Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

shmoulinka1
6. apr 2015

@siwinka1717 ahoj, existuje prosim este k tomuto sukromka? dakujem za pridanie 🙂

nikitamaria
7. apr 2015

ellen,vôbec sa nestresuj.z času na čas sa stane v manželstve,že su dvaja naladení na inu vlnovú dlžku.uplne kludne sa môže stať,že ked ten tvoj dostane chuť,tak ty budeš mesiac úúúúplne mimo nejakym sexualnym hradkam 😉 ..mali by ste mať síce medové týždne,ale je praavda,že zmena stavu môže byť príčinou.V chlapskom ponímaní to môže byť aj pocit,že už si nebude môcť robiť čo chce,tak aspom toto môže povedať,že robi kedy chce...a jemu sa práve nechce 😀

bubu1604
9. aug 2015

Ahojte zeny dnes som sa zaregistrovala 1x sa vyjadrujem k nejakej teme takto ale zufale situacie vyzaduju aj taketo ciny neviem ci este je tu niekto s tymto oroblemom ale tiez muz so mnou vobec nespi a tuzim odist uz sa to tak nakopilo ze nemam chut ani otvarat dvere bytu neviem ako dalej

ellen
autor
8. feb 2016

@nikitamaria to bolo tak daaavno, ze uz mi to iba tato tema pripomina ;)))

rainyafternoon
10. feb 2016

@ellen a ako to s vami dopadlo a kde bol problem?

ellen
autor
10. feb 2016

dopadlo to tak, ze teraz po druhom dietati sme celkom radi, ked zalahneme o deviatej :DDD ale ide len o spanok... ukludnilo sa to, na cele to obdobie sa zabudlo a vlastne dodnes neviem, kde bol problem... ale ziadne finty nezabrali, chcelo to len čas...

mikman
12. júl 2021

@ajka23 hmmm že by som hľadal zle 😜