je cas zdrhnut z roboty,tak prajem pekny vikend a snad aj manzelske radovanky.ahojte 😎

certica
26. okt 2007

no vidis abebo, aj ked to nemusi byt jedina pricina - tie zapaly a ine zdrav. problemy, mohol to byt zaciatkok zacarovaneho kruhu. ale to si nespominal, preto som hovorila, ze bez priciny len tak sa mi to nezda. mna len zaujima, preco nejavi tvoja zienka zaujem trosku to riesit, pohnut ladmi, ak si teda velmi dobre rozumiete, ved ju to tiez musi trapit a stvat.
uz je v tom asi aj psychika z jej strany, ale asi by som nevedela fungovat vedla partnera, ktory sa trapi z nejakeho dovodu, ktoreho som aj ja pricinou a sucastou, bez toho, aby som naozaj mala snahu nieco so sebou/s nami robit

chrobaak
26. okt 2007

ahojte. mozem otazocku? tak trochu na margo prispevku zuzky....
uz som o tom neraz premyslala... ako moze manzel vycitat svojej manzelke, ze ma kila navyse? myslim po porode... alebo partnerka partnerovi - napriklad pri nejakej chorobe... myslim, ze je to velmi, velmi povrchne a egoisticke a ......... ja to vlastne ani neviem nazvat spravne. ☹ skratka, je to strasne ponizujuce. 😔
mne by asi vadilo, keby partner zmenil zivotny styl, keby predtym dbal na svoj vzhlad a potom zacal na to kaslat... to je nieco ine.
ale myslim si, ze pokial je nejaky problem alebo pricina zmenu vzhladu, je to nieco ine. niektore baby sa mozu snazit aj do roztrhania tela a uz nikdy sa im nepodari dostat do povodnej formy... ale pokial sa o seba staraju tak ako predtym, chodia podobne upravene, neprestanu cvicit /ak predtym zvykli/, tak kde je problem??? 😠
mozno som trochu naivna, ale mne sa z takehoto pristupu robi zle.
keby som prisla na to, ze partnera uz nepritahujem tak ako predtym /alebo ma dokonca odmieta/ len preto, ze som porodila, ......... 🙄
ach.....

ellen
autor
3. nov 2007

cafte!!!
ja odidem na par dni na "dovolenku k bocianovi" a k vam sa tu nastahuje chlap??? 🙂 no teda.. take pokroky... 😅
ale konecne sme postupili o krok vpred.. ani chlapi si nevedia dat rady, ked zena nechce, takze nie sme na tom snad az tak zle...
i ked, ja vlastne ani neviem. dnes som rada, ze som. manzel mi dost pomaha, aj vidim, ze ten vztah sa akoby upevnil, ale jasne, momentalne k nicomu nemoze dojst a ja momentalne nemam ani myslienky na nejake hratky, co i len rucne... a on sa ani nesnazi. unaveny aspon spolovice ako ja... takze stale vas sledujem, ze ked budeme uz moct, ci daco do vtedy vymyslite 😀 sak uvidime za take 2 mesiace... sak to uz aj na Vianoce vychadza, takze mozno bude nejaky pekny "darecek" a nie len pod stromcekom.

certica
3. nov 2007

ellen, gratulujem 😎 zrovna som pozerala albumcok, mala je krasavica 😀

roasha
4. nov 2007

ellen,gratulujem... 🙂 🙂 🙂 😉

evaje
4. nov 2007

Ellen gratuluji! Dnes jsem tu asi po týdnu a zírám jak se to tu hýbe.
Je mi jasné, že problémy se sexem jsou na obou stranách. Já taky jednou stála v pozici, že mě chlap nebavil a do sexu se mě nechtělo. Mohl vyhrožovat, čím chtěl. Měla jsem špatnou antikoncepci a když jsem ji vysadila, začaly se asi za dva měsíce dít divy. Pravda je, že jsem nehctěla připustit problém a taky je pravda, že vše mělo plýživý průběh. I návrat k normálu, po vysazaní léků byl pozvolný. A díky tomu jsem teď taky asi tak tolerantní k manželovi. Dnes konečně odjedeme na dovču a manžel už týden vyhrožuje každodenním sexem. Prý budu valit oči. tak uvidíme 😀 Začínám se těčit a jdu se bylit. Za týden se ozvu, jak jsme dopadli. Snad přežiju. Ahojte a držte se tu. Mě tyto stránky moc pomáhají. Nikde jinde se tak nevykecám a vím, že v tom nejsem sama

lauri
6. nov 2007

ellen, gratulujem, mas naozaj krasnu dcerku 🙂
ten nas nastahovany chlap sa tu uz akosi neukazal, zeby uz vyriesil problem? 😅

evaje, uzite si dovolenku a potom daj vediet, ako to dopadlo 😉

abebo
7. nov 2007

ahoj Lauri!Ja som tu bol pomaly kazdy den.Len sa nebolo pomaly do coho zapajat.Ale pekne od teba,ze si ma tu zaregistrovala.Problem sa nevyriesil uplne,ale v pondelok bolo po dlhsej dobe ťuťu- muťu a bolo celkom fajn.Tak mozem zase par tyzdnov abstinovat.Ked som chcel vcera repete,tak si manzelka len poklepala po cele,ze ci mam vsetkych pohromade 😎

mimma
7. nov 2007

Abebo, mňa napadlo, či nemáte medzi sebou nejaký navyriešený problém, ktorý sa tebe možno nezdá dôležitý, ale pre tvoju ženu dôležitý byť môže. ak muž bagatelizuje každú snahu partnerky o riešenie akéhokoľvek problému, tak to takto poväčšine dopadne. Možno jej málo pomáhaš, málo počúvaš, čo tvoja žena hovorí,nesťažuje sa na nič? Naozaj máte pohodový vzťah, alebo len tebe sa zdá pohodový? Vyskytuješ sa aj doma, alebo máš prac. dobu od rána do večera? Možno sa cíti ako na opustenom ostrove a chuť na sex je v keli. 😖