Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

mixka
11. mar 2008

zuzka, teba som myslela 🙂

zuzkaprofant
11. mar 2008

ja viem🙂)))

elinka27
11. mar 2008

zuzka to sme tu uz x-krat rozoberali,ze ci ich nieco netrapi,ale muzi su neni ako zeny, ti sa len tak nevykecaju 😉

zuzkaprofant
11. mar 2008

no to mas pravdu no co ja by som cakala urcity cas a keby nic nepomohlo ani nase zenske zbrane tak asi by som ho poslala ku psychologovi ,alebo hladala ci nema milenku lebo aj to moze byt

elinka27
11. mar 2008

no ved, niekedy sa jedna o taku banalitu,ze ked to nakoniec vyjde na svetlo tak sa cloveku az rozum nad tym zastavuje 😀

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkaprofant
11. mar 2008

no jasne to poznam🙂)) dobre ze moj ma kamosa psychologa 😀 😀

elinka27
12. mar 2008

no moj sa zasa hral na smeleho zajka, celu noc spal ku mne prituleny,az mi to zasa na nervy liezlo,bo mi onbmedzoval moj zivotny priestor 😀

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ellen
autor
13. mar 2008

cafte.
ja hladam od zaciatku dovody a zbezne sem este chodim aspon precitat, ci niektora na nieco neprisla 🙂 ale k veci. naposledy to dopadlo ako vzdy, tak som to v ten vecer odignorovala. na druhy den som sa starala ako vzdy, ale co sa jeho samotneho tykalo, bola som uplne studena... neviem, mozno, ano, nie... a vecer uz som bola zasa normalna (ja to neviem ist spat s takouto naladou, co ak sa rano neprebudim..??)
nespala som, ale ani on. tak som mu povedala, ze uz sa budem snazit nerobit to, co vecer a vlastne cely den. nechapal. tak som mu povedala, ze ho nebudem obtazovat, ze sa nebudem prosit, pretoze pre mna ako zenu samotnu je to ponizujuce, doprosovat sa niecoho, co k manzelstvu a vlastne k partnerstvu - rovnocennemu partnerstvu patri a co ma vztah upevnovat, nie ho narusat. ticho. a ze mi je luto, ze mi k tomu nema co povedat. sa pytal, ze co mi ma povedat. tak som mu na to, ze v com je vlastne problem? a kladla som mu priame otazky, od par kilo navyse, cez tehotenstvo - mozne buduce, teda strach z toho, cez nase dieta, co spi v izbe az po frajerku, robotu a proste asi vsetko som vymenovala. no a aj tak sme sa k nicomu nedopracovali, akurat som zaspala s lepsim vedomim, ze to proste este nejak funguje, pretoze som mu povedala, ze ked sa uz prestanem aj o toto trapit, uz bude s nami uplne zle a to mozme potom rovno vsetko zabalit (a to sme len vyse roka manzelia...) takze nic. no a dalsi vikend ma v noci zobudil (!!!!!) a to bolo super (uz len to, ze ma zobudil, lebo on nie je z tych, co sa dozaduju alebo sami nejak zacnu...)a ked som sa pytala, co sastalo, tak povedal, ze mal neskoro kavu aemohol zaspat... romanticke... 😝 😠 ale nech... no a odvtedy zas nic. z toho vyplyva,zechlapi si proste ani sami nerozumeju a pritom chcu, aby sme ich trochu pochopili... 😀 tak sa drzte, hlavne psychicky!

elinka27
13. mar 2008

ellen,pekny pribeh a pravdivy 😉
dominica vcera som odkvacla do postele ani neviem ako, maly mal vcera ruju 😀

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
13. mar 2008

my sme mali zasa opacny problem v tehotenstve, mne sa cele tehotenstvo moc nechcelo a on ma musel prehovarat 😀
dominica to mas dobre ze on stoji a pozera sa, moj by sa uvrestal do bezvedomia, on je taky maly nervak ked si ho nikto nevsima 😀

alenik
13. mar 2008

Domikica,tvoj pribeh mi je dost povedomy.tak ito bolo u nas vsetko OK,az v tehu som vobec nemala chut.Muzicek to chapal.Teraz to uz tiez nieje to,co byvalo,ale opat z mojej strany.Tiez som sa vzdy radsej nechavala zvadzat,ale muz mi vzdy vravi,ze mohla by som trosku prevziat iniciativu aj ja.Skus nieco vymysliet aj ty,lebo vies,ako sa hovori:co nemam doma,hladam inde.Vela parov stroskotalo prave na takychto veciach.Nebol tvoj manzel pri porode?Mam kamosky,ktorych manzelia s nimi absolvovali porod a to ich potom odradilo od neznosti.Dufam,ze casom sa to upravi,ale musis sa aj ty snazit,aby si si potom nevycitala.vela stastia 😉

elinka27
13. mar 2008

dominica, ja som inak presne taky typ ako ty, tiez sa mi nechce zvadzat,a nechavam to na neho 😀 ale zasa u nas to funguje teraz tak, ze ja mu oznamim ze si vecer skocime a ze niet uniku a zatial to zabera, aj ked teda by som rada nieco spontalne,ono to sice nieje zly sex,ale tiez by som prijala keby to bolo take prekvapko

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenik
13. mar 2008

dominica,ani ja to nemam rada,ale moj muz je taky,ze dokaze o sexe hovorit stale.Uz od rana sa na to pripravuje a ja mam vecer normalne vycitky svedomia,ze nic nebude.Zavidim zenam,ktore v pohode spravia muzovi striptyz.To nieje moja parketa. 😒

elinka27
13. mar 2008

alenik to je aj u nas tak 😀 uz od rana sa na to pripravujeme,ale u nas je to take zlate nie take strojene 😉

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
14. mar 2008

no veru ani ja si neviem predstavit,ze by som mala robit muzovi striptiz, ale on mne by mohol 😝

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
15. mar 2008

😀 😀 dominica

certica
15. mar 2008

zacina jar, mozno tym 😀 😎

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abetka
15. mar 2008

dominika-akoo vyzerali tie trenky.Ja ich tiez kupim svojmu.A rovno dva kusy 🙂 🙂 🙂

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
16. mar 2008

idem do Kenvela, kedy rano otvaraju o 9-tej? 😀 😀

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petova
17. mar 2008

No mi hovor o pive. Môj bol v sobotu a doniesol domov úplne cudziu mikinu, netuší ako k nej prišiel. 😨 Aspoňže je pánska. Hrozné, dovoľ ísť chlapovi na pivo a pozri ako to dopadne. Furt sú ako malé deti. Najlepšie je mať ich stále pod dohľadom. 😠

elinka27
18. mar 2008

my sme boli vcera na masazi(bankovanie) aj s muzom 😉 tak moja mama strazila maleho, a my sme sa aspon trosku zrelaxovali.A dnes muz bude kupat a uspavat maleho, ja idem vecer cvicit 😀