Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

petova
22. mar 2008

No jasné, nie je nič lepšie na zdravie ako dobrý sex. Ani voda a šibačka sa tomu nevyrovnajú.

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
23. mar 2008

veru veru petova 😉
dominica, no minuly rok bola veru ina sibacka,ty si ju stravila v porodnici a ja nad zachodovou misou 😀

petova
23. mar 2008

Manžel sa ma pýtal, či ma ešte otravuje mrcha, žeby mal takú chuť na mňa? 😕 Ešte sa ma na to hádam ani nikdy nespýtal, vždy čakal, kedy mu dám vedieť ja. Dnes som to brala ako kompliment, ale jemu som nič nepovedala, nechcela som rýpať. 😉

abetka
23. mar 2008

baby pekne sviatky a vela sexuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂

alenik
23. mar 2008

baby,neviem,ci ta sibacka ma nejaky vpliv na libido mojho muza,lebo to sa uz neda vydrzat.Samo,ze vsetko zvaluje na mna.Vraj ja za to mozem,ze som taka chutna.Co uz ma povedat,ked nieco chce 😀 😀 😀 .Aj ja vam prajem vela...milovania 😉

briketa
24. mar 2008

No u nas sme vychytili tento rok Velkonocnu nedelu na manzelkove narodky. Tak som sa cinila ja 😎 a manzel bol najprv 🙂 , potom 😝, potom 😨 , 😵 , a nakoniec 😅 😅 ...no a potom na ten dalsi vyraz tu uz smajlik nie je 😀 😀 😀

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenik
24. mar 2008

domi,tak to uz je fakt sila.Sami dvaja a....nic?Mne by uz z toho siblo 😠 .Ja by som muzovi povedala,pocuj starky,ak sa nespamatas,budem to riesit inac.Najdem si milenca.Ved si este prilis mlada na to,aby si zila v manzelstve bez sexu.Jedno s druhym sa doplna 😉 .Niekedy nejde len o samotny sex,ale pritulit sa k muzovi,porozpravat sa.Ja by som prave bez toho nevedela zit ☹.

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abetka
25. mar 2008

a moj muz mi vcera povedal, ze ma vecer tak vysibe, ze budem ako blcha a vecer cuduj sa svete nic. asi ho vyprovokoval moj kukuc na jedneho pekneho chlapa a bolo evidentne, ze sa mi paci.ale vecer sa na mna vykaslal. Sviniar jeden. Asi to budem riesit inym chlapom, alebo sa s nim pohadam do nepricetnosti a bude sa udobrovat velmi dlho. 🙂 a samozrjme , ze za udobrovanie myslim sexxxxxxxxxxxxxxxx a nic ine nepripada do uvahy.

abetka
26. mar 2008

zeny to stale sexujete?

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkaprofant
26. mar 2008

domica a co nezacnes ty sdebatkou ze ako tak chce zit a pod, neskusala si , ale v klude nehrkni hned na neho urazky 😉

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkaprofant
26. mar 2008

a to bol stale taky ci az po babatku

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkaprofant
26. mar 2008

no vies chlap inay mysli ako mi 🙂 a mozno vobec nema chut na sex, mozno mu to nechyba lebo po hlave mu chodi praca ma asi vela zodpovednosti, netlac na neho ved sex nie je zaklad zivota a da sa aj bez neho zit aj ked je to tazke ale da sa 😀 😀 jasne ze si mlada, ale skus sa snim porozpravat urobi mu priemnu atmosferu alebo ked on bude chciet tak nech sa snim niekto iny o tom porozprava mozno sa mu vyrozprava co ho trapy a pod a budete to vedeit riesit

abetka
26. mar 2008

no pre mna je sex veeeeeeeeeeeelmi dolezity 🙂

elinka27
27. mar 2008

tak mna muz vysibal, ale s pletenym korbacom 😀

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
27. mar 2008

tak ja mam momentalne obdobie,za sa asi ja stanem nenormalna lebo nemam na sex ani pomyslenia.Nechce sa mi ani dychat nieto este na sex mysliet 🙂

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abetka
27. mar 2008

ja mam potom tiez nenormalneho muza 😉 😉 😉
on uz nereaguje ani na moje sexual.narazky ☹

elinka27
28. mar 2008

baby tak ja som nenormalna teda 😀

abetka
29. mar 2008

baby kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Zamestnava vas seeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxx?

elinka27
29. mar 2008

abetka,ja od kedy sme zacali s prikramy tak nestiham 😀 a to od utorka zaciname Vojtovku 🙂

abetka
29. mar 2008

elinka- uz prikrmujes? ako to znasate? A preco zacinate vojtovku? Takze o sexe ani chyru ani slychu 😉 .Ani ja 😉 .a co s tym uz vobec nevem ☹ . A to som nezacala este s prikrmami 🙂 , takze cas by ssa nasiel, ale .....muz sa nema k cinu a nejako mu to asi ani nechyba. 😖

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz