Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

eaka
23. jan 2012

@bodka70 Takže také neplánované prekvapko? 🙂 Ja som si až dnes všimla, že si tehu, tak moc gratu 😀 😀 😀

bodka70
23. jan 2012

@vejula , áno dá sa aj trojhodinové milovanie, nekonečné hry, len malé prestávočky na oddych a zase ísť "na to". Nuž, môžem si len povzdychnúť: "boli časy boli..." 🤐

digysa
23. jan 2012

@bodka70 No ved preto, uz som si myslela, ze vy mate nejakych supermanov a moj manzel je chudatko... Tak to potom beriem...

vejula
23. jan 2012

@bodka70 jaj to je blbe.... TEda neviem ako ty, ale ja osobne po dlhšej abstinencii ( po porode to boli aj 2 tyždne) som citila ako sa s manželom vzdalujeme. A teraz vždy ked citim nejaku neistotu alebo ma niečo ťaži, alebo nemam zo strany mm pocit že mi nejako prejavuje city toto je spôsob akym sa vždy uistim že je všetko ok. NEviem či je to dobre, ale mne to pomaha.

vejula
23. jan 2012

@bodka70 tak aby som tu nemachrovala tie tri hodiny nepretržiteho sexu boli len raz, preto si to tak dobre pamatam 😀 😀 😀 😀 😀 ani som neverila ked som pozrela na hodiny že su už tri hodiny v noci 😀 😀 😀

bodka70
23. jan 2012

@vejula , áno aj ja som si to minule uvedomila, keď to tu spomínala aj @irriss , že som sex často používala ako prostriedok na udržanie partnera a na udržiavanie určitej blízkosti a intímnosti vzťahu, nebola v tom len samotná fyzická potreba sexu, i keď samozrejme aj to. Tiež cítim, že sa s mužom trochu vzďaľujeme, čoraz častejšie zaspáva na gauči a do spálne ani nepríde...

bodka70
23. jan 2012

@vejula , nuž áno, aj ja som čosi také zažila len pár krát a potom človek chce vstať z postele a zistí, že má nohy z plastelíny 😉 😀 😀 😀

digysa
23. jan 2012

@vejula No neviem...ale vy mate 1 male miminko a ty mas 26 rokov.....

Ked budes mat 41 a 2-3 deti ako @bodka70 tak uvidis, ako sa 3-hodinovy sex zmeni na 3-hodinovy ziadany spanok....

Musite si baby uvedomit v akom stadiu kazda je..........Vek, doba manzelstva, pocet deti, styl zivota(mama v domacnosti, polovicny uvazok, plny prac uvazok) To su vsetko faktory, ktore vplyvaju na intenzitu sexu.
Niekomu, kto je velmi vytazeny staci sex 2 krat za mesiac a ludom to klape. Niekomu zostava len 1 krat za mesiac...
Podla mna, problem nastava ked uz ani tie neznosti nie su viditelne... Kto to tu pisal @iriss, ze jej niekedy staci pohladenie, alebo ked jej muz rozcesava vlasy....

Som si ista, ze 25- rocna zena urcite nebude mat sex v takom intervale, ako 45-rocna....

25-rocna zena sa stazuje, ked nema sex kazdy tyzden a 45-rocna sa stazuje, ked ho nema aspo raz za mesiac ( to je iba priklad....samozrejme vynimky sa najdu vsade.... Aj 25-rocnej babe moze uplne klesnut chut na sex, tak ako aj manzelovi)

bodka70
23. jan 2012

@vejula , na staré kolená budeme na to s nostalgiou spomínať, kdesi v domove dôchodcov 😀 😀 😀 .
I keď tam sa vraj dejú niekedy poriadne sexuálne orgie 😝 😀 😀 .

vejula
23. jan 2012

@bodka70 ani neviem, nemyslela som to tak že nA udržanie chlapa. ALe napr ked mame horšie obdobie že sa viac hadame, a nie sme ku sebe ako medik, tak vtedy to potrebujem najviac. LEbo vždy pri tom mi hovorí aka som krasna a ako ma miluje, a ked vidim ako po mne tuži. PRoste potrebujem ten pocit aby som vedela že je to všetko tak ako ma byť

vejula
23. jan 2012

@digysa jasne maš pravdu, ja sa neporovnavam s nikym, chapem že každa sme niekde inde a mame ine podmienky. Sama neviem povedať čo bude ked budem mať 40. Ale tipujem že v tom čase budem ja dobiedzať mm. LEbo ked sme spolu začali, tak mal ovela väčšiu chuť na sex moj mm ako ja. Teraz sa to vyrovnava a naše chute su na jednej urovni. Ale ak to bude mať takyto priebeh aj nadalej o par rokov budem ja ta čo bude prosikať 😀 😀 😀

karap
23. jan 2012

ahojte baby.Nakukla som o com to tu pisete 😉 Ja mam 3 deti,najmladsia ma 2 mesiace a veru sa priznam,ze ja nemam chut na sex ,,jak je mesiac dlhy,,Sem-tam sa obetujem pre pokoj v dome,no muz sa stale stazuje,ze ma malo sexu.No cez den nam nedovolia deti a vnoci sa radsej vyspim.Potrebovala by som nejaku ,,medicinu,, nech mam vatsiu chut 😀

bodka70
23. jan 2012

@eaka , prekvapko je ešte slabé slovo, to bol šok. 😝 Nechápem, čo všetko sa môže prihodiť - život je plný paradoxov - moja v živote 6x rezaná, 41 rokov stará maternica v sebe nosí životaschopné dieťa a mladé zdravé kočky sa častokrát neúspešne a dlho snažia.... Lekár mi pred pár rokmi povedal, že už deti nemôžem mať, a vidíš, stane sa...

digysa
23. jan 2012

@vejula Ja viem, ze sa neporovnavas..prepac 😉 To som si len ja porovnala teba a bodku, lebo ty mas iba 26 rokov a ona ma 41... Pouzila som vas dve ako priklad pre ostatne baby 😎

Napr...ja som v tvojom veku mala sex aj 2 krat za den... Nerobila som a muz chodil na obed domov... My sme to stihali cez obed a este aj vecer 🙂 Ale skutocne tieto casy prejdu uplne kazdeho...

V prvom rade...deti, zmena zivot a praca a kariera tiez.
Ja som napr. teraz zacala hrat tenis za 2 tenisove kluby. Hram vecer od 7 do10 kazdy utorok, stvrtok a piatok.
V nedelu hram poobede zapas.
Hned si mozem tieto 3 dni odskrtnut z kalendara....domov pridem okol 11 vnoci (ratam tam sprchu a cestu domov z klubu) a to moj manzel uz davno pochrumkava....
A to pisem iba o jednej veci...
My sme velmi aktivna rodina- konicy, priatelia, akcie, cestovanie....

Inak neviem ani, preco tu pisem..ved my s muzom zatial tento problem nemame 😉 Ale asi preto, lebo sa mi celkovo nasa frekvencia sexu zda byt mensia ako ostatnych, co sa tu stazuju....
Bohuzial u nas to nefunguje aby som dokazala definovat, ako casto mame sex...my mame dost divne frekvencie...mame pravidelne obdobie a potom dlha pauza, a tak dokola...
Ale aby som napisala, ze je to napr. 1x tyzdenne, alebo 2 krat za mesiac, to nemozem napisat.

vejula
23. jan 2012

@digysa ono aj toto je velmi individualne. Poznam ženy, ktore tvrdia že si sex poriadne začali uživať po 40tke. Deti vac-menej odrastene, ony vyrovnane same so sebou. S manželom už rokmi zhoraní parm ktorí vedel ako to ten druhy ma najradšej. Takže neviem aj ten vek, niekomu hra v jeho prospech a u druheho je to celkom naopak

digysa
23. jan 2012

@vejula urcite...vraj zena je sexualne najaktivnejsia az po 35-ke. Muz v 25-ke 😒

vejula
23. jan 2012

@digysa ach jo 😖 😅 Ale nechame sa prekvapkať čo nam život prinesie. Ja si stale hovorim, že ked sa presťahujeme do domu, bude zas ovela viac možnosti kde čo a ako. TEraz v našom jednoizbačiku možme byť len v našej kuchynoobyvačke na gauči, lebo v spalni spinka synček. A ked raz za čas dame maleho ku našim, že my ideme "nakupovať" tak sa nevieme nabažiť manželskej postele 😀 😀 😀 Aky to luxus a prijemna zmena môže byť manželska postel.
Ale tak ked sa nam to nezunovalo napriek tomu že mame taketo stiesnene podmienky, tak vo väčšom to sand bude ešte o kusok lepšie 😀

digysa
23. jan 2012

@vejula NO to si pis....my sa mame stahovat do domu za 2 mesiace...uz si robime zaznam, v ktorej casti nase velke spalne spojenej s privatnou kupelnou to rozbehneme po prvy krat 😀 😀 My sme v dvojizbovom prenajatom byte a tam je to o drzku s dvomi detmi.... 🙄

vejula
23. jan 2012

@digysa A inak tiež neviem prečo tu pišem. Začala som tu chodiť lebo ked som videla kolko žien ma problem s lenivymi chlapmi,ktorí na nich kašlu, uplne ma to šokovalo. Nikdy by ma ani nenapadlo že to može byť takto zle. A o to si viac važim toho mojho... ako ho zaujima aby som bola spokojna s našim intimnym životom

vejula
23. jan 2012

@digysa tak mi celkom rozumieš 😀 😀 .. Jak ti zavidim že už o 2 mesiace idete do domčeka 😵

digysa
23. jan 2012

@vejula Ja ta asi prekvapim, ale mna to nesokuje... Mne osobne sa zda, ze slovenske zienky su dost "domace kutky"...
Ja citam vela diskusii...neprispievam do kazdej.... a vidim, aky zivot tie zeny vedu. Mne to pripada obcas, ako keby okrem dietata a manzela nic ine pre nich neexistovalo..ako keby stratili samu seba.
Ja tu vidim 80% zien, ktore sa bavia iba o zehleni, prani, vareni, upratovani a plienkach
Do kina s manzelom nemozu ist, lebo vidim, ako rozoberaju v diskusii, ze neznasaju, ked ich dieta niekto drzi na rukach.
Na kratku dovolenku bez deti nemozu ist,lebo rodicia a svokrovci sa nedokazu o ich deti postarat...a svokru neznasam
Mat nejaky konicek- to nehrozi lebo musi byt navarene, upratane, ozehlene a to sa neda stihat...
Niekam si vyrazit s kamaratkami bez muza- nepripada do uvahy, ved manzel je unaveny, on potrebuje odpocivat...nie to este o dieta sa starat
Ist na veceru s kamaratkou- a ako? Ved mi muz neda auto, resp. ja nemam ani vodicak...
Ist do prace na par hodin v tyzdni?- To absolutne neprichadza do uvahy...ved ma cele okolie bude povazovat za krkavciu matku.....musim byt 3 roky doma a starat sa o dieta. Ziadne ine riesenie nehrozi....

A mohla by som pokracovat...

Ved ti chlapi potrebuju tiez nejako vidiet, ze nemaju doma iba mamu....ale aj zenu.

A toto citam kazdodenne...

zexi
23. jan 2012

Noo tak baby, hodinovy, trojhodinovy aj viachodinovy sex existuje, tiež som si potom dávala repíkový kúpeľ tam dole 😀 ale nejak po tom pravdu povediac nebažím, mne by úplne bohate stačilo 10-15 minút a som najspokojnejšia na svete 🙂

@vejula nechcem vôbec strašiť, ale my sme oveľa viac sexovali v malom bytíku na sedačke na ktorej sme spávali ako po presťahovaní do väčšieho bytu, vlastnej spálni a posteli. Áno, na začiatku nás to držalo, dokonca ten prvý mesiac, pamätám si presne, sme mali sex každú noc 😎 no ale potom sa to začalo znižovať až sa to dostalo do štádia, v kt. sme teraz.

Včera sme skoro mali sex 😀 Muž ma volal, ale potom keď som prišla do postele tak mi povedal, že ak naňho naskočím v pohodke ale inak že neni schopný, že je brutalne unavený.. nechcelo sa mi naskakovať, tak som to nechala tak 😀 keď zaspával, ešte mu napadlo, že keďže má tento týždeň poobedné, môžeme to robiť ráno, po tom, čo odnesie staršieho do škôlky. No ale napokon sme dnes robili všetko možné, len nesexovali 😀

digysa
23. jan 2012

@zexi Kolko rokov ma tvoj muz? Vidim, ze sme podobna vekova kategoria...

2hodinovy sex? Pre mna uplne nerealna vec....skutocne na to nemam cas...

Inak cim to je, ze:

Ked sme mladi nemame peniaze, ani miesto, ani cas ani moznosti na sex a predsa sexujeme castejsie, ako ked mame vsetko: vlastnu spalnu, financne prostriedky na spestrenie vecera (alkohol, spodne pradlo, vecera a pod..), sukromie vo vlastnom dome, sme kazdy den spolu...ale ten sex sa nam ani za pana krala neda zaradit do zivotneho rezimu 😀 😝

vejula
23. jan 2012

@digysa už som v nejakej teme čitala, že kočky pisali že tí ktorí maju doma ženu čo robí všetko pre manželove pohodlie, si ženu nevažia a podvadzaju ich atd, a tí čo maju mrchy tak tí po nich stale tužia 😅
Neviem, asi je malo chlapov čo vedia oceniť ked sa žena snaži im ulahčiť život, postupne to začnu brať ako štandard, možnio ich to aj začne nudiť.
Ale tak to je asi aj s nami ženami, ked mame chlapa ktorý okolo nas skače urobil by pre nas prve posledne, tak vymyšlame a začne nas to časom nudiť.
Pam,atam si ked bol do mna zalubený taký chlapec, ale on bol tak dobrý, až mi to vadilo. Potrebujem asi viac vzrušenia, a najradšej som mala chalanov ktorí sa vedeli baviť.. Takeho som si aj zobrala a občas ma to riadne žere ako miluje svojich kamaratov. Ale to spravne nepatie medzi nami musi byť. Myslim že aj to že aj ja ho určitymi vecami žerem nam vlastne hra do karat. Že sa nenudime a je medzi nami stale to spravne iskrenie 😀 😀 ... Občas sa nam to vymkne z ruk a my sa dovadime ako psy. Ale potom to udobrovanie stoji za to 😀 😀 😀
A čo sa týka tých vecí čo si vymenovala. Niektoré robim aj ja. Napr chcem ostať pri malom dokial mi to štát umožní. Možno blok z detstva, ked si pamatam ako som trpela v škôle kedže som bola dosť citlive dieťa a ine deti to rycho vycitia. Alebo maleho ešte dojčím a teda fakt nemôžem odisť na noc preč s kamaratmi. Ale pravdupovediac chcem si užiť tých par rokov kym ma dieťa potrebuje. Potom pride puberta a maly nebude mať
zaujem sa so mnou ani rozpravať. Proste j som rada že nemusim isť po pol roku do prace

@zexi no ved uvidime 😅 Ale nestraš. ja som optimistka... Nič sa nepokazí. nič sa nepokazí 😀 😀 😀

bodka70
23. jan 2012

@digysa ,ono je to tak, sex, ak má byť vzrušujúci, tak nesmie byť príliš pohodlný. Mäkučká posteľ zvádza skôr ku spánku ako ku sexu. 😉 .

digysa
23. jan 2012

@bodka70 😀 🙂 🙂 🙂 Vidim, ze skusena zena sa nezaprie.....

Tiez si myslim....Ja ked si idem len citat na nasu postel, tak hned zalomim.
Preto zasadne citam pri kave a v obyvacke v sedacej polohe 😎

@vejula Ja som tie veci vymenovala vsetky, ktore sa tu spominaju ako celok. Samozrejme, ze zostat doma s dietatom nie je hriech.. Napr. aj ja mam uchylku,ze nerada davam detom polotovary alebo fast food, tak sa snazim dost varit....a dost mi to berie casu... Tak som zacala kupovat raz za cas domacu- teplu-stravu ktora tu v usa ide do penazi... Ale clovek si musi vybrat, ake ma priority...
Ja jednoducho zijem iny zivot uz len preto, ze som mimo Slovenska.
A vidim to aj na vlastnej sestre a ona to vidi tiez... A vidim to aj na sesternici, ktora je tiez skvela matka, ale trapi ju, ze tym, ze sa stala matkou ako keby "skapal pes"...

Ten zivot manzelskych parov sa jednoducho prilis odlisuje... nemyslim vsak, ze je vsetko iba negativne, co sa Slovenska tyka...ale je to ine. Tazko sa to vysvetluje...clovek by si to musel vyskusat na vlastnej kozi...

Ja som sa napr. vybrala s kamosku na 3 dni na dovolenku bez deti....Moj manzel bezproblemov zvladol obidve deti (vtedy 5 a 2 rocne) a este mi sam hovoril, aby som isla, lebo si potrebujem oddychnut....
No som zvedava, ktora matka by toto urobila na Slovensku... 😔

bodka70
23. jan 2012

@digysa , čo matka, ale ktorý otec? 😝

bodka70
24. jan 2012

@eaka , ale chýba tomu ľudské živočíšne teploooooooooooooo 😉 😕