Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

eaka
22. jan 2012

@annabel4 No samozrejme... 😉

eaka
22. jan 2012

@annabel4 Žienky to s tým kričaním, tak to je u nás totál to isté... ja možno aj zvýšim hlas, ale to často musím, lebo na normálny nepočuje...a on na to začne kričať, vravím, čo tu na mňa vrieskaš? a on že nevrieska, že je vrieskam... to bude niečo s ich ušami...tak ako majú nastavené "nepočuť" hlas na frekvenciách, na ktorých väčšinou hovoria ženy, tak akonáhle je v reči nejaká výčitka alebo niečo podobné, tak to asi ten ich citlivý prístrojček zachytí a počujú to zase ako vrieskanie....

katy1979
22. jan 2012

@siwinka1717 s tvojimi bodmi suhlasim okrem bodu tri. Prepac ale nie som ani citovo placha a ani som si nic neuzila vo svojom raji. a hlavne s tou odvykackou dievca. poznas asi velmi malo takych ludi. si popisala cloveka ktory je niekde na psychiatrii dva mesiace aj s cestou a nie je tam z vlastnej vole. no nic nedalo mi to. promin

vejula
22. jan 2012

@eaka hihi nevrav, že je to nakazlive, lebo tato tema je zaujijmava. a človek nikdy nevie čoho sa o paar rokov dožije tak treba byť pripravený 😅
No ale u nas to zatial nevyzera že by moj mm nemal chuť. LEn raz za tyžden si musi isť s kamaratmi sadnuť aj keby čo bolo 🙄
Ale tak naš apetit je momentalne taky vyrovnany. Takyto stav by mohol ostať až do straaašne starej staroby 😀 😀

vejula
22. jan 2012

@eaka no u nas v pohodke aj hodinka... Ale teda ta polhodka minimalne 🙂 ja si fakt neviem predstaviť 10 minutovy sex. Fakt 😖

hihi no ked uvidi mm že tu pišem do temy, tak sa si bude velmi čudovať 😀 😀 😀 kedže toto je jedna z oblasti kde nemame nejake problemy.

My sa skôr hadame pre ine veci 😔 to asi vyplyva z našich vybušnejších a ješitnejších povah 🤐

eaka
22. jan 2012

@vejula No, my v poslednej dobe hádžeme skôr také rýchlovky, aby sme to stihli, než sa zase pohádame... 😀

vejula
22. jan 2012

@eaka vy sa hadate aj počas sexu????? 😀 😀 😀 😀 tak to je už sila 😝 😀 To si teda vôbec neviem predstaviť 😅

siwinka1717
22. jan 2012

@katy1979 neviem, nepoznám, nechcem sa nikoho dotknúť, súdim podľa dvoch čo mám okolo seba, ale písala som o sebe, nie vo všeobecnosti

lea1333
22. jan 2012

@digysa mam vyrus ,v ,kompe a to to mi to robi 😠

lea1333
22. jan 2012

@siwinka1717 no aj ,mne ,zacinaju ,urcite ,veci ,vadit!: 😠

eaka
22. jan 2012

@vejula no...tak to ešte nie...ale v krátkych pauzách medzi hádkami rýchlo hodíme rýchlovku, lebo by sme sa k sexu nedopracovali... 🙂

eaka
22. jan 2012

@lea1333 No že si rýpnem...okrem čiarok Ti ten vírus hádže aj hrubky? 😉

lea1333
22. jan 2012

@eaka 😀

digysa
22. jan 2012

@vejula Teraz uplne vazne....prosim ta opis nam ako prebieha "priblizne" tvoje milovanie....Lebo ja si neviem predstavit hodinu mat v penis v sebe... 😀 😀 😎 tak ako, ty si nevies predstavit 10 min sex.

Teraz ale vazne baby....ako vlastne casujete to milovanie? Kolko moze chlap vydrzat bez ejakulacie, ked je priamo vo vas?
(sory pisem to tu velmi podrobne...ale potrebujem si ujasnit, co si prestavujete pod 50 min, ci 1hod milovanim) 😅 😅
Moj muz s tym problem nikdy nemal....kludne vydrzi, kolko ja potrebjem....ale hodina 😀 🙂 😉
To myslite ako aj predohru a pod...???? Som teraz mimo...

Piste...

digysa
22. jan 2012

@lea1333 Aha...OK..ja ze mas nejaky problem v hlave 😎

lea1333
22. jan 2012

@digysa mozno ,aj ,to 😀

digysa
22. jan 2012

@eaka 50min je super... My mame 2 deti a prave sme v procese stavania domu. Tak mame v byte nasu spalnu a detsku izbu hned vedla seba... Je to u nas teraz kriticke vystihnut nejaku volnu chvilu...
Syn chodi spat o 9:30, dcera potiahne aj do 10:30 ( vychadza z izby aj 6 krat, kym zaspi)
A v noci sa obidve decka striedaju....jeden den pride synator k nam spat (lebo mal zly sen), druhy den zase dcera (ze je smadna).....no hroza 😖

digysa
22. jan 2012

@lea1333 Ty sa snazis otehotniet...vidim v pase... kolko vam trva jedno milovanie?? Priznaj sa 😎

lea1333
22. jan 2012

@digysa ano ,snazim no ,teraz ,asi ,15min 😅 ale ,byvalo ,to ,aj ,hodinu

digysa
22. jan 2012

MY mavame hodinove ci celodenne radovanky len, ak su deti s mojimi rodicmi (co byva iba raz do roka, pocas letnych prazdin) alebo ked sme na dovolenke bez deti....

U nas nie je fyzicky mozne, aby sme sa hodinu uspokojovali.. 😀

Mam kamosku, ktora to ma podobne ako ja... A vyriesili to tak, ze uplne vazne sa stretavaju raz za tyzden cez obednu prestavku doma... ( obaja pracuju, obaja maju male deti, on chodi spat o 9 vecer ako moj muz, a ona chodi spat o pol noci , tak ako ja)
Niekedy clovek musi sexovat namiesto obeda...nic sa neda robit 😀 😀

eaka
22. jan 2012

@digysa Shak to som navrhovala aj @zexi, lebo ten jej si vždy švihne anču ručnú cez obedňajšiu pauzu v práci, tak že má za ním prísť na prepadovku... 😉 že zexi 🙂

eaka
22. jan 2012

@digysa No skúsim si zapamätať, že keď sa najbližšie pritrafí taký dlhší sex, aby som si odstopovala, koľko trval 😀

bodka70
23. jan 2012

@digysa , tak ja si myslím, že tá hodina sa myslela aj s predohrou či dokonca aj s dohrou 😉. Hodinová súlož - však to sa milenci zošúchajú až do krvi - aúúú.... 😝 😀 😀 😀

eaka
23. jan 2012

@bodka70 Aj so šlofíkom po sexe... 😉

bodka70
23. jan 2012

@eaka , tak ak sa ráta aj ten šlofík do časového limitu, tak tú hodinku s mužom kľudne dáme, hocikedy 😎 😀 😀 😀

bodka70
23. jan 2012

inak, dievčatá, pomaly ale isto sa môžem presunúť do tejto diskusie, kedže zhruba od začiatku decembra (škoda, že som si to nepoznačila, netušila som, že to bude tak význačný dátum) sme sa milovali 1x (slovom: jeden krát). 🤐

vejula
23. jan 2012

@eaka 😀 😀 😀 ty si pripad že medzi hadkami

@digysa
@bodka70 tak samozrejme že to nemusi byť len hodina nepretržiteho nakladania 😀 😀 😀 😀 ja berem sex ako suhru rôznych prijemnych činnosti, ktore všetky smeruju k tomu istemu cielu 😀 😀 😀 Musi v tom byť aj trocha fantazie a hry, podla mna... Ale myslim (vlastne viem)že je možná aj hodinova čisto sulož ako si to nazvala, myslim že je možna aj trojhodinova 😀 😉

vejula
23. jan 2012

@bodka70 ☹ čo maš rizikove tehu???

bodka70
23. jan 2012

@vejula , zatiaľ ani nie, i keď zrejme časom asi bude 😒. Skôr sa tak nazbierali okolnosti, keď si to tak spätne pozriem: akosi sme sa od začiatku decembra míňali s mužom s chuťou - raz nemal chuť on, potom zase ja, a keď bola chuť u oboch, nebol čas. Potom išli sviatky, kopu stresu, zhonu a práce, večer som bola akási unavená a nebolo mi dobre (to som ešte nevedela, že som tehotná). Po teste, keď mi vyšiel pozitívny, som absolútne stratila chuť na sex, keď som si uvedomila tie následky minulého neviazaného sexu, vďaka ktorým vznikol určitý "problém". Potom po nejakých dňoch bolo to 1 milovanie a teraz zasa nič... akosi sme obaja od toho odvykli a namiesto chuti v hlave sa prevaľujú iné myšlienky - ako čo bude, ako to zvládnuť....

eaka
23. jan 2012

@vejula Ja si tiež myslím, že je možná aj trojhodinová, dokonca som si celkom istá, že som raz mala tú česť 😉