Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

vejula
29. jan 2012

@annabel4 jo a vystužene podprdy teda nenosim vôbec. už len kvôli tomu že dojčim a ked malyy potrebuje tak sa nemusim serinkať s košikmi ale len zhrniem tu handričku a možem veselo kojiť

siwinka1717
1. feb 2012

Haló čo máte nové??? 🙂

siwinka1717
10. feb 2012

Tak my už máme Ellu na svete 🙂

annabel4
14. feb 2012

@siwinka1717 Blahozelam! Urcite si to uzivate, drahy ako? Budte zdrave a stastne 😉
Pozeram ze tu uz baby dlho neboli, zeby sa to doma s chlapmi zlepsovalo? 😀

vejula
14. feb 2012

@annabel4 a ty ako s chlapom? žiadne zlepšenie?

annabel4
14. feb 2012

@vejula diky za opytanie no vsetko postarom ☹ Ty sa mas ako?

vejula
15. feb 2012

@annabel4 my sa mame fajne, som teraz sice trocha chora, aleinak to ide...
A ty teda aj rozmyšlaš že to začneš nejako riešiť?

zexi
16. feb 2012

@siwinka1717 jej, dlhšie som tu nebola ale kvôli tebe som prišla, gratulujem k Elle 🙂 🙂 🙂
A ako u vás doma??

@annabel4 @vejula
A my zasa nesexujeme 😠 naposledy pred tými vyše dvoma týždňami, čo som to aj sem písala, odvtedy zasa pauza a zasa celý deň má na mňa chuť ale večer padá únavou 😠 aj teraz zachrápal 😀 včera išiel na pivo tak už som nevydržala a spýtala som sa ho, ako je možné, že na pivo si čas nájde vždy ale na sex so mnou nie?!!! Navyše to má teraz v práci dosť nahnuté tak to už mi vôbec nesvitá na lepšie časy, chodí domov bez nálady.. Ach jo! Čo budeme s nimi robiť?! ☹

annabel4
16. feb 2012

@vejula rozmyslat rozmyslam no akosi sa k tomu dostat je uz horsie ☹ vlastne som sa aj nedavno dala na rozhovor ze uz mu to poviem no asi som nevystihla ten spravny okamih, vybuchol a nebol ochotny pocuvat. Budem musiet skusit inokedy...
@zexi dufam ze to bude iba kratkodobe a coskoro sa dostanete do "situacie" spred dvoch tyzdnov 😉

bodka70
17. feb 2012

@siwinka1717 , gratulujém, všetko naj , nech ste hlavne zdraví 🙂 🙂 🙂.

U nás tiež všetko postarom, toho roku sa "už" 3x podarilo, ja som tehotná, tak ta túžba hodne poklesla, ale ešte stále je väčšia ako u môjho muža 🙄. No a tehotná nebudem večne, že? 😖

Nie až tak dávno som písala tu, že je to už u nás celkom dobre, že som spokojná, ale asi som to zakrýkla. No nič, teraz ani nemám energiu to riešiť, mám aj iné starosti. A samotný chýbajúci sex, to by sa ešte dalo vydržať, len trochu nehy a pohladenia navyše chýba. Teraz by sa mi to zišlo najviac.

vejula
17. feb 2012

@zexi 🙄 to je neskutočne že na kamaratov energiu ma a na teba nie... To fakt vidno priority toho človeka 😖 JA by som ho do prdele poslala s takymto do prdele 😖

@annabel4 😢 to ma mrzi. No ked ma k tomu taky postoj zrejme bude najlepšie ked to vyriešiš sama. On si zrejme chybu nepripušta 😖 a važnosť situacia nechape

kika29
17. feb 2012

baby a ja že to len moj muž je taký švihnutý 😀 😀 😀

zexi
17. feb 2012

@annabel4 a máš kam odísť? A môžeš si to aj finančne dovoliť? Ak áno, neváhala by som ani chvíľku ale jasné, ľahko sa hovorí a oveľa ťažie koná, poznám to sama.. aj keď mne sa stále zdá, že my sme z tých lepších prípadov /dúfam, že si to nenahováram 😕 /a za posledné týždne aj keď nebol sex, ale vzťah je super, aj hádok bolo menej a nehy a nežností tam je kopec, len ten posledný krok chýba.. akoby ho bavili hlavne tie nežnosti okolo toho, to doťahovanie sa ale potom už samotný akt nie.. netvrdím, že mňa nebavia tiež.. ale tak ja by som to brala až do konca, aspoň občas 😝

@bodka70 no uplne chapem, v tehotenstve to žena potrebuje dvojnásobne!! Nedá sa mu to nejako naznačiť? Či on je typ, že každá snaha márna? ☹

@kika29 ďalšia v klube? 🙂 to je toľko asexuálnych chlapov v manželstvách?!! 😠

vejula
17. feb 2012

@zexi to je fakt zvlaštne čo hovoriš, chlapov praveže bavi hlavne ten koniec a na to doťahovanie až tak nies 😕 hmmmm, žeby chlap so ženskym mozgom 😅

kika29
17. feb 2012

@zexi noo aj ja sa dakedy nemám čím chváliť 😝 . môj ma nazval ninfomankou lebo sa každý deň pýtam či náhodou dnes nemá chuť. tak u nás je sex cca 3-čx do mesiaca aj to je ten lepší mesiac ked je tolko. 😠

kika29
17. feb 2012

@zexi píšeš že máš nežnosti ja nemám ani to. maximálne čo mám tak že si večer môžem ľahnúť pod jeho paplon a tak ho aspoň kus cítim na mijom tele ale to tak asi všetko. zaspí.

annabel4
17. feb 2012

@zexi to si asi ten "lepsi pripad" 😀 pokial je tam dostatok neznosti tak to podla mna nie je az take zle, mne keby ukazoval neznosti kazdy den tak to asi ani az tak neriesim. Odist nemam kde, musela by som si nieco najst, financne by sa to hadam nejako utiahnut dalo.. Keby sa s nim dalo v klude porozpravat tak to riesim uz aj, no ked si predstavim ze zase vybuchne tak vobec na to nemam chut.
@kika29 vitaj v klube ☹ co sa to s tymi chlapmi deje? 😒

zexi
17. feb 2012

@vejula u nás je to celkovo nejak vymenené, ja som ako chlap a on ako žena 😀 ale tak pravda je taká, že on by VRAJ bral tiež aj ten záver, ale kým uspíme deti tak už nevládze alebo aj on spí 😀

@kika29 ano ano aj ja som podla mojho nymfomanka, he! vôbec nie je pravda, svojmu predch. partnerovi som nestačila zasa ja.. no bez nežností si to už vôbec neviem predstaviť, potom ako takí muži vôbec prejavujú lásku, náklonnosť? Ako a čím? 😒

@annabel4 aj moj je vybusny typ.. ked s nim chcem nieco riesit, nesmie byt unaveny, hladny 😀 a musi mat dobru naladu.. najlepšie sa s nim riesia veci hodinu pred jeho odchodom na pivo 😀 vtedy by mi zniesol aj modre z neba 😉 vzdy uprace kuchyni, pripravi mi šalátik na večeru, vymasíruje mi nožičky.. joj keby mu tak na mne sexe so mnou záležalo ako na pive s kamošmi 😠

zexi
17. feb 2012

a dnes sa chystá romantický večer!! staršieho sme odniesli k svokrovcom, mladšieho uspíme o cca hodinku a potom si chceme pozrieť spolu film, otvoriť vínko a dúfam, že aj viac 😅 poprosím držať palce 😵

xenia555
17. feb 2012

@zexi :D :D

xenia555
17. feb 2012

@kika29 Inak, ja som u nas doma zaviedla spolocny dvojpaplon. 🙂 A je to celkom fajn. 🙂 Akurat, ked sa strasne pohadam, tak vykutram este jeden a demonstrativne spim pod inym. 😀 Pripadne aj v inej izbe - obyvacke. To len ked je uplne hrozne. Raz som sa tak demonstrativne odstahovala do obyvacky a moj muz demonstrativne neprisiel domov, zasiel z roboty do krcmy a nedvihal mi telefon. 😠

kika29
18. feb 2012

ach ženy keby človek vedel čo sa vykľuje z chlapov po pár rokoch manželstva. môj muž nie je zlí nesťažujem sa lebo mi veľa pomáha aj v domácnosti aj navarí len ten sex mu akosi velmi v živote nechýba. mne chýba viac 😀
@zexi ja som toto isté povedala môjmu že on je ako žena. stále výhovorky. že na ženy sa vždy povie že sa vyhovárajú že majú mendzes, že ich bolí hlava, že je unavená atď..... okrem toho mendzesu môj muž už mal každú výhovorku. Najčastejšie že je unavený 😠 ☹ a potom si nehľadaj milenca 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zexi
18. feb 2012

@kika29 asi tak, kika. aj môj je stále unavený. aj teraz išiel spať spolu s drobcom, mne to už príde že aby náhodou som ho neobťažovala, lebo však teraz by bol na to čas, starší stále preč, mladší spí...
včera to dopadlo naprd 😒 malý zaspával skoro tri hodiny.. keď konečne niečo po 22h zaspal, boli sme obaja mrtvi.. lahli sme si tiež a ako také polená zaspali..
A @kika29 ja ešte tomu môjmu vždy hovorím, že keby naozaj chcel, ten čas aj energiu si nájde - tak ako si vždy nájde čas na to pivo s kamošmi.. aj keby traktory padali, max raz za dva týždne, ale zväčša raz do týždňa pivko musí byť, jednoducho si dáva záležať na tom, aby dlho bez neho nebol - keby sa presne takto stavial k sexu, že by si dal záležať na tom, aby to bolo aspoň raz týždenne, všetko by bolo v najlepšom poriadku. Lenže on má úplne inak určené priority 😠
A áno, keby som to vedela pred manželstvom................. Len ten môj sa ešte počas chodenia so mnou hral na to, aký je šťastný, že natrafil na ženu s väčším apetítom, že takú vždy chcel 🙄 no to iste 😠 na toto sa hnevám dodnes, že mi už vtedy klamal 😠

zexi
18. feb 2012

@xenia555 dobrý fígeľ 😉 u nás by ale neprešiel, môj spí pod hrubočizným, taká zimná verzia, dva paplóny spojené spolu cvokmi, ja spím pod tým najtenším aký som našla, letným.. keď sa prikryjem tým jeho doslova sa dusím a chytá ma panika 😕 toto isté máme s mladším synom, každý paplon odkope, vyhovuje mu len tenká dečka.. a ešte je mužovi v noci zima, tak sa chodí zohrievať ku mne, že ja som ako piecka 😅 no bodyť nie, keď ma spaľuje nevyplnená túžba 😒

kika29
18. feb 2012

@zexi jaj moja. my sme spolu chodili a kúpil byt a v tedy mi povedal že budem mať po chlebe lebo pred tým sa nedalo sexovať hoci kedy. aj byt bol a sex len sem tam tak že prd z toho. a čím je starší tak tým je to horšie.
kolko rokov je rozdiel medzi vami? medzi nami 5 rokov.

zexi
19. feb 2012

@kika29 aj medzi nami! ale ten môj je o 5 rokov odo mňa mladší 😕

kika29
19. feb 2012

@zexi vau tak ty sisi trúfla na mladšie mäsko 😉

zexi
19. feb 2012

@kika29 no a pomohlo mi to? 😅

kika29
20. feb 2012

@zexi ta asi nie 😒

bodka70
20. feb 2012

@zexi
@kika29 , aj ten môj je odo mňa mladší, hoci len o 3 roky a je mi to na dve veci...
😝
akurát že plodný je až až. Otehotnieť po 40-tke, kedy vraj plodnosť rapídne klesá, pri frekvencii 2-3 sex mesačne, pričom sme sa skoro vždy chránili prezervatívom a vyhýbali plodným dňom.... No, jeho spermie musia byť poriadne fiškusy 🙂 🙂.