Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

simona55
18. mar 2009

fuu no tieto problemy co tu niektora pisete tak unas su naopak .mna to ako stym sexom nebavy jednoducho neviem co sa som nou deje ale prejdu aj try tyzdne ked poviem polovicke ze sa chcem milovat no on naopak by to chcel kazdy bzi den. on vravy ze nevie co je somnou jednoducho ja to nepotrebujem .mozno som sa skoro vydala a zunovala som to no nie manzela lebo ho milujem viac nez svoj zivot no on tovie aj citi

horallka
19. mar 2009

A môj to nechce každý deň 😢 Ale fakt si neviem predstaviť, že by to po mne chcel každý deň- asi by som z toho bola tiež otrávená. Lenže horšie je, že môj má niekedy obdobie, že to nechce vôbec. 😀

emily4
19. mar 2009

horalka môjmu to stačí raz za mesiac čo mne nestačí, ale mám hračky ☹

simona55
19. mar 2009

no a bavitato stymi hrackamy?kolko mas rokov.?

emily4
19. mar 2009

to simona 55 nemam vela rokov 30 a co mam robit ale niekedy je to fajn s tymi hrackami, teraz nema manzel naladu bo je velmi vytazený v robote ale neviem potom ako to bude ked budeme mat babo? ☹ ked teraz je to bieda

horallka
19. mar 2009

Pozri emily- môj sa tiež stále vyhovára, že je unavený z práce. No vyhovára- on to neberie ako výhovorku- on to berie ako fakt- mne to pripadá ako výhovorka. Ja nemôžem pochopiť, ako zdravý chlap nemôže mať chuť na sex. Vysvetlí mi to niekto? 😒
No emily, nechcem ťa strašiť, ale keď budete mať babo, tak frekvencia vašich pohlavných stykov klesne ešte o polovicu. Takže- buď vymeniť chlapa- alebo ostať pri hračkách 😀

horallka
19. mar 2009

A s tou prácou, že je chlap unavený- to sú výhovorky- to neberiem-každý psychológ vám povie, že pes je zakopaný inde. Kamoška mala partnera, ktorý fyzicky makal, potom chodil ešte na fušky, do posilňovne a cez víkendy behal po horách a jeho sexuálny apetít bol neskutočný. Podľa mńa- sex je predovšetkým v hlave- čiže základom je psychika.

simona55
20. mar 2009

ja som doma na materskej niesom unavena a predca na to nemam az taku chut .niekedy ked manzel ma chut na sex ja sa mu vylahnem a spravisi co chce a jeto a teras co budeme sa preto rozvadzat? 😀 zivot nieje len o sexe.

emily4
20. mar 2009

no ja neviem podľa mna ak nie je v pohode sexualne zdravie tak to nie je v pohode a viem, že aj kvôli sexu sa ľudia rozvádzajú alebo začnú sa podvádzať a ide to ....

simona55
20. mar 2009

no ja neviem moze byt no to ze apsolutne nema niekto sex tak no ja neviem chvala bohu unas take nehrozy.

digysa
30. mar 2009

horallka: mas pravdu. podla mna sex je predovsetkym v hlave. Napr. ja si myslim, ze by som urcite mala viac sexu s manzelom, keby som si pripadala viac atraktivna (tak, ako pred narodenim deti...). V hlave mam stale taku brzdu, ze uz nemam to telo, co som mala...

horallka
30. mar 2009

Tak áno digysa- keď si ty budeš pripadať neatraktívna možno aj podvedome budeš vydávať manželovi signály, že nie a ani on nebude mať takú chuť. Jedno ide s druhým. A je to aj o vzájomnom súlade a zhode.

raketkova
31. mar 2009

Ahojte,
tiez zial zapadam do tejto temy. S manzelom sme spolu cez desat rokov.Mame skvely vztah, rozumieme si dokonale, nikdy by som ho nemenila. V sexe u nas bola za tie roky vzdy nejaka sinusoida, raz lepsie, raz horsie. Vasen ale akosi vyprchala. Potom som si povedala, asi ma odsudite, ze si najdem milenca. Aj sa mi to podarilo. Mala som s nim fantasticky sex, lepsi si snad neviem ani predstavit. Kedze som vsak otehotnela, styky s nim som prerusila. Viem, ze vacsina z vas ma odsudi, ale nemam pocit, ze som tym muzovi ublizila a ja som si dokonale uzila. Teraz mam polrocnu dceru, sex s manzelom som nemala uz vyse roka, on proste nema chut a je vzdy unaveny z prace. Ja vsak mam chut si uzivat, chyba mi rozkos, vasen. Myslite, ze je take hrozne, ked opat zacnem sexovat s milencom? Zda sa vam to take egoisticke? preco vsak my zeny nemame pravo si uzit? samozrejme bez narusenia vztahu a bez toho aby sme ublizili partnerovi.

centik
31. mar 2009

raketova keby to bolo z opacnej strany... bolo by ti to prijemne? tiez by si si to tak uzivala pri pomysleni ze tvoj muz to robi s inou? nieje lepsie sa otom porozpravat s muzom? vratit medzi vas tu vasen? co keby si vymyslela radsej nieco ako spestrit vas sexualny zivot miesto toho ze vymyslas ze to obnovis s milencom?

jenna7082
31. mar 2009

raketkova to s ktorym si otehotnela? 😲 😕

blesq
31. mar 2009

raketova ani nechci neviet co si myslim o tebe 😠

raketkova
31. mar 2009

Otehotnela som samozrejme s manzelom.
Clovek aj tak nevie co robi ten druhy, takze to radsej neriesim. myslim si, ze pokial ide len a len o sex, tak sa nic nedeje. najma ak ide o mna🙂
ja sa velmi snazim, ale on proste nechce. nevies si predstavit ake to je ponizuje ked ta manzel odmieta.

jenna7082
31. mar 2009

no ja by som chcela mat teda tvoje nervy 😀 dufam, ze ti muz na to nikdy nepride....

jenna7082
31. mar 2009

kazdopadne, myslim si, ze zdravy chlap, bars aj unaveny z prace, to proste z casu na cas potrebuje, pride to nanho, ked aj nie casto...vravis vyse roka?? No ktovie, mozno ma tiez nejaku vasnivu milenku 😀 aaale, ved tebe to nevadi, takze.....

blesq
31. mar 2009

pravdu mas jenna asi ma a ta ho vycerpava

blesq
31. mar 2009

a aku mas istotu ze to je manzelove?

raketkova
31. mar 2009

podla mna skor ma nejaky problem.viem ze nema milenku.. na chlapovi sa to da spoznat. oni nie su taki dobri herci....
vedela som ze to vacsina z vas nepochopi.kedysi som zmyslala podobne ako vy. no rada by som popisala s niekym kto ma podobnu skusenost

blesq
31. mar 2009

vies to asi tak isto ako on vie ze ty nemas milenca

jenna7082
31. mar 2009

no, ja poznam dost dobrych hercov 😀 uz som mala tolko navrhov od zenacov, blééé a pritom sa tvaria ako ctené hlavy rodiny, milujuci manzelíkovia .... kazdopadne, ak ma problem, tym horsie...ze ho spolu neriesite ale rovno z neho robis parohaca....ty ho inac akoze vobec lubis? vazis si ho? 🙄

raketkova
31. mar 2009

som o tom presvedcena, vcera sme totiz mali sex po roku, kebyze zije aktivnym sexualnym zivotom, bolo by to uplne ine. ale samozrejme je sanca ze sa to zlepsi. no mne strasne chyba vasen.
ma vobec s tym niektora z vas skusenost?

blesq
31. mar 2009

skusenost s tym ako byt furia? dufam ze takych vela nieje 😠

blesq
31. mar 2009

ak ti to az tak strasne vadi, mas sa dat rozviest a nie podvadzat!!!

jenna7082
31. mar 2009

ja osobne si toto neviem predstavit oddelené...tento je len na sex, tento je pre zivot. bud je to v kope, alebo nic.

raketkova
31. mar 2009

ja myslim ze nato treba dozriet. a vediet oddelit lasku a sex. potom to krasne ide a vsetci su stastni a spokojni. ano velmi ho lubim uz vyse desat rokov a vzdy to tak bude.
vy mate taky skvely sex s manzelmi ze vas uspokojuje nadovsetko? ako dlho ste spolu?

blesq
31. mar 2009

uz ti niekto povedal ze manzelstvo neni len o sexe, ked si si ho brala, slubuje sa ze v dobrom aj zlom, a nie ze to dobre s dakym inym !!!!!!