Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

vejula
21. jan 2012

@zexi tak je to o tom či si to prizna a uvedomuje, alebo sa tvari že on je ten spravodlivy a nič sa nedeje. A samozrejme je to aj o tebe, ako dlho si schopna s nim pracovať.
Ťažko sa mi radi. Ono takmer všetci si z detstva nesieme nejake zranenia, ktore prenašame do našich vzťahov. Nepoznam snad nikoho kto by to mal inak. VEci ktore neznašal doma začina vidieť sam v sebe a tak ťažko sa to odstranuje.
Aj moj mm ma veci ktore si nesie z detstva, krivdy ktore zažival, kedže bol nechcene dieťa a bolo mu to cele detstvo jasne vyhadzovane na oči.
Ja si nesiem take krivdy že by mi tu nestačila ani cela strana keby som to tu mala vypisovať.
Ale dufam že to spolu nejako zvladneme.

zexi
21. jan 2012

@siwinka1717 uuf tak to mi je fakt ľúto ☹ ja si vždy poviem, že na hádku treba dvoch a že sa musím snažiť aby nevznikla, ale u nás vznikne tak rýchlo, že ja si ani nestihnem uvedomiť a už po mne kričí.. napr. dnes - požiadala som ho, milým, pokojným a dokonca humorným tónom, aby si neodkladal špinavé veci na kopu na komodu, lebo sa to celé môže zrútiť na nášho malého lezúňa, ktorý kade chodí tak vyhľadáva nebezpečenstvo. No, ani som to nedohovorila a spustil... ☹ ja chápem, že mal mizerné detstvo, že ich otec terorizoval, ale ako inak mu to mám povedať? mala som mu to poslať mailom? a za ďalšie, veľakrát takto nereaguje, ja proste neviem kedy je práve v tom svojom debilnom rozpoložení, že stačí, že otvorím ústa a je oheň na streche 😀
No a potom ma zdrbal, keď sa mu nedarilo parkovať v podzemnej garáži. Nejaký týpek naňho čakal, to ho strašne znervóznelo, samozrejme, že sa mu už nič nedarilo. Tak mu hovorím, kašli naňho, on počká. A do toho na mňa zreval, že to nie on ho znervózňuje, ale ja!! A to som dovtedy ani neprehovorila, takže už len moja prítomnosť ho vytáča??!! ☹

siwinka1717
21. jan 2012

@zexi ja už špinavé prádlo neriešim, to by bola pre mňa radost riešiť čosi také zexinka

irriss
21. jan 2012

@siwinka1717

Tezko zhodnotit situaci...

ja jsem v 18ti zustala sama s malym v brisku...muj manzel se zblaznil prave kvuli zakazanemu sexu - mela jsem zakazany int. styk (ze zdrav.duvodu), on a jeho hormony byly silnejsi - znasilnoval mne, bil...spavala jsem ve vane nebo na chodbe v 9.patre u vytahu a jeho zamkla doma...
...z porodnice jsem odchazela v erarnim obleceni, protoze on vse sebral, spolecny ucet vybral a cekal dalsi dite s jinou zenou...

Tezko radit..ja jsem pro radikalni tahy 😉 😒 😠 🤐 🤐 🤐

zexi
21. jan 2012

@vejula ale áno, vieš čo veľakrát prizná, tak na 90%, ale stalo sa, že niečo bolo totálne očividné a nepriznal si... aj dnes v tej garáži, ako sme potom vyložili decká, naložili drobca do kočíka a tak, tak ma objal a veľmi sa ospravedlňoval... no ale mne už tieto ospravedlnenia lezú na nervy, ja nechcem byť fackovací panák 😒

vejula
21. jan 2012

@eaka ale a čo ty ideš mať 50 minutovi sex??? hmm 🙂

no idem ja už drichmať ku tomu mojmu pokladu najmilovanejšiemu 🙂 bru nock žienky

irriss
21. jan 2012

Dobrou noc, devcata i @wrok ...bylo tu dnes s Vama doslova "krasne" 🙂 😉
dik

annabel4
21. jan 2012

@siwinka1717 taketo stresy v poslednych tyzdnoch tehotenstva naozaj nepotrebujes ☹ Dufam ze sa coskoro uvedomi!

zexi
21. jan 2012

@irriss aj ja som za radikálne riešenia.. ale napr. teraz si to ani ja a myslím že ani @siwinka1717 žiaľ nemôžeme dovoliť.. keby som mohla už tu nie som 😀

zexi
21. jan 2012

@vejula no a nielen že 50-minutovy ale ešte sa nám tu k tomu @eaka aj prizná, môžeme len tíško závidieť 😉

irriss
21. jan 2012

@zexi
@siwinka1717

To nemelo vyznit jako "Recept"..to se omlouvam...to bylo jen povzdechnuti, ze je to tezke rozhodovani.. 😉

vejula
21. jan 2012

@zexi to sa aj mne stava, že niečo poviem mojmu mm milym hlasom a on na mna vyskočí akože : čo od neho zase chcem. A ked sa urazim že čo po mne ziape uplne to otoči, že to ja som začala. Niekedy mam chuť mať pri sebe taky nejaky maly magneťačik a nahravať to, naše tony hlasu. LEbo on ma stale pocit že hovori klude a pritom huči a ja len trpnem aby maleho nezobudil. LEbo kto ho potom zas krvopotne bude usspavať? Samozrejme iba ja 🤐

zexi
21. jan 2012

tak sa lúčim aj ja... tiež si idem objať a vybozkávať drobnúšika 😉

zexi
21. jan 2012

@vejula mi hovoríš z duše, ja mu to aj opakujem, že ho raz nahrám... joj cez kopirák sú títo naši tuším 😀

siwinka1717
21. jan 2012

@irriss vieš radikálne to riešiť neviem a ešte zatiaľ asi nechcem....hoci iný by mu tu pleskli dverami zrejme, asi mám málo sebaúcty ja neviem. Nemám ani silu na radikálne kroky, uplne som frustrovaná

annabel4
21. jan 2012

myslim ze eaka mala na mysli 50 min. do dalsieho dna kedze je kratko pred polnocou, ci? alebo nas drazdi? 😉 dobru nocku zienky 🙂

siwinka1717
21. jan 2012

@annabel4 Neuvedomí, on ma z tohto všetkého len obvinuje...

annabel4
21. jan 2012

@zexi @vejula tak aj vasi? Aj ten moj ma obvinuje ze toto nepovedal a tamto nepovedal, ako keby som si to vymyslala. Tiez som mu uz x krat povedala ze ho asi nahram ak jeho kratkodoba pamat nefunguje!

annabel4
21. jan 2012

@siwinka1717 lahsie obvinit druhych ako si uznat vlastne chyby, ze ano? 😒

siwinka1717
21. jan 2012

Inak si myslím, že toto fórum a prispievajúci tu, nikto ešte nie je radikálne rozhodnutý urobiť krok , až na tú jednu kočku čo tú žiadosť o rozvod podala. Všetci sa tu ukľudňujeme, že sa to zmení, že to sú syndrómy z detsva atd alebo unava a prepracovanosť a málo času pri deťoch.
Baby nemyslím si, že sa niečo radikálne zmení, len v malom percente manželstiev. Každá z nás tu popísala realitu tak, ako ju prežíva a naši manželia nemajú 20 rokov. sú to dospelý muži so zabehanými chodníčkami ( TV, pivo, robota a tak ) my ich nezmeníme a žiadne naše vymýšľanie od spodného prádla, cez truci, cez ticho v domácnosti a dokonca ani "ľahšie večere" to nezmenia.
Každá sme to definovali a definujme aj svoj postoj, dúfame ( ja nedúfam, ja ozaj musím počkať do pôrodu a nezamýšlam sa nad jeho traumami z detstva, pretože dnes v svete PC a TV je model rodiny či už takej alebo takej vidieť pomaly v každej relácii, voľakedy to musel byť otec naživo inak boli deti dopredu devianti ) Dúfame v nápravu a preto sem píšeme. avšak máme len dve možnosti - prijať ho aký je, bez sexuálneho chtíču, bez citu, s tým že nás zosmiešni hocikedy, že nám nerozumie a vykompenzujeme si to sami v sebe s tým, že je dobrý k deťom, že nás nebije, že sú aj horší alebo sa môžme vzbúriť a povedať si toto nie, takto ja žiť nebudem a koniec a potom odporúčam fórum Kedy je ten čas ukončiť vzťah ☹

siwinka1717
21. jan 2012

@annabel4 ano a to čo píšeš, že povedal nepovedal je aj u nás. To ja už mavnem rukou

lea1333
21. jan 2012

@siwinka1717 prepacte ,ze ,sa ,vam ,sem ,motam ale ,zaujal ,ma ,tvoj ,pribeh ,aj ,ja ,mam ,priatela ,ktory ,volakedy ,fetoval ,ma ,2deti ,a ,so ,mnou ,sa ,snazi ,o ,3.len ,sa ,chcem ,spytat ,to ,bol ,taky ,aj ,ked ,ste ,sa ,snazili ,o ,babo ?

siwinka1717
21. jan 2012

@lea1333 nie, bol ako anjel. Odkedy som otehotnela je problém doma a aj s jeho deťmi je neskutočný problém.
Jeho partnerky boli vždy staršie a také tetičky a nenávidia ma doslova

lea1333
21. jan 2012

@siwinka1717 aj ,ja ,sa ,toho ,bojim z ,jeho ,synom ,mam ,dobny ,vztah ,a ,s ,decerou ,sa ,nestika ☹ a ,s ,matkou ,jeho ,syna ,nic ,nekomunikujeme ,iba ,mi ,po ,svokre ,odkaze ,ze ,dakuje ,za ,veci ,a ,td 😕

siwinka1717
21. jan 2012

@lea1333 ved ani matky jeho detí s ním nekomunikujú...aj ja som mala dobrý vzťah s dcerou a aj synom - do svadby a kým som neotehotnela! a tu sú dve firmy a byt tak sa na mňa dívajú ako na zlatokopku a zločinca, ako som písala, pred svadbou si to nedovolili prepísať ani nemali prečo, ja som svadbou nič nezískala, všetko nadobudol pred tým, ale deti a svokra ho pred narodením malej všetko nutia prepísať na svokru...a ten moj slacboch to urobi a vlastne obera svoju najmladšiu dceru o malý zasratý podiel
Ak by som nebola teraz a tu riadila by som sa striktne podla tohto:
1- NIKDY NIE MUZA SO ZAVAZKAMI ( DETMI ) Z PREDOSLYCH VZTAHOV
2- PRI AKOMKOLVEK NAZNAKU, ZE JE MUZ po 35 SPOJENY NADMIERU S MATKOU A AJ MAJETKOM A FIRMAMI BY SOM UTEKALA
3 -NIKDY NIE NEVYLIECENEHO A VYLIECENEHO NARKOMANA A GAMBLERA - dokazu to hrat, ale je vedecky dokazane že drogy ničia v mozgu niečo humanne a nastava citova plochost. Oni si ten svoj "raj" užili s dávkou a nič im ho nenahradí, ani orgazmus....len sa snažia fungovat normalne, lebo ich to na odvykačke učili
4 - AK MAL MUZ VIAC PARTNERIEK AKO 2 s KTORYMI SA SNAZIL MAT MANZELSTVO ALEBO TVACE SPOLUZITIE -JE CHYBNY, NIE PARTNERKY SU VINNE
5 - AK NEVIE NA ROVINU POVEDAT NEPRIJAMNE VECI A BUDE MOTAT - UTEKAT, PROBLEMY a ZACNE PO CASE KLAMAT

siwinka1717
21. jan 2012

@zexi Ty si ozaj ešte na materskej ?

siwinka1717
21. jan 2012

@zexi VED TEN TVOJ MA LEN 32 ROKOV !!!!

digysa
22. jan 2012

@lea1333 PReco, davas, za, kazdy, slovom, ciarku? 😅

digysa
22. jan 2012

@irriss Od teba sa clovek ale nauci veci....skoda, ze mam teraz malo casu na citanie... 😉

eaka
22. jan 2012

@vejula xi xi..no ja som sa už včera v noci začala báť, že ste ma tu čímsi nakazili, bo ma ODMIETOL! Ale takým spôsobom, že si zo mňa spravil vankuš a že je ako unavený a ideme obaja spať, tak som si tak ležala a uvažovala, že už do tejto témy neprídem 😉 no po chvíľke ho tá únava našťastie prešla... 😉
No ale 50-minútový sex som už dlho predlho nemala... skracujeme... skracujeme... 😖