Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

abebo
7. nov 2007

Mimma,to sa ma uz spytovali aj kočky pred tebou.Na toto vsetko musim odpovedat nie.Pracovnu dobu mam stalu.Z roboty idem rovno domov.Doma robim nielen mužske,ale i ženske prace.Vysavanie je moje,ako i umyvanie riadu a pod.Deti kupavam len ja.Tento vykend som ich dokonca zobral k mojim rodicom.Manzelka si spravila damsku jazdu so sestrou.A videl som potom na nej,ze si oddychla.Takze v tomto smere to nieje.A o problemoch sa rozpravame.O sexualnych sa nechce.Jej to nechyba,tak asi preto.Jednoducho to nepotrebuje. 😝

mimma
7. nov 2007

Tak prepáč, čítala som vás, ale toto mi ušlo. Tak potom už naozaj len nejaké afrodiziakum. Aj tak je zvláštne, že sa s tebou o tom nechce rozprávať, verím, že jej to možno fakt nechýba, ale keď vie, že tebe áno...Je to čudné.Lebo sex je dosť dôležitá súčasť dobrého vzťahu a ak to neklape, niekde musí byť problém.

sue
7. nov 2007

...keď niektorí jedinci naozaj nepotrebujú milovať sa často ☹

lenadka
7. nov 2007

abebo to je skor na temu-manzelka a odmietanie sexu 😉 uz som sa zacala bat ked som videla ze sem stale pribudaju prispevky, ze toolko chlapov nechce-neverim 😀 😅 😀 😕

abebo
7. nov 2007

lenadka,ja tiez nemozem uverit tomu,ze chlapom to nechyba.Ja som neni ziaden sexualny maniak,ale tak 2x do tyzdna,myslis,ze chcem vela? 😝

ellen
autor
8. nov 2007

no ja sa sice teraz zapajam len okrajovo (ved inak ani nemozem 😅 ), ale ABEBO teda vitaj 😀 😉
tiez som na zaciatku neverila, ze tato tema bude mat nejaku odozvu u ostatnych bab (a vidim, ze nielen bab) tu na modrom konikovi, ale vidim, ze je to "celosvetovy" problem 😵
takze celkovy zaver: temou sme nic nevyriesili, ale aspon sa povzbudzujeme a ked sa zadari, tak sa tesime spolocne.

P.S. preco sa kazdemu, co mu "to" netreba, zda 2x do tyzdna alebo dokonca dva dni po sebe vela??? nerozumiem tomu...

valerie1
8. nov 2007

Ellen,ja by som sa uz uspokojila aj s 1x do mesiaca.Ked ma moj drahy v septembri po viac ako roku nesexovania konecne pomiloval bola som ako v siedmom nebi ale odvtedy nic... 😖

abebo
8. nov 2007

Valerie1,tak to by som urcite nezvladol.Rok nesexovat,to je podla mna horsie,ako zly sen. ☹ Ja som sice po prvom porode nesexoval 9 mesiacov,ale boli aspon rucne prace.Tak sa to dalo ako tak zvladnut.A vtedy som vedel,ze preco nemozeme.Preto mi je teraz oto tazsie,ze mozeme a nic.Je to nafigu. 😎

abebo
8. nov 2007

ellen,vtom si sa trafila.Ked sa zadari,tak sa fakt tesim 🙂 teda vlastne,vsetky sa tesite,ked sa zadari.Dufam,ze to bude len a len lepsie

lenadka
8. nov 2007

abebo, no teraz som brala 15 pilulku HAK v poradi a uvedomila som si ze uz 15 dni nic nebolo 😠 ale u nas je to o inom, ked je cas tak je, ale teraz sme sa 15 dni takmer nevideli 😒

abebo
8. nov 2007

lenadka,manzelka nic nebere,lebo su to v nasom pripade len vyhodene peniaze.Ja si davam len pozor a funguje to.Obe deti boli planovane a mne manzelka v tomto plne doveruje.Ale obcas sa zamyslim nad tym,ze keby som to pokaslal,tak by bol asi problem.Ja uz tretie nechcem a myslim,ze manzelka by sa mi potom uz uplne odcudzila,co sa tyka intimnych veci 😝

valerie1
8. nov 2007

Abebo,tomu ver ze je to horsie ako zly sen.Najprv som premyslala nad tym ci mi nie je neverny potom nad inym a nakoniec bol rok a ani som nevedela jak.Vsetka moja snaha o nieco koncila vzdy rovnak az som si prestala verit a hladala som chybu v sebe.Moja polovicka mi slubuje ze to bude lepsie a ja dufam ze hej ale moje sexualne sebavedomie je na bode mrazu...

lenadka
8. nov 2007

vlaerie mne to momentalne az tak nechyba-sama sa cudujem ale je to stresom brrr po..aty stres, prostredim v akom a kde zijeme /svokrovci/ tak uz sa tesim do vlastneho a manzove 3 smeny, ked ma nocne-nic, ked ma poobedne to sa ani cely tyzden nevidime a ked ma doobedne poobede ide na stavby a pride vecer zniceny, cestou sa zastavi na pifko-to ho dorazi a mna tiez a zase nic neni 😝

abebo
8. nov 2007

valerie1-vy sa otom bavite,ze preco je to tak a nie onak?Lebo moja snaha o rozhovor na tuto temu konci vecsinou monologom.Ja sa prakticky uz o nic nesnazim.Viem,ze po takych dvoch az troch tyzdnoch mam sancu uspiet.Ale to ta ani poriadne nebavi,ked z druhej strany vidno nechut.Je to dost blbe.A viem presne,ako sa citis ☹

valerie1
8. nov 2007

Či sa o tom bavime?Môj každý pokus baviť sa o tom a hlavne to nejak riešiť,napr. návštevou sexuologa končí rovnako.Podla neho je po zdravotnej stranke ok a navštevu lekara potrebujem ja.Takže môj pokus riešit to konči v poslednej dobe plačom a hádkou...

abebo
9. nov 2007

Aj ja som manzelke navrhol navstevu sexuologa.Povedala mi,ze ona ziaden problem nema.Preto ja rozhovor na tuto temu uz ani nezacinam.Nema to vyznam.Ale ked sa od seba vzdalujeme v tejto veci,tak to podla mna nechava nasledky aj niekde inde.Vcera vecer domna bezdovodne vyskocila.Inokedy by som ten jej vypad otocil na srandu.Ale vcera som sa otocil,zalahol do postele a spal.Tiez mi uz dochadzaju nervy a aj trpezlivost.. 😝

abebo
9. nov 2007

Kočky,dnes mam naladu na bode mrazu 🙄 napiste par riadkov,lebo dnes ma uz naozaj nic nebavi

lenadka
9. nov 2007

a preco si dnes taky nadmerne smutny?

abebo
9. nov 2007

Urcite aj ty lenadka si mala pocit,ze sa snazis spravit vsetko preto,aby bol manzel spokojny,aby mu nic nechybalo.A vysledok?Vsetko je zle,vsetko je nafigu a za vsetko mozes samozrejme ty.A nie som smutny.Som nastvany a napaleny.Momentalne so zienkou nedebatim.Ked pridem domov,tak sa bude tvarit,ze sa nic nestalo a ze je vsetko ok.Keby som na nu vyletel ja tak,ako ona na mna vcera,tak sa musim este tyzden ospravedlnovat.Ach jaj,ste zlozite stvorenia. 😀 A mozno aj preto vas stale obdivujeme a milujeme 😎

marya
9. nov 2007

Abebo - to že je manželka stále nespokojná, je podľa mňa taktiež len dôsledok toho, že nechce komunikovať....dokelu, veď ja keď s niečím nie som u manžela spokojná, tak mu to kľudne v pokoji poviem a vysvetlím, a nejak sa dohodneme, aby sme boli spokojní obaja, a on to robí rovnako...keď Ti nepovie, čo by chcela, tak je jasné, že to ani nemôže dostať, veď nemôžeš čítať jej myšlienky 😒 a potom je nespokojná no a ten sex - alebo skôr nesex, súvisí presne s týmto 😠 ono je ťažko niekomu vyjsť v ústrety, keď človek ani nevie, ako....treba sa s ňou stále pokúšať o komunikáciu, držím palčeky 😉

lauri
9. nov 2007

abebo, asi ta nepotesim, ale to je presne to, co sme sa ta pytali na zaciatku..ci su problemy len v keksiku alebo aj inde. Lebo skor alebo neskor to zacne ovplyvnovat cely vztah 🤐 mozem sa spytat, co ti vcera vyviedla? 😅

abebo
9. nov 2007

lauri,ja si myslim,ze tieto problemiky nie su dovodom nesexu,ale opacne.Ze nesex je dovodom aj tychto problemov.Predtym,ked sme sa aj pochytili,vecer sme sa pritulili jeden k druhemu a problem bol vyrieseny.Moja starka vravievala,ze perina ma styri rohy a ta vsetko prikryje.A co sa stalo?Mozno blbost,ale mna to vytocilo a riadne.Vecer sla s malou k mame a ja som ostal s drobcom doma.Ma strasne rad hudbu.Davali nejake sladaky,tak som pustil hlasnejsie hudbu a lahol som si s malym na gauc.Uz sme obaja driemali,ked sa manzelka vratila.Vletela do kuchyne ako furia,ze preco ta veza tak hulaka a ze ake pesnicky to pocuvame.Medzitym dali nieco ine,no my sme uz v podstate spali.Tak som ani nevedel,ze co hra.Az potom zbadala,ze uz spime a ze nas vlastne zobudila a mna zdrgala vpodstate nepravom.Stacilo len,milacik prepac a bolo by to ok.Ale ziadne prepac neprislo a mna to riadne rozmrzelo.Cele je to asi somarina.Ale chcela si vediet,ze oco slo.A teraz trucujem ja. 🤐

lauri
9. nov 2007

no hej, somarina to je 😒 fakt sa ti chce kvoli tomu trucovat?
a mas pravdu...tie dovody su opacne..len treba nejako zistit, co za tym je, na to musis prist sam, alebo vy dvaja spolocne.. 😅 nieco co ju hneva na tebe (alebo na zivote), co ju frustruje, nieco, co sa na tebe zmenilo alebo nezmenilo...tazko povedat 😖

mata25
9. nov 2007

u nas je tiez nejaky problem so sexom, ale mam taky pocit, ze to je cisto len stres a kopa prace, lebo ked si drahy zobral volno a relaxoval tak zrazu mal aj na sex chut.

mucino
12. nov 2007

u nas je tiez problem.9mesiacov tehotenstva nic! a teraz tiez nic!No strasne,ked sa ho opytam,odpovie,ze na nic nema cas,ze vsetko robi sam.Kde je chyba?Ja mam chut stale,aj v tehu aj teraz.

evaje
16. nov 2007

Tak jsme doma z dovolené 😵 😵 😵 Lepší jako vánoce!
Třeba se to teď trochu upraví 😉 A když ne, tak jsme si alespoň odpočinuli.Koukám, že nás tu přibývá 😖
abebo- je mi tě líto, ale fakt to vypadá na trochu jiný problém. Sex bude asi výsledkem nějaké nespokojenosti. Víš, ony děti ženě vezmou kus osobnosti, možná celou. Co dělala ta tvoje před prvním dítětem? Mohl bys jí umožnit sse k tomu částečně vrátit? třeba jí to chybí? Já žila sportem. Kolo a horolezectví, teď tohle dělat nemůžu. Dokážu si představit, že někdo z toho, že se nemůže vrátit ke svým zálibám z dřívějška může vinit partnera a pak časem vzniká prodlém. Mohl by se pak třeba promítnout i do sexu. Je to jen taková myšlenka. My teď zavedli takovou pravidelnost, že jdu 2x týdně večer sportovat a on se stará- i s vařením. Ne, že by to mělo vliv na jeho frekvenci sexu 😉 , ale já nejsem tak nespokojená. Jsou to jen takové nápady a příklady toho, co může ženu trápit a pokud nejsi baba na mateřské, tak nemůžeš vědět. Třeba ti pomůžou.
Jinak u nás je teď dovolená a tak jsme v poho. Tak se tržte, mě moc posiluje, že tu můžu za váma přijít.

lauri
16. nov 2007

evo, super! takze sa zadarilo na dovolenke (aj viackrat?) 😵 to aby clovek dovolenkoval cely rok,ze? 😅 😀

ikuska26
17. nov 2007

ahoj vsetci, a hlavne ellen, viem co prezivas, nam sa to stalo s manzelom uz po porode asi polroka, som sa nejak dostala do chtice, a manzel nic, unava a tak, vyhovorky, potom mi povedal ze ho to so mnou nebavi a tak...je pravda ze je a ostane moj prvy tz nie som nejaka skusena, ale ochotna experimentovat urcite som, sme sa o tom bavili, myslela som ze sa odhodla ma nejak- zaucit- ale on nic, a hlavne mi to nepovedal do oci, az po niekolkych mesiacoch, ked som ho uz aj skoro znasilnila 😀 , neber doslovne, ale zena ked je neuspokojena je to hrozne... uvazovala som aj o vibratore, no nakoniec som sa uviedla do tajov nejak sama...a uz mi povedal ze ho to bavi.. viem, ze na nasom sexualnom zivote sa odzrkadlil syncek, teda unava okolo a psychika...a tak ale chce to otvorenost, tiez to koncilo u nas placom, bavenie sa o probleme, ale chce to vela casu, neviem ci ste to uz poriesili, ale vidim ze mate uz aj babatko, tak blahozelam...nechcelo a nestiham si precitat vsetky prispevky...hm...myslim si ze aj sex je vecou umenia a treba sa ho aj ucit a badat a tak, hlavne mysliet na toho druheho, co mu robi dobre, aby si to rad zopakoval, a stereotyp zabija...

ellen
autor
21. nov 2007

cafte!
evaje - gratulujem...
ikuska26 - na to, ze ten moj bol pre mna prvym, tak si myslim, ze som nebola neskusena... skor by som to vysvetlila tak,ze skor ja som jeho vabila, ako on mna... aj ked asi niekto pokyva hlavou, ze jedno vylucuje druhe...

inak, ja momentalne ani nepomyslim. mam za sebou vacsie sitie, zahojena som, ale trochu to este citim a stale je to dost malo casu na to, aby som sa na nieco odhodlala.a mangel tiez nepokusa.. sme radi, ze sa pri tej nasej potvorke trochu vyspime, takze ani jeden momentalne nemame pomyslenie na keksik 😒 len dufam, ze to tak nebude vecne.... idem pridat dake fotecky,ak sa mi to podari, lebo ma to tu vyhadzuje... ☹

lucillienka
29. nov 2007

no zaujímavé čítanie keď sa pridal aj chlop 😀
ja našťastie po roku chodenia s mojou láskou ešte tieto problemy nemam....občas sa stane že 3 dni nič a už som na nervy že čo sa deje...tak aspoň po vasich prispevkoch nebudem panikarit ak nebudeme tri dni sexikovat... 😅