Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

zexi
5. jan 2012

@sissmiss a ešte som zabudla na podstatné - áno, máme aj iný problém - hádame sa dosť, a nielen kvôli sexu.. máme problém v komunikácii - a áno, aj to vraj súvisí s jeho nezáujmom o mňa. Ale sú to bežné hádky o ničom, nič dôležité...
A k tej poslednej poznámke - no ono nejaký čas som formulovala jemne, nenápadne, s citom a bez pocitu nátlaku.. ale po čase to človeka prestane baviť 😀

zexi
5. jan 2012

@eaka celý deň sedí v kanclíku 😀 viac pohybu - to si udrela klinec po hlavičke! ale je to vskutku ten najunavenejší tvor akého som kedy poznala - a to bez irónie, ja vidím na ňom, že to nehrá, a oproti nemu som ja zajačik duracelko a to sa nepovažujem za nejakého aktívneho a energického človeka, skôr priemer..

eaka
5. jan 2012

@zexi ...no a možno ešte preorganizovať spálňu v zmysle zásad feng-shuei, vyhnúť sa rôznym patogénnym zónam, dať posteľ čo najviac do zóny sexu... a energie... 🙂

bodka70
5. jan 2012

@zexi , ja si tiež myslím, že je to lenivosťou, presne tie isté taktiky aké tu boli spomínané, používal, i ked v menšej miere aj môj muž a čo som čítala niektoré diskusie, kde sa ženy vyhýbajú sexu s mužmi, tak tie používali veľmi podobné taktiky. Keď akože tlačíš na sex, vynucuješ - tak príliš tlačíš, jeho to stresuje... ak naopak tváriš sa že nechceš, poprípade nenaliehaš, no z jeho pohľadu: chválabohu, mám pokoj od sexu. Ak odmietneš sex, je to len dobrá zámienka, aby nabudúce vytiahol argument: "veď aj ty si minule nechcela". Čumenie do noci na telku a keď sú si istý, že žena úplne spí, tak potom akože chcú sex. Alebo celé dni "svalnaté" reči, čo všetko večer bude a večer nič, lebo je unavený... poprípade najlepšie o tom rozprávať vtedy, keď majú istotu, že nič nebude, lebo večer príde návšteva, žena má prvý deň menštruáciu, ideme na víkend ku svokre a tak podobne 😉 🙄 .

eaka
5. jan 2012

@zexi Tak riešenie je na svete, našiel sa ešte jeden krok, ktorý treba vyskúšať, než sa prihlásiš na swingers víkend, zmeniť jedálniček a začať sa trošku hýbať, mali by ste začať spolu behávať, napríklad... 🙂 Postupne, aby Ti neumrel.. 😉

zexi
5. jan 2012

@eaka matrace máme ortopedické, super kvalitné a 20cm hrubé! 😝
Joj a dnes večer to bola sranda. Som v stave, že už sa na tom smejem. Ma zvádzal v spálni pri uspávaní syna, masíroval nohy a hladkal, potom si ľahol za mňa a odrazu cítim, že nejak znehybnel - pozriem - spí ako zareazaný!! Toľko k dnešnému programu 😀

eaka
5. jan 2012

@zexi No ja umrem...tak on zaspal pri tom, ako Ťa zvádzal!!!!????!!!! Zexi, zober si jeho stav fakt k srdcu a niečo s ním sprav, ten človek melie z posledného. Ak má tak málo energie, že po celom dni na riti je takýto vyčerpaný, treba ten život trošku preorganizovať!!! Ale na druhej strane, aspoň nie je moc ťažké tomu jeho zvádzaniu odolávať, že? Vydržíš pár sekúnd a chrápe..

bodka70
5. jan 2012

@zexi , no vidíš, namiesto chlapa máš dnes nafukovaciu anču 😀 😀 😀 .

eaka
5. jan 2012

@zexi Počuj a vetráš doma často? Máte tam dosť kyslíka? A treba znížiť teplotu na radiátoroch, moc veľké teplo ničí..aj keď teda je aj zlé na spánok, ale určo viac vyčerpá... takže o stupník dva nižšie, mohol by vydržať hore o pár minút dlhšie..

zexi
5. jan 2012

@bodka70 Ty si musela byť u nás doma!!!
Presne toto som tu zabudla spomenúť - toto robí stále!!! Najväčšiu chuť má vtedy, keď je na 100% isté, že sex nemôžeme mať!! Moje dni, cez deň keď sú tu deti.... každý druhý deň kopec rečí o tom, čo všetko budeme večer robiť a potom sa nikdy nič nestane!! A keď nám raz za čas rodičia zoberú deti tak mi povie - ja to ale takto teraz neviem, pripadá mi to také nasilu, že teraz musím, lebo sú deti preč. Ani z voza ani na voz 😀
A potom, keď to chcem riešiť, tak na vine som si vlastne sama, lebo - staré hriechy z minulosti. No to iste 😠

eaka
5. jan 2012

@bodka70 Nafukovacieho janíka... akurát bude asi vyfučaný...

irriss
5. jan 2012

@bodka70
bno ja uz nekolik dni premyslim o tom, zda neni "zakopeny pes" v "nafukovacim Antoninovi" 😀
jestli na to jdeme spravnym smerem..aby v tom nebylo uuuplne jine prekvapko 😉

irriss
5. jan 2012

@bodka70
no ja uz nekolik dni premyslim o tom, zda neni "zakopeny pes" v "nafukovacim Antoninovi" 😀
jestli na to jdeme spravnym smerem..aby v tom nebylo uuuplne jine prekvapko 😉

zexi
5. jan 2012

@eaka hehe ty si dobrá 🙂 🙂 🙂 preeeesne na týchto veciach si potrpím aj ja, vetráme v kuse, radiatory na noc stiahnuté. Tento muž bol bez energie už keď som ho spoznala, žiaľ.

eaka
5. jan 2012

@zexi Skús elektrošoky... v minulosti pomáhali skoro na všetko.. 🙂

bodka70
5. jan 2012

@eaka , sex je hlavne v mozgu, ale niekomu nepomôže ani amputácia hlavy 🙄 😀 😀 😀

bodka70
5. jan 2012

@zexi , no ja som svojmu mužovi potom už hovorila, že na tie jeho reči mu nenaletím, že viem veľmi dobre, prečo ma oblbuje práve teraz. Ale aby som svojmu mužovi nekrivdila, on sa po rokoch polepšil, je to medzi nami v posledných rokoch omnoho lepšie.
nie som si istá čo u nás zabralo, trochu tuším... s mojím mužom sme si od začiatku rozumeli čo sa týka takého žartovania, žartovného podpichovania... prestala som určité veci brať až tak vážne, robila som si prču z neho i zo seba, on sa zasmial a uvoľnil trocha. Napr. keď sme sa hádali, tak som mu povedala: "nemysli si, že keď si ma teraz naštval (naje...), tak že to budem považovať za sex!" 😀. Alebo som večer k nemu prišla a začala ho dráždiť a keď sa bránil, ošíval, tak som mu povedala: " ty si ma nevšímaj, kľudne spi ďalej, ja tu akože nie som...." 😉

zexi
5. jan 2012

@bodka70 to je milé 🙂 hlavne s tou hádkou - to je úplne perfektné, to najbližšie použijem hehe 😎
No však ja mu to tiež hovorím, odkedy som ho prekukla... keď ma zvádza v nedeľu doobeda o 10 ráno v kuchyni s deťmi hrajúcimi sa na koberci... alebo úúúúplnou náhodu v 1. deň menštruácie.. tak mu tiež poviem, že akosi znova má strašnú chuť keď sa to určite nedá 😀 a koľkokrát sa ráno už-už schyľovalo, mladší ešte nebol na svete, starší spal v detskej, a on nastražil uši že joj, počujem ho, asi už je hore.. keď sme zistili, že nie, že dieťa spí ako zarezané tak - joj ale ja už teraz nemôžem, už som sa vystresoval.. no zabiť ho je málo 😀

zexi
5. jan 2012

@bodka70 a si mi dodala trošku nádej 😉 že sa po rokoch muž zlepšil, super, takže existujú aj happyendy v týchto prípadoch 😎

bodka70
5. jan 2012

@zexi , no keď máte vyvetrané v spálni a napriek tomu je dusno, treba vyvetrať vo vzťahoch. 😉 .

maryx
5. jan 2012

no tak ja pridám k tým "happyendom" práve sme sa s mužom rozišli a v pondelok ideme dať návrh na rozvod... zatial to vyzerá taký kamarátsky rozvod ak sa to dá tak definovať...neskôr ked príde do tuhého uvidíme...

eaka
6. jan 2012

@maryx To mi je veľmi ľúto. Nech Vám ten "kamarátsky" prístup vydrží, rozchod je dosť ťažký sám o sebe, aj bez vzájomných naschválov... ☹

eaka
6. jan 2012

@maryx Teda..vlastne gratulujem..ako tak čítam, tak si splnila svoje novoročné predsavzatie...ale ten kamarátsky prístup nech vydrží! 🙂

eri28
6. jan 2012

@zexi ja vas baby moc necitam iba som sa chytila temy, aj si mu to otvorene povedala, nechapem to, skus mu to vysvetlit, alebo ta nepocuva...

eri28
6. jan 2012

@maryx ked to nie je moc sukromne, nyslim ta otazka,,, preco rozvod?

sissmiss
6. jan 2012

@zexi ...mne na tom nieco pripomina byvaleho...tiez chcel len ked sa nedalo, alebo neskoro v noci, ked som uz par hodin spala, alebo opity...a nedam ruku do ohna za to, ze v tom nebola ina. A tiez by som si myslela ze inu mat nemoze, ze on nie je ten typ...A tiez mi vycitoval stare krivdy spred 10 rokov....co vlastne ani neboli krivdy, len on si zmyslel ze on to tak bude interpretovat a citit a mal dovod a vyhovorku na vsetko. Neviem, mne to pripada ze mozno niekoho ma a ze vlastne nevladze obhospodarovat dve... Alebo ma tak stresujucu pracu? Aj to by mohol byt dovod...

siwinka1717
6. jan 2012

@zexi Ozaj a pracuješ ? Veľa krát sa stáva, že obdiv a láska(i sex ) u mužov idú ruka v ruke.
Ak Ťa muž obdivuje, myslím nielen na fyzickú stránku, ale i v tom, čo robíš a ako to robíš (nemyslím práve dobre navarený obed ) veľmi veľa to urobí ....Hlavne u takýchto lenivcov.
Nájdu motiváciu sa snažiť.
Lebo darmo budeš rozoberať samu seba, tri príčiny sú na takéto chovanie a vyhováranie :
1, ak sa mu totálne zhnusíš
2, ak ma inú
3, ak zlenivie, strata motivácie

annabel4
7. jan 2012

Tak ako pozeram nejako sa tu vrece roztrhlo s lenivymi partnermi a manzelmi! ☹
@maryx ako citam nezahalas, super. Aj ja som si to dala ako predsavzatie no zatial sa nic nedeje 😒 urcite mi bude zase tlacit do hlavy ked na to zvrtnem rec ze v kazdom vztahu to ide casom dolu vodou, ze ci si myslim ze s niekym inym by to bolo lepsie, ze preco sa rozchadzat ked dieta netrpi, ved sa moc nehadame a ze sex nie je najdolezitejsi... Lenze uz mi z toho hrabe, rok a bol bez, citim sa frustrovana, neatraktivna... Este dobre ze mi v robote zdvihaju kolegovia sebavedomie (o tom co sa deje doma nevedia) ale 2-3 by urcite neboli proti keby nieco bolo a jeden je velmi vytrvaly, tomu kebyze napisem sms tak ma uspokoji hned zajtra ale ja nedokazem toho mojho podviest. A zasluzil by si lebo sa ma nedotkol uz ani neviem kedy, a to nemyslim sex ale ani ziadne objatie alebo bozk.

zexi
7. jan 2012

@sissmiss @siwinka1717 Kočky ani jedno ani druhé 😉 Milenku nemá a obdivuje ma až moc 😉
Po búrke zasa vyšlo slnko a my máme medové obdobie, dúfam, že nadlho 😅
Manžel sa fakt snaží... dať mi čo najviac lásky aj keď zatiaľ sa nám nepodarilo nájsť si na seba čas 😒
A vraj sa bude snažiť neťahať hriechy minulosti do postele..
No a ja som si vypočula čo všetko mal na srdci voči mne, hm, viem, že mám doma veľmi citlivého muža ale až tak veľmi, to som netušila 😅 a to som si myslela, že ma už nemá čím prekvapiť 😅

zexi
7. jan 2012

@annabel4 ber toho kolegu... rok a pol sa ťa nedotkol? ☹ 😠 ako tu písala @eaka keby toto bolo opačne... chlap má už dávno milenku a každý víkend je zalezený v bordeli 😀