Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
2. mar 2008

ja som ho dala tiez spat a vydrzal 30 min a znova je hore tak ho muz uspava,neviem co sa mu porobilo,inokedy uz po kupani vzdy zaspal,takze nasa neverbalna komunikacia tiez bude asi nulova

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petova
2. mar 2008

Dominica, aj keď si unavená, tak sa premôž, keď ste sa už takto oholili, zajtra tam budeš mať strnisko a už to nebude ono 😀 . Nesťažuj, chcela si sex, dokonca už aj manžel chce sex a ty chceš oholená spať?! Len pekne sexuj, ktovie dokedy ho takýto chtíč bude držať, nesmieš prepásť príležitosť. 😉 . Môj ide na nočnú, takže ja by som sa dnes holila zbytočne 😒 Možno sa táto téma začne meniť a už to bude aj o manželoch, ktorí po nás túžia. Dúfam, že aj u ostatných to začne by šťavnatejšie.
Vazicka, mrzí ma, že ten tvoj je taký , taký ...zadubený? Neviem, ako by som sa lepšie vyjadrila. 😨

vazicka
2. mar 2008

ja neviem, pripadám si ako keby sme boli dvaja cuzí ludia... 4x som mu povedala, čo ma trápi, čo chcem a on nič... chce mi kúpiť auto... ja nestojím o auto... neviem ako ho prebrať...

elinka27
3. mar 2008

dominica,tak co?hovor prehanaj 😀

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petova
3. mar 2008

Takto teda môžeš, veď len nechcel na teba naliehať, myslel si, že chceš spať, tak nechcel byť ako taký býk. Aj keď

ty by si uvítala práve toto. A priznám sa, že aj ja, ale ten môj je tiež tak hlúpo ohľaduplný, vtedy keď nemá. 😒 Nám je ťažko vyhovieť. 😉
Vazicka, ja by som mu zatriasla pôdou pod nohami-scéna, ako z filmu, prípadne, ak sa nechytí, tak ultimátum. 😠

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petova
3. mar 2008

Vieš, ale možno keby bol fakt taký býk, možno by ťa to tiež omrzelo, keby ti nedal pokoj a chcel by len oné... Možno ho stačí len trochu vyhecovať a on sa rozohní. My sa chystáme dnes na sexakciu, tak dúfam, že to nezlyhá 😖

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petova
3. mar 2008

Tak sa dobre vyspime, pokecáme zajtra. Majte sa.

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea78
4. mar 2008

dominica veď poznáš ten vtip, nie? 😅
aký je rozdiel medzi sexom po tme a cez deň?
žiaden, len cez deň majú deti z toho väčšiu srandu 😀

petova
4. mar 2008

Dominica, ber to tak, že malý absolvoval sex. výchovu. Čo sa za mladi naučí, na starosť akoby našiel. Hlavne, že vás nechal, aby ste dokončili, čo ste začali. Nech žije sex! Aj my sme včera mali doma vzrúšo. 😵

elinka27
4. mar 2008

dominica klobuk dole, ja mam moralne zabrany pred malym 😀 Ale zasa nas by nas to nenechal ani dokoncit,je taky upistanec maly ked sa miu nikto nevenuje 🙂

revayova
5. mar 2008

zeny vy ste sikovnice. U nas stale nic a asi ani nebude. Stale je zaneprazneny, unaveny, je nieco dobre v telke atd. ja uz ani neviem ci by som to vedela. 😀 😀 😀 .
ako na toho chlapa ist ja uz neviem.
Kolko mam estre cakat, kym sa rozhybe.

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
revayova
5. mar 2008

no ja to teda skusim.

elinka27
5. mar 2008

cauko, dlho som tu nebola, tak co nove?dnes sme mali behacky po doktoroch a este varim na zajtra tak aj keby nieco mangel chcel tak nebude 😝

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petova
5. mar 2008

Chlapi sú niekedy riadne natvrdlí, keby radšej mali tvrdých, len čo na nás pozrú 😵 No mne začala Ordinácia v ruž. záhrade, takže vtedy sa môže on aj rozkrájať- nič nebude, musím čučať do bedne ja.
Revayova, tak ako, skúsila si? Pochopil, čo chceš, či bol prekvapený, čo sa deje? 😨

revayova
6. mar 2008

on sa na moje vyhrazky len pousmial. Mna islo porzit, ked s usmevom a kludom anglicana povedal , ze porozmysla co sa s tym da urobit 🙂 .No a samozrejme, ze nic nebolo a ani dnes nebude. ☹ Strasny trpaci niekedy su chlapi.

elinka27
6. mar 2008

no niekde som pocula,ze zien sa rodi viac ako chlapov,tak mozno tym to bude,ze nas je vela a nestihaju 😀 😀

petova
6. mar 2008

A čo to, dnes je tu akosi ticho, všetky ostatné sexujete, či ste to vzdali a nebaví vás už ani zanadávať si tu na tie naše nechápavé polovičky?

elinka27
6. mar 2008

ja mam muza v praci a pride az rano tak dnes vynimocne nemam na koho nadavat 😀

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
revayova
7. mar 2008

a ja nadavam cely den. to by som uz nevladala ani pisat a ani nestihala. 🙂

petova
7. mar 2008

Ja tiež idem mať suchoty, manžel ide ťahať 16hod. smeny, samozrejm, včera zaváhal, tak sme pozerali Panelák, mohli sme sa radšej potešiť. Čo už. 😖

kukona1
7. mar 2008

mal si tvoj muž zobrat príklad od Bajzových 😀 😀 😀