Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aadula
9. apr 2008

domicia, ale je to aspoň na dobrej ceste. Ja som zas po tri večeri nevedela malého uspať, bol nejaký nesvoj, takže som vždy keď konečne zaspal on, zaspala aj ja a som taká vyšťavená, že by som nevládala ani po vlasoch manžela pohladkať 😀

elinka27
9. apr 2008

tak ja sem asi uz za chvilku nebudem patrit do tejto temy 😀 pretoze momentalne sa nechce sexovat mne, nejak nemam chut a uz ma to nejak aj prestalo trapit,ked muz padne unaveny,lebo mi to teraz tak vyhovuje.Nakopilo sa toho na mna vela a nejak mam pocit,ze prezivam svoju vlastnu krizu.Zazili ste to niektora?

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
9. apr 2008

no co sa tyka tej unavy je to lepsie,ale to bude tym ze som si uz privykla asi.lebo maly je stale rovnaky, vyzdauje si celodennu pozornost.Len co ma trapi je akoby sme sa s muzom odcudzili,akoby sme kazdy zili v inom svete.Lubime sa to ano,ale nejak sa nam vsetko zmenilo,predtym sme travili cas spolu a teraz ho travime tak,ze ja som rada ze si sadnem pred telku,alebo kuknem sem,a on je rad ze si stihne na wc noviny precitat 🙂 akoby nas tie starosti prevalcovali.

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
9. apr 2008

tak presne takto to vnimam ja. 🙂

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
9. apr 2008

ved to, bez nich by sme sa asi nudili 😀

aadula
9. apr 2008

hovorí sa, že chlapi sú pre nás vzduch... A bez vzduchu sa nedá žiť 😀

dominica
9. apr 2008

veru, veru, pravda...

zrzulka
9. apr 2008

zaujimava tema, necitala som celu lebo to by som nedocitala len ma zaujima kedy sa uz nemilovanie stava problemom ked treba vyhladat odbornika?:(boli ste uz niektora u odbornika? pomohlo to? Preco vlastne muzi nemaju chut??? Ja sa snazim na to prist ale nic ma nenapada, v podstate sa s muzom stale lubime, respektujeme je to medzi nami super a ani jeden z nas toho druheho nema chut podvadzat akurat sa spolu nemilujeme... ja nechcem muza do toho nutit ale ono to chyba.... odkedy sme pocali nasu dceru tak nic:(

krajcoanka
9. apr 2008

zrzulka,tiež by ma to zaujímalo! 😉 😖

elinka27
10. apr 2008

ja mam pocit,ze vztah sa meni prichodom dietata a nastavu uplne ine starosti, a ten vztah samotny je akoby v uzadi a vsetko sa toci len okolo babatka.Ale vraj je to normalne a mali by dvaja ludia o tom spolu komunikovat,ale problem je,ze muzi si myslia,ze vsetko je ok a ze sa vlastne ani nic nedeje.Myslia si,ze takto to ma byt 😒

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jahodas01
15. apr 2008

moj manžel nemá absolútnu chuť na milovanie... naviem čím to je, ale ja už ani neviem, čo je to pritúlenie, alebo pohladkanie iba tak... ked sa mu ja nešuchnem do postele tak jeho to nenapadne... ☹ potom mám pocit,že sa mu vnucujem. včera som to tiež skúsila a dostala som iba takú lepšiu pusu po stáááášne dlhom čase... a nič viac. ked som povedala čo ma trápi tak povedal, že sa mi to len zdá a otočil sa na druhú stranu a zaspal... aj mi máme 5 týždnové bábätko ale ja mám chut a energiu sa venovať aj svojmu manželovi, ale mám pocit, že on je ten, čo ma odsúva na vedlajšiu kolaj a vykrúca sa... tak som z toho smutná... sme manželia iba dva roky... ☹

elinka27
15. apr 2008

jahoda,predpokladam,ze ste sa o tom uz rozpravali a nie raz 😉 Tak a skusala si ho zviest? 😝

jahodas01
15. apr 2008

je mi to trapne, stale sa vnucovat, najprv som bola tehotna a teraz neviem co... on si ma ani neprituli.. a to mohol aj ked som bola tehotna... tak ja neviem...

elinka27
15. apr 2008

a ako sa chova k babu?a ozaj zmen si profil,tam si stale tehotna 😉

abetka
18. apr 2008

zeny kde ste. to sa tak venujete svojim polovickam?Zacnem si spytovat svedomie. 😀 😀 😀 .Ako ste ich podnetili ku sexu, ked to malo taky efekt? 🙂

bolulka
20. apr 2008

ahojte, citala som tu nieco o selene.. iba jednu poznamku, ze si ho teda tiez musi jedna z dievcat kupit.. co to?

abetka
21. apr 2008

to myslis Mna? 🙂

bolulka
21. apr 2008

neviem neviem kto to tu pisal, ale naozaj ma zaujima co sa to tu popisalo o selene, len nemam cas listovat dozadu.. 😉

abetka
2. máj 2008

to je jedno, ale zevraj to pomaha. A kde ste vsetky? Uz mate po probleme? Ja stale rovnako ☹

emjee
20. júl 2008

kaskya • Včera o 13:11
Ahojte babky. Mala som rizikové tehotenstvo, takže sex po piatom mesiaci u nás už nebol. Potom prišiel porôd, a po ňom šestonedelie.Šestonedelie prešlo a ja som sa veľmi tešila na milovanie sa s manželom. Keďže sme sa nemohli milovať, od piateho mesiaca som ho uspokojovala len ja. Takže pochopiteľne po piatich mesiacoch som sa na manžela veľmi tešila. Naznačovala som mu všeliak, že už je všetko v pohode, zahojene, ok, môžeme na to ísť, no z jeho strany to bolo sústavne niečo: stres v práci, sedavá práca, po ktorej sa mu veľmi nechce post...., únava, futbal... no vždy to bolo niečo. skúšala som ho zviesť, ale ani to nedopadlo dobre. Moja psychika a sebavedomie sú pod bodom mrazu. Od pôrodu sme sa milovali dva krát a malý má už 4 mesiace. Rozprávala som sa s ním o tom veľa krát, viem, že ma ľúbi, no takéto manželstvo - resp. manželský sex som si teda nepredstavovala. Musím pripomenúť, že keď sme boli slobodní, naše stretnutia boli príjemné a užili sme si toho veľa každý deň. No teraz... milenku nemá aspoň dúfam, lebo volá len kamošom, žiadna mu nevyvoláva keď je od obeda doma. Tak ja už neviem čo robiť, ja mám chuť na sex stále, nemusel by ma vôbec prehovárať. Moja kamoška má manžela, resp. už ho nemá, lebo sa rozviedla koli tomu, ktorý chcel sex len raz za mesiac. Je to trošku málo. Manžela ľúbim, ale chýba nám vášeň. On nieje typ, ktorý by ma dennodenne objal, pohladil, privinul k sebe. Chýba mi to. Čo robiť? Nechcem mať takýto život. Len sa pozerať na milovanú osobu... 😕 Poraďte čo robiť. Veľmi sa trápim.

hubka • 1d • Včera o 13:23
Ahoj kaskya, myslim, ze manzelstvo nie je o sexe i ked je velmi dolezity..a myslim, ze ulohu otca berie vyzne, mozno ma len prave nejaky skrat a chce to cas...poviem ti, ze ja po porode chut mam ale po celom dni krutenia sa s malym sa mi nakoniec ani nechce, a zatila mi to takto vyhovuje, mozno aj manzel ma take "prechodne"hihi obdobie...a hladat si milenku, lebo dom a nema co chces, tak to by bol poriadny egoista asebec, tot tolko

darina77 • Včera o 13:33
A nebol pri pôrode? Počula som od kamošiek , že niektorým mužom prejde potom na sex chuť. Po čase sa ale vrátila , akurát ten čas bol u každej iný.

kaskya • Včera o 13:35
nebol pri pôrode. asi to je nejaky skrat. no ale nepaci sa mi to, lebo poznam aky bol predtym a ako sa zrazu zmenil...

certica • 2d • Včera o 13:37
kuk do tejto temy... https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... - 41k -

kaskya • Včera o 13:48
diky 🙂 čitam... no
nič z toho. v sexe sme vyskúšli veľa vecí, stále niečo iné, nemám problém si na seba obliecť podvazky a sexy pradlo. toho mam až vyše hlavy. takže fantazia vzdy fungovala. ked sme sa milovali, tak dopredu mi povedal, ze si urobime pekny vecer... Ale dobre vie,ze nemam rada take planovacky. mna to chyti kedykolvek, snazim sa a on nic.

abetka
23. júl 2008

nejako ste si poriesili problemy s mangelmi. Ja este nie. Stale rovnako ☹ . Ako ho naladit???

benqa
6. aug 2008

ahojte..bohuzial aj ja patrim do tejto temy..akurat u nas je to trosku odlisne tym ze babo nemame len planujeme no neviem ako s ak nemu dopracujeme ked mame sex raz za 3-5 tyzdnov..u nas zasa nastastie pritulenie uz konecne po pol roka absolutnej ignoracie funguje ale mozno to je tym ze som bola na dovolenke sama a tak mal cas prist na to ze mu chybam..
a to ze mame problemy s milovanim si tiez neprizna..on dokonca nechce ani aby som sa mu,,venovala" len ja..tiez mam pocit ze sa mu vnucujem a niekedy ked ma odmietne a zaspi uplne v klude tak sa zoberiem a idem spat do obyvacky lebo mam sto chuti zavrazdit ☹

abetka
7. aug 2008

benqa- tak ja som na tom podobne. Ja mam sice dve deti a niekedy ani ja nemam na sex chut, ale ja mu to vzdy poviem. Ale on??? Ako keby som bola vzduch. Ledva mi da pusu, ked ide a pride z prace. Tiez ma to nebavi a viem , ze ma vela prace, aby nas uzivil, ale aj ja mam svoje potreby. Tak ani ja neviem co s tym ☹

luciar79
7. aug 2008

môj muž pri pôrode bol a žiadne stopy to na ňom nezanechalo. a čo takto sa nechať nachytať pri hre sama so sebou....nemusí to byť naozaj ale len také divadlo...muž sa vráti domov a už od dverí počuje vzdychy a vy tam samé....no buď ho to navnadí, alebo mu dôjde že fakt niekoho zanedbáva....ale je tu aj možnosť že ho to pohorší alebo aj možnosť že keď si to viete urobiť samy nač by sa snažil.....a keby mal nejaké priblblé poznámky tak by som mu povedala že čo mám ako robiť keď on nechce a keď sa dá vybaviť opatrovanie, nahlásiť mužovi dámsku jazdu, počítam že si nedovolí pustiť niekam svoju ženu neukojenú....ale určite by som aj popátrala či nejakú nemá, náhle zmeny u chlapov väčšinou niečo signalizujú....