• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel a odmietanie sexu

10. februára 2016 
a vztah mame taky, ako si ho spravime.
25. nov 2006 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mixka - nie...toto nie. mailom nechcem riesit veci. uz som to raz urobila a uz to nechcem takto robit. vtedy si to precital a aj tak za mnou prisiel a "debata" bola obdobna... zas viem, ze pocase sa trochu "roztopi" a povie, co na srdci, ale to cakanie... to ma strasi, co sa z toho nakoniec vykluje..
25. nov 2006 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellen, ja ma doma barana, aj ten by sa len v kuse masiroval, mna uz masirovat nemusi, to je unaveny... :angry: :angry: :angry: :angry:
erika, ja som s tym rakom moc nerozpravala... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pre zivot si ho neviem predstavit, ale v sexe bol dobry... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
ellen podla mna ma jednoducho iba take obdobie.. ktore ho casom prejde netreba naliehat, on potom pride sam, ked vravis, ze predtym to klapalo bez problemov.. mozno musis vydrzat trosku a dat mu cas..ved su ine moznosti uspokojenia :grinning: ked inak neda vypomoz si sama a najlepsie to spravit pred nim :grinning:
erika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2006 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika, to je skvela rada !!! ellen, to urob, tomu urcite neodola :wink: .
25. nov 2006 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jezisi, baby, viete, na co ma tu nahovarate? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ajka - to tiez poznam. pomasiiiruj ma.. a potom hura spat... a ja nasucho...ako so sexom...:slight_smile:))
erika - no hej, ale v tomto sa predsa pred nim hanbim...

aaach, fuj.. sa mi to nechutne vidi. asi som prilis upjata...
25. nov 2006 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to fakt myslite vazne, ze to mam spravit pred nim? sak ma posle do zaluzia... :sweat_smile:
25. nov 2006 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellen, je to tvoj manzel, co je na tom, ze si pred nim spravis dobre ??? ved ta mozno onedlho uvidi rodit... daj si frtana - dvoch a pojde to, ani nebudes vediet, ako... :wink:
25. nov 2006 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na zaciatku naseho vztahu pocitala skore, kolkokrat bol on a ja nie... ak to bol uz velky rozdiel, tak ho musel dohanat a on bol jednoducho "nasucho"... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2006 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
mixka - no boze... a ja ze fakt nejaku serioznu radu dostanem od kvazi starsich a skusenejsich... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale teraz vazne. vy ste to skusili a zabralo to?
25. nov 2006 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellen, predychaj to a chod na to... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ajka, to je dobra taktika :wink:
ellen, neposle, na to nema... neverim...
autor
no nam to momental tak vychadza, ze obaja sme... ze by ho to prilis unavovalo? ze nam to tak vychadza, tak potrebuje vacsiu pauzu?
25. nov 2006 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellen, u nas ano :pensive:
aj ja som sa volakedy hanbila take nieco urobit, ale akonahle mas pri sebe toho spravneho muza a citis to, vobec sa uz nehanbis, daj si frtana ako ti radi mixka a hajde do toho...ked take pred sebou nerobite ako mozes vediet ci ho to nevzrusi???a este by som mu k tomu pustila nejaky podmaz na dvd :sunglasses: moj by sa z toho zblaznil!! by ma nahanal po byte so vztycenou vlajkou cely den :grinning:
ellen, zabera to... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2006 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dobre. ajka a ty?
erika :grinning:

ellen, ver nam, funguje to :wink:
erika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inac ako fungujete teraz, ked si tehulka, ak to nie je prilis osobne...
25. nov 2006 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erika - no bavim sa... len my byvame s rodicmi... (hoci blazni su to obdobni...aj po 30. rokoch manzelstva)...
no dobre.ked nevyjde debata, vymyslim to inak....:slight_smile:
25. nov 2006 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme tu ako stare vestice... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ellen a dufam, ze nam das vediet :wink:
autor
vy ste neskutocne... uzasne... ale ked to nevyjde, ja vam tu hned aj napisem...
ajka, skor bosorky :grinning:
25. nov 2006 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mixka - ak sa spamatam z rozcarovania a z vysledku, tak urcite :slight_smile:))
ellen, ja dufam, ze nam podas spravu, ze to vyslo a nejako na motivujes... :grinning:
autor
dufam aj ja :slight_smile:
25. nov 2006 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak napis, my hned vymyslime nieco nove... :wink: :wink: :wink: alebo nam toho tvojho manzela pozicias a my ho otestujeme, co na neho zabera... :grinning: :grinning: :grinning:
zeny dnes ma nahanal po byte podobne :confounded: :confounded: lenze ja sa citim ako slonica takze si vite predstavit tie uzasne polohy ktore struhame?? nastavim a ide sa... :grinning: ina poloha je nerealna. citim sa tak vzrusujuco :rolling_eyes: ale co uz prezijem to a potom hor sa do normalnych kolaji :grinning: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok