Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

elinka27
25. feb 2008

no my zasa druhe chceme tak po roku,takze uz by sme mali cvicit ale zatial nic 😀 jasne ze si ta pamatam.Mas IP 😉

petova
25. feb 2008

Ja mám s mojím mužom aj takú skúsenosť, že on čaká no môj prvý krok, lebo si myslí, že som unavená, tak nechce naliehať. takže, ak chcem, nech dám vedieť, ináč má nechá na pokoji. A keby som sedela za PC, to by isto neprišiel, lebo veď sedím za PC, tak čo ma bude znásilňovať? Chlapi sú ťažkopádni. Ich vôbec nenapadne, že keby prišiel a začal ma hladkať, tak som celá rada, on si myslí, že by ma rušil. Možno čaká, Dominica, že ty mu naznačíš, že niečo chceš. U nás pomohlo aj to, keď som mu raz vykričala, že má doma nadržanú ženu a nič s tým neurobí. Myslím, že sa zhodneme, že dakedy je málo zabiť ich.

elinka27
25. feb 2008

no ja mu vzdy napisem taku steklivu sms, ked je v praci aby vedel,ze sa na neho chystam 😀 aj dnes som mu napisala ze mu ten vcerajsok nedarujem 🙂

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
25. feb 2008

no nesmieme im to len tak nechat prejst, ved keby sme my nemali zaujem tak oni z toho robia hotovu tragediu. 🙂

vazicka
25. feb 2008

moj manžel ma odmieta počas celého tehu... ja sa tým velmi trápim, lebo on sa celkovo dosť zmenil... neviem ako ho prebrať... ja som tým dosť frustrovaná, lebo si ma ani nepritúli, ani pusu nedá iba ak na líčko... doktor terz naordinoval sexík... aj som mu to povedala... a on nič, ked som sa k nemu pritúlila, tak sa otočil chrbtom... na druhej strane viem viem, že ho ešte vzrušujem... som tým hrozne frustrovaná a hrozne ma to trápi, ked ma non stop odmieta... normálne si myslím, že sa mu hnusím alebo čo... jediné čo mi povedal, je, že sa bojí aby neublížil malej, ale zato si ma može pritúliť alebo dať pusu... ☹

elinka27
25. feb 2008

vazicka a skusila si sa s nim o tom porozpravat?Mozno sa boji o malu,ale zaroven sa mozno boji co bude ked sa narodi.

vazicka
25. feb 2008

elinka27 rozprávali sme sa o tom, ale mne jeho reči prichodia ako výhovorky, lebo ma odstavil na vedlajšiu kolaj a dokonca ho updozrievam, že má milenku... ☹

elinka27
25. feb 2008

a ako to vies?chodi ti neskoro domov,alebo take nieco?Alebo si mu pozerala do mobilu?Najprv by som si to zistila a potom ho obvinila aby si zbytocne nevyrila hladinu.Mne sa stalo nieco podobne v predchadzajucom vztahu a bohuzial moje podozrenie sa vtedy potvrdilo

vazicka
25. feb 2008

elinka ako si to zistila?

elinka27
25. feb 2008

nasla som sms v mobile 😠 a rozviedla som sa, dnes som druhy krat stastne vydata,ele uz nikdy nebudem tak slepo doverovat prenieslo sa to aj do druheho manzelstva 😖

otrivinkajanka
25. feb 2008

no ja asi aj prestanem brat antikoncepciu zbytocne si ju platim ked spolu spime tak 2 krat do mesiaca co to je s dnesnymi muzmi?ako to tu tak citam je to skoro v kazdom vztahu hroza!

elinka27
25. feb 2008

no otrivinka ide to dolu vodou, volakedy chlapi dobivali zeny a teraz je to tusim opacne 🙂

otrivinkajanka
25. feb 2008

elinka ja sa mozem na nejake dobivanie mojho chlapa vykaslat aj iniciativna som aj som sa ho pytala ci sa mu hnusim,ze sa ma ani nedotkne ale to je zbytocne tak som sa uz proti tomu obrnila a chovam sa ako aj on

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
25. feb 2008

no my mame v celku dobre manzelstvo,ale uz to samozrejme nieje ako predtym.Nastali nam ine starosti,a co sa tyka inych veci je to medzi nami ok,len na moj vkus je malo sexu, ja som bola zvyknuta tak aspon 2x do tyzdna,ale 2x do mesiaca je hroza 😝

vazicka
25. feb 2008

otrivinkajanka aj ja som sa mojho pýtala či sa mu hnusím... ale ked sa ku mne pritúlil, tak som cítila, že záujem tam ešte je ale proste som sa nedokázala na neho vrhnúť... lebo si pripadám ako chudera čo sa doprosuje a ma to hrozne ponižuje, tak sa už nedoprosujem...

otrivinkajanka
25. feb 2008

no my ked sme sa spoznali,tak sme cely vikend presexovali sme spolu 5 rokov a teraz spolu spime tak 2 krat do mesiaca mozno sa to zlepsi ved uvidime

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
25. feb 2008

no my sme mali naposledy sex taku rychlovku, a to o 4.30 rano ked som dokrmila maleho a to som ho na drzaka zobudila, ze ked ja makam pri malom aj v noci a plnim si svoje materske povinnosti, tak nech si on laskavo splni tie mazelske 😀

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vazicka
25. feb 2008

elinka27 🙂 mojmu nerobilo problém v noci ma zobudiť... ale tie časy sú preč... a mne sa to o to viac páčilo, že to bolo také neplánované...

elinka27
25. feb 2008

no ale dospavala som to dalsie dva dni 😀 lebo pri malom sa mi spat neda

vazicka
25. feb 2008

to je taký malý vymyselník, že maminu nenechá vybúvať? 🙂

elinka27
25. feb 2008

no on len v noci spi, inak kmitam,aj teraz ho natriasam v kociku a cakam na muza.Okupem maleho a skocim na neho bo z tychto reci som hned chut dostala 😀 😀 ale pocitam ze zasa bude unaveny 😝

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vazicka
25. feb 2008

jajaj, tak zas ti bude čo závidieť elinka... 😉

elinka27
25. feb 2008

no este neviem ci mi budete mat co zavidiet,lebo mozno bude zasa narobeny chudacik 😀

jaduska
25. feb 2008

ako si vás tak čítam, tak konštatujem, že je to na svete zaujímavo "zariadené", že sa málokedy stretnú v manželstve dvaja ľudia s rovnakým sexuálnym apetítom. Mne napr. vyhovuje to, že manžel chodí domov iba cez víkendy a počas týždňa mám "pokoj", lebo večer väčšinou odpadnem unavená a som rada,že sa nemusím venovať ešte aj manželovi. Ale vám držím palčeky, nech tá vaša verbálna aj neverbálna komunikácia je čím ďalej tým lepšia 😵 ( a častejšia 😉 )