Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

alenik
18. mar 2008

kocky,moj muz ani na pivo nechodi,lebo je stale pracovne vytazeny.Petova poviem ti,ze chlapi su este horsi ako male deti.Stale sa len stazujeme,ale zit by sma bez nich nevedeli 😉

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kukona1
18. mar 2008

dominica a vieš kto to je? tak jej napíš že o nej vieš.....

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenik
18. mar 2008

domi,tak to je teda riadna svina!Koli tomu ani ja nemam fotku,lebo ani nevies kolko uchylov to tu vsetko cita a potom roznasa klebety 😠

melory
18. mar 2008

dominika to je blbe....

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
19. mar 2008

domi nech sa strci do r... 😀 ved raz sa to aj jej moze stat,ze si bude potrebovat pokecat.Keby sme sa bavili o uchylnostiach,ale ved je to normalne

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valerie1
19. mar 2008

dominica, vymaž fotku...možno ešte nestihla čítať túto tému.

jjjanka
19. mar 2008

Dominika, alebo skús jednu fintu, prihlás sa pod druhým nickom a dôveryhodným dievčatám daj vedieť, že si to ty cez internú poštu, získaš anonymitu a kamarátky nestratíš a tam tá z TT, nech sleduje ďalej, keď nemá nič iné na práci 😎 😝 😠

chrobaak
19. mar 2008

jjjanka, odporucam ti prestudovat si tuto temu 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

jjjanka
19. mar 2008

Chcela som len pomôcť, ak je niekto taký, že zneužíva tieto informácie, tak sa to predsa vyriešiť dá aj tým spôsobom, že nick si zmení s vedomím a tiež pomocou admina, nie??? 😝 Tak v čom je problém???

certica
19. mar 2008

jasne, nie je problem poziadat admina o zrusenie/zablokovanie terajsieho nicku s tym, ze si uzivatel zalozi uplne novy

jjjanka
19. mar 2008

Čertica, ďakujem Ti za pochopenie, keď sa chce, všetko sa dá. 😉

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
19. mar 2008

dominica,ale ja na tvojom mieste by som si z toho nic nerobila, ked nebude moct citat tu aby ta mohla ohovarat tak si nieco vymysli, kto chce ohovarat dovod si vzdy najde.

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
19. mar 2008

my sme sa prestahovali mimo Trnavu tak mam pokoj a klebety sa mi donasaju s oneskorenim a potom ma uz nevytocia 😀

zuzkaprofant
19. mar 2008

domica ak ta ma niekto ohovorit tak ta ohovori aj tak ci cita priespevky a pozna ta na nich to je jedno 😀 ja by som to tak mala na haku 😀 😀

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
20. mar 2008

dominica no vidis 😉

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
20. mar 2008

dominica, ide sibacka povedz muzovi ze treba korbac nachystat 😀 😉 ja nejak posledny tyzden veru ani naladu nemam, maly ma "svoje dni" zasa

petova
21. mar 2008

No vidíte, a ja mám céru na prázdninách, na starosti len malého, čiže večere sú dlhšie, lenže nič z toho, lebo prišla mrcha 😝 . Takže môžme akurát čumieť do bedne a držať sa za ruky.
Dominica, to je blbé, daj bacha, lebo ak je klebetná, tak môže tie tvoje príspevky poriadne prifarbiť. Ak však dokážeš byť voči tomu imúnna, tak sa na to vykašli. Ak stále číta, tak už možno pochopila, že o nej vieš. Možno sa zahanbí a zahryzne si radšej do jazyka a bude čušať. Myslím, že časom zistíš, kto to je a či ti robí škodu rečami, môžeš si to s ňou vybaviť 😠

abetka
22. mar 2008

zeny u mna je mrcha na navsteve a trenky som zohnala pekne a nic z toho.To asi preto, lebo tam neboli zabky ale srdiecka.Mangel je v nich zlaty, ale asi mu to nedoslo 😉 .Dominica, kasli na primitivnych tvorov. 😝

elinka27
22. mar 2008

tak ja som si tu uz tiez objavila spicla, a toto je pre specialne pre nu:Vcera vecer som zazila jeden z nauzasnejsich sexov, mozes zavidiet, a dufam,ze to rozsiris dalej 😝

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petova
22. mar 2008

Elinka, sa nezdáš, ja mám mrchu, tak závidím tiež. Chuť by u mňa bola, aj čas ale mrcha otravuje život. hnusoba jedna. Manžel bol tiež sklamaný, vraj: zasa? No veď kto zaváha-nežere. Čo mu mám povedať. 😠

elinka27
22. mar 2008

no tak ide sibacka tak treba 😀