Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

elinka27
28. feb 2008

dominica tak daj potom vediet co ste poriesili 😀 ja dnes nestiham,lebo maleho ockovali,tak je nervavy,ale pojdem ho za chvilku ulozit, ja som dnes slamenna vdova, bo drahy sa isiel lucit s kolegom co od nich odchadza,tak nas tu nechal samych 😠

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petova
28. feb 2008

To je veľká škoda, my občas zorganizujeme dámsku jazdu a to je super zábava. A niekedy len tak vybehneme ne pivo do najbližšej krčmy a pokecáme. Raz sme boli aj na pánskom striptíze- to bola úžasná zábava 😵

elinka27
28. feb 2008

no ja tiez obcas chodim s babami,ale odkedy je maly tak som este nebola,ale teraz sa chystam na buduci vikend konecne 😉

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
29. feb 2008

dominica no mozno ze sa konecne zbadal 😉 my sme mali vcera teploty, maly bol uplne grogy 😒 tak som celu noc poriadne nespala, a to sme si dnes planovali oslavit tie moje narodky,ale som akurat tak zrela do postele,ale na dobry spanok 😝

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petova
29. feb 2008

Pripájam sa k Dominicinmu prianiu, veľa sexu a stále žiadostivého partnera. 😵 Dominica, super, už sa teším, že aj ja si prídem na svoje, mrcha už ide o dúm dál, takže 3xhurá sexu. Dúfam, že ma ten môj nesklame, alebo sa nedovadíme.

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
revayova
29. feb 2008

babky tak to mate super.Ja nemam ani mrchu a sex siroko daleko v nedohladne. 😠 Uz ma to zacina stvat.Ja fakt neviem co si ti muzi myslia.Su niekedy strasne cudni.Oni , ked nemaju sex ,ked oni chcu, tak sa tvaria urazene a my mame co robit?Radte

elinka27
29. feb 2008

babule, tak malemu je lepsie a aj som si tosku pospala, za chvilku ho pojdem okupat nech aspon o osmej zalahne a skocim na muza 😀 len dufam,ze sa neuhne,lebo padnem na nos. 🙂

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petova
29. feb 2008

Možno pri tom pudingu sa aj niečo zomelie 😉 Elinka,dúfam, že mužíček sa neuhol a dopadla si presne tam, kdetreba,aby to bolo vzrúšo 😉 Tí naši chlapi by mali byť radi, že o nich tak stojíme, veď iná by si možno aj bokovku našla, keď doma sa treba doprosovať, aby vás mal kto po.... 😖 Chlapi, ktorí by mali také odmietavé ženy, by už dávno spáchali neveru a ešte by z toho obvinili nás žienky,že sme frigidné. Nám, ako to tu čítam, frigidita nehrozí, nám hrozí skôr absťák z príliš malých dávok sexu. My sme proste sexice, čo chcú sexovať, len ešte keby to tí naši muži vedeli správne využiť. 😀

revayova
29. feb 2008

potova- hovoris mi zo srdca.
Elinka-potom sa ozvi kam si dopadla 🙂

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vazicka
1. mar 2008

baby, ten moj ma vždy volá, že či už ideme spať a on sa vždy otočí chrbtom ani pritúliť sa ku mne nechce... a ked sa chcem pritúliť ja k nemu, tak sa otočí chrbtom, alebo vrčí, že je unavený a trvá to už pekne dlho... žiadna pusa ani dotyk... ☹ ja sa už nechcem vnucovať...

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vazicka
1. mar 2008

ale on aj cez výkend vyskočí z postele... hoci je aj 9:00hod... žiadne dotyky nič.. aj som mu hovorila, že ma to trápi... a ked lezem k nemu ja do postele, tak ho to vyslovene otravuje...

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
boden
1. mar 2008

No aj tak co su tie nase problemy v porovnani s tym ako na tom boli baby v 19 storoci 😀 😀 😀 to sme na tom este dobre...

http://halbot.haluze.sk/?id=3909

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
1. mar 2008

no baule na nos som nepadla, a dostala som este take sexi pradielko od muza 😝 sice sa do neho ledva vtepem,lebo po porode uz nemam velkost 38,ale 40,ale to moj muz akosi nepostrehol 😀 ale sak na tu chvilku to stacilo. 😉

petova
1. mar 2008

Elinka, bomba, ešte aj prádielko, ten sa prekonal. Sme rady, že si si nenarazila nos, ale naopak. 😉 Môj muž sníva o šľahačke na mojom tele, ale ešte nemám doma šľahačku. Musím kúpiť a pripraviť mu z môjho tela dezert. 😝 . A možno si sa mu vľmi páčila práve o číslo menšom prádle.
Vazicka, asi by som ho už podozrievala, že má milenku, lebo nie je normálne, aby ani o pusu nestál. Spravila by som mu takú scénu, ktorú by si za klobúk nedal, to ti teda poviem. Asi by zapracoval, aby vzťah nešiel dolu vodou a ak nie, tak asi ten vzťah nemá význam.
No, poviem vám ,že my, čo tu píšeme, by sme skončili na hranici ako čarodejnice. Ale nech je ako chce, v manželstve je sex veľmi dôležitý a bez neho ani dieťa nie je, takže musí fungovať chémia, ináč to proste nejde.

elinka27
1. mar 2008

vazicka, mozno len stratil zaujem o teba lebo si tehotna aj take pripady sa stavaju ktovie...., snad to bude len tym, tu druhu moznost by som ti nepriala.

petova, no aj ja som pozerala ako puk,ale aspon ze sa vynasiel,lebo uz som si fakt myslela, ze je chory,alebo co 😀

petova
1. mar 2008

No veď hej, chlapi niekedy oveľa ťažšie znášajú tehotnosť partnerky akp ona sama. Možno je úplne hotový z toho, že bude otcom a netuší, čo sa teraz bude od neho očakávať. Možno sa bojí, ako to zvládnete finančne, alebo mu nejaké nadnesené postrehy povedali kolegovia alebo kamaráti. Asi má plnú hlavu toho, že budete rodina on bude za vás zodpovedný a či to zvládne a či ťa nesklame. Viem, že dakedy je rozhovor pre chlapa ťažký(pre môjho určite), ale skús sa s ním citlivo porozprávať, možno povie, čo ho žere.

elinka27
1. mar 2008

veru vazicka, nes... by som sa s nim,bud alebo.Ty prezivas obdobie uz aj tak pre teba dost tazke a to hlavne na psychiku a on ta ma podporovat a stat pri tebe a spolu s tebo sa tesit na babatko a nie toto co on robi,moze sa hanbit,pretoze cas uz nikdy naspat nevrati,tehotenstvo ma byt pre zenu jednym z najkrajsich obdobi.

vazicka
2. mar 2008

☹ ☹ ☹

elinka27
2. mar 2008

vazicka co je?

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
2. mar 2008

no dominica,zeby sa spamatal?daj vediet 😀