Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

elinka27
26. feb 2008

no tak to bude asi tym,ze to je vsetko na povel, ale pokial sa lubite tak sa to da este zachranit, a je jasne,ze ked ste sa snazili a neslo tak asi ho to zacalo otravovat, nemyslim si ze by deti nechcel,skor si myslim,ze ho nebavi ten sposob ako sa k nim dopracovat 😉 co keby si mu jednoducho uz o tom nehovorila a ani nespominala,ze mas v sebe tu inekciu a jednoducho ho vtedy zviedla?

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
26. feb 2008

dominica,ja som vcera na neho vyletela ako osa,tento tyzden chodi neskoro domov, a tak vcera prve co spravil dal mi pusu a hor sa za pocitac.Tak som ho sprdla,ze kam sa hrabe, ze cely den bol prec a ze sa mi bude teraz laskavo venovat 🙂 A on na to,ze aj tak pozeram telku, a ja ze ok,ale aj tak si ku mne sadnes a budes noviny citat tu pri mne a nie vo vedlajsej izbe.Normalne na mna pozeral a nechapal a potom som mu este aj v posteli povedala,ze tym to nekonci no a bolo to 😀

mirip
26. feb 2008

to vieš elinka ani mne to nevyhovuje, ale teraz mám celý cyklus riadený liekmi, a k detičkám sa môžeže dopracovať len na povel ze : teraz začnite snažilkovať, inak to nejde, lebo aj ked mám nateraz endo zažehnanú a je preč tak aj tak tam stále je a ono sa vtedy aj niečo vylučuje do mater. čo brani otehotnieť a na to mám tiež lieky, takže všetko mám potlačené liekmi ale len do času a ten záujem o sex je veškerý- žádný, len šikovne nech už je za tým a potom vegetí pred Tv

elinka27
26. feb 2008

miri ved ale on predsa nevie kedy tebe lekari povedia, ze sa mas snazit ci ano?jednoducho mu to nehovor a skus ho zviest, ale nie preto ze chces baby ale preto ze chces jeho, on to musi v prvom rade citit,ze potrebujes jeho , ze ta pritahuje.Chapes?

elinka27
26. feb 2008

ja viem,ze sa mi lahko keca,ale inak ti poradit naozaj neviem

petova
26. feb 2008

Dominica, skús tú šľahačku,môj len tak mľaskal. Miri, ja viem, že ťa asi privádza do šialenstva tým svojím postojom. My keď sme plánovali 2. dieťa a nedarilo sa nám, chcela som, nech ide na spermiogram, no to si mala počuť. Myslím, že niektorí chlapi, keď nevedia, kam z konopí a situáciu nemajú pod kontrolou, tak ako diaľkové od telky, tak sú útoční a rečami vedia pekne raniť. My, inteligentné ženy sme senzitívnejšie a vieme ich pochopiť, ale oni radšej ublížia sprostou poznámkou, lebo sú v koncoch. Žena veľa znesie, najmä zadubeného chlapa dokáže veľmi dlho tolerovať. Niekedy poriadna scéna, ako vraví Dominica, zaberie. Má význam zatriasť im zemou pod nohami, aby si nemysleli, že znesieme úplne všetko. 😠

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petova
26. feb 2008

Hurá, tešíme sa s tebou, uži si to.

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
27. feb 2008

dominica,ale vy ste tusim obaja tvrdohlavy a ani jeden nechce ustupit 😉
a to co robil akoze na tom zachode?ak to co myslim, no nemam slov ked radsej tomu da prednost 😠

valerie1
27. feb 2008

dominica, ja by som bola rada mať sex 1x za mesiac..... Skús nesexovať viac ako rok. To ty by si ho asi zabila 😀 . Niekedy si hovorím - prečo ho tak veľmi milujem a nedokážem opustiť? On keď mal 23 jak ja teraz tak viac denne sexoval ako normálne existoval ale mne pripravil takýto život?

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vazicka
27. feb 2008

valerie1 vy ste už rok nesexovali? 😕

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
27. feb 2008

no ja by som tiez riadne robila zle,ale ono je problem,ze ti chlapi maju istotu,ze ked si doma s deckom tak asi cas na nejake bokovky nemas, im sa v podstate nezmenil ten zivot od zakladu ako nam.

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valerie1
27. feb 2008

no, naša najväčšia pauza trvala vyše roka. Potom sme sa milovali 2x a teraz mám pocit že budem zas čakať skoro rok. Nie sme manželia ale aj tak...všetko okolo nášho vzťahu je krásne len sex sa posral a to riadne. Provokovať ho tým že si nájdem iného mi je nanič pretože ak už to nevydržím s nedostatkom sexu a robím cirkus tak on sám mi hovorí že si mám nájsť druhého ak sa mi neľúbi. Mám 23 a on 30.

jahodas01
27. feb 2008

valerie1 no klobúk dolu pred tebou... to chceš žiť celý život bez sexu? nie je náhodou inak orientovaný a ty si len zástierka?

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
27. feb 2008

dominica vedies u mna na body takto "od huby" sa mi to paci 😀 nes...ries sa s tym 😉
a valerie, sama neviem co ti mam na to poradit, ja som sa rozviedla kvoli tomu,ze so mnou muz nespaval a nakoniec som bohuzial zistila pricinu, mal milenku.
Teraz som stastne vydata, ale tiez uz toho sexu nieje tolko kolko by som chcela,ale mame ho teraz aspon raz za tyzden a tiez si to niekedy musim vyhubovat,ale co uz.

pink_lady
27. feb 2008

uff babulky, ako vas citam...ja sa tusim radsej nevydam 😀 😀 😀 ☹ ☹ ☹

jahodas01
27. feb 2008

pink- lady veru sa nevydávaj... 🙂

valerie1
27. feb 2008

jahodas, nie je inak orientovaný a elinka, ani milenka v tom nie je. To viem na 100%, to už som si zistila. Proste všetko bolo vždy super....pohoda, práca, sex a všetko dookola....a potom prišli problémy jeden za druhým.Najprv sme došli o prácu potom sa to na nás zosypalo finančne a on akoby sa uťal. Teraz sme už na tom dobre ale on akosi stále nechce. Tvrdí že aj by chcel ale nemá chuť. A ja viem že jeho telo chce, stačí pár mojích dotykov, len jeho psychika alebo čo ja viem čo je to. Najhoršie na tom je že odmieta navštíviť lekára. Nepýtam sa vás čo mám robiť... Prestať ho milovať? To sa nedá, už som to skúšala. Sex nie je všetko ale ja ho aj tak potrebujem. Kto nie? Takže len vyčkávam kedy sa na mňa zase usmeje slnko.

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
27. feb 2008

dominica,ale u nas napriklad zaberie ked prevezmem do ruk iniciativu ja a jednoducho ho zvediem, u vas to tak nefunguje?To by ta akoze nechal len tak keby na neho skocis v sexi pradielku?

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
27. feb 2008

tak nebud a premoz sa 😉 vies mozno ho nebavi aby bol aktivny len on

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz