Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

ellen
autor
11. júl 2007

v tomto pripade ide o doveru. si myslim.. mozno v tom chodim kratko, ale ja si mojmu doverujem (a preverujem). sem tam sedim pri nom a daco si robim, ked pise na PC a tiez vidim, ze pise s babami. tak kuknem ockom o com a prisla som nato, ze hlada nasu svadbu na nete, aby ju "kamoske" z netu ukazal.. sranda....
tak som sa nad tym povzniesla s trochou radosti v dusi, ze netaji, ze je zenaty a este sa za mna ani nehanbi, ked ma na fotkach ukazuje...🙂))

janullka
11. júl 2007

🙂 no vidis tak nakoniec sa to celkom fajn aj vyriesilo tak drzim palce

ellen
autor
12. júl 2007

janullka, len liana ma mozno typovo ineho chlapa, ako mam ja... takze dufam,ze sa to u nej vyriesi... 🙂

dianga
16. júl 2007

my budeme spolu v auguste dva roky, s pauzou od novembra do januara teraz. Mame teraz super vztah oproti tomu co bolo predtym. Vzhladom na vekovy rozdiel necakam kazdy den a zda sa ze jeho to stve viac ako mna. Je vystresovany z roboty a preto niekedy aj dva tyzdne nic ale potom pride sam ako napr. teraz v sobotu a bolo to fakt uzasne milovanie.....

ellen
autor
20. júl 2007

no vies, len ked my tych chlapov mame v "akuratnom" veku, takze mozno preto je to pre nas zarazajuce... asi preto to tu rozoberame 😉

lauri
23. júl 2007

ellen, aky stary je tvoj manzel? moj bude mat 27...ja sa fakt desim toho, ze to bude vekom horsie.. ☹

lianna
23. júl 2007

ja ked sa si myslim, ze to je urcite aj vekom a tiez ich pohodlnostou, maju istotu a tak sa nesnazia nic riesit, niekto povie, ze ich treba trochu ponatahovat, aby ziarlili a nemali istotu, ale komu sa chce niekam chodit a vymyslat nieco co by na nich zabralo.

ellen
autor
25. júl 2007

lauri - moj ma 25, ja som o rok mladsia... no povedz, nie sme potrestane??? 😀 😅

lianna - ja som to "natahovanie" a "ziarlenie" skusala este s byvalym frajerom a vtedy sa to otocilo proti mne, takze ja som bola ta zla a zo ziarlenia nic nebolo, akurat moj zly pocit nakoniec, ze som sa nechala uniest pocitmi a zviest k takejto hluposti (vtedy to vsak so sexom nijako nesuviselo).
a vtedy som si aj povedala, ze to uz skusat nebudem, proste, ked bude chciet ziarlit, bude ziarlit, ale aby som sa snazila, tak v tom vyznam nevidim... ziarlivost aj tak nie je dobra vec.. na nic... ani na "vynutenie" si lasky...
a tak isto suhlasim, ze sa mi nechce nikam chodit a vymyslat nieco, co by na neho zabralo. som rada, ze som s nim, nie ho este provokovat cudzim chlapom, ktory aj tak pre mna nic neznamena, len preto, aby si ma viac "vsimal" ten moj. radsej sa trochu zmierim s tym, ze jeden vecer ma prekvapi a je to uplne uzasne - takmer ako po prvykrat - a potom ma tri dni po sebe jednoducho zrusi... uz sa tym ani nejak nezatazujem, ked stale vidim, ze je na mna a nasu "buchtosku" dobry a snazi sa v inych veciach... asi to tak ma byt. ked zacne byt chladny uplne, zacnem sa bat. teraz je to "v norme" a co si pomozem tlacenim na neho? nic. akurat bude medzi nami napatie, ktore aj tak nepotrebujeme. 😉

lianna
26. júl 2007

ellen, dik za nazor
mam pocit, ze zmyslame rovnako, vzhladom na nas udel, presne pre tieto priority ako si opisovala, ze vidim ako zboznuje nase dieta a dava to patricne najavo, taktiez aj ku mne sa sprava celkom fajn som ochotna tolerovat, respektive zmierit sa s tym a cakat na den kedy sa mu chce i ked ja uz radsej nezacinam, lebo ma to potom ponizuje ak ma odmietne a potom sa sa vyrevem niekde potajme do vankusa. Mam pocit, ze ked sme niekde mimo, napriklad na dovolenke, alebo niekde vypadneme cez vikend tak je to uplne ine. Takze aspon na to sa tesim. I ked vedela by som si predstavit keby aj doma sem tam vytvoril taku atmosferu, ze by vsetky povinnosti sli bokom a asúpon raz za 2-3 tyzdne mi venoval nejake intimne chvile. Mne uz ani nejde o ten sex, len to aby sa pritulil a tak dalej. A v duchu sa sama seba spytujem ci to jemu nechyba a sem tam pochybnost je.... I ked si myslim, ze je skor z tych muzou co skor havkaju ako kusu, aspon si myslim.

astora
27. júl 2007

http://www.nasarodina.sk/index.php?act=2&idclk=61
skuste si pozrieť toto dufam že som to dobre skopirovala

ellen
autor
1. aug 2007

no astora.. pobavila som sa.
v podstate si mi dala zoznam, v ktorom som postupne vyskrtala vsetky body 🙂 hoci pripustam, ze manzela vychovala jeho vlastna babka a nie mama, zo zaciatku bol "tichy", ale myslim, ze je dost prisposobivy, takze sa odo mna kopu veci "naucil", pretoze sme vzdy o sexe komunikovali.. ja som sa netvarila, ze je vsetko o.k. a on sa netvaril, ze sa nechce snazit.
ide o to, ze to vlastne vsetky riesime preto, ze do urciteho casu to proste bolo super a potom to preslo do znizeneho mnozstva "prijemna", kedy jemu staci raz za cas,kym my by sme suhlasili aj s vyssou frekvenciou.... 😀 😕 😒
takze tak.

medvedik21
2. aug 2007

Ahojte.
Mna trapi ako zacat znovu so sexom po porode.Ja som mala rizikove tehotenstvo a tak sme sa s manzelom milovali naposledy pred 4mi mesiacmi.Som v sestonedeli a neviem ako na to znovu.Mam vecsiu tremu ako po prvy krat.Kedy po porode ste sa znovu milovali? 😕

evaje
2. aug 2007

Ahojte děvčata, tak se mě zdá, že jsme jednou dole a jednou nahoře. minulý měsíc, jako by byly vánoce. 2x! čtete dobře 2x!! 😉 Je pravda, že po druhé třišel švagr a pískl na manžela pod oknem tak, že jsem se bála, jestli nebudu těhotná. Pravda, pak už z toho sice nic nebylo.Ale výkon je ta psychická touha po mé maličkosti, která ho 2x za měsíc donutila vlítnout na mě 😀.Cením!!! Dostal vysoké známky!!! I když mezi námi náruživkami- mohl by bodovat tak 20x častěji 😉 Ale jsem šťastná.
ellen- možná je to tím létem? Můůj muž se měnííí ve vytouženééého kance 😅
No uvidíme co bude dál. Fakt je ten, že jsem teď mnohem méně doma. Možná, že i to působí. A teď v srpnu se doma moc nehořeju, takže se ozvu asi až v říjnu, protože celé září nevylezeme s manželem z postele 😉 ÓÓÓ kéžby 😵

vavka33
2. aug 2007

Medvedik,nas prvy sex po porode bol ako pises,akoby po prvy krat-alebo asi aj horsi.Bala som sa,ci to nebude boliet,ci sa nepotrham...bol to velmi opatrny,nezny sex po 6tich tyzdnoch.Postupne sme prisli na to,ako sa milovat aby mi to neublizilo.
Neviem,ale myslim,ze strach prekonaj a pomalicky na to hupsnite,aby sa nestalo ako vela maminkam,ze nakoniec nenajdu odvahu strasne dlhu dobu

evaje
2. aug 2007

My jsme se milovali snad až po půl roce. Ale u nás měl strach manžel. Já sice taky, ale ne tolik. Na víc, měli jsme problémy s mimi. Byla jsem s ním 1měsíc po porodu v nemocnici, pak když mu byly 3 měsíce, tak zase. Starostí o jeho zdraví plná hlava. Teď už jsme OK-klel,klep.Ale fakt je ten, že první sex po porodu mě přišel jako jeden z nejlepších. Něžný, jemný, vytoužený, krýsný... . Ale jinak jsem i pro divočinu 😵 😵 😵

ellen
autor
7. aug 2007

evaje, evaje...
citam a usmievam sa, co ine mi zostava? sak sa spoznavam. my sice mimi este len cakame za 3 mesiace, takze u nas je mozno ta nizsia frekvencia aj v tomto. a nie asi, ale urcite. raz ma totiz tak bolelo brucho, ze som nespala celu noc. a jasne, mne to prejde, a jemu zostanu spomienky, ze to proste bolo kvoli "nemu", hoci ten vecer bol jeden z tych najlepsich. asi dan za to potom...
teraz je to proste tak,ze raz za 2 tyzdne a ja sa s tym jednoducho musim zmierit. uz sa skoro ani netrapim. sem-tam ma chytia mucive myslienky, ale potom mam to proste MUSI prejst.... no a nasli sme novu polohu, takze zas jeho strach trochu upadol, ale frekvencia zostala... sťažujem sa? nie. som rada, ze je to aspon 2x do mesiaca, ze proste nepovie uplne nie a mozem sa aj rozkrajat. a tak si pomalicky zijeme a uzivame drobnu radost, ktoru nam poskytuju nasi mangelia 😀 a jasne, tesime sa na babo...
a so sexom po porode sa pochvalim tak za 4-5 mesiacov, ako nas poznam 😎

evaje
14. aug 2007

Tak jsem na skok doma a tak jsem si říkala, že se kouknu,sem, za váma. Ale tady je všechno Ok. No to jsem ráda. Na druhou stranu, jsem v tom asi sama ☹ Já stále pryč, mažel stále v práci a když se potkáme, tak není čas. Nají se a usne dřív než odnesu prázdné talíře do dřezu. Tak snad příště.
Ellen:vydřž! už se ti to krátí. Já rodila ve 33tt. A do dnes mě ty 2 měsíce těhotenství chybí. Říkám si, že jsem si moc bříška neužila. Mělo to sice i své výhody. Ale raději vydržet. Tak se holka drž.

valerie1
15. aug 2007

ahojte dievčatá,
dlho som tu nebola lebo som mala obdobie kedy mi ani nevadilo že nemá nejak chuť a nejak som ani nemala čas. Ale teraz po ňom strašne túžim, už je to rok aj dva mesiace čo sme sa nemilovali. Viem že by som ho nejak mala dotiahnuť k lekárovi...ale ako keď on odmieta priznať že tento problém patrí k odborníkovi. Niekedy mám pocit žeby som mala tento vzťah ukončiť ale ak vynechám problém zo sexom tak je pre mňa ideálny muž a ja bez neho byť neviem. Držím vám všetkým palce aby to u vás bolo len a len lepšie...

gabikaa
15. aug 2007

No ked mas na to strasnu chut a on zase nic tak ho opi, urob striptiz a bude to. Inu radu ti neviem dat. Moze mat strach zo záväzku, z deti, stres z práce z tvojich rodicov aj ked z nimi dobre vychádza. Alebo to najhorsie inu zenu. Aj to sa stáva. ale dufam ze v tvojom prípade to nebude. drzim palce

ellen
autor
16. aug 2007

cafte babenky... no ja som mala asi vianoce. vikend a rano aj vecer... a cil nic, som unavena, citim sa tucna, aj ked moj mangel sa na mne bavi a bavi sa cez brusino aj s malou, takze si to uzivam a som rada, ze ma nejak neobtazuje. teraz prichadzam na vyhody "ineho" chlapa. teda mojho "inaksieho" chlapa. proste si sama nejak poviem, kedy chcem a on sa jednoducho tomu prisposobi alebo ma rovno pri prvych mojich "priznakoch" zrusi, ze nie...
ale keby to malo byt rok a 2 mesiace ako VALERIE1, tak sa -tehotna-netehotna - asi skriabem po stenach a penim a asi by som tiez zvazovala, ci ten vztah s hoci uzasnym muzom ma vyznam, kedze je to taka doba. nejaka chemia by predsa medzi ludmi mala byt, aj ked su dlho spolu.

napadol ma priklad - rodicia. su spolu vyse 30 rokov, ale stale otec mamu chyti, objime, stipne(hoci ma poriadne kil navyse), omatka, aj ked uz sa nemojkaju podla toho, co mama prepovie... ale tu chemiu proste este stale citit, aj ked ich fyzicke moznosti uz asi skoncili...
tak neviem, VALERIE1, skus to s tym dochtorom a hoci ta nenahovaram, ani nic obdobne by som si nedovolila, ak sa s nim fakt ani po roku neda hovorit o tejto veci, zvaz vsetky pre a proti. niekedy to nema vyznam, ked nevidis snahu z druhej strany... ale tazko povedat, ty si vidis do vztahu a ty si poznas chlapa, preto zvazuj rozumne. drzim palceky (aj mala v brusine usilovne stina paste,lebo ju poriadne citim 😀 )

EVAJE - tak najdite cas.... (lahko sa mi hovori, co??? 😉 ) mne napr. nepomohol ani alkohol, ani striptiz, ani pradielko, ale burka...
😎 cez tyzden prisla burka asi o siedmej vecer. my televizor a v podstate skoro vsetko vypiname cez burku a este aj vypadla elektrina, takze nebolo mozne nic robit. teda skoro nic. zapalila som kopu kahancov, lahli sme si na postel a sme sa rozpravali... a nejak to uz doslo aj samo a bolo to uplne super, pretoze to bolo take nenute, ako asi na zaciatku vztahu...
takze treba skusat vsetky moznosti, aj ktore nam ponuka priroda... (som mudra jak vatikan, ale mozno niekoho inspirujem)
tak drzim palce vsetkym "postihnutym" nasimi chlapmi 🙂))

a EVAJE, ja si tu moju malu tak uzivam, ze dojdem domov a lahnem si na chrbat a sledujem,ako mi lozi v brusine a ako si to tam uziva ona sama. vytesujem sa, ze vsetko zatial prebieha v norme a ze hadam nebudem rodit prv, ako 2 tyzdne pred terminom... mne to brusko s vrtinozkami a vrtiruckami bude chybat, ale zas si budem uzivat drobecku, co nas v noci spat nenecha 😀

drzte sa, kocky!!!

evaje
20. aug 2007

Ahojky holčiny,
Jsem na skok doma. Tak si říkám, že nám to odloučení asi strašně pomáhá. Jak jsem minule psala, jsem stále někde na cestách (i se synem). A vždy když přijedu, tak si to s manželem užijeme. Sice jen jedenkrát. Pak musím zase odjet 😉 ,abych ho dostala i podruhé. Minule už mě sváděl i po telefonu 😀 Tak to s náma není tak špatné... Včera mě dokonce vypl počítač a nedočkavě na mě hupl 😅 Teď vypadám jako počítačový maniak... Ale ať.
Valerie1: my spolu kdysi taky nespali i půl roku. Byla jsem dost nešťastná a hnala ho k lékaři. Taky se mu tam nechtělo, tak mu telefonoval. Ale on mu řekl, že pokud se mu postaví, tak není co řešit. A to jemu zase jo. Akorát prostě neměl chuť se milovat. Je to sice věc, kterou nemůžu pochopit, ale tolerovala jsem ho. I když jsem to oplakávala. Jak jsem dříve už psala, stavěla jse se na hlavu. Teď se to ustálilo, že máme sex alespoň 1x za měsíc. Někdy i 2x. A přišlo to samo a já jsem vděčná. Je nám spolu dobře. Jsem stále zamilovaná a snažím se být tolerantní. Možná, že proto se snaží i on vyhovět mě. Někdy mě napadá, že se k sexu překoná, jen za strachu, abych si z nedostatku nehledala jiného partnera. I když v tomto ohledu může být klidný. To mu ale raději neříkám 😉 Mohl by se přestat snažit, a to z pochopitelných důvodů nemůžu dopustit,že jo? 🙂 Tak se holčiny mějte a já teď půjdu spát. Pá

evaje
20. aug 2007

Ellen, užívej si užívej. Bylo to něco tak mimořádného... Kdo nezažije nikdy nepochopí... 🙂 Jo a s tím časem, tak to je teď vážně blbý. Ale to se nedá vysvětlit. To nechápou ani moji rodiče. Prostě to nejde. A s tím striptizem, alkoholem či prádýlkem, tak to máš pravdu. To vážně nepomáhá. To fungovalo jen když vše fungovalo. Teď je to marné. Nám pomáhá to odloučení 😵 . Jinak nevím. Chlap prostě když nechce, tak ho nepřemluvíš. A kdo přemluví, je dost dobrej! 😎

ellen
autor
5. sep 2007

hm... po dlhsej dobe som sa dostala na net a nasla toto...

http://lesk.zoznam.sk/cl/10175/166954/Ako-dosta...

kedy konecne spravia nejaky prieskum aj naopak bez toho, aby som sa musela pri takychto clankoch "zjezit", ze je to zas len o chlapoch a nie o nas, ze my sme tie, ktore vsetko odmietaju a komplikuju...?

broskynka
5. sep 2007

ale je to spoň o snahe tých chlapov,urobiť niečo pre svoju manželku,viacerí si nájdu iní spôsob ako to vyriešiť

ellen
autor
6. sep 2007

to hej, ale nikde nenajdeme prieskum,co vsetko musia urobit zeny, ked ich ich manzelia zanedbavaju a co vlastne maju robit, ked uz absolutne nic nezabera...
ja si nechcem najst ineho chlapa (to by asi bola prva rada od nejakeho cudzieho chlapa,keby sa opytame 😠 ),ja lubim toho mojho... 😉

evaje
6. sep 2007

Ahojte baby! Dobrý článek ellen 😖 . Takový bulvárový a vzhledem k tomu, že bulvár píše blbiny, tak to sedí 😠 . Okopírovala bych jim tam naše téma. To by kluci čubrněli, co se o nich píše 😉
Holky, tady už 3 dny prší a prší. Prostě v kuse, chtělo by to nějakou postelovou akci. Ale manžel workoholik stále pracuje. Už se mu sezona blíží ke konci. Domluvil dovolenou v Egyptě-Bez malého!!! 😀 Třeba si konečně odpočine a začneme si zase užívat žhavých večerů 😵 Musím ale vydržet až do listopadu. 😠 Ale už jsem vydržela tak dlouho, tak to dám...Musím!!!

ellen
autor
7. sep 2007

no drzim palce, evaje, si to uzite.. moj je teraz ako to pocasie... stale unaveny a k nicomu to nie je.. tak preto ma asi podrazdil ten clanok. co uz. musime vydrzat, ja uz to mam za nejakych 7 tyzdnov, tak dufam, ze sa to bud este zmeni trochu alebo to budem musiet vydrzat...
co nespravim pre neho - ked ho lubim - a pre malu, ked je taka vrtka... 🙂

evaje
7. sep 2007

Ahojky ellen. Počasí je STRAŠNÉ. stále leje. Zase si příroda říká o záplavy. Tatík nám přišel v poledne nečekaně domů a už 3 hodiny s malým spí. No alespoň si odpočine a večer bude čupr 😉 Ha ha. Tak elen vydrž! Už se těšíš na malou? Jaké máte vybrané jméno? Švagr čeká holčičku, chce Adrianku, tak uvidíme, co bude. Já bych chtěla Elu. Ale asi by to neprošlo u manžela. On zatím druhé nechce. Má strach. Teď mě napadá, jestli to nesouvisí s tím sexem. Dnes to zkusím vysondovat. Třeba se fakt bojí a nechce to přiznat. Dám pak vědět, jak sondáž dopadla. Odkud jsi, taky u vás tak moc a bez přestání lije? Tak zatím Páá

cecusa
12. sep 2007

Znova sa na Vas obraciam...S mojim (teraz uz) manzelom sme sa spolu nikdy nemilovali. Asi to fakt nie je normalne, ale stalo sa vela chyb. Ked sme spolu este len chodili, odmietala som ho, lebo som to nemala v hlave celkom v poriadku, nakolko som prezila jednu nemilu skusenost, ktoru nechcem rozvadzat, ale kazda vie, o co asi ide...Po 3 rokoch som sa z toho relativne dostala a potom zasa nechcel moj (vtedy) priatel. Moju iniciativu po rokoch zrazu zacal vnimat ako nieco sokujuce a povedal mi par veci, ktore mozno tak ani nemyslel, ale mne to stacilo na to, aby som sa opat stiahla. Po case zacal byt iniciativny on a ja som si akosi zvykla, ze sex nie je a citim, ze mam v sebe blok a nedokazem sa uvolnit a vlastne ani neviem, ci mam na sex chut. Niekedy aj mam, ale nechce sa mi do toho pustat. ☹ Debaty sme o tomto mali uz milion. V kazdej oblati(okrem sexu) si perfektne rozumieme a mame sa strasne radi, ale... ☹ Neviem, co mam robit...

certica
13. sep 2007

cecusa, tak v tomto pripade bude asi jedine riesenie navstivit nejakeho odbornika. moc som ti asi neporadila, ale zda sa mi to najrozumnejsie. podstatne je, aby bola ochota a snaha z obidvoch stran. drzim palce 😉