Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

krajcoanka
2. apr 2008

ajka,my 12 a odkedy sme počali davidka, tak je to aj pri sexikovaní o ničom. On sa bál že by mu ublížil a potom bolo šestonedelie a potom mal probl. s niečím na ....sa vyhádzal. Bol aj na kontrole u kož. lebo som mu povedala že pokial to nepotvrdí dokže je to ok, tak nič nebude a ten povedal že to je ok, hoci tam mal flaky.povedal že su to jazvy ]-po tom vysypani . No a ked sme sa naposledy ... tak som od neho dostala kvasinky a je to! 😠 Mne sa to hned nezdalo!aj som hovorila nech si to potiera canestenom a nič. 😠

alenik
3. apr 2008

Elinka 😀 😀 😀 .Krajcoanka,ja s mojou povahou by som to nenechala len tak a myslela by som na veeelmi zle veci.

krajcoanka
3. apr 2008

on nema babu. je len strááááááááášne unavený. robí od 7 do 17,30 niekedy aj dlhšie. nerobí sedavu pracu, opravuje kamiony, takže sa fakt namaká! ver mi! 😉 ...ale zase prinesie nieaku tu korunu domov 🙂
potom už chce iba spať.a

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenik
3. apr 2008

krajcoanka,to je super,ze mas taku istotu 😉 .Chudak,cely den maka a my,zeny,sa len vyvalujeme doma na materskej 😀 .Chlapi to maju fakt tazke.Uzivit rodinu a este aj vecer sexovat,vsak Domi? 😀

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenik
4. apr 2008

domi,vezmi si paralen a sup-sup do postielky,vypotit sa s muzickom 😉

bellasandra
4. apr 2008

Baby a nemôze to byt tým ,ze uz mate dieta ?
Som počula , ez niektorí muzi po pôrode zeny ju zacnu brat ako matku , nie ako milenku ? hm 😅

aadula
4. apr 2008

ahojte 🙂 pripájam sa do vašej debatky.. u mňa je to zas tak, že ja nemám moc chuť..malého ešte kojím neviem či to bude tým...a večer som totálne vyšťavená, ledva čakám kedy vhupnem do postele, ale ubezpečili ma, že ked prestanem kojiť chuť sa vráti...Nemáte s tým skúsenosti?

elinka27
4. apr 2008

alenik, to si krasne napisala 😀 😝

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krajcoanka
4. apr 2008

ja som bola dnes u gyndy a mam mikozu, takže zas nebude 2 týždne nič.

Adula,Ja kojim a tiež nemam chuť. Ja to nemusím. 😖 Muž sa tiež sťažuje, takže asi sme sa navzajom nakazili 😠 Gynda mi hovorila že jem vela sladkeho a mam s tym prestať, lebo to vôbec neprospieva zdraviu, ani malemu 😢 a má žial pravdu! Je to ako droga. Už som si tolko krat povedala, že nebudem sladké a nič z toho! ☹

alenik, ja sa moc nevivalujem! ja mam 2 deti , velky dom a zahradu. musim všetko stíhať! aj ked momentálne nestíham 😀 . dnes dojde segra s rod . a ani som neupratovala! ale načo, ked sa zase rozhadže! 😠 😀

aadula
5. apr 2008

dominica: tak si ma trošku potešila 🙂 preto že by som bola nerada, keby sa náš vzaťh kvôli týmto veciam pokazil i keď mám trpezlivého manžela 😀 To máš pravdu..malý papá každé dve hodiny a niekedy aj častejšie... keď niekam idem, utekám domov aby som sa stihla do krmenia vrátiť..proste jeden kolotoč.. Dcéra chodí na krúžok na druhú stranu mesta, i keď obíde to už aj sama, niekedy mi jej je ľúto, že toľko chodí tak sa rútim po ňu... Manžel síce pomáha, ale robí na smeny a veľa vecí je potom na mne a v podstate aj to nočné stávanie. Takže aspoň perspektíva do letných či jesenných mesiacov hádam už bude lepšia a chuť príde 🙂

krajcoanka: moj sa tiež z času na čas posťažuje...ale nezabudne sa každý večer opýtať či náhodou nemám chuť...ale teda verím, že čoskoro to bude lepšie..Sme už takmer 12 rokov manželia a tak verím, že kvôli tomuto by sme sa predsa nehádali ..aj keď jeden nikdy nevie

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenik
5. apr 2008

krajcoanka,to s tym vyvalovanim som myslela ironicky.Jasne,ze ziadna zena na materskej sa nevyvaluje(okrem Domi 😀 ,minule tu cosi spominala 😀 )A este ked mas dve deti...ja mam pri jednej zbojničke co robit 😝,ryclo sa vyliec a nepapaj tolko sladkosti 😉 .Vsetkym zenam prajem,aby mali chut na sex a muzi nech sa z toho tesia 😀

aadula
6. apr 2008

dominica: neboj..možno len nejakú krízu má ako si mala ty 😉 možno trošku žiarli na malého ..ono to prejde a bude mať chuť pretoež sa začne báť aby ťa nestratil... Chlapi sú zvláštne stvorenia... 😀

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julca80
6. apr 2008

dominica, asi mame podobny problem, myslim tym nase drahe polovicky. Ked tak citam tvoje prispevok, ako keby to bolo o mna a o drahom. 😖 ☹

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bora8
6. apr 2008

ahojte holky, občas sem k vám nakuknem.... no my sme mali nie obdobný problém ale už sme sa začali spoločne nudiť.... proste už to nebolo ono, tak sme sa dohodli, dali sme malého na týždeň k svokre a zobrali si obaja naraz voľno v práci.... bolo to super, ako by sme sa znova do seba zamilovali a túžili po sebe, a musím si zaťukať, že to stále trvá..... dokonca máme aj výsledok - síce bude až v októbri ale bude.....

julca80
6. apr 2008

najhorsie je, ze ma taky sposob zivota absolutne nebavi a neviem ako to zmenit, citim ohladom tejto temy Bod Mrazu. Presne ako Domca pisala, pripadam si casto ako v Xrocnom manzelstve. 😖

aadula
6. apr 2008

bora8: ty mi pripomínaš zas moj príbeh..síce my sme nemali týždeň voľno..ale tiež to začalo byť pre približne dvoma rokmi dosť jednotvárne...a nuda, a prídeš domov s práce..navaríš..prehodíš dve vety a .... No a tak sme sa rozhodli, že rozšírime rady našej rodiny a výsledok je už tu ...nááádherný synček takmer 4 mesačný a úplne sme všetci ožili... až teda na to, že teraz na mňa únava často dolieha..a momentálne pritom mojjom kojení nemám chuť..ale verím, že časom sa chuť vráti...ale hlavné je, že náš stereotypný život sa zmenil

aadula
6. apr 2008

dominica: to ma mrzní, že si chorá..nič prijemné...a ešte oslava..to je fakt únavné a venovať sa pritom ešte svokrovcom. To človek večer padne ako mucha. Ale je to spôsob vybitia energie...

krajcoanka
6. apr 2008

alenik, ked ja tie sladkosti mam tak strašne rada! 😅 😖

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aadula
8. apr 2008

dominica: tak teraz si ma rozosmiala..To je využitie všetkých možností internetu...a znamená to, že všetko nájdeš na webe... 😀 ešte aj posledný ciklus...skvelé 🙂 A už si zdravá? Mne malý teraz zaspal ... a starý 😀 si ľahol po nočnej..nejaký prišiel vo švungu..ústa mu nezastali až do desiatej...tak som rada, že mám kľud trošku

abetka
8. apr 2008

no a ten moj odisiel do konca tyzdna na sluzobku, tak som slamenna vdova. A co budem robit vecer, neviem. Bude mi smutno ☹ .Uz som aj pozehlila, navarila a idem na nakup. Aspon mu miniem peniaze a nebude mat o tom az taky prahlad 🙂

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aadula
8. apr 2008

dominica: že pretrpela 😀 však si na to čakala či nie? veď to je super 🙂 možno ťa prekvapí aj dnes a bude trpieť on 😉 ale od úžasu ... 🙂