• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel a odmietanie sexu

10. februára 2016 
kocky,moj muz ani na pivo nechodi,lebo je stale pracovne vytazeny.Petova poviem ti,ze chlapi su este horsi ako male deti.Stale sa len stazujeme,ale zit by sma bez nich nevedeli :wink:
18. mar 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominica a vieš kto to je? tak jej napíš že o nej vieš.....
18. mar 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi,tak to je teda riadna svina!Koli tomu ani ja nemam fotku,lebo ani nevies kolko uchylov to tu vsetko cita a potom roznasa klebety :angry:
18. mar 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominika to je blbe....
18. mar 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi nech sa strci do r... :grinning: ved raz sa to aj jej moze stat,ze si bude potrebovat pokecat.Keby sme sa bavili o uchylnostiach,ale ved je to normalne
19. mar 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominica, vymaž fotku...možno ešte nestihla čítať túto tému.
19. mar 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dominika, alebo skús jednu fintu, prihlás sa pod druhým nickom a dôveryhodným dievčatám daj vedieť, že si to ty cez internú poštu, získaš anonymitu a kamarátky nestratíš a tam tá z TT, nech sleduje ďalej, keď nemá nič iné na práci :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
19. mar 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. mar 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela som len pomôcť, ak je niekto taký, že zneužíva tieto informácie, tak sa to predsa vyriešiť dá aj tým spôsobom, že nick si zmení s vedomím a tiež pomocou admina, nie??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak v čom je problém???
19. mar 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, nie je problem poziadat admina o zrusenie/zablokovanie terajsieho nicku s tym, ze si uzivatel zalozi uplne novy
19. mar 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čertica, ďakujem Ti za pochopenie, keď sa chce, všetko sa dá. :wink:
19. mar 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominica,ale ja na tvojom mieste by som si z toho nic nerobila, ked nebude moct citat tu aby ta mohla ohovarat tak si nieco vymysli, kto chce ohovarat dovod si vzdy najde.
19. mar 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa prestahovali mimo Trnavu tak mam pokoj a klebety sa mi donasaju s oneskorenim a potom ma uz nevytocia :grinning:
19. mar 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domica ak ta ma niekto ohovorit tak ta ohovori aj tak ci cita priespevky a pozna ta na nich to je jedno :grinning: ja by som to tak mala na haku :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominica no vidis :wink:
20. mar 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominica, ide sibacka povedz muzovi ze treba korbac nachystat :grinning: :wink: ja nejak posledny tyzden veru ani naladu nemam, maly ma "svoje dni" zasa
20. mar 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíte, a ja mám céru na prázdninách, na starosti len malého, čiže večere sú dlhšie, lenže nič z toho, lebo prišla mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Takže môžme akurát čumieť do bedne a držať sa za ruky.
Dominica, to je blbé, daj bacha, lebo ak je klebetná, tak môže tie tvoje príspevky poriadne prifarbiť. Ak však dokážeš byť voči tomu imúnna, tak sa na to vykašli. Ak stále číta, tak už možno pochopila, že o nej vieš. Možno sa zahanbí a zahryzne si radšej do jazyka a bude čušať. Myslím, že časom zistíš, kto to je a či ti robí škodu rečami, môžeš si to s ňou vybaviť :angry:
21. mar 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny u mna je mrcha na navsteve a trenky som zohnala pekne a nic z toho.To asi preto, lebo tam neboli zabky ale srdiecka.Mangel je v nich zlaty, ale asi mu to nedoslo :wink: .Dominica, kasli na primitivnych tvorov. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som si tu uz tiez objavila spicla, a toto je pre specialne pre nu:Vcera vecer som zazila jeden z nauzasnejsich sexov, mozes zavidiet, a dufam,ze to rozsiris dalej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elinka, sa nezdáš, ja mám mrchu, tak závidím tiež. Chuť by u mňa bola, aj čas ale mrcha otravuje život. hnusoba jedna. Manžel bol tiež sklamaný, vraj: zasa? No veď kto zaváha-nežere. Čo mu mám povedať. :angry:
22. mar 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ide sibacka tak treba :grinning:
22. mar 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok