Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

zexi
27. jan 2012

@bodka70 joj to sa aj ja pýtam, prečo stále všetko ja 😀 ale prúser je v tom, že on si možno hovorí to isté.. teda nie ten môj ale tvoj..

@vejula nelení, lebo to berie, že musí - dieťa je hladné, treba mu dať jesť.. sexovať so mnou - aspoň on sa tak domnieva - nemusí. 😀 😲

eaka
28. jan 2012

Našla som pre Vás ftipík 🙂
Viete čo je to devalvácia kovov?
To je, keď vymeníš zlaté srdce manžela za oceľový penis kolegu!!
😀 😀 😀

eaka
28. jan 2012

A ece jeden, do tejto témy ako vyšitý:

Otec sa rozpráva v drogérii so svojim
8 ročným synom. Syn zbadal kondómy
a pýtal sa na čo to je.
"Na bezpečný sex."
"A prečo sú tam 3 kusy v krabičke?" pýta sa syn.
"To sú pre stredoškoláka - jeden na piatok, jeden na sobotu a jeden na nedeľu."
"Super! A na čo sú krabičky so 6 kusmi?"
"To je pre vysokoškoláka - 2 na piatok, 2 na sobotu a 2 na nedeľu."
"Vav! A kto používa toto?" a ukázal na krabičku s 12 kusmi.
"To je pre ženatých mužov - jeden na január, jeden na február..."

😀 😀 😀

zexi
28. jan 2012

@eaka nám by stačilo to 6-balenie: jeden na január, druhý na marec... 😀
No, kočky neukojené aj ukojené 😉 Chytila som druhý dych! Idem vymeniť svoju zásobu spodného prádla, idem tam pridať kúsky, ktoré v kombinácii s mojím telom muža zničia! 😎
Napr. tieto 😝

bodka70
28. jan 2012

@zexi , wau 😎 , no škoda, že moja postava sa ani zdaleka nepribližuje tej na foto ☹

annabel4
28. jan 2012

@zexi nam postacuje aj prazdne balenie 😠

annabel4
28. jan 2012

@zexi btw pekne pradielko, este mat tak zadocek do toho... mozno by to aj zaposobilo i ked pochybujem.

irriss
28. jan 2012

@zexi
krasna servirka.....ja k tomu sice nemam zadecek..ale oci ano....barevne by to slo, takze jedine s pouzitim na hlavu... 😀 😀 😀

eaka
28. jan 2012

@zexi Aby Ti neumrel len pri pohľade!!! 😉

eaka
28. jan 2012

Jano sa sťažuje Jožovi v krčme:
- To je už so mnou strašné, vládzem len raz týždenne pomilovať manželku.
Jožo na to:
- Oj, ja ju ešte týždenne zo desaťkrát pomilujem.
- Ale nevrav, však ty nijakú manželku nemáš.
- No hej, ale my sa bavíme o tvojej, či nie?

lili_mia
28. jan 2012

@zexi @bodka70 tým že prečo musím všetko urobiť JA, trpela aj ja, v podstate aj trpím, ale už v porozchodovej eufórii, stále je to vo mne, že ja som musela iniciovať trávenie voľného času, či ked sme sa pohádali, tak začať s vysvetľovaním __ aj ked s odstupom času to beriem tak, on vedel, že ked som nasratá, tak čuším, nereagujem, tak už prestal s tančekmi okolo mňa a čakal, kedy sa ozvem, až potom riešil, a program? nooo on celý deň na nohách, sadol si doslova až v aute cestou domov a ja som ho ešte chcela vláčiť na prechádzku

vejula
28. jan 2012

@zexi uuu tak takato sexica z teba bude??? JA som asi ina, ale ja by som sa musela smiať sama na sebe keby som si taketo dačo navliekla 😀 😀 😀 Ja som skôr taky iny typ, a chvalabohu ani moj manžel si na takomto pradielku nejako nepotrpi 😎 Ako nespozorovala som rozdiel v jeho tužbe po mne či som mala teplaky alebo som bola nahodena... Asi lubi moju dušu 😀 😀 😀 😀

Ale normalne sa smejem ako tu pišem tento prispevok

zexi
29. jan 2012

@bodka70 @irriss @annabel4 kočky tá postava vôbec nemusí byť ako na fotke predsa 😉 ja možno práve ten zadok ako tak spĺňam ale vpredu mám "krásne" potehotenské bruško v tvare bubna kedysi po prvom pôrode ešte pevné prsia sú tiež už len spomienkou 😠 ale 90% z týchto vecí muži nevnímajú predsa, určite nie v takýchto chvíľach, však vtedy ani poriadne rozmýšľať nevedia 😀 no tak ja schválne vyberám také prádielko, ktoré upozorní na tie miesta, ktoré mám v poriadku, nebudem si rozhodne kupovať košieľku s výstrihom na bruchu napr. to by fakt asi nezabralo 😅
No a včera som po dlhej dobe vyskúšala jeden z overených a otrepaných trikov a zabralo to 🙂 🙂 🙂 a ešte to aj vyzeralo tak, že to inicializoval on /že som to vlastne aj tak naplánovala ja nemusí vedieť 😉/

zexi
29. jan 2012

@vejula tak jasné, že v drvivej väčšine prípadov keď zo seba zhadzujeme šaty tak ide o tepláky a tričká 😀 môj nikdy nenaznačoval, že si na to potrpí, ale keď som vyskúšala, očká sa zablysli, podľa mňa už len preto, že to bola príjemná zmena.. 🙂

vejula
29. jan 2012

@zexi hej jasne... no neviem ja tiež zo seba nemam momentalne dobry pocit. aj ked mm stale hovori že ako sa mu pačim. proste ked sa ja sama sebe nepačim, nedokažem na seba navliecť niečo take.... čo ja viem.... najprv musim byť sama so sebou spkojna 🤐

zexi
29. jan 2012

@vejula no to máš pravdu, ale to by som sa načakala... 😅 dovtedy by nás sex. a asi aj manželský život stroskotal.. takže sa musím cez to povzniesť, no. A aj môj mi to stále opakuje, že som nádherná a hladká mi moje striové bruško.. takže začínam tomu veriť.. 😉 teda jasné, že popri tom sa pracuje na návrate k predtehotenskej postave 😉

vejula
29. jan 2012

@zexi ked vieš ja mam taku dilemu. Už som bola taka schudnuta na predpôrodnej vahe, ale moje prsa boli otras 😖 mala som zo seba fest komplexy ked som si dal dolu podprdu. A teraz ako som na sviatky pribrala, tak kozenky vyzeraju ovela lepšie, ale zas ten zvyšok nieje nič moc. Tak teraz babo rad 😅 😀

annabel4
29. jan 2012

@zexi a co za trik si vyskusala? 😉

zexi
29. jan 2012

@vejula rozhodne zostaň taká aká si 😉 teda neviem koľko kg nadváhy máš, ale ak to nie je veľa a zdravotne sa cítiš fajn, a ešte navyše aj lepšie vyzeráš tak nie je čo riešiť 🙂

@annabel4 no fakt nič nové pod slnkom - po výjdení zo sprchy len v krátkej nočnej košieľke bez nohavičiek som sa v obývačke v manželovom zornom poli po niečo zohla k zemi, tak primerane 😉 viac nebolo treba 😉

annabel4
29. jan 2012

@zexi ty sa mas! To ja by som mohla z kupelky vyjst aj naha a nim by to nepohlo 😠 Minule ked som sa v spalni prezliekala a on prisiel tak mi bolo dokonca trosku neprijemne ze ma videl hore bez! Nuz co uz, po vyse rocnej ignoracii mam na to pravo a podvedome ho beriem ako spolubyvajuceho...

zexi
29. jan 2012

@annabel4 joj annabel ale si nemysli, že tieto triky zaberajú zakaždým, to vôbec nie 😒 niekedy môžem skúšať koľko chcem a je ako ľadový medveď, keď je unavený, nepohne s ním nič.. teraz to bolo také správne načasovanie.. nebol unavený, bol odýchnutý a dobre naladený..
U vás to stagnuje už rok? 😠 A čo on na to hovorí?! A čo ty? Máš nejaké plány?

annabel4
29. jan 2012

@zexi ale aspon zabera aj ked nie vzdy 😉
On na to vravi ze kazdy vztah casom sklzne a nebyva to uz priorita co beriem ale vyse roka a k tomu bez kazdodennych objati a bozkov.. blbost! Nechala som to tak no on za mnou s objatim alebo pusou nepride takze okrem vyse rocneho nesexovania mame uz niekolkomesacne nedotykanie sa, hroza ze? Planujem mu opat povedat ze takto sa to neda a nevladzem to uz takto tahat no zase vytiahne nejake argumenty ktore budu aj z casti pravdive no on si vie dost dobre obhajit veci a ja budem mat pocit akoby som vymyslala nejaky problem ktory tam aj je len on ho nevidi ☹

zexi
29. jan 2012

@annabel4 prepáč, už si spomínam, veď už si to písala. no jasné, že normálne to teda nie je ani náhodou ☹
okrem tejto oblasti si rozumiete dobre? dcérka ho má rada? ja teda nechcem radiť, sama mávam stavy že bývam dosť zúfalá, ale ja by som už premýšľala nad odlúčením, možno zatiaľ dočasným.. ak si dobre spomínam, nie ste zosobášení, o to ľahšie by si to mala... ako ti teda prejavuje láskou ak nie dotykmi, pohladením, objatím? ☹

vejula
29. jan 2012

@zexi no nemyslim si že som už nejaka velryba. Mam asi 55kg no ale som taka nižšia - 161cm. Takže skôr len taka baba čo ma cici aj rici, ale teda aj to bruško stale mam. Cez leto som mala 50kg, bola som skôr chudšia ale teda tie prsia boli hrozneeeee. To ma odradzuje od toho aby som schudla 😅

A ty taketo fintičky davaš na mm??? hihi, ale tak po par rokoch už aj ja budem musieť isto niečo vymyšlať. Mno momentalne mam mrchanu, takže mam pardnovy oddych a mm tiež.. teda aspon dufam 😀 😀 😀

zexi
29. jan 2012

@vejula no presne to som si v duchu tipla, že 5kg - to je uuuuuplna pohoda, to nerieš 😉 ja mám 12kg navyše, takže to riešim, aspoň tých 9-10 by som dala.. hlavne to už proste nevyzerá dobre, rici-cici je fajn 😉
no tak ja tiež momentálne očakávam príchod červenej armady a to prave ked mi ide karta 😀 😀 😀 konečne sa muž vzchopil a ja budem odstavená, joj toto ako na potvoru 😅

annabel4
29. jan 2012

@zexi vacsinou si rozumieme, vieme sa aj porozpravat no niekedy ma zbytocne a blbe poznamky a potom ma rozculuje no v poslednom case si aj tak robime po svojom, on vecer pri tv, ja okolo domacnosti alebo nieco pozeram na nete, on je vacsinou zaveseny na pc kedze na nom pracuje no myslim ze keby chcel tak s nami moze travit viac casu. Napr ked jeden den cez vikend robim tak je s malou no cas predtym alebo po tom je vacsinou strceny v pracovni namiesto toho aby bol s nami ked uz som doma. Mala ho ma rada aj on ju, vychadzaju si.
Myslim ze lasku mi neprejavuje nijako, aspon to nepocitujem, on si mysli ze si ten pocit asi vycucam z malicka 😖

@vejula super, na svoju vysku akurat. Myslim ze 50kg je uz primalo a ked aj schudnes tak zvycajne nie v tych miestach kde by si chcela, odrazi sa to na prsiach, vychudnutej tvari... Radsej mat o par kg naviac, brusko vytvarujes aj cvicenim. 😉

vejula
29. jan 2012

@zexi že prichod červenej armady 😀 😀 😀 no to je jak naschval teraz. Ale tak riadne využi kym sa ešte da, nech ostane v cviku 😉

vejula
29. jan 2012

@annabel4 ehm, presne to. hned sa mi to odrazi na prsach a to nieje moc dobre 😖 ... Ako ja mam prsa take väčšie vždy som mala a ked schudnem ta koža ostane velka ale vypln sa strati 😅

annabel4
29. jan 2012

@vejula tak potom uz len nejake vystuzene podprdy no ked sa ta vyzlecie asi sa to odrazi na sebavedomi. Chlapi maju radi vacsie prsia tak si to uzivaj! Ja mam normalne, skor uz teraz mensie a mne ten moj raz povedal ze ake ich mam velke 😠 neviem ci sa mu pacia nejake Acka alebo co, magor.

vejula
29. jan 2012

@annabel4 no moj ma rad väčšie prsia, asi preto si ma vybral 😀 😀 😀 nieee srandujem 😉 ale teda v puberte som mala dosť tych debilnych reči od chalanov a ked po mne pokrikovali že lola a tak. no som sa hanbila, však chapeš. Ale potom sa to tak ustabolnilo a bolo to ok.

Ale niečo ti poviem, napriek tomu že už dojčim 21 mesiacov a prsa už niesu to čo bývali, moj mm mi stale hovori že sa mu velmi pačia, že viac ako pred otehotnenim... Tak neviem či je to len milosrdna lož, ale nepride mi to tak.. Ale možno vie len tak dobre klamať 😅