• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel a odmietanie sexu

10. februára 2016 
@siwinka1717 ahoj, existuje prosim este k tomuto sukromka? dakujem za pridanie :slight_smile:
7. apr 2015 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellen,vôbec sa nestresuj.z času na čas sa stane v manželstve,že su dvaja naladení na inu vlnovú dlžku.uplne kludne sa môže stať,že ked ten tvoj dostane chuť,tak ty budeš mesiac úúúúplne mimo nejakym sexualnym hradkam :wink: ..mali by ste mať síce medové týždne,ale je praavda,že zmena stavu môže byť príčinou.V chlapskom ponímaní to môže byť aj pocit,že už si nebude môcť robiť čo chce,tak aspom toto môže povedať,že robi kedy chce...a jemu sa práve nechce :grinning:
7. apr 2015 o 03:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zeny dnes som sa zaregistrovala 1x sa vyjadrujem k nejakej teme takto ale zufale situacie vyzaduju aj taketo ciny neviem ci este je tu niekto s tymto oroblemom ale tiez muz so mnou vobec nespi a tuzim odist uz sa to tak nakopilo ze nemam chut ani otvarat dvere bytu neviem ako dalej
9. aug 2015 o 10:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@nikitamaria to bolo tak daaavno, ze uz mi to iba tato tema pripomina ;)))
8. feb 2016 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellen a ako to s vami dopadlo a kde bol problem?
10. feb 2016 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dopadlo to tak, ze teraz po druhom dietati sme celkom radi, ked zalahneme o deviatej :DDD ale ide len o spanok... ukludnilo sa to, na cele to obdobie sa zabudlo a vlastne dodnes neviem, kde bol problem... ale ziadne finty nezabrali, chcelo to len čas...
10. feb 2016 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok