Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

mixka
25. nov 2006

a vztah mame taky, ako si ho spravime.

ellen
autor
25. nov 2006

mixka - nie...toto nie. mailom nechcem riesit veci. uz som to raz urobila a uz to nechcem takto robit. vtedy si to precital a aj tak za mnou prisiel a "debata" bola obdobna... zas viem, ze pocase sa trochu "roztopi" a povie, co na srdci, ale to cakanie... to ma strasi, co sa z toho nakoniec vykluje..

ajka23
25. nov 2006

ellen, ja ma doma barana, aj ten by sa len v kuse masiroval, mna uz masirovat nemusi, to je unaveny... 😠 😠 😠 😠
erika, ja som s tym rakom moc nerozpravala... 😀 😀 😀 😀 pre zivot si ho neviem predstavit, ale v sexe bol dobry... 😎 😎 😎

erika153
25. nov 2006

ellen podla mna ma jednoducho iba take obdobie.. ktore ho casom prejde netreba naliehat, on potom pride sam, ked vravis, ze predtym to klapalo bez problemov.. mozno musis vydrzat trosku a dat mu cas..ved su ine moznosti uspokojenia 😀 ked inak neda vypomoz si sama a najlepsie to spravit pred nim 😀

ajka23
25. nov 2006

erika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
25. nov 2006

erika, to je skvela rada !!! ellen, to urob, tomu urcite neodola 😉 .

ellen
autor
25. nov 2006

jezisi, baby, viete, na co ma tu nahovarate? 😀 😀 😀 😀
ajka - to tiez poznam. pomasiiiruj ma.. a potom hura spat... a ja nasucho...ako so sexom...🙂))
erika - no hej, ale v tomto sa predsa pred nim hanbim...

aaach, fuj.. sa mi to nechutne vidi. asi som prilis upjata...

ellen
autor
25. nov 2006

to fakt myslite vazne, ze to mam spravit pred nim? sak ma posle do zaluzia... 😅

mixka
25. nov 2006

ellen, je to tvoj manzel, co je na tom, ze si pred nim spravis dobre ??? ved ta mozno onedlho uvidi rodit... daj si frtana - dvoch a pojde to, ani nebudes vediet, ako... 😉

ajka23
25. nov 2006

ja som na zaciatku naseho vztahu pocitala skore, kolkokrat bol on a ja nie... ak to bol uz velky rozdiel, tak ho musel dohanat a on bol jednoducho "nasucho"... 😵 😵 😵 😵 😵

ellen
autor
25. nov 2006

mixka - no boze... a ja ze fakt nejaku serioznu radu dostanem od kvazi starsich a skusenejsich... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale teraz vazne. vy ste to skusili a zabralo to?

ajka23
25. nov 2006

ellen, predychaj to a chod na to... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
25. nov 2006

ajka, to je dobra taktika 😉
ellen, neposle, na to nema... neverim...

ellen
autor
25. nov 2006

no nam to momental tak vychadza, ze obaja sme... ze by ho to prilis unavovalo? ze nam to tak vychadza, tak potrebuje vacsiu pauzu?

mixka
25. nov 2006

ellen, u nas ano 😔

erika153
25. nov 2006

aj ja som sa volakedy hanbila take nieco urobit, ale akonahle mas pri sebe toho spravneho muza a citis to, vobec sa uz nehanbis, daj si frtana ako ti radi mixka a hajde do toho...ked take pred sebou nerobite ako mozes vediet ci ho to nevzrusi???a este by som mu k tomu pustila nejaky podmaz na dvd 😎 moj by sa z toho zblaznil!! by ma nahanal po byte so vztycenou vlajkou cely den 😀

ajka23
25. nov 2006

ellen, zabera to... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ellen
autor
25. nov 2006

no dobre. ajka a ty?

mixka
25. nov 2006

erika 😀

ellen, ver nam, funguje to 😉

ajka23
25. nov 2006

erika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 inac ako fungujete teraz, ked si tehulka, ak to nie je prilis osobne...

ellen
autor
25. nov 2006

erika - no bavim sa... len my byvame s rodicmi... (hoci blazni su to obdobni...aj po 30. rokoch manzelstva)...
no dobre.ked nevyjde debata, vymyslim to inak....🙂

ajka23
25. nov 2006

sme tu ako stare vestice... 😵 😵 😵 😵 😵

mixka
25. nov 2006

ellen a dufam, ze nam das vediet 😉

ellen
autor
25. nov 2006

vy ste neskutocne... uzasne... ale ked to nevyjde, ja vam tu hned aj napisem...

mixka
25. nov 2006

ajka, skor bosorky 😀

ellen
autor
25. nov 2006

mixka - ak sa spamatam z rozcarovania a z vysledku, tak urcite 🙂))

mixka
25. nov 2006

ellen, ja dufam, ze nam podas spravu, ze to vyslo a nejako na motivujes... 😀

ellen
autor
25. nov 2006

dufam aj ja 🙂

ajka23
25. nov 2006

tak napis, my hned vymyslime nieco nove... 😉 😉 😉 alebo nam toho tvojho manzela pozicias a my ho otestujeme, co na neho zabera... 😀 😀 😀

erika153
25. nov 2006

zeny dnes ma nahanal po byte podobne 😖 😖 lenze ja sa citim ako slonica takze si vite predstavit tie uzasne polohy ktore struhame?? nastavim a ide sa... 😀 ina poloha je nerealna. citim sa tak vzrusujuco 🙄 ale co uz prezijem to a potom hor sa do normalnych kolaji 😀 😀