• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel a odmietanie sexu

10. februára 2016 
zuzka, teba som myslela :slight_smile:
11. mar 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem:slight_smile:)))
11. mar 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka to sme tu uz x-krat rozoberali,ze ci ich nieco netrapi,ale muzi su neni ako zeny, ti sa len tak nevykecaju :wink:
11. mar 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mas pravdu no co ja by som cakala urcity cas a keby nic nepomohlo ani nase zenske zbrane tak asi by som ho poslala ku psychologovi ,alebo hladala ci nema milenku lebo aj to moze byt
11. mar 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved, niekedy sa jedna o taku banalitu,ze ked to nakoniec vyjde na svetlo tak sa cloveku az rozum nad tym zastavuje :grinning:
11. mar 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne to poznam:slight_smile:)) dobre ze moj ma kamosa psychologa :grinning: :grinning:
11. mar 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj sa zasa hral na smeleho zajka, celu noc spal ku mne prituleny,az mi to zasa na nervy liezlo,bo mi onbmedzoval moj zivotny priestor :grinning:
12. mar 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte.
ja hladam od zaciatku dovody a zbezne sem este chodim aspon precitat, ci niektora na nieco neprisla :slight_smile: ale k veci. naposledy to dopadlo ako vzdy, tak som to v ten vecer odignorovala. na druhy den som sa starala ako vzdy, ale co sa jeho samotneho tykalo, bola som uplne studena... neviem, mozno, ano, nie... a vecer uz som bola zasa normalna (ja to neviem ist spat s takouto naladou, co ak sa rano neprebudim..??)
nespala som, ale ani on. tak som mu povedala, ze uz sa budem snazit nerobit to, co vecer a vlastne cely den. nechapal. tak som mu povedala, ze ho nebudem obtazovat, ze sa nebudem prosit, pretoze pre mna ako zenu samotnu je to ponizujuce, doprosovat sa niecoho, co k manzelstvu a vlastne k partnerstvu - rovnocennemu partnerstvu patri a co ma vztah upevnovat, nie ho narusat. ticho. a ze mi je luto, ze mi k tomu nema co povedat. sa pytal, ze co mi ma povedat. tak som mu na to, ze v com je vlastne problem? a kladla som mu priame otazky, od par kilo navyse, cez tehotenstvo - mozne buduce, teda strach z toho, cez nase dieta, co spi v izbe az po frajerku, robotu a proste asi vsetko som vymenovala. no a aj tak sme sa k nicomu nedopracovali, akurat som zaspala s lepsim vedomim, ze to proste este nejak funguje, pretoze som mu povedala, ze ked sa uz prestanem aj o toto trapit, uz bude s nami uplne zle a to mozme potom rovno vsetko zabalit (a to sme len vyse roka manzelia...) takze nic. no a dalsi vikend ma v noci zobudil (!!!!!) a to bolo super (uz len to, ze ma zobudil, lebo on nie je z tych, co sa dozaduju alebo sami nejak zacnu...)a ked som sa pytala, co sastalo, tak povedal, ze mal neskoro kavu aemohol zaspat... romanticke... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ale nech... no a odvtedy zas nic. z toho vyplyva,zechlapi si proste ani sami nerozumeju a pritom chcu, aby sme ich trochu pochopili... :grinning: tak sa drzte, hlavne psychicky!
13. mar 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellen,pekny pribeh a pravdivy :wink:
dominica vcera som odkvacla do postele ani neviem ako, maly mal vcera ruju :grinning:
13. mar 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali zasa opacny problem v tehotenstve, mne sa cele tehotenstvo moc nechcelo a on ma musel prehovarat :grinning:
dominica to mas dobre ze on stoji a pozera sa, moj by sa uvrestal do bezvedomia, on je taky maly nervak ked si ho nikto nevsima :grinning:
13. mar 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domikica,tvoj pribeh mi je dost povedomy.tak ito bolo u nas vsetko OK,az v tehu som vobec nemala chut.Muzicek to chapal.Teraz to uz tiez nieje to,co byvalo,ale opat z mojej strany.Tiez som sa vzdy radsej nechavala zvadzat,ale muz mi vzdy vravi,ze mohla by som trosku prevziat iniciativu aj ja.Skus nieco vymysliet aj ty,lebo vies,ako sa hovori:co nemam doma,hladam inde.Vela parov stroskotalo prave na takychto veciach.Nebol tvoj manzel pri porode?Mam kamosky,ktorych manzelia s nimi absolvovali porod a to ich potom odradilo od neznosti.Dufam,ze casom sa to upravi,ale musis sa aj ty snazit,aby si si potom nevycitala.vela stastia :wink:
13. mar 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominica, ja som inak presne taky typ ako ty, tiez sa mi nechce zvadzat,a nechavam to na neho :grinning: ale zasa u nas to funguje teraz tak, ze ja mu oznamim ze si vecer skocime a ze niet uniku a zatial to zabera, aj ked teda by som rada nieco spontalne,ono to sice nieje zly sex,ale tiez by som prijala keby to bolo take prekvapko
13. mar 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominica,ani ja to nemam rada,ale moj muz je taky,ze dokaze o sexe hovorit stale.Uz od rana sa na to pripravuje a ja mam vecer normalne vycitky svedomia,ze nic nebude.Zavidim zenam,ktore v pohode spravia muzovi striptyz.To nieje moja parketa. :unamused:
13. mar 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenik to je aj u nas tak :grinning: uz od rana sa na to pripravujeme,ale u nas je to take zlate nie take strojene :wink:
13. mar 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru ani ja si neviem predstavit,ze by som mala robit muzovi striptiz, ale on mne by mohol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: dominica
15. mar 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zacina jar, mozno tym :grinning: :sunglasses:
15. mar 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominika-akoo vyzerali tie trenky.Ja ich tiez kupim svojmu.A rovno dva kusy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. mar 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem do Kenvela, kedy rano otvaraju o 9-tej? :grinning: :grinning:
16. mar 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mi hovor o pive. Môj bol v sobotu a doniesol domov úplne cudziu mikinu, netuší ako k nej prišiel. :fearful: Aspoňže je pánska. Hrozné, dovoľ ísť chlapovi na pivo a pozri ako to dopadne. Furt sú ako malé deti. Najlepšie je mať ich stále pod dohľadom. :angry:
17. mar 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli vcera na masazi(bankovanie) aj s muzom :wink: tak moja mama strazila maleho, a my sme sa aspon trosku zrelaxovali.A dnes muz bude kupat a uspavat maleho, ja idem vecer cvicit :grinning:
18. mar 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok