Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

ellen
autor
25. nov 2006

baby, uz som tu dlho. idem sa pozriet, kde sa vlastne nachadza. dik a zatim cafte

ajka23
25. nov 2006

baby, kde mate svoje polovicky?

mixka
25. nov 2006

ellen, preco stale rozmyslas, ze to nevyjde, bude to horor a tazke... to nie je dobre. zmen najprv smer svojich myslienok, aspon to skus. mozno to manzel citi...

mixka
25. nov 2006

ajka, vo vani...

erika153
25. nov 2006

moj drahy uz oblapava postel 😅

mixka
25. nov 2006

erika, ja ti to neskutocne zavidim, ale v dobrom 😉

ajka23
25. nov 2006

erika, aj ja uz chcem byt slonica... 😒 😒 😒

ellen
autor
25. nov 2006

nemyslim na to negativne, len som trochu rozpacita... ved je to prvykrat... 😵

mixka
25. nov 2006

moj ked vyjde z vane bude mna... 😀

mixka
25. nov 2006

ellen, myslela som vseobecne...

ajka23
25. nov 2006

eriika, tak ho nenechaj cakat, aj tak ho budes trochu zanedbavat, ked budete mat babo... 😉

mixka
25. nov 2006

za hodinu a pol sme nacmarali 5 stran... sa cinime 😀

ajka23
25. nov 2006

tato tema ma tak chytila za... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

erika153
25. nov 2006

jaj zienky ja mam o 4 tyzdne termin uz vyzeram ozaj ako slon ani sa otocit ani sa pohnut 😀 😀 a verim tomu ze si toho sexu po porode asi vela neuzijeme..aj ked mozno uz budem po 6 tyzdnoch fit 😀 ja som taky nezmar..

mixka
25. nov 2006

ajka aj mna, ale uz budem musiet koncit pomaly... sups do vane a do peliesku 🙂

ajka23
25. nov 2006

erika, pekne brusko, uz viete, co to bude? 😉 😉 😉

mixka
25. nov 2006

moja kamoska po druhom porode mala sex po 3 tyzdnoch, vraj ju dobehla strasna chut... 😀

mixka
25. nov 2006

a ake mate meno ???

erika153
25. nov 2006

nevieme 😉 vraj doki nevidi pipika ale ani pisulku tak nam nezostava nic len cakat a uvidime 😉 ale bude to darcek pod stromcek v kazdom pripade..za to brusko dakujem 🙂

ajka23
25. nov 2006

mixka, asi sa pojdem do vane aj ja ohriat, mam studne nohy ako zaba... 😖 😖

mixka
25. nov 2006

a coze vam nekuria ???

erika153
25. nov 2006

pre dievcatko emka a pre chlapceka timotej 😉 znie to smiesne ale budeme ho volat timi alebo tim 🙂

mixka
25. nov 2006

jej, pekne... a co citis materskym instinktom, co to bude ???

ajka23
25. nov 2006

erika, ake mas pocity, co budete mat? vraj su mamickovske instinkty velmi silne... 😉 😉 😉 😉

mixka
25. nov 2006

ajka, mame rovnake myslienky 😉

erika153
25. nov 2006

ja budem mat dievcatko! a kedsa mrknete do mojho albumu aj som sa na to pripravila pekne..skoro vsetko ruzove 😀 😀 a ked bude chlapcurik ma smolu bude maly buzosko v ruzovej postielocke 😀 😀 tak ci tak bude to moje zlaticko ci s pipikom alebo s pindulkou uz to ani neriesim..radsej

ajka23
25. nov 2006

mixka, kurime si sami, ale ja som vzdy nejaka nedokrvena... 😖 😖 😖 mame nejake podobne myslienky, cim to je? 😉 😉 😉 😉 😉

ajka23
25. nov 2006

erika, co by si priala tvoja polovicka?

erika153
25. nov 2006

vy ste srandistky 😀 obe rovnaka otazka v tom istom case...nie ste jednovajecne dvojcata stratene?? 😀

mixka
25. nov 2006

ajka neviem, mali by sme to vyzistit 😀 inak, to mate supis, ze si sami kurite, to by som aj ja brala.

erika, hlavne, aby bolo mimi zdrave. ale baba by mohla byt, sa mi zda, ze sa tu rodi viac chlapcov, tak im treba kamosky 😉