Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

lufty
10. jan 2012

@zexi presne,takto casto si vioem predstavit aj ja az niekedy neskor a nie terza,ked sme este mladi a co to vydrzime!!! 😉 a s tymi hadami...odkedy mame maleho sa hadame skoro kazdy den za nieco,akoze nic dolezite,ale pride mi,ze ostal strasne urazlivy a podrazdeny...za kazdu blbost,chyti sa aj slovicka,zareaguje hned prudko a zle a problem je na svete....ono to akoze za par minut aj tak vyrieisme,ale preco si takto kazit naladu a den skoro kazdy den???Kedysi sme takito neboli a velmi ma to mrzi.... 😢

zexi
10. jan 2012

@vejula maže si to lebo je to firemný mobil 😉 zmaže si to ešte vo firme takže akosi nemám šancu.. resp. ani som to neskúšala, hm možno tam sem-tam mrknem, čo ak zabudol že 😉

@lufty no ani my nič dôležité.. nie je to každý deň ale akosi už bez úcty hm 😖

siwinka1717
10. jan 2012

@zexi teraz budem hnusná, prisahám, že môj najlepší kamarát je homosexuál a istý čas u mňa býval, tiež mi farbil vlasy a masíroval ma, pritúlil, pobozkal ( nie jazyčkovú 🙂 ) Poupratoval, navaril, sem tam mi niečo kúpil na oblečenie z vďaky, staral sa o malého, starostlivý bol ako hrom, takto si predstavujem kamarátstvo s homosexuálom a nie manželstvo (-:

zexi
10. jan 2012

@siwinka1717 🙂 🙂 🙂 ale v pohode.. ale mne je to smiešne lebo muž je všetko ale gay určite nie 😉 Mne sa takéto manželstvo páči 🙂 až na tú zriedkavú sexuálnu aktivitu z jeho strany, samozrejme 😒

siwinka1717
10. jan 2012

@zexi ale veď žartujem, aj mne...na začiatku to tiež robil..teraz tehotná ja masírujem jeho (-:

digysa
10. jan 2012

Baby....ja sa tu rehoceeeeeeeeeeemmm.... To je neskutocne, ake zabavne pribehy zivot prinesie 😎 😀

Aj my sme mali obdobie....ze 0 bodov..... ALe inak tie dievcata co mate od 22 do 30, tam by ozaj ziadny problem nemal nastat v intenzite a kvalite sexu.....
Moj muz a ja sme uz stare paky.....my sme obaja lenivi....ale v 25-ke postele praskaly 🙂

Baby len piste....ja si budem brat nejake inspiracie na zpestrenie naseho vztahu.... U nas rozvod koli sexu nehrozi...ale tiez by to mohlo byt zaujimavejsie 😝 😅 😉

sissmiss
10. jan 2012

sme na strane 69 dievcata..... 😉

sissmiss
10. jan 2012

ja sa uskromnujem, uz 3, slovom tri, dni nic nebolo, zaspala som kym prisiel do postele, unava je hrozna a tato tehotenska.....ale dnes sa hadam dostaneme do postele skor 😝

bodka70
10. jan 2012

@sissmiss , 3 dni, to je ešte nič, keď to bude 3, slovom tri mesiace, to už bude problém 😝

bodka70
10. jan 2012

ináč najdlhšia prestávka, akú sme kedy s mužom mali, boli 4 týždne a to je asi tak maximum, čo som schopná vydržať, i keď nikdy nehovor nikdy, že 😝

vejula
10. jan 2012

@zexi inak my mame tiežtake talianske manželstvo. A tie sinusoidy poznam. Raz sa ideme zožrať od lasky a potom sa ideme zožrať od nervov.
Ešte že su naši susedia samí hluchí dôchodcovia, lebo by si asi pomysleli. Sme schopní po sebe vrčať (samozrejme ked už maly spi) a o dve hodiny nato rušiť nočný klud už z celkom inych prijemnejších dôvodov 😅 ako fakt psychiatria
Ako isto že by som brala keby sme mali len tie pekne chvilky. Ale zas radšej taketo sinusoidy, ako keby sme si mali byťž celkom lahostajní 🙂

vejula
10. jan 2012

@bodka70 ja počas tehu aj dlhšie. Som bola taký bojko a doki povedal že prvý trimester by bolo lepšie nesexovať. Ja by som vtedy kvôli babu aj meče hltala, samozrejme aj teraz keby bol na to dôvod, ale nesexovať z prevencie pred potratom si myslim že nieje moc opodstatnene, pokial nieje tehu rizikove

bodka70
10. jan 2012

@vejula , veru tak, opakom lásky nie je nenávisť, ale ľahostajnosť 😉

vejula
10. jan 2012

@bodka70 svata pravda 🙂

zexi
10. jan 2012

@vejula hehe aj my máme susedov dôchodcov a jedného čo so ženou vrieskajú na seba tak, že vtedy sme na seba pyšní, akí sme my oproti nim tichí 😅 ale u nás také že dve hodiny po hádke sex nehrozí, zvlášť muž ten sa urazí tak, že potom mi to vykrikuje aj o niekoľko rokov neskôr 😠

@digysa no moment to prečo tá hranica 22-30? ja som si sex začala vychutnávať po 30-ke 😉 😎

@sissmiss nedráždi že len tri dni - síce aj u nás len tri či dva už ani neviem, ale predtým dlho dlho nič a pred nami veľký otáznik ☹

zexi
10. jan 2012

@siwinka1717 joj ešte som zabudla že varí a koláče pečie 😝 a už som ticho 😝

petkave
10. jan 2012

@zexi tak to ako u nás s tým penením... A tiež som mala predtým totálneho kľuďasa, ktorý len počkal, kým sa ja vynervím a vyzúrim...

vejula
10. jan 2012

@zexi 😅 jaj ja si fakt neviem predstaviť ako to počuť cez steny, dufam že naší susedia su dostatočne hluchí a nepočuju ani jedno ani druhe 😀 😀

inak s tym tehu, aby ste si kočky nemysleli že by som sexovala aj keby bolo babo v ohrozeni, to v žiadnom pripade!!!!!!!! Zdravie dieťatka je to najdôležitejšie a keby bolo nutne abstinujem aj cele tehu, i ked by som asi steny driapala od nervov, ale určite by som kvôli babu vydržala.
Len si myslim že lekari niekedy zbytočne prehanaju a pre istotu radia veci ktore nič zle nemôžu spôsobiť. Ved kedysi ženy zistili že su tehu až ked sa babo hybalo a dovtedy robili všetko ako keby ani tehotne neboli

vejula
10. jan 2012

@zexi jo a skus ho vyprovokovať, že maš podozrenie že je gay ked s tebou nechce spavať, možno ti bude chcieť dokazať opak 😀 😀 😀
Vieš že ti kamarati povedali že zdravy chlap by s takou sexi babou určite chcel sex častejšie ako raz za mesiac 😀 😉

vejula
10. jan 2012

tym nechcem povedať že homosexuali niesu zdravy, asi som sa blbo vyjadrila, abysom neuražala

eaka
10. jan 2012

@vejula cez tehu bolo moje najsexuálnejšie obdobie 🙂 každý deň min 1x, malú sme v bruchu pekne pomačkali, ale nesťažovala sa, pekne sa pokolísala, maminka jej k tomu zavrieskala uspávanku a bolo dobre 🙂

eaka
10. jan 2012

@vejula heterosexuálny chlap so zdravým apetítom 😉

zexi
10. jan 2012

@vejula na to by mi neskočil 😀 vie že ja viem že nie je.. on nie je žiadny metrosexuál a ako spomínala @siwinka1717 že jej ten kamoš kupoval oblečko tak to u nás nehrozí, dopadlo by to katastrofalne, to skôr kupujem ja jemu...
a k tomu vareniu a pečeniu prišiel až v manželstve 😎keď som ho spoznala vedel uvariť čaj a praženicu.. na farbenie som ho lámala niekoľko dní až povolil 😅 takže to žiadne také že "drahá poď zafarbím ti vlásky, nechceš?" 😀 masáže detto moja zásluha samému by mu to nenapadlo 😀

wrok
10. jan 2012

baby, prepacte, ale musim sa zastat chlapov, mam osobnu skusenost, ja plna hlava novej prace, manzelka unavena z rodicovskej, opakovala mi, ze je unavena, tak som ani neriesil a ona mi to teraz vycita, ze som nemal zaujem... takze obcas treba normalne na rovinu komunikovat a budete prekvapene, ze aj chlapovi to chyba, ale nechce byt ako blbec, ze na vas kasle a ze chce sex, ked stale pocuva, ze ste nevyspate, unavene....

zexi
10. jan 2012

@eaka ja som mala v tehu najväčší apetít... teda až na posledné dni, keď som si už myslela že prasknem a ledva som sa hýbala...

eaka
10. jan 2012

@zexi shak vďaka tomu urážaniu Tvojho mužíčka nám táto debata tak prospieva 🙂 .. my inak tiež urážky tak na dva tri dni... 2 hodiny zriedka... teda počas tehu asi.. v zmysle toho, čo som tu už napísala 🙂

eaka
10. jan 2012

@wrok čítaj poriadne, všetky baby čo sem chodia to mužom povedali už snáď všetkými jazykmi sveta.. 🙂

zexi
10. jan 2012

@wrok joj my to tak na rovinu komunikujeme že už rovnejšie ani nejde 😅 nemáme problém sa o tom baviť.. takže u nás bude pes zakopaný predsa len inde 😠

vejula
10. jan 2012

@zexi oki už dam pokoj s tymto 😀 😀 😀 😀 😀

zexi
10. jan 2012

@vejula hurááááááá 😀 😝