• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel a odmietanie sexu

10. februára 2016 
veru moj mrnus bojkotuje krmenie, kym ho prehovorim tak je pol hodina v keli, potom ma toho plnu pusu co sa mu nechce prehltat,potom sa dalsich 10min na mna skeri,ze co akoze od neho chcem, a na zaver si kychne s plnou pusov a je to vsade :grinning: takze potom upratujem kuchynu a prezliekam maleho,ale asi mu kupim prsiplast a bude to.A ked sme uz pri tych prsiplastov tak muz mi hodil pred chvilkou vitazoslavne jednu krabicku na stol a isiel do sprchy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: ale ma smolu, pred chvilou dorazila mrska, ale on to este nevie :grinning: :grinning:
29. mar 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz dnes ani pisat neviem, tusim by som mala ist do hajan same preklepy robim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten selen skusim aj ja :slight_smile:
30. mar 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ja taky drahy dufam, ze bude aj ucinny :slight_smile: a dufam, ze bude mat dlhodoby ucinok :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na co je vlastne dobry ten selen?
30. mar 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem do lekarne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky,nebude lepsie,kupit rovno Viagru?Ked uz budete v tej lekarni :grinning: :grinning: :grinning: .Mne by sa zislo nieco pre zeny,pretoze akosi v poslednej dobe...no nieje to ono :confounded: Asi jarna unava.Vy take nieco nepocitujete?
31. mar 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenik, veru pocitujem, ale u mna je to skor kvoli malemu dava zabrat a este zaciname aj Vojtovku cvicit a som z toho na nervy,takze nejak ani nemam pomyslenie na sex
31. mar 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj,Elinka,nezavidim,ale ked to musi byt(ta Vojtovka)...ja tiex nemyslim na sexik,ale ked ma uz muzicek nastartuje... :grinning:
31. mar 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominica ty mas zivot, teda a ja by som chcela mat cas na povalovanie sa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes sme boli na rehabke prvy krat cvicit, a maly uz 2,5hodiny v kuse spi, aspon na nieco to bude dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajejje zeny a je tu problem. Mna vecer a rano zvadzal mangel a ja , ze som unavena.Som ale strasna :confounded: . Ja som bola sama zo seba prekvapena.Asi aj na mna ide ta unava a pojdem si kupit nejake afrodiziakum :slight_smile: .Snad to zaberie a dufam, ze ta chut manzelovi vydrzi :wink:
1. apr 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi,ty mas asi kludne babo,ked sa len povalujes :grinning: .ja v poslednej dobe akosi nemozem vecer zaspat.Muzovi by to aj vyhovovalo,ale ked na sex nemam silu...Elinka,maly sa vystavil na tej rehabke,chudacik :frowning2:
1. apr 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dominika ahoj nechcem sa vam pliest do debaty ja by som dala muzovi zensen . Ja to idem aplikovat na mojom lebo je hnilý ako voš a nechce sa mu nic....A zensen sposobuje nadmernu chuť na sex.Kupim ho vo forme vitaminou a ani nebude vedieť hihi :grinning: .
1. apr 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi,to,ze je selen drahy vobec neva.Bude dlhsie ako na dva mesiace,ked ho manzel obcas zabudne uzit :grinning: .Ale nie,asi ho to tiez serie,ked chce spolupracovat.Ste na dobrej ceste.Teba ten kofein tiez povzbudi. :wink:
1. apr 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne sa nic nechce :confounded:
2. apr 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne :astonished:
2. apr 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenik tak to sme dve, mali by sme zalozit novu temu :grinning:
2. apr 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sma tri. mne sa vobec nic nechce.ani dychat. :wink:
2. apr 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi,my makame cez den,tak aspon vecer chceme met pokoj :grinning: .Zda sa mi,ze si narocna,vcera si si zasexovala,tak dnes nemusis.Kazdy den nemozu byt predsa Vianoce.Ja dnes mam chut,tak idem znasilnit muzicka :wink:
2. apr 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy den budu vraj Vianoce, ticho sepkaju ludia po vonku... :grinning: :grinning:
2. apr 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok