Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

lady511
4. jan 2012

Juj baby ked vidímniektoré príspevky o tom akosa niektoré sami robkáte ked to tak hlupo nazvem srdce mi podskočí pretože som si ymslela že som divná ked aj ja občas...na to ymslím teda to potom aj robím ak mi to čas dovolí teda ked niesom uplne vyčerpana na smrt...pretože smm máme tolko povinností a také akčné dietat že anozaj to niekedy nejde od vyčerpanosti zaspím aj postojačky ☹ a hlavne v tehotenstve som mala stále chute aj ked moj mm až tak nie ....a naopak pred otehotnením bol on čo chcel každý den aj 3x...takže som nechápala akos a jeho tužba a chut zmenili...a ja som taký človek ktorý si velmi zakláda na zovnajšku a na tom ako každý den vyzerám či som upravená,,,stáel osprchovana teda sa pestujem niekedy až chorobne ale pre mna je to doležité...

dyrberg
4. jan 2012

@lady511 asi som toto vobec nepochopila ale nevadi 🙂

zexi
4. jan 2012

@lady511 neboj, rozhodne nie si sama 😉
no ano, v tehotenstve som mu podsúvala články o tom, aký je sex v tehu pre ženu prospešný.. ako sa v prípade jeho absencie v panve ženy zbytočne hromadí neuvoľnená sexuálna energia.. ktorá potom bráni plynulému chodu pôrodu 😉

lady511
4. jan 2012

@dyrberg tak to nemusíš písat nepísala som to tebe

lady511
4. jan 2012

@zexi tak ano až som bola prekvapena sama zo seba ako stále mám na to chut a porodom sa to nezmenilo dokonca som rodila cisárskym....a hned po šestonedeli sme na to skočili,,aj ked opatrne.,, 🙂

eaka
4. jan 2012

@lady511 Aj po sekcii máš čakať 6 týždňov? Mnohé ani po vaginálnom celé šestonedelie nevydržia a než 6 týždňov prejde, sú znova tehotné... 😀

lady511
4. jan 2012

to sa aj dá tak rýchlo po porode otehotniet???tak to ej sila dokonca sa mi snívalo že som znovu tehotná no ako som sa zobudila celá prelakana či je to pravda ....to už by som bola v blázinci

p.j.jacky
4. jan 2012

@zexi ahoj,ja by som asi prestala naliehat ustne.Ale zacala podnikat.Ako stare deti mate? Urcite nejake sexi pradelko,sampus,jahody,intimco.A ked nevladze vecer,tak rano.dala sprsku uvarila do postele kavicku a sup naha k nemu a ujala sa jeho nadobicka..... 😀 .Lebo ako tak citam tvoj pribeh,tak mam pocit,ze cim viac rozpravate,tym viac to zacina byt problematickejsie.Niekedy slova nestacia,ale skutky....nechala by som ho 2-3 dni,akoze nic a potom sa posnazila.
Napriklad ja som poporode mala desne depky ako vyzeram.A muz stale naliehal ze uz by chcel aby sme skusili a cim viac chcel,tym viac som sa ja branila.Lebo som mala pocit ze ma nuti,ze je to povinnost,nie zabava.A ked prestal mat zaujem,tak som sa do toho dostala a je to ok...myslim si ze nie vzdy je dobry slovny utok.Chlapov unavuje donekonecna nieco riesit.Nedokazu byt tak odpruzeny ako my zeny.Chlap ma rad ,ked pride domov a je pohoda,nie problemi.Mozno tvoj muz to citi vsetko ako problem a povie si,ze zasa dnes budem musiet ,ale co ked som unaveny,zasa bude riesit preco nechcem a tak....skus neriesit a proste ho prepadni ....mozno je to blbost a mozno nie... 😉

zexi
4. jan 2012

@p.j.jacky nie je to blbosť 😉 presne ako píšeš, aj ten môj chce prísť domov, kde nájde milú, usmievavú žienku a žiadne problémy 😉 ja taká aj som, ak ovšem nie som frustrovaná z nedostatku sexu 😝

A ďakujem za pohľad z druhej strany - mám kamošku, ktorá mi takto pri vínku dáva spätnú väzbu - jej chlap chce stále a ona po pôrode a popri dojčeniu nejak nemá chuť.. aj sme sa smiali, že si to nachvíľu vymeníme - ja uspokojím jej chlapa, prídem si na svoje a tomu svojmu dám chvíľu pokoj 😀 len ten jej chlap nie je môj typ 😀

A vieš čo - áno, skutky zaberajú oveľa viac... keď ho zvábim striptízikom, sexi bielizňou, keď sa zohnem po niečo čo mi "náhodou" spadlo na zem a pod nočnou košieľkou nemám nič - dostávam ho do varu... ale nie vždy to končí sexom.. a keď pár dní nerobím nič, nerobí ani on... nechala som ho nejaké obdobie len tak, bez toho, aby som ho zvádzala a dopadlo to katastrofálne - ocitli sme sa tam kde sme teraz... a on sa vôbec neozval, jemu to vyhovuje, zlenivel či čo.. Deti máme malé a chodia neskoro spať 😠 sú to obaja veľkí nespavci, mladší 8-mesačný spí za celý deň dvakrát po polhodinke a v noci je každé tri hodiny hore.. starší nezaspí skôr ako o 22h, nech robíme, čo robíme... takže veľa priestoru na nejaké hry neostáva.. ani nám ich nikto nestráži, resp. zriedkakedy..

eaka
4. jan 2012

@zexi To s tou kamoškou nie je na zahodenie... môže aj postrážiť deti, kým ... a v čom nie je Tvoj typ? v množstve sexuálnej energie? si zaviaž oči... 😀

zexi
4. jan 2012

@eaka no už som to tu išla zatvoriť a pobrať sa do večných lovíšť, ale takto budem zaspávať s úsmevom na perách 😉
No a ten kamoškin muž.. je taký ako to nazvať.. asexuálny typ, nemastný neslaný, musí ma chlap aspoň trochu priťahovať, chápeš 😉
ale vieš čo je dobré? že muž na to pivo chodí s kamošom, ktorý má na vec rovnaký názor ako ja 😉 aj mu dohovára, že si neplní manželské povinnosti, a že je to hriech 😉 a že preňho je sex tiež relax, že ho nechápe, ako môže byť na sex unavený 🙂 som si minule, keď k nám prišiel na kávičku dala tričko s výstrihom 😎 to ako poďakovanie 😉

eaka
4. jan 2012

@zexi Super, mohol by muža trebársť trošku poškádliť... že ho ako zastúpi, keď je taký unavený.. 😉

eaka
4. jan 2012

@zexi Ale tým pádom on od problému vlastne moc neutečie, keď aj na pive mu kamarát tým píli uši... A Tvoj názor na kamoškinho by sa mohol zmeniť... ale prvýkrát by to asi chcelo pár štamprlí.. 😉

p.j.jacky
5. jan 2012

@zexi a to vzdy bol taky nesexualny?Aj my mame 7,5 mesacnu dcerku a tiez tomu spanku vela neda,ale vzdy sa da tych par minut na sex ukradnut.Starsie dieta ma kolko?Nedalo by sa dohodnut s kamoskou ,ze by ti maleho na hodinku pokocikovala?Sice si myslim ze deti problem niesu.Ak by muz chcel ,dalo by sa.Neviem asi by som ho nenutila,aby somnou chlap isiel do postele s povinnosti.Ak na neho nic nezabera,je to ´tazko.Najst si milenca...asi tak..... 😖

p.j.jacky
5. jan 2012

@zexi a este chcem dodat,ze ak chlap odmieta sex,tak ma napada bud nemoze,nepostavi sa mu a maskuje to,lebo to je chlapske ego.Alebo ma milenku,co ty hovoris ze nie.Ale mne osobne pride divne,ak chlap si v praci na wc vyhoni. 😖

p.j.jacky
5. jan 2012

alebo nieje gay? 😕

eri28
5. jan 2012

@p.j.jacky to si zabila 😉

eri28
5. jan 2012

@zexi ja byvam na podnajme, 3 izby traja muzi a v jednej z tych troch sme ja a moj chlap, cize co sa tyka sexu uz som si zvykla, ze moj chodi spavat az okolo jednej v noci a je unaveny cize, ked ja idem okolo 4 rano na wc sa zobudi na to a je to ako sportka, bud ma chut, alebo sa otoci chrbtom a mozem sa zblaznit 😀 😀 😀 , ale uz sme si tak zvykli....

zexi
5. jan 2012

@p.j.jacky no ono tých dôvodov môže byť viac ako sa zdá. nie, gay nie je, je hetero 🙂
@irriss to tu včera pekne popísala - aj na nesexovanie sa dá zvyknúť.. kým som ja bola tá aktívna a držala náš vzťah na takej frekvencii milovania, aká mi vyhovovala, tak sme tak fungovali - ale iniciatívu som musela vyvinúť ja. Potom ma začal pomaly odmietať, povedala som si: fajn! nebudem tlačiť na pílu, nechám ho dýchať, dám mu priestor, aby po mne zatúžil sám.. nechala som to úplne v jeho réžii - a dopadlo to tak, že odvtedy sexujeme v priemere raz za dva mesiace.
Môže, čo by nemohol. Aj sa mu postaví. Ale vo väčšine prípadov je preňho ľahšie, jednoduchšie, si to za pár min. urobiť na wc pri videjku - je to rýchle a účinné.. no a občas si spomenie aj na mňa ako po tieto dni, už týždeň ma oblieha a opakuje mi akú strašnú má teraz chuť 😀 no nech si má, ja som sa dostala do stavu, že mi tento stav začína robiť fyzicky zle, takže to idem riešiť hneď teraz, bez odkladu.
Vieš, toto sa ťažko popisuje, ak to žena nikdy nezažila /a chvalabohu, že ste to niektore nikdy nezažili ani nebudete musieť, neprajem/. Tiež som si dovtedy myslela, že muži uprednostňujú pred vlastnou dlaňou ženské telo. Asi som mala dovtedy šťastie či čo a stretávala som samých borcov, lebo ja som zažívala vo vzťahoch úplne iný postoj k milovaniu. A asi som to zobrala za štandard a preto u tohto partnera ani nejak zvlášť neskúmala. Keď sme sa spoznali, bola som dlhší čas /vyše roka/ bez chlapa, takže ja som sa naňho doslova vrhla a prvý polrok som sa ho nepýtala, milovali sme sa skoro každý deň 😅 potom prišiel útlm, ale stále na prijateľnej frekvencii. Až zopár týždňov pred svadbou sa to nejak začínalo kaziť..
Takže signály som určite mala, ale ignorovala som ich - naozaj som nebola zvyknutá a nikdy som nestretla chlapa, ktorý by odo mňa nechcel sex! 😕
Všetky tie rady ako daj sa do sexi bielizne, zvádzaj ho... toto mám dávno vyskúšané - nevravím, že to nefunguje, ale ako sme včera skonštatovali s kočkou, ktorá má doma to isté len v bielom - ženu to po čase prestane baviť... keď vidí, že chlap síce reaguje, vzrušilo ho to, ale znova si to len odbije..
Strašne mi v našom vzťahu chýba vášeň, neskutočne.. Včera večer som zaspávala so spomienkami na jedného z bývalých partnerov - takého hajzlíka, ale neskutočného milenca.. teraz mám dobrého chlapa, ale mizerného milenca 😒 mal by ísť k bývalému na školenie 😀

zexi
5. jan 2012

@eri28 no ak si si zvykla a tento stav ti vyhovuje a nespôsobuje žiadne problémy, si s tým vyrovnaná, tak fajn 🙂 nie je čo riešiť.. Ako ja som si tiež "zvykla" lebo čo iné človeku ostáva, že. Ale nie som s týmto stavom zmierená ani sa nemienim. Nemyslím si, že chcem od neho tak veľa - nie sme manželia len na to, aby sme sa starali o deti a domácnosť.
A keď mi po mesiacoch povie, že má chuť, a ja sa začnem tešiť, som ako sopka pred výbuchom a on potom príde domov a po hodinke mi povie, že syn ho vyčerpal natoľko, že, citujem "pôjde RADŠEJ na pivo" tak TOTO teda nie 😠 Ja som to musela predýchavať dva dni, nehovoriac o pocite poníženia, keď si žena vypočuje, že uprednostní pivo pred ňou.

eaka
5. jan 2012

@zexi to je pre mňa úplne nepochopiteľné... pes musí byť zakopaný niekde inde... "syn ho tak vyčerpal, že pôjde radšej na pivo"??? to sú bludy.. ja začínam veľmi silno pochybovať o tom, že fakt milenku nemá... ja som mala vo vzťahu dlhú sexuálnu pauzu, v bývalom, ale to bolo vtedy, keď som ho už ja nechcela.. chcela som sa rozísť, akurát sa mi to nedarilo, vždy ma presvedčil ostať a tak.. ale v sex.oblasti sa to prejavilo, hoci som ho nepodvádzala (zo začiatku), ale s ním som už spať nechcela... viem, že je to divné..ale myslím si, že to, čo opisuješ proste nie je normálne... a už vôbec si neviem predstaviť, že sa vie chlap tak ovládať, lebo "Ti niečo nevie odpustiť"... píšem to už asi piatykrát: ODBORNÍK!!! Treba sa poradiť so sexuológom... Inak, keby si ho opustila, nebolo by to len pre sex, sex je len prejav akejsi poruchy vo Vašom vzťahu, ktorú síce nevieme momentálne identifikovať, ale je tam a nie je to žiadna sranda..

zexi
5. jan 2012

@eaka no nie, nemá milenku, viem to určite..
Ale chcem sa poďakovať tým, čo mi tu včera otvorili oči, myslím, že si bola medzi nimi... že ten jeho dôvod je úplne chorý.. sme sa o tom bavili znova, tak on vraj vôbec na mne nevidí, že by ma to trápilo 😕 a podobné drísty... tak som mu povedala, že nie, netrápi ma to, mrzí ma to a je mi to ľúto, oľutovala som to, ale ak si myslíš, že sa tým budem trápiť, tak si na omyle, je to minulosť.. keby som sa mala trápiť pre všetky svoje životné omyly, asi som už utrápená k smrti 😀 prestávam sa nechávať týmto vydierať 😠

kravicka16
5. jan 2012

zexi, som rada, ze som nasla niekoho, kto ma taky isty problem. Ja uz som z toho uplne zufala, lebo inac nam to klape, ale sex je cca raz za mesiac, a aj to iba na moj podnet. Proste mne sa zda, ze ma z toho doslova strach a vyhyba sa tomu ako sa da. Sam si to ale robi. Tak preco? Tiez som bola zvyknuta na ine spravanie u muzov, kazdy chcel vzdy sex. Teraz sa citim byt ponizena, oklamana, skareda, nepritazliva.... K sexuologovi ho nedostanem, to viem urcite. Ja by som isla aj sama, len neviem, cy by to bolo ucinne :( Uz som si povedala, ze teda budem zit bez sexu, lebo inac nam to klape, ale asi to nezvladnem... Co mam robit? :(

eaka
5. jan 2012

@zexi Ak on má pocit, že si niečo vo vzťahu urobila nesprávne a zároveň má pocit, že sa "svojim zlyhaním" netrápiš dostatočne a na základe toho, s Tebou odmieta spať, že keď sa netrápiš pre TAMTO, tak sa budeš trápiť aspoň pre sex, ale proste niekde Ti to trápenie spôsobiť musí, tak mi to príde ako dosť závažná vada charakteru...

zexi
5. jan 2012

@kravicka16 buď sa s tým zmieriť alebo takého partnera opustiť ☹ Alebo sa ešte pokúsiť o záchranu, pár strán dozadu tu padlo pár tipov - u nás to trvá už dlhšie takže väčšinu som vyskúšala a neúčinne, mne sa zdá, že sme v poslednej etape. U vás to ako dlho takto trvá?

kravicka16
5. jan 2012

@zexi Precitala som si par prispevkov dozadu, a mame to fakt veeelmi podobne. Tiez som mala predtym 8 rocny vztah, kde pomaly kazda pusa koncila sexom. S terajsim mame tiez sex raz za mesiac. Otrepane finty tipu sampanske, sviecky, pradielko, sex v kuchyni a na pracke absolutne nefunguju... Sme spolu 4,5 roka, problemy boli od zaciatku. Sex bol vtedy, ked som ho ja donutila. Ale po cca dvoch rokoch som si povedala ze stacilo a odvtedy to ide rapidne dole vodou. Mam 32 rokov a necitim sa na to, aby som do konca života zila v celibate. Respektive iba sexom bez vasne a s pocitom ze iba niekoho znasilnujem. Som mlada a chcem aby esste po mne niekto tuzil a chcel sa so mnou milovat. Tiez si to robi sam, sam by sa mi asi nepriznal, zistila som to. Uz z toho saliem, su dni kedy okrem sexu na nic ine nemyslim. Skoro vsetky hadky su kvoli sexu. Posledny bol tyzden pred vianocami, takze este si pockam... Uz som aj rozmyslala, ze kupim nejake afrodiziakum a budem mu to kvapkat do piva. A s tym pivom ma tiez rozculuje, radsej ide na pivo s kamaratmi, ako byt so mnou.

eaka
5. jan 2012

Baby neviem, ale poviem Vám jedno, keby ste takto sexuálne zanedbávali svojich chlapov Vy... určite si viete domyslieť, kde by ste už boli... ak nie, tak Vám to poviem... v téme "Bol mi neverný" a v téme "Rozchod/rozvod"... A rozhovor so sexuológom/gičkou by som neodmietala...aj keď on nemusí súhlasiť, ale možno by vedel poradiť aj žene samotnej, trebárs ako tam toho muža dostať... 😉 Držím Vám palce...

vejula
5. jan 2012

@zexi a čo hovori na to ked ho ty teraz odmietaš???

zexi
5. jan 2012

@kravicka16 tak to je fakt jak cez kopirák, určite nie si ja? 😀

zexi
5. jan 2012

@eaka jasné.. a ak ho raz opustím tak budem ku*va a nymfomanka a neviem čo ešte ktorej išlo len o sex a neuznala jeho iné kvality 😀

@vejula nič, vôbec nič. však sa urobí na wc-ku nad videjkom, tak aký tu problém? ale my sa posledné dni hlavne hádame. Takže aj on ukončuje hádku s tým, že mu mám dať pokoj a nechce so mnou nič mať 😀